Por.BIBMenoRokKlubČas
1170RAJNIAK Michal1989 Elite Team OCRA Slovakia01:08:01,00
2828FARON Robert1974 Salco Garmin Team01:10:15,50
3184SVOČÁK Martin1991 BehamSrdcom.sk01:10:27,50
4122KAMAS Tomáš1976 TJ Tatran Spišská Nová Ves01:10:55,10
5173DOBÁK Slavomír1973 ŠK Copy - servis Liptovský Mikuláš01:11:42,40
6149MAJERČÁK Vladimír1989 JOGI tím01:12:30,90
7120ŠELLENG Marek1983 Labaš Košice01:13:04,80
890BÁLINT Martin1986 behamsrdcom.sk01:13:28,00
9125VYCHOVALÝ Pavol1983 ŠK KOMPAS01:15:12,70
10131ŠČURKA Samuel1998 ALFA Poprad01:17:21,90
10172PORUBIAK Vladimír1964 ŠK Copy - servis Liptovský Mikuláš01:17:21,90
1238KAŇA František1975 MSK 1895 Kežmarok01:18:03,90
13832HORTOBÁGYOVÁ Eszter1994 Elite Team OCRA Slovakia01:18:28,10
14119KOLESÁR Tomáš1981 01:20:02,40
15168AMBRÓZ Jozef1967 Bežecký klub Poprad01:20:04,40
16181KOŠŤÁL Karol1963 Vysoké Tatry01:20:17,00
1730RUS Roman1990 Svetielko Nádeje01:21:28,60
18144MIHOKOVÁ Tímea1997 Bežecký klub Poprad01:23:43,00
1977ŽUGEC Ján1968 Bežecký klub Poprad01:23:43,90
20171MIHOK Jan1970 Bežecký klub Poprad01:24:36,80
21829WITOLD Filas1958 01:26:11,30
22102ŠOLTÝS Milan1972 Bežecký klub Poprad01:26:42,80
2334ŽELASKO Ondrej1966 TDM klub Krompachy01:27:19,60
24112RATAJ Adam1979 Kežmarok01:27:24,00
25137JENDREJČÁK Radoslav1974 01:28:12,60
2678KOŠČÁK Tomáš1991 Bežecký klub Poprad01:28:59,60
27825MIKOLAJ Juraj1982 01:29:19,20
28176OLEJNÍK Peter1982 01:29:28,90
29827POMPURA Ivan1964 01:29:48,10
3069MURGÁČ František1986 MURGI team01:29:53,50
31192ZATROCH Matej1978 Tatranky01:30:36,00
32177MLYNČEKOVÁ Slávka1975 ŠK Copyservis L. Mikuláš01:31:35,30
3364HURŇÁK Jan1995 01:32:04,80
3462DUPĽÁK Stanislav1990 01:32:45,70
3553HUSÁR Filip1993 AKUZE GARAT01:34:09,40
36146MAJERČÁKOVÁ Katarína1990 JOGI tím01:35:00,70
37103BOŽOVÁ Danica1963 Bežecký klub Poprad / Svit01:35:58,00
38165GRENDOVÁ Andrea1972 BIKE&SKI FANS Revúca01:36:12,50
3939ZELINOVA Andrea1983 MŠK Kezmarok01:36:23,00
4063ŠVEJKOVSKÝ Jaroslav1961 Revúca01:36:33,40
4155BRAJER Bohuš1964 spišska Nova Ves01:37:17,20
4283PADO Rudolf1969 Liptovský Mikuláš01:37:53,80
43160KARTUSKOVÁ Zuzana1968 SNV01:37:54,10
44824GAJOWSKI Dariusz1981 01:38:59,10
45145POPRACOVÁ Drahomíra1958 Kežmarok01:40:17,30
46161TEKELY Jaroslav1949 Spisske Tomasovce01:40:17,40
4710SVOBODA Martin1969 Spišská Teplica01:40:50,90
48157KAČMÁR František1971 BK Hunsdorf01:41:06,40
4999TELEPOVSKÝ Miroslav1962 eMTe Trebišov01:42:07,10
5082PALKO Milan1949 Maras team01:43:14,80
5185DUNČKOVÁ Pavlína1979 ŠK Arching01:44:25,40
5293ZEKUCIOVÁ Elena1976 01:45:41,30
5384RIABYSHKINA Anna1993 Estonian Trail Running Club01:46:38,70
54167GRENDOVÁ Valentína1997 BIKE&SKI FANS Revúca01:46:59,80
5531BOZSIKOVÁ Zuzana1989 01:50:33,30
5695POLOVKA Miroslav1971 TOL Poprad01:51:21,90
57100ŽUGEC Štefan1960 Bežecký klub Poprad01:52:23,70
58136VONDERČÍK Michal1982 THE ART OF SPARTANS RUNNERS01:52:51,70
5958ŠEDIVÝ Jaroslav1956 TJ Baník Hôrka01:53:07,60
60187ŠALATA Martin1969 Bežecký klub Stará Ľubovňa01:54:40,50
6159PRONER Martin1985 BK Hunsdorf01:54:49,40
6279KULCSÁR Štefan1982 01:56:48,80
63150WIKARSKI Milan2000 01:56:54,10
64129ŠČURKA Jaroslav1970 ALFA Poprad01:57:24,90
65156BOBÍKOVÁ Katarína1989 MARAS team01:57:25,50
66155PAZERA Jozef1989 MARAS TEAM01:57:25,70
6781CHMEĽ Erik1994 Humenné01:58:53,50
684ULIČNÝ Pavol1976 MARAS team02:01:53,50
6972RABADA Ján1967 Mestský plavecký klub D. Kubín02:02:08,40
70106KUBO Martin1964 Poprad02:03:00,70
71143RICHVALSKY Matej1986 02:11:23,00
72164TOMEČKO Jozef1953 NW-Running Prešov02:11:56,70