Por.BIBMenoRokKlubČas
1545Sahajda Tibor1990 Obal Servis Košice01:13:33,59
2200Šimko Pavel1982 Večerní bežci01:18:44,96
3113Zimmermann Marián1985 .týždeň, Lampa01:20:04,31
471Kamas Tomáš1976 ŠKP Slovakia01:23:05,24
598Gemza Tomáš1988 ŠK Štrba01:23:15,29
6199Štieber Martin1982 Terňa01:24:21,48
7186Dvořák Pavel1982 Biatlon Prostějov01:24:24,40
8192Duračinský Peter1982 Večerní bežci01:24:35,35
917Gallik Peter1979 AO Svit01:24:40,95
1088Mlynárčik Emil1960 Fox On The Run, Hôrka01:25:11,17
1190Olejár Lukáš1987 VB Veľká01:27:37,48
12146Sopúch Dušan1967 Oravská Poruba - Výšný Koniec01:27:52,81
1348Felong Peter1973 TJ štart Levoča01:29:18,38
14142Lavrik Julián1960 Kvetnica01:30:25,59
1560Palguta Ľuboslav1978 Ružomberok01:30:27,65
1678Šoltýs Milan1972 Batizovce01:30:43,37
1796Ivan Ľuboš1989 BK Biely Potok01:31:00,42
1819Švarc Roman1974 Podbanské01:31:38,45
1928Orolin Pavol1995 KSt Spišské Bystré01:32:15,23
20175Kamenský Ján1965 Liptovský Peter01:32:16,41
21159Hrabčák Peter1990 BK Šaca01:32:45,09
2226Gombár Vladimír1983 Poprad ROCKS01:32:52,07
236Žemba Maroš1986 Subway01:33:20,61
24119Pažitný Jozef1983 Spišský Štiavnik01:34:12,08
2511Vnenčáková Soňa1994 AO Svit01:35:32,33
26133Kurian Rastislav1977 Spišská Nová Ves01:36:35,17
2799Kačmarčík Marek1977 Svit01:36:38,17
28174Želasko Ondrej1966 TDM klub Krompachy01:38:08,77
29183Antal Andrej1990 Trnava01:38:16,53
30138Komarovský Peter1980 Košice01:38:23,76
3177Žugec Jan1968 Poprad01:39:06,37
32121Bukovič Norbert1970 NIKA WRC Rožňava01:39:19,51
3341Sýkora Daniel1977 Citius-Altius-Fortius01:39:32,49
3455Martinko Martin1973 Poprad01:39:33,06
35173Kovalčík František1986 solo runner01:40:01,61
36534Rataj Adam1979 Kežmarok01:40:13,52
37190Garaj Pavol1986 BODY GYM Poprad01:40:15,53
38179Lištinský Ľuboš1983 Večerní bežci01:40:22,45
3930Šperling Vladimír1992 Active life01:40:23,45
40170Lukco Vladimir1962 Novacany01:40:47,17
4162Tokarčík Dušan1972 Kežmarok01:40:54,76
42184SELIGOVÁ Beáta1980 Metropol Košice01:41:20,49
43145Miček Marián1977 IG running01:41:59,87
4472Smriga František1965 BK Steel Košice01:42:44,39
4558Švagerko Tomáš1979 Spišská Teplica01:42:54,37
46198Senderák Marcel1974 Terňa01:42:58,70
4744Maťašovský Michal1991 Active life01:43:01,09
48112Toporcer Branislav1985 SPK Medveď, o.z. SNV01:43:04,00
4956Kopp Michal1988 Večerní bežci01:43:25,80
50155Gernáth Branislav1974 Leuško Anakin Team01:43:43,15
51171Bicko Jozef1972 Poprad01:44:01,46
5224Galeštok Gabriel1979 BK Šaca01:44:19,79
5359Duda Roman1972 Martin01:44:41,12
5450Božová Danica1963 Ak Steeple Poprad01:44:49,70
5568Mitz Peter1982 Posledny mohykan01:45:14,64
5629Klešč Matej1991 Active life01:45:21,06
5794Jendrejčák Radoslav1974 Kežmarok01:45:35,98
5866Kotrady Ľuboš1975 NUBIAN TEAM Smižany01:46:12,36
59101Mihok Ján1970 Batizovce01:46:12,89
60102Mihoková Tímea1997 AO Svit Batizovce01:46:13,42
6142Ambróz Jozef1967 obec Vikartovce01:46:13,98
62163Kalanka Lukáš1989 Martinské Leňochody01:46:14,91
63104Gernáth Ľubomír1972 Levoča XC ski team01:46:28,52
6449Valkovic Michal1984 Laura runnign team01:46:49,24
6518Scibior Michal1989 Scibior01:47:52,08
66189Smorada Slavomír1976 spanok-lieči.sk01:47:52,46
6775Jakim Štefan1978 Amater01:48:20,31
68162Zverka Juraj1980 FABORY01:48:45,88
69191RiŠa ĽuboŠ1984 Večerní bežci01:49:44,40
7046Kulík Elo1973 Košice01:49:51,06
71151Kuruc Peter1972 HO-Metropol Kosice01:50:10,93
727Vyletel Dušan1985 Hodruša01:51:12,91
73118Urban Jozef1969 šľimák Harichovský01:51:29,81
7454Vanečko Martin1991 RTG POPRAD01:51:32,00
75125Jurčišin Mikuláš1958 Prepletaj nôžkami , Bardejov01:51:46,29
7638Hubáček Martin1981 Poprad01:51:57,12
77109SEDLÁK Jozef1966 revúca01:51:59,42
78161Vaško Peter1968 ocu Brežany01:52:08,74
798Gerényi Richard1967 fotogerenyi.sk01:52:23,46
80180Lučivjanská Dáša1984 Večerní bežci01:52:49,53
81543Križan Marek1982 Košice01:52:54,70
82107Pudiš Štefan1966 Ludrová01:53:12,24
83116Gaborčík Jaroslav1971 žiadny01:53:31,15
84188SUCHÝ Zdeno1959 GPUK Poprad01:53:41,95
85194Varga Róbert1973 DAIKIN SK01:53:55,17
86195Vargová Terézia1974 NATURE DECOR - Košice01:53:55,63
87147Hlaváč Andrej1976 Minimon Running Team Piešťany01:53:56,07
88144Knapík Michal1964 Levoča01:54:10,21
89185Berník Peter1979 Poprad01:54:25,73
90181Jadamec Martin1982 Poprad01:54:27,67
9191Havrila Roman1980 ZAJO Team01:54:28,82
92137Mádr Miroslav1970 Nové Mesto nad Váhom01:54:40,35
9321Konečný Dušan1978 SC 1896 Štrbské Pleso01:55:39,18
93165Sasák Štefan1979 POLÍCIA SVIT01:55:39,18
95139Gorduličová Lucia1980 Lucia01:55:40,35
96141Gorduličová Iveta1982 Polomka01:55:41,07
9774Repková Andrea1976 O5 BK Furča-Košice01:55:43,25
98132Štekauer Ján1949 BBS Bratislava01:55:59,10
9983Bačík Pavol1976 ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová01:57:14,32
100149Votava Karel1965 Emko - športovy klub01:57:26,26
101134Víznerová Jana1968 MŠK Kežmarok01:58:05,10
10289Mlynárčiková Hana1965 Fox On The Run, Hôrka01:58:19,37
103108Klein Rado1978 Bernohy01:58:52,52
10484Repček Stanislav1972 ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová01:59:33,80
105172cingel jaroslav1979 TJ Javorina Malcov01:59:45,70
106117Jančuška Martin1979 Liptovský Hrádok01:59:47,02
1074Oravec Ivan1965 ŠK Tatranská Lomnica02:00:02,74
10839Pitoňák František1973 Curling Club Poprad02:00:04,49
10937Baláž Peter1985 bez klubu02:00:37,71
11031Vastušková Iveta1960 Poprad02:00:45,92
11123Polovka Miroslav1971 Poprad02:00:57,60
112169Marton Milan1948 banik hôrka02:01:00,09
113164Marcinková Gabriela1988 Prešov02:01:24,28
114128Navrátil Martin1981 Fešáci02:01:40,09
11545Šafčák Oliver1990 ziadny02:01:47,01
11679Matúška Michal1980 pivné tornádo02:01:59,19
11770Schmiedlová Adriána1982 Košice - Active life02:02:01,00
118193Danková Miroslava1987 REstart02:02:02,00
119176Tomaščík Jaroslav1960 bez klubovej príslušnosti02:02:11,00
12081Jamnický Gejza1964 BK Spišská Teplica02:03:09,96
121168Ogorekova Anna1985 sama za seba02:03:24,94
122158Palko Milan1949 Poprad - Stráže02:03:43,80
12310Labanc Tomáš1986 Poprad02:03:51,41
12422Pavlovská Andrea1980 Prešov02:04:12,91
12535Mackovic Viliam1959 Sc 1896 Štrbské pleso02:04:30,75
12625Ujčík Peter1977 ZŠMŠ Spišské Bystré02:05:02,24
127546Schmiedl Peter1983 BMSC02:06:06,56
128154Garneková Daniela1974 1.BK Spišská Nová Ves02:06:30,16
12915Štoselova Michaela1975 Bez klubu02:06:33,82
13032Černická Martina1981 Poprad02:06:50,07
13186Handzuš Marián1990 Dobrodruhovia02:06:50,86
132187Vizner Vladimír1971 Čaňa02:07:04,06
13361Csölle Zsolt1978 Amatér02:07:10,90
13476Žugec Štefan1960 Batizovce02:07:58,05
135129Jagerčík Miroslav1978 Fešáci02:07:58,41
136148Bendíková Katarína1995 AK Steeple Poprad02:08:27,62
13785Sirkovský Erik1993 Dobrodruhovia02:09:19,64
138115Vonderčík Michal1982 SMITECOM02:09:50,51
139177Tomko Jakub1996 ŠKP Bratislava02:10:00,85
140182Polovka Frantisek1953 Elbatizpolo Batizovce02:10:06,66
141124Graca Ján1986 Kežmarok02:10:36,40
14233Stolár Róbert1974 Poprad02:10:50,25
143123Glatz Robert1980 Svit02:10:56,76
144178Thurska Gabriela1981 Večerní bežci02:11:01,60
14573Kubo Martin1964 Poprad02:11:15,59
146196Hajduček Peter1969 Košice02:11:17,22
147167Kalinay Ján1973 Sp. Teplica02:11:29,13
14865Šedivý Jaroslav1956 TJ - Baník Hôrka02:12:04,46
149157Poloha Lukáš1983 Hexen02:13:41,16
150156Mikolaj Peter1980 Hexen02:13:41,60
151150Krok Krzysztof1963 niezrzeszony02:15:00,73
15213Korytko Dušan1977 HK JAMES Tatranská Polianka02:15:24,16
153135Keresturi František1961 POPRAD02:15:44,26
154548Dlugoš Marián1975 BK Iskra Svit02:15:44,64
15547Brachňák Milan1951 TJ Baník Hôrka02:16:10,87
15695Rolko Martin1990 Active life Košice02:17:34,45
15769Petlán Radek1975 STS Chvojkovice - Brod02:19:40,50
158110Lačný Ján1971 FAMONRUN02:20:49,04
159166Kolesár Mikuláš1965 ?02:21:07,83
16064Maras Ladislav1963 MARAS team02:21:16,57
16136Udžan Rasťo1981 BK Stará Ľubovňa02:22:02,96
16280Upohlav Ondrej1979 pivné tornádo02:22:04,03
163160Mihalčín Martin1978 Prešov02:22:39,54
164122Húska Michal1980 Mondi02:24:18,13
16597Bujda Pavol1977 MONDELEZ02:24:56,21
1669Hurčalová Alžbeta1970 Svit02:25:03,71
16787Majerský František1984 Zachranári02:25:25,82
1685Kulla Milan1955 LK Metropol02:29:57,55
169152Štundová Lucia1984 1.BK Spišská Nová Ves02:30:38,51
170153Fľaková Dana1982 1.BK Spišská Nová Ves02:30:39,03
171111Mandzák Juraj1996 Tamwood02:34:48,19
172143Dlugošova Alžbeta1968 Vrbov02:35:09,17
173100Vaverčák Vladimír1979 Heavyweight02:35:14,93
12Komara Ján1984 AC Menhard NeuwalddorfDNF
16Awsiukiewicz Krzysztof1960 12tri.plDNF
52Petrík Viliam1980 Vysoké TatryDNF
67Nyéki Jakub1997 norskamoda.czDNF
106Miško Ľuboš1967 ENTENTIKI PrešovDNF
114Červeňák Michal1992 AC MichalovceDNF
126Belková Martina1990 BreznoDNF
197Sokol Jaro1985 REstart-itDNF
544Zemčáková Jana1982 Slovensko ŠK ArchingDNF
20Tomečko Jozef1953 Maras teamDNS
92Nemec Ľuboš1963 Lokomotíva ZvolenDNS
105Nagyova Erika1978 BMSCDNS
131Olejár Miroslav1977 LevočaDNS
136Minaroviech Martin1973 NIS 2015DNS
140Zoričák Jozef1968 NIS 2015DNS
14Čejka Bořivoj1980 KRb ChrudimDNS
27Klukošovský Ján1981 PopradDNS
34Odrobina Miloš1988 I RunDNS
40Lesiga Michal1975 Citius-Altius-FortiusDNS
51LUNTER MARTIN1959 SK TELGARTDNS
57Burghardt Jakub1981 La NinaDNS
63Lisý Roman1969 ŠK BOBROVECDNS
103Hanecak Marcel1981 Bežecký Klub Stará ĽubovňaDNS
130Molnár Jozef1989 ElisDNS
547Fábry Jozef1983 SNWADNS
549Kupferschmidtová Lucia1986 BK Iskra SvitDNS
550Geletko Lukáš1982 BK Iskra SvitDNS