Por.BIBMenoRokKlubČas
1311ZIMMERMANN Marián1985 Sport team Nová Lesná18:20,00
2170OROLIN Pavol1995 KSt Spišské Bystré19:02,90
3137DUBAŠÁK Jozef1977 AK STEEPLE POPRAD19:14,60
465BACHRATY Tomas1990 Aquacity Team20:12,90
5223PLACKO Martin1977 Sp. Nová Ves20:30,00
6369BACHRATÝ Štefan1986 Aquacity Team20:32,00
7319LAVRIK Jaroslav1984 ORHaZZ Poprad20:33,10
821GRIGER Tomáš1991 Forum Poprad20:35,60
935BENDA ML. Martin1999 Bežecký klub Poprad20:37,00
10189AMBRÓZ Jozef1967 Old Boys Poprad20:49,80
11190LAVRÍK Julián1960 Old Boys Poprad20:50,10
1288BIZUB Martin1999 Team Iskra Svit20:55,10
13316BARTKO Tomáš1986 ŠK Kriván Važec21:03,00
1462DZURILLA Michal1981 Aquacity Team21:04,60
1537ŠOLTÝS Milan1972 Bežecký klub Poprad21:05,90
1634BENDA Martin1972 Bežecký klub Poprad21:46,90
17255ŽEMBA Maroš1986 Subway Lounge Bar21:48,80
18136GEJDOŠOVÁ Zuzana1994 AK STEEPLE POPRAD21:50,30
1989KUBASKÝ Samuel1998 Team Iskra Svit21:51,30
2038MIHOK Ján1970 Bežecký klub Poprad21:55,50
21320ERBN Tomáš1991 Powercross club Svit21:57,40
22193ŽUGEC Ján1968 Old Boys Poprad21:59,90
23226POTOCNÝ Laco1970 Spartan Race Svit22:03,70
2464STEVENS Alena1982 Aquacity Team22:08,30
25252GARAJ Pavol1986 Subway Lounge Bar22:22,00
2667KNEŽNÍK Šimon1988 Aquacity Team22:32,50
27227HRUŠKA Ján1971 Spartan Race Svit22:36,20
2839MIHOKOVÁ Timea1997 Bežecký klub Poprad22:37,60
29140ŠCURKA Samuel1998 Alfa22:46,50
30141ŠCURKA Jakub2000 Alfa22:47,50
31186FEKETE František1968 nbs23:10,50
3257VANECKO Martin1991 Aquacity Team23:20,90
3381BACHAN Martin1995 Team Iskra Svit23:28,20
34287VECHTER Michal1991 Východná23:28,50
3519NOVOTNÝ Ladislav1976 Forum Poprad23:33,90
36309BEKEŠ Martin1978 Sport team Nová Lesná23:36,50
37143KORENKO Marek1986 APLEND23:37,30
38160MAJOROŠŠI Róbert1991 Humenné23:37,90
39134KRASULA Pavel1962 1.SKI MASTERS ŽDIAR23:48,10
40161RÁCHELA Gabriel1998 Chupacabra Pro Ultimate Team23:56,40
41196DANIŠOVSKÝ Tomáš1990 Poprad23:56,50
42113BORTOLINI Kristián1999 ŠSDM Poprad-Tatry24:01,30
4393FAIX Daniel1999 Team Iskra Svit24:01,50
44254KUSMIREK Denis1991 Subway Lounge Bar24:03,90
45378MALINA Lubomír.1991 HK POPRAD24:09,80
46358MACKOVIC Viliam1959 24:11,70
4790KACMARCÍK Marek1977 Team Iskra Svit24:12,70
48359LIBERDA Jozef1973 ŠSDM Poprad-Tatry24:14,30
49224BARTKOVÁ Marcela1972 Spartan Race Svit24:17,90
50340PETRILÁK Martin1990 Batizovce24:23,10
51245MARTANCIK Pavol1980 Spišska Stara Ves24:24,20
52346JAMBRICH Pavol1985 TA3 coffee24:28,00
5349MOLOTA Patrik1988 HK POPRAD24:34,00
5487ŠUSTER Patrik1998 Team Iskra Svit24:37,30
55117SARNOVSKÝ Jozef2000 ŠSDM Poprad-Tatry24:43,00
56236LOPUCH Slavomír1998 SpeakUp Poprad24:47,90
57163GURKA Jakub1993 Jakub Gurka24:52,20
5882BENDÍK Jakub1996 Team Iskra Svit24:56,80
59103KLIMEK Lukáš1995 Team Iskra Svit24:59,90
60376STRAKULÁK Maroš1990 Total Fit Academy25:03,10
61112KISKA Michal1987 Team Iskra Svit25:03,70
6275POVOLNÝ Róbert1989 Golem25:04,20
63266HYBEN Roman1989 ŠK Kriván Važec25:12,70
64337GÁPA Peter1993 Poprad25:17,00
65329RIŠA Luboš1990 Poprad25:21,60
6685GAJAN Tomáš1998 Team Iskra Svit25:25,00
67318MICHNA Jozef1976 Powercross club Svit25:28,60
68181KRAMÁR Dominik1988 MK - Športová diagnostika25:34,90
69276LUNTER Martin1959 ŠK Telgárt25:36,60
70149SUCHANOVSKÝ Pavol1994 Curling Club Poprad25:42,90
7111PAZERA Jozef1989 AR1325:43,40
7299SEMAN Stanislav1963 Team Iskra Svit25:46,90
7336BOŽOVÁ Danica1963 Bežecký klub Poprad25:48,90
7440KOŠCÁK Tomaš1991 Bežecký klub Poprad25:50,30
75251CERNÁK Martin1987 Subway Lounge Bar25:50,60
76225POTOCNÁ Gabriela1972 Spartan Race Svit25:51,70
77219HUDACEK Ján1997 Powercross club Svit25:53,00
78246CHALUPKA Pavol1982 Spišský Štvrtok25:58,10
7983GAJDOŠ Rastislav1996 Team Iskra Svit26:03,90
8025REDAJ Ivan1982 Fun Run26:04,40
81290DŽACÁR Ján1996 wild runners26:05,20
82129RODZIAK Róbert2000 ŠSDM Poprad-Tatry26:08,20
83167PETRULA Jaroslav1974 K - Vital26:09,20
84343BRIADKA Mikuláš1967 Poprad26:11,80
855VINDIŠ Jozef1976 AR1326:14,40
86273SEDLÁK Michal1998 Šk Štrba26:14,50
87332STRAKOVÁ Marcela1979 Golem26:16,90
8861KRAJNÁK Tomáš1973 Aquacity Team26:21,70
89339HRIVA Marek1988 Batizovce26:22,00
9091PERINAJOVÁ Jana1976 Team Iskra Svit26:30,50
91191ŠVAGERKO Tomáš1979 Old Boys Poprad26:33,40
9279ILAVSKY Lubomir1990 Golem26:33,70
9286BALCO Ivan1998 Team Iskra Svit26:33,70
94105BOCKO Richard1999 Team Iskra Svit26:36,00
95253HRIVKO Radoslav1988 Subway Lounge Bar26:37,70
969ŠPITKOVÁ Kristína2000 AR1326:38,40
97296GURNÍK Peter1988 26:54,40
98274SEDLÁKOVÁ Jana1991 Šk Štrba26:56,00
99365NAHALKA Lukáš2002 SpeakUp Poprad26:57,90
10098MADZIN Michal1986 Team Iskra Svit26:59,00
101106DLUGOŠ Daniel2000 Team Iskra Svit26:59,30
102146MEZOVSKÝ Jozef1987 APLEND27:02,70
10373PALAN Peter1976 Aquacity Team27:09,50
104194ZAJAC Rudolf1987 Orava Rabbit27:11,80
10516BIELAK Ján1988 AR1327:15,90
10692DROBNÁ Dominika1998 Team Iskra Svit27:18,60
107107LASKOVSKÝ Jozef2000 Team Iskra Svit27:19,50
108292UJCÍK Peter1977 ZŠMŠ Spišské Bystré27:21,10
109110LEDNICKÝ Patrik1989 Team Iskra Svit27:23,70
110185KRAMÁR Emil1993 MK - Športová diagnostika27:24,20
111364KUBOV Jozef1976 Poprad27:28,50
112201KROMKA Stanislav1972 Poprad27:30,70
113202KROMKOVÁ Monika1975 Poprad27:32,20
114101IŠTVÁNIK Róbert1979 Team Iskra Svit27:32,40
115371VITKO Ján1956 27:34,20
116307REPKA František1966 Sport team Nová Lesná27:42,30
117152FRANTIŠKOVÁ Martina1992 EUBA27:43,20
118151DINDOFFER Eduard1991 EUBA27:43,30
119272NOVOTNÝ Michal1991 Šk Štrba27:43,40
120271KYSELOVÁ Miriam1995 Šk Štrba27:43,60
121229BARTKOVÁ Alexandra2001 Spartan Race Svit27:44,90
121289JAKŠ Dominik1996 wild runners27:44,90
123277CHALUPKA Miroslav1980 Štrba27:45,10
124162RÁCHELA Rudolf1969 Chupacabra Pro Ultimate Team27:49,10
125270JACKO Tomáš1991 Šk Štrba27:54,20
126282HRABOVSKÝ Samuel1999 Total Fit Academy28:14,80
127285LONGA Jakub1999 Total Fit Academy28:15,20
12860ŠIFFELOVÁ Henrieta1975 Aquacity Team28:18,70
129172SIROTA Peter1969 Liptov28:24,90
13042ŠOLTÉSOVÁ Anna Mária1999 BAM POPRAD28:29,70
13130ORDZOVENSKÁ Tamara1999 FK Poprad - ženy28:32,40
132373BOCANOVÁ Adriana1974 28:36,70
133153KROLÁK Peter1993 Feikár28:43,80
134188KOVÁCIK Pavol1973 NVR GYM28:49,30
135173KLIMO Martin1975 Liptovský Mikuláš28:49,70
136114PUCHALA Peter2001 ŠSDM Poprad-Tatry28:50,80
137258EGRESSYOVA Andrea1971 SUMMIT28:51,50
137294BENCIK Maros1988 28:51,50
139247KARTUSKOVÁ Zuzana1968 Sport-fitnes SNV28:53,50
140207MEZEŠ Marek1987 Poprad28:56,00
140166LUCIVJANSKA Barbora1991 K - Vital28:56,00
14278KUNDRÁC Branislav1988 Golem28:56,10
143310BEKEŠOVÁ Lenka1982 Sport team Nová Lesná28:56,40
14477LIPTÁKOVÁ Andrea1978 Golem29:03,10
145184TAKÁC Samuel1991 MK - Športová diagnostika29:04,30
146220KRIŠŠÁKOVÁ Sona1998 Powercross club Svit29:06,90
147133BANCZÍK Marcel1979 ŠSDM Poprad-Tatry29:09,50
148363UGRAY Pavol1985 Poprad29:11,10
149139ŠCURKA Jaroslav1970 Alfa_29:14,20
1494JANCOVÁ Jessica1996 AR1329:14,20
15143LAŠKODY Daniel1994 HK POPRAD29:15,40
15247SUCHÝ Rado1976 HK POPRAD29:16,30
15354ŠTERBÁK Denis1994 HK POPRAD29:16,50
154180HUSÁR Luboš1988 MK - Športová diagnostika29:16,80
15428KUBOŠIOVÁ Karolína2001 FK Poprad - ženy29:16,80
15648DINDA Lubomír1994 HK POPRAD29:16,90
15745ŠTRAUCH Andreas1994 HK POPRAD29:18,20
15832JACKOVICOVÁ Sára2000 FK Poprad - ženy29:19,80
159234KOKORUDOVÁ Jana1977 SpeakUp Poprad29:20,90
160288VECHTEROVÁ Jana1991 Východná29:21,40
161281BRACHNÁK Milan1951 TJ Baník Hôrka29:22,00
162257EGRESSY Samuel1997 SUMMIT29:40,20
163209SULGANOVA Lucia1980 Powercross club Svit29:46,60
164221MÝTNIK Igor1970 Powercross club Svit29:46,80
16551SMOLEN Samuel1996 HK POPRAD29:48,00
166205ŠOLTYS Patrik1994 Poprad29:49,60
167293BARTKO Zdenko1990 29:54,80
168192ŽUGEC Štefan1960 Old Boys Poprad29:58,00
169341COMPEL Michal1990 Aquacity Team30:10,50
170297KELLNEROVÁ Stanislava1979 30:11,50
17126KREDATUSOVÁ Mariana1978 FK Poprad - ženy30:18,50
172135AWSIUKIEWICZ Krzysztof1960 12tri.pl30:25,60
173360GARAJ Ján1984 Powercross club Svit30:27,50
17494DLUGOŠ Marián1975 Team Iskra Svit30:27,80
17595LACH Martin1976 Team Iskra Svit30:28,10
176187FIANTA Tomáš1981 Nordic Walking Liptov30:33,90
177275ŠERFELOVÁ Jirina1964 Šk Štrba30:36,10
178116BUŠA Martin2003 ŠSDM Poprad-Tatry30:44,80
179291DŽACÁROVÁ Nika1991 wild runners30:46,20
180204STANKO Ladislav1994 Poprad30:46,40
181195BORONOVÁ Lucia1980 Poprad30:46,80
182213TIMORACKÁ Ivana1998 Powercross club Svit30:46,90
18324GROMOVSKY Jozef1979 Fun Run30:48,40
184228JAKUBCÁKOVÁ Monika1986 Spartan Race Svit30:49,00
185248TRAJCÍK Martin1985 Sport-M Academy30:49,90
186374KOZÁKOVÁ Vanda1998 Team Iskra Svit30:52,20
187120GERBERYOVÁ Zuzana2007 ŠSDM Poprad-Tatry30:52,60
188138VADOVSKÁ Veronika1993 AK STEEPLE POPRAD30:53,10
18970CHLEBOVCOVA Maria1986 Aquacity Team30:53,60
190159ŠEBESTOVÁ Patrícia1990 Gloss30:59,70
191286ŠVAGERKO Ján1984 Vikartovce Run31:00,50
19266VALENCÍKOVÁ Marcela1975 Aquacity Team31:01,20
193206AWSIUKIEWICZ Tomáš1985 Poprad31:02,30
194100DROBNÁ Michaela1973 Team Iskra Svit31:04,00
19597KOVÁCSOVÁ Anna1980 Team Iskra Svit31:05,40
19610VARGOVÁ Doris1989 AR1331:07,80
19715LIPPART Slavomír1977 AR1331:08,20
19841SKOCOVSKI Igor1973 BAM POPRAD31:17,40
199250PETLÁN Radek1975 STS Chvojkovice - Brod31:22,10
200278VANDASOVA Erika1985 Štrbské hviezdy31:23,30
201355HORÁK Pavol1972 Lunys31:29,90
202111IVANCÁKOVÁ Zuzana1993 Team Iskra Svit31:32,50
203148ŠEBEST Jozef1992 Bestsport31:33,20
204197NOVOTNY Alex2003 Poprad31:38,30
205169BULAVA Dávid1993 KIngs31:48,80
206353BOHUNČÁK Rastislav1978 Lunys31:53,30
20722NOVOTNÁ Radoslava1977 Forum Poprad31:54,80
208150HOMZOVÁ Karina1989 ESPRIT club31:58,00
209354BUJNÁK Miloš1974 Lunys32:11,00
210302HŐGEROVÁ Zuzana1984 32:11,20
21113SMOLENÁKOVÁ Lucka1980 AR1332:17,40
21212KROTÁKOVÁ Nikola1986 AR1332:17,80
213154SUDOR Dominik1994 Furkotka Team32:23,50
214366FIGULA Dante2008 ŠSDM Poprad-Tatry32:26,30
215125HARVANEK Ado2007 ŠSDM Poprad-Tatry32:26,80
216198SYKOROVÁ Stanislava1981 Poprad32:28,20
217314HALÁSOVA Viera1964 sportTATRY.sk32:31,80
218312HRITZ Peter1966 Podtatranské noviny32:32,00
21984KRULL Ján Pavol1998 Team Iskra Svit32:33,90
220109MACÁK Martin1999 Team Iskra Svit32:36,90
221182MAŠLONKA Marek1987 MK - Športová diagnostika32:40,50
222338ŠKOVIRA Miroslav1973 MK diagnostika32:40,60
223305VOJCÍKOVÁ Miroslava1978 32:41,10
22480BELAVÝ Boris1995 Team Iskra Svit32:41,20
22596ŽEMBA Marek1982 Team Iskra Svit32:41,90
226267RYSULOVÁ Stanislava1988 ŠK Kriván Važec32:42,20
227239ROBERT COOK Miles1979 SpeakUp Poprad32:45,70
228361DRZEWIECKI Matej2003 Kežmarok32:46,10
229215ZÁHORANSKÝ Daniel1982 Powercross club Svit32:59,80
230145MATEJKA Matej1995 APLEND33:08,70
231104PORVAZNÍK Igor1973 Team Iskra Svit33:16,20
232214VALÁŠEK Lukáš1988 Powercross club Svit33:17,80
232211HUDÁCEKOVA Mária1990 Powercross club Svit33:17,80
234144KUNDISOVÁ Helena1984 APLEND33:23,50
235126KUNDISOVÁ Vierka1974 ŠSDM Poprad-Tatry33:38,50
235178HUDEC Rastislav1988 MIK Poprad33:38,50
23744SCHWARTZ Samuel1999 HK POPRAD33:44,20
2382VIRAVCOVÁ Lucia1990 AR1333:57,10
239344POMORSKÝ Jerguš1994 Poprad34:11,40
240168TROŠOKOVÁ Kristína1999 KBL Jasná34:15,10
241345POMORSKÁ Zuzana1963 Poprad34:17,30
242174TROŠOK Lubomír1969 LKVD34:18,00
243132JURCO Martin2001 ŠSDM Poprad-Tatry34:19,10
244342BARILOVÁ Lucia1978 Poprad34:22,60
245123GALFY Alexander2007 ŠSDM Poprad-Tatry34:22,80
246368CEKOVSKÝ Matej1990 ŠSDM Poprad-Tatry34:23,40
247367GALFYOVÁ Nikola1993 ŠSDM Poprad-Tatry34:24,20
248377MARTONOVÁ Ema2001 Forum Poprad34:38,80
249210GROMOVSKA Zuzana1980 Powercross club svit34:40,30
250372CINCURA Vladimir1979 Powercross club svit34:41,10
251203REDAY Lukáš1992 Poprad34:42,40
252295BIROSIKOVA Janka1975 34:44,40
253298KUBANCIKOVA Valeria1973 34:45,50
25418MLYNÁR Ján1987 Forum Poprad34:49,20
255362DRZEWIECKI Jakub2006 Kežmarok34:52,80
256279CISLIKOVSKA Iveta1983 Štrbské hviezdy34:56,90
256280MUDRY Martin1984 Štrbské hviezdy34:56,90
25829KOCIŠOVÁ Ludmila2000 FK Poprad - ženy34:58,30
25933LUŠCÍKOVÁ Gabriela1999 FK Poprad - ženy34:58,60
260261FENDEKOVÁ Stanislava1998 Svit_35:12,80
261115BUŠOVÁ Ivana2000 ŠSDM Poprad-Tatry35:21,20
262300OLŠAVSKÁ Ľudmila1968 35:35,50
263301VRBIČANOVÁ Lívia1997 35:52,90
264299MATULA Michal1996 35:54,10
265313MLAKOVÁ Mária1987 Podtatranské noviny35:55,30
266308KOLLÁR Lubomír1964 Sport Team Nová Lesná35:55,60
267142HÚSANICA Lukáš1997 APLEND36:01,10
26876KUNDRATOVÁ Lubomíra1990 Golem36:16,50
269128MICKOVÁ Mirka1978 ŠSDM Poprad-Tatry36:17,00
270119MICK Bruno2007 ŠSDM Poprad-Tatry36:19,10
271177GALLOVIC Miloš1992 MIK_Poprad36:30,40
272260ZATROCHOVÁ Slávka1969 SUMMIT36:34,40
273259ZATROCH Julius1970 SUMMIT36:34,70
274241TUŽÁKOVÁ Jana1965 SpeakUp Poprad36:38,40
275306HUMENSKÝ Michal1984 Poprad36:42,30
2767KREMPASKÁ Lívia1989 AR1336:43,40
2778HUSÁR Filip1993 AR1336:43,50
278352KARABÍN Slavomír1979 Lunys36:56,80
279357DINHOVÁ Michaela1999 K-vital36:59,30
280157MIŠLAI Roman1980 Gelnica37:01,00
281370JACKOVICOVÁ Eva1961 37:01,80
282108ŠCAVNICKÝ Boris1999 Team Iskra Svit37:05,20
283317KORENKOVÁ Lucia1989 Powercross club Svit37:06,70
284256DINDOFFEROVÁ Zuzana1969 SUMMIT37:14,90
285265HALCINOVÁ Anicka1990 ŠK Kriván Važec37:26,80
286268RYSULOVÁ Viera1965 ŠK Kriván Važec37:27,10
28723RICHTARCIKOVA Viera1981 Fun_Run37:32,50
288375JAKABOVÁ Miriam1978 Team Iskra Svit37:36,80
289212KIŠOVÁ Antónia1988 Powercross club Svit37:57,50
29014ŠVIRLOCH Jozef1981 AR1338:00,60
291127BUŠOVÁ Silvia1975 ŠSDM Poprad-Tatry38:13,10
292124PETRUSEK Milan2002 ŠSDM Poprad-Tatry38:18,50
293118SARNOVSKÝ Tomáš2001 ŠSDM Poprad-Tatry38:18,90
294350DARÁKOVÁ Karin1997 Melina Poprad38:29,90
295356HALCINOVÁ Lucia2000 K-vital38:30,20
296158MIŠLAIOVÁ Eva1979 Gelnica38:55,30
297331CECHOVÁ Vladimíra1979 Poprad39:03,80
298156GAJDOŠOVÁ Michaela1992 Gelnica_39:12,70
299155GAJDOŠ Peter1985 Gelnica_39:13,50
30071CHLEBOVCOVA Michaela1989 Aquacity Team39:19,30
301244KURIANOVÁ Natália1978 Spišská Nová Ves39:59,40
302243KURIAN Rastislav1977 Spišská N. Ves39:59,50
303131GERBERYOVÁ Helena1976 ŠSDM Poprad-Tatry40:03,30
30468KURUCOVÁ Michaela1994 Aquacity Team40:08,70
30569OHALEKOVÁ Petra1987 Aquacity Team40:10,60
306233HUSÁROVÁ Dana1961 SpeakUp Poprad40:19,10
307217DULOVIC Kamil1974 Powercross club Svit40:22,50
30820VOJSOVIC Miroslav1980 Forum Poprad40:23,50
309237MLYNÁROVÁ Irena1972 SpeakUp Poprad40:27,30
310102BERNIK Peter1979 Team Iskra Svit40:37,30
310336BERNÍKOVÁ Daniela2007 Poprad40:37,30
312335BERNÍKOVÁ Eva1959 Spišská Nová Ves40:37,40
313249TRAJCÍKOVÁ Maria1987 Sport-M Academy40:53,10
314121GERBERYOVÁ Lucia2007 ŠSDM Poprad-Tatry40:55,10
315130GERBERYOVÁ Naďa1980 ŠSDM Poprad-Tatry40:55,50
316218DULOVICOVÁ Anna1977 Powercross club Svit41:59,00
317303ONDO-EŠTOK Peter1973 42:04,60
318304ONDO-EŠTOKOVÁ Anna1978 42:04,80
31972HALKOVÁ Ivana1983 Aquacity Team42:07,30
32063ŠIFFEL Brano1977 Aquacity Team42:09,10
321179PITONÁKOVÁ Lucia1986 MIK Poprad42:27,00
322231BAJTOŠOVÁ Gabriela1967 SpeakUp Poprad45:20,60
323176SEMANOVÁ Alexandra1987 Malé Trakany45:26,70
324175PJATAK Marián1982 Lubica45:27,00
325349VARGOVÁ Mária1997 Stará Lubovna45:31,70
326347STESTÁK Patrik1989 Stará Lubovna45:33,40
327348VARGOVÁ Adriana1993 Stará Lubovna45:33,70
328183MLYNAROVIC Samuel1990 MK - Športová diagnostika54:55,10
329199GALIK Adam1995 Poprad58:23,40