Moje konto a preteky
Toggle navigation
Kalendár pretekov
Výsledky
Pretekári
Trate
O projekte
Hľadaj
Pretekári
Pretekaj.sk
Pretekári
Tím / Klub:
Zoznam pretekárov
Preteky
Dátum
Por.
Kategória
BIB
Meno
Klub
Čas
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
1
ZF
(1.)
72
BELANOVÁ Tereza
F 2013
Deti v pohybe Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
2
ZF
(2.)
15
BOHÁČOVÁ Diana
F 2010
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
3
ZF
(3.)
34
PRACHÁROVÁ Natália
F 2015
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
4
ZF
(4.)
67
DUPAČOVÁ Stela
F 2010
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
5
F
(1.)
100
ZÚBEKOVÁ Diana
F 1988
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
5
ZF
(5.)
69
PLANKENBUCHLEROVA Miriam
F 2010
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
7
F
(2.)
23
DIMIĆ FARAGÓ Gabriela
F 1984
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
7
ZF
(6.)
10
ŠPINDOROVÁ Laura
F 2012
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
9
ZF
(7.)
21
JAVOROVÁ Paulína
F 2010
AK Puma Senec
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
9
F
(3.)
35
MAJZLANOVÁ Zuzana
F 1986
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
11
ZF
(8.)
46
LUKAČOVIČOVA Daniela
F 2012
T2F
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
11
F
(4.)
60
KAMENISTÁ Zuzana
F 1977
Run For Fun
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
13
F
(5.)
80
MILČÁKOVÁ Martina
F 1984
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
13
ZF
(9.)
4
DURISOVA Michaela
F 2016
3nt
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
15
F
(6.)
92
JAGEROVÁ Veronika
F 1984
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
15
ZF
(10.)
41
BOBOROVA Julia
F 2014
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
17
ZF
(11.)
32
KALISKÁ Barbora
F 2010
NASA Atletika
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
17
F
(7.)
25
OCELOVA Ivana
F 1985
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
19
ZF
(12.)
33
KALISKÁ Katarína
F 2014
NASA Atletika
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
19
F
(8.)
52
LACUŠKOVÁ Denisa
F 1994
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
21
F
(9.)
88
ČIBOVÁ Barbora
F 1994
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
21
ZF
(13.)
28
DIMIĆ Olivia
F 2016
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
23
ZF
(14.)
39
AL HAFOUDH Terezka
F 2017
Budokan Samaria
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
23
F
(10.)
6
ALMÁSIOVÁ Klára
F 1994
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
25
F
(11.)
9
PALŠOVIČOVA Beata
F 1966
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
25
F
(11.)
40
BOBOROVA Eva
F 1987
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
25
ZF
(15.)
42
BOBOROVA Eliška
F 2017
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
28
ZF
(16.)
26
OCELOVA Dorota
F 2013
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
29
ZF
(17.)
86
DOJČANOVÁ Raisa
F 2011
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
29
F
(13.)
43
CSONTOS Kristina
F 1986
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
31
F
(14.)
64
VASIKOVÁ Adriana
F 1972
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
31
ZF
(18.)
79
BOHUŠOVÁ Erika
F 2013
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
33
F
(15.)
8
GOTTLIEBER Božena
F 1973
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
33
ZF
(19.)
16
ŠMIDOVÁ Veronika
F 2011
ŠK Hamuliakovo
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
35
F
(16.)
94
DOBRANSKÁ Daniela
F 1993
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
35
ZF
(20.)
30
NAGY Zoé Kamilla
F 2013
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
39
M
(1.)
99
PEŠKO Miroslav
M 1972
AK Veterán Bratislava
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
40
M
(2.)
90
LUNTER Matúš
M 1989
3klub Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
41
M
(3.)
89
KABINA Andrej
M 1988
AK Veterán Bratislava
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
42
M
(4.)
5
KISS Ladislav
M 1984
3klub Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
43
M
(5.)
97
MULLER Jakob
M 1979
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
44
M
(6.)
71
BELAN Michal
M 1981
3 klub Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
45
M
(7.)
24
OCEL Marek
M 1984
WLRM
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
46
M
(8.)
81
HANUS Kristián
M 1994
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
47
M
(9.)
54
LUKÁCS Jozef
M 1981
3klub Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
48
M
(10.)
2
DURIS Roman
M 1983
3nt
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
49
M
(11.)
65
ŠTEFÍK Lukáš
M 2006
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
50
M
(12.)
93
KRÁĽ Marián
M 1967
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
51
M
(13.)
1
MAYER Erik
M 1986
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
52
M
(14.)
78
TÓTH Štefan
M 1956
SRC
Zobrazené: 1 - 50 z 99214
Na stranu:
10
20
50
100
Strana 1 z 1985
1
2
3
4
5
6
7
>
>>