Por.BIBMenoRokKlubČas
186KIMAIYO Hillary Kiptum Maiyo1994 Benedek-Team39:51,00
2145MLYNÁR Peter1988ŠKP VYSOKÉ TATRY45:51,70
396HLAVČO Jozef1985 DYNAFIT46:17,80
479VANKO Miroslav1973 Dom srdca Martin47:46,20
577HORÁK Ondřej1975 Ak Kroměříž48:02,10
6146BAJČIČÁK Martin1976ŠKP VYSOKÉ TATRY48:15,60
787BARSOSIO Stellah Jepngetich1993 Benedek-Team48:27,70
883ĎURMEK Ján1978 Valaská Belá48:34,40
948PETROVIČ Matej1995 LK Opalisko Závažná48:35,70
1016VAVREK Adrián1980 Dulova Ves49:37,30
11129VNENČÁKOVÁ Soňa1994 AO Svit, AC Moravská49:47,00
12102DVOŘÁK Pavel1982 Biatlon Prostějov50:10,10
1384MUŠINSKÝ Tomáš1993 OB ATU Košice50:14,80
14158KORISTEK Ján1996LKHL HUTA-LÁTKY50:26,80
1595HRAŠKO Miroslav1990 VŠC Dukla BB50:47,00
16124OROLIN Pavol1995 KSt Spišské Bystré52:13,30
17117KOVÁČIK Luboš1966 Súľov Hradná52:25,70
182NEMČÍK Lukáš1993 LK Metropol Košice52:30,10
1943JURČÍK Ján1968 KKM Čadca52:49,60
20161HOVORIČ Igor1997MKL KREMNICA53:08,70
21118DODOK Peter1974 Slovalco53:17,30
2264PONEK Tibor1976 CK Turzovka53:59,90
234SVOČÁK Martin1991 Svit54:15,00
24156POSPÍŠIL Richard1998EXT. OBST. RUNNERS54:33,80
25139LAMI František1993 KOB AUT KOŠICE54:37,20
26152ŽALUDEK Přemysl1977CYKLOGAT ZLÍN54:37,30
27160ŠULEK František1997LKHL54:54,30
2881RAJNIAK Michal1989 Extreme Obstacle Run54:59,10
29189VALENTA Róbert1997KB VYHNE55:06,30
30140FRANTIŠKA Cyril1963MOMS Batizovce55:28,60
31108MILATA Patrik1988 Extreme Obstacle Run55:38,90
32130ŘÍHA Pavel1977 Frýdlant nad Ostravi55:53,00
3335MALÍČEK Ján1966 MALCO Myjava56:13,30
34134RENDA Andrej2000 Ski Team Štrbské Ple56:39,60
359TELEPUN Martin1982 BK Steel Košice57:01,30
36181ŠEFČÍK Jozef1997ŠKP LEVOČA57:01,80
37190LEPEŇ Matej1998KB VYHNE57:21,00
3868ŠOLTÝS Milan1972 Bežecky klub Poprad57:22,50
3998KUPKA Anton1976 KKM Čadca57:27,20
4080JANKURA Adam1989 TJ Tatranska Lomnica57:43,40
4194DEMETER Richard1965 ŠKP Žilina58:02,90
42187ZÁVALEC Samuel1997KB VYHNE58:17,10
43188IGLÁR Boris1999KB VYHNE58:32,80
4474KUJALANSKAS Vadim1971 Visegrad Maraton Ryt58:37,00
45103KAMENSKÝ Ján1965 Liptovsky Peter58:38,10
4673ALBERT Ján1976 Ráztočno58:46,70
47168CAPEK Martin1984CK TURZOVKA58:49,80
4856KLOBOŠIČ Branislav1973 BKSteel Košice59:14,70
49153BÁLINT Martin1986POPRAD59:43,20
5017MICHALKO Jaroslav1984 AO-TATRY01:00:08,60
51123JAMBRICH Vladimír1987 Kralova hola01:00:10,60
5266PAULÍNYOVÁ Katarína1975 AK ZŤS Martin01:00:23,70
53131FAIX Daniel1999 Gerlachov01:00:31,70
5455BACHRATÝ Štefan1986 Davorin.sk01:00:37,90
55116DOMBROVSKÝ Lukáš1993 Košice01:00:39,50
56100HUDÁK Anton1966 Falck01:00:54,90
5778DELINGEROVÁ Marie1976 Ak Kroměříž01:00:59,30
58164MIKUŠ Ján1998KBL JASNÁ LM01:01:11,60
59154SKORČÍK Ján1971CK TURZOVKA01:01:36,00
60185NOVOMESTSKÝ Martin1981KROS GERLACH01:01:41,10
6159PROCHÁZKA Peter1987 Poprad01:01:54,60
6226SPODNIAK Ján1967 Banská Bystrica01:02:09,90
63142LOVÁS Veln1954JAMES DOLNÝ KUBÍN01:02:28,20
6458PEREGRIM Štefan1968 INTER SPORT Humenné01:02:42,50
65141FÁBRY Jozef1983SNWA01:03:13,40
66172KOCÚREK Tomáš1981TATR. ŠTRBA01:03:17,80
6744ŽUGEC Ján1968 Poprad01:03:32,70
688ZAJĄC Leszek1983 -01:03:48,30
69186HUBAČ Samuel1999KB VYHNE01:04:03,30
70150FILAS Witold1958KRYNICA01:04:25,70
7171FALAT Zdenko1998 Košice01:04:47,50
7224LIŠTJAK Martin1981 Bernohy.sk01:04:51,20
7362HEBÍKOVÁ Ingrid1966 ŠKP Banská Bystrica01:05:02,00
74144KIESEL Luboš1969BÍLOVICE NAD SV.01:05:09,50
7560PAUČEK Juraj1974 Extreme Obstacle Run01:05:17,00
7651ŘEHÁK Jiří1994 Hatatitla01:05:27,60
77171BRNČÍK Kamil1972ČUNTAVA A OKOLIE01:05:29,60
78111KOVÁČ Miroslav1952 Slovenský orol Trenč01:05:42,30
79148HOHMANN Christian1985POTSDAN01:05:55,40
80159ŠULEK František1972LKHL01:06:09,70
81165SMERČIAKOVÁ Aneta1997KBL JASNÁ LM01:06:13,00
8299HUDÁK Ľuboš1994 Bežecký klub Stará Ľ01:06:27,00
8363MIŠKO Ľuboš1967 ENTENTIKI Prešov01:06:32,30
84182KOTSCHOVÁ Daniela1985Sport Rysy01:06:46,20
85147TADEUSZ Jasek1951PZWLA POLSKA01:06:55,80
8690GRENDOVÁ Andrea1972 Revúca01:07:03,80
8753JURCIK Martin1995 Liptovská Teplička01:07:21,60
88101HATALA Martin1974 Moji Ludia01:07:44,00
8947ZATROCH Matej1978 Tatranky01:08:14,70
90127HANULA Pavol1969 Lipt. Sliače01:08:49,40
91122PACHURA Kinga1976 Ceneria.pl/Goryonlin01:08:58,60
92112ŇACHAJ Tomáš1995 Prešov01:09:02,70
93155JURINA Ján1954TJ ROHÁČE01:09:11,00
94183BIELČÍK Juraj1980MYJAVA01:09:37,70
9575RADZIK Maciej1986 Brygada Beskidów01:09:52,80
9650ORLOVSKÝ Michal1977 olen orloj01:09:58,50
977KIČIN Viliam1988 Gerlachov01:10:18,20
98126BENDA Martin Mgr.1972 Bežecký klub Poprad01:10:25,40
99109JANIČ Marek1978 TJ Slávia PU Prešov01:10:28,90
100125HANULOVÁ Danka1970 Lipt. Sliače01:10:42,40
10182PETERKA Tomáš1985 Extreme obstacle run01:11:11,60
10138KAŽIMÍR Martin1986 Žiadny01:11:11,60
10345BARÁTH Marek1977 Obec Tajná01:11:12,80
104149ĽUPTÁK Ján1952 LK Opalisko Závažná01:11:24,30
10588RADA Ladislav1953 MBO Strážske01:11:25,50
106162HOŠEKOVÁ Vanda1996KBL JASNÁ LM01:11:34,80
10754HAVRILA Roman1980 Nova Lesna01:11:57,30
10827GERÉNYIOVÁ Katarína1981 BéKá Vyšné Hágy01:12:12,80
109107GERÉNYI Richard1967 fotogerenyi01:12:20,40
11032TEKELY Jaroslav1949 MK Tatran Sp.N.Ves01:12:34,60
11141HANUS Miroslav1974 Martin01:12:40,30
112151SABOL Vladimír1959VRANOV NAD TOPĽOU01:12:41,40
113143KIESELOVÁ Michaela2000BÍLOVICE NAD SV.01:13:06,10
11439BURGERT Radovan1969 hatatitla01:13:10,60
1155BOŽOVÁ Danica1963 Svit01:13:26,10
116120KOBLIHA Milan1957 LRS Vyškov01:13:49,70
117133CHOVANOVÁ Monika1987 HK James Dolný Kubín01:13:50,60
11861LUPTÁK Július1942 Ski Travel Štrbské P01:14:28,10
1191BROSZ Juraj1978 Stupava01:14:29,80
12033ŠKULTÉTY Milan1992 STU FCHPT01:14:34,10
121128KELČÍK Lubomir1965 Liptovské Sliače01:14:40,70
122166MRÁZOVÁ Ivana1995KBL JASNÁ LM01:14:59,10
123135PISAREK Renata1970 Eskadra Kraków01:15:18,20
12489KRŠIAKOVÁ Jana1989 ATU Košice01:15:25,10
12525VRTÁK Jozef1952 Nedožery01:15:40,60
12640TOMAN Peter1972 Hatatitla01:15:46,70
127163WEINCILER Michal1986SVIT01:16:06,50
12885PAVLÍK Miroslav1967 Veľký Šariš01:16:13,20
129132ŠOFRANKOVÁ Antónia1997 OB ATU Košice01:16:52,00
130179FAINOVÁ Monika1995BK BIELY POTOK RK01:16:52,60
13137KRPELÁN Michal1982 žiadny01:16:55,10
132115ROVŇÁKOVÁ Dana1987 Extreme Obstacle Run01:17:17,10
133157KLIMČÁK Jozef1961BK. ST. ĽUBOVŇA01:17:34,20
134169MONDLOVÁ Dagmar1985BREZNO01:18:08,40
1353KRIŠTÓF Róbert1986 ŠKP Rožňava01:18:13,20
136176SLANIČAN František1993NÁMESTOVO01:18:15,90
13772MADAJ Ľubomír1962 Ráztočno01:18:38,30
138170MIKUŠKA Pavel1970HATATITLA01:18:51,70
139137CHOVANEC Ján1952 Snina01:19:10,00
14097MLYNÁR Ján1965 Gerlachov01:19:20,30
141114SPIŠÁK Marek1989 Technická univerzita01:19:58,10
142191KIC Michal1998BATIZOVCE01:20:11,00
14323MAJERNÍK Milan1970 MARAS team01:20:23,80
144177MATEJÍČKOVÁ Veronika1997ŽIAR NAD HRONOM01:20:54,80
14530URBAN Jozef1969 Pre radosť01:21:02,50
146184IVANKO Štefan1986ATU KOŠICE01:21:06,80
147104VOKÁL Vratko1977 Obišovskí chrti01:21:12,80
148105KRESOJEVIC Drazen1971 -01:21:13,50
149119DVOŘÁKOVÁ Eva1955 Biatlon Prostějov01:21:46,10
15092LUNTER Martin1959 Sk TELGART01:22:12,50
1516VADOVICKÝ Filip1978 -01:22:13,30
15213VONDERČÍK Michal1982 Maras Team01:22:47,80
15342MIHALIK Štefan1954 Prešov01:22:50,50
154121ZAJÍC Petr1978 Frýdlant nad Ostravi01:23:28,20
15531SMOLÁR Július1946 MK Tatran Sp.N.Ves01:23:32,90
156173MAJDÁK Samo2000HATATITLA BOJNICE01:23:41,50
15767ŽUGEC Śtefan1960 Bežecky klub Poprad01:24:27,60
158113ŠOLTÝS Róbert1984 Technická univerzita01:24:36,00
15965SLIVKA Ján1957 KKM Čadca01:24:59,70
16034BENDÍKOVÁ Katarína1995 AK STEEPLE POPRAD01:25:39,40
16128OSUSKY Augustin1981 Lamy01:25:48,90
162106KRESOJEVIC Daniela1983 -01:26:31,80
16357SCHMIEDL Marian1971 Košice01:29:11,70
16436KUBO Martin1964 Poprad01:31:58,70
16510JABLONSKA Ewa1986 Krynica-Zdroj01:32:59,90
16618PETROVÁ Jana1979 MARAS team-Shadow01:33:33,40
167178POLAČEK Pavol1973ABERTAL REALITY01:35:33,50
16812JENDRICHOVSKÁ Danka1967 MARAS team01:38:43,20
16911MARAS Ladislav1963 MARAS team01:38:45,50
17046ŠTENDA Jozef1987 Košice01:39:15,10
171180ŠTENDA Rastislav1965METROPOL KOŠICE01:39:16,00
17219VRBIAKOVÁ Edita1978 MARAS team-Tetom Dit01:39:48,10
17320PARILAK Gerard1943 AC Michalovce01:47:36,10
17421KOLIBÁROVÁ Martina1984 panda team01:51:10,20
175138ZELENÁK Kamil1980 PANDA team01:53:37,70
175167MARCIBÁLOVÁ Mária1934 KKM ČADCA01:53:37,70
29MICHALIK Martin1986 canadaDNF
22GRAJKOWSKI Tomasz1981 -DNF
69FOLTÍN Andrej1983 AK Veteran BratislavDNF
15JURIČKO Peter1972 Liga LanovkaDNF
49PETROVIČ Pavol1973 LK Opalisko ZávažnáDNF
93HOLLÝ Miroslav1976 SvitDNF
70KAPRI Andrej1974 -DNF
110KROK Krzysztof1963 niezrzeszonyDNF
91ĽUPTÁK Ján1952 LK Opalisko ZávažnáDNF
14URBANOVÁ Iveta1986 KošiceDNF
136FERENCOVÁ Barbora1991 PrešovDNF
52POPRACOVÁ Drahomíra1958 KežmarokDNF