Cieľové video SZABO Jaroslav

Titulky vo videu zobrazujú všetkých pretekárov na rovnakej trati.

Por.BIBMenoRokKlubČasVideo
1167DLUGOSZ Andrzej1978 UBIQUINOL00:45:00,1
21MLYNÁR Peter1988 ŠKP Vysoké Tatry00:46:26,3
382SZABO Jaroslav1987 TJ Obal-Servis Košice00:46:49,6
4175PAVLEN Andrej1994 Dukla BB00:47:37,2
52HLAVČO Jozef1985 Salomon/Suunto00:47:57,6
63VANKO Miroslav1973 Dom srdca Martin00:48:19,9
7154PETROVIČ Matej1995 BK Opalisko Závažná Poruba00:50:31,0
866JURČÍK Ján1968 KKM Čadca00:50:56,4
988SLÁMA Dušan1998 ATU Košice00:51:11,0
10166KOZLOVSKÝ Vladimír1999 FENIX SKI Team Jeseník00:51:46,2
1198KOVÁČIK Ľuboš1966 Súľov-Hradná00:52:05,7
12135GERGARDT Artur1987 Poprad00:52:21,1
13113JEZIERSKI Kamil1980 Kraków00:52:40,3
1428VYCHOVALÝ Pavol1983 ŠK Kompas00:52:55,2
15149MILATA Patrik1988 Elite Team OCRA Slovakia00:52:59,9
16193SOMMER Tomasi1979 Sulechovs00:53:43,8
17158REPKA Tomáš1987 SPORT RYSY klub00:53:44,2
18160HUBAČ Vlado1971 Ski Museum Tatranská Lomnica00:53:44,8
19203RENDLA Andrej2000 KBL Jasná LM00:53:45,2
20206CENIGA Peter1990 Elite Team OCRA Slovakia00:54:05,0
21208ŠULEK Miroslav1993 Ski team JASE Látky00:54:24,2
22104VAVREK Adrián1980 Dulova Ves00:54:31,1
2394RZĄSA Franciszek1999 TKN Tatra Team00:55:06,3
24117FRANTIŠKA Cyril1963 MOMS Batizovce00:55:10,2
25107RACZ Štefan1961 Metropol Kosice00:55:22,8
26161GEBOUSKÝ Marek2000 Dukla Liberec00:55:39,0
27138BERTA Gabor1977 Bükki Műhely00:56:21,3
28147ŠKVARENINA Martin1999 SPORT RYSY klub00:56:27,5
29168FOLTÍN Andrej1983 AK Veterán Bratislava00:56:31,3
30201DINDOFFER Eduard1991 Behamsrdcom.sk00:56:40,9
314VNENČÁKOVÁ Soňa1994 AO Svit00:56:41,8
3265BACHRATÝ Štefan1986 Davorin.sk00:56:49,9
33101AUGUSTINAK Dušan1964 POPRAD00:57:50,4
345KOZIELSKA Magdalena1991 Hanuś team Dynafit00:57:59,4
35212KAĽAVSKÝ Július1976 ALL4RUN Margecany00:58:05,2
36143SAWICKI Szymon1975 TKN Tatra Team00:58:15,0
37128STANKO Jaromír1969 Cicmany00:58:42,5
38125VARGA Jozef1972 Senator Záborské00:58:46,2
3933PÁLENÍK Ervín1962 Activstar Trenčín00:59:20,5
40105PODSTUPKA Lubos1972 trnava00:59:25,7
41165TECL Matyáš2000 Dukla Liberec00:59:42,8
42111JURČÍK Martin1995 Infinity sport team L.Teplička00:59:55,1
43204NOVOMESTSKY Martin Kaneko1981 Téryho chata01:00:04,7
4464MALÍČEK Ján1966 MALCO MYJAVA01:00:19,9
45197POPIELARSKI Kubuś2001 TKN Tatra Team01:00:29,5
46198SAWICKI Kacper2000 TKN Tatra Team01:00:47,8
47151KAMENSKÝ Ján1965 Liptovsky Peter01:01:14,9
4879LICKO Matus1978 Nitrianske Pravno01:01:15,0
49119PAULÍNYOVÁ Katarína1975 AK ZŤS Martin01:01:25,1
5058POŠEFKO Matej1999 Prešov01:01:26,9
51115HRAŠKO Miroslav1990 Zolná01:01:38,3
52209KNEPTOWSKI Andrzek1994 Hanus team01:01:40,6
53148HOLIENČÍK Stanislav1981 SPORT RYSY klub01:01:48,7
54162HAUZNER Martin2001 Dukla Liberec01:02:09,0
55172DZIERGAS Miroslaw1960 KS HALNY W Gorka01:02:21,9
5647JANKECH Pavol1957 Trenčín01:02:24,9
57134ŠKOPEK Tomáš1990 Bratislava01:02:40,8
58120HRIC Roland1998 SCARPA / KNAC Ružomberok01:02:42,6
59207POLLÁK Jozef1960 ATV Košice01:02:47,5
6081JASEK Tadeusz1951 PZWLA POLSKA01:02:59,2
61102HROMADA Martin1992 Spartan Patriot Team01:03:17,7
62124MILÁČEK Richard1998 Nová Lesná01:03:31,3
6324ŽUGEC Ján1968 Bežecký klub Poprad01:03:33,5
64121HRIC Randy2001 Scarpa / KNAC Ružomberok01:03:45,6
6543ŠURIN Ivan1985 HK Direct Bytča01:04:03,9
6635PIÓRECKI Michał1976 Kraków01:04:12,8
67192BEŤKO Samko2003 KBL Jasná LM01:04:42,7
68116PEREGRIM Štefan1968 Petist Bike Humenné01:04:51,3
6984ELANTKOWSKI Jan2000 TKN Tatra Team - PZA - ŻywczańsKierdel01:05:00,5
70170KIESEL Luboš1969 Brno01:05:10,9
71178SMERČIAKOVÁ Aneta1997 KBL Jasná LM01:05:24,1
7268BIELČÍK Juraj1980 Myjava01:05:35,2
7318VALTR Vladimír1967 MP Praha01:06:01,0
7451FAIX Daniel1999 TJ Tatran Gerlachov01:06:06,6
75173GEJDOŠOVÁ Zuzana1994 ŠKP Bratislava01:06:14,7
76164ŠIBRAVOVÁ Eliška2002 Dukla Liberec01:06:31,0
77106OVŠANKA Peter1976 Poprad01:06:52,8
78205GARAJ Pavol1986 BODY Gym Poprad01:07:08,4
7942SPODNIAK Ján1967 Banská Bystrica01:07:15,7
8063JURINA Ján1954 TJ Roháče Zuberec01:07:24,2
81152PROKOP Miloš1997 Liptovský Mikuláš01:07:42,3
8299FATUN Pavol1979 Poprad01:07:55,4
83146GOMBALOVÁ Janka1991 KTŠ UMB BB01:08:07,9
84163HYNČICOVÁ Kateřina1998 Dukla Liberec01:08:44,7
8525JANIČ Marek1978 TJ Slávia PU Prešov oddiel judo01:08:53,6
8662KUJAN Jozef1987 Klub Pezinskych alkoholikov01:09:08,2
8740KOŠŤÁL Karol1963 Vysoké Tatry01:09:18,1
88114DINDOFFER Rene1980 Poprad01:09:28,9
8971KIČIN Viliam1988 TJ Tatran Gerlachov01:09:36,8
9054LACKO Milan1971 LKVD Dobšiná01:10:02,9
9192SPODNIK Gabriel1969 Endorfin Team01:10:10,9
92103ŇACHAJ Tomáš1995 TJ Slávia PU Prešov oddiel judo01:10:46,6
93129ŽUGEC Pavol1962 HO ALPIN KLUB Svit01:10:50,5
9448ZATROCH Matej1978 Tatranky01:11:03,2
95155PETROVIČ Pavol1973 BK Opalisko Závažná Poruba01:11:13,1
96169KLIMČÁK Jozef1961 BK Stará Ľubovňa01:11:39,1
9773TOMAN Peter1972 Hatatitla01:11:46,7
9872BURGERT Radovan1969 Hatatitla01:12:13,4
99118ŠULEK Ivan1999 Bratislava01:12:20,0
100153TURCER Lukas1981 Kosice01:12:38,5
101122VEČERKA Rudolf1981 Sládkovičovo01:12:58,5
102177GONTKOVIČ Peter1991 Poprad01:13:06,3
10339LUNTER Martin1959 ŠK Telgart01:13:14,3
104145KACZOROVA Karin1976 Tatranské Zruby01:13:16,9
105157ŠMAHLÍK Radomír1974 Frýdek-Místek01:13:32,9
10649RADA Ladislav1953 MBO Strážske01:13:37,9
107176VOŠČEK Jakub1994 Poprad01:13:48,2
10850VASTUŠKOVÁ Iveta1960 Poprad01:13:58,7
109110SVITÁK Stanislav1950 AK Zilina01:14:23,6
110202KURIŠKO Jozef1970 Sečovce01:14:35,8
111127STAROŇ Vladimír1951 Skiveterán Tatr. Štrba01:14:51,5
11212BARÁTH Marek1977 Tajná01:15:15,9
11389KALENSKÁ Dominika1999 ATU Košice01:15:42,2
11438HAVRILA Roman1980 Nova Lesna01:15:49,8
115123MORÁVKOVÁ Martina1981 ac moravská slávie brno01:16:12,8
116142PAVLÍK Miroslav1967 Veľký Šariš01:16:42,7
117210KIC Michal1959 Batizovce01:16:45,6
11890BEREC Michal1976 vinohrady n/váhom01:16:51,4
11914VRBIAKOVA Edita1978 MARAS team01:16:56,4
12046ŠOFRANKOVÁ Antónia1997 Klub OB ATU Košice01:17:03,2
121140MLYNÁR Ján1965 Košťany nad Turcom01:17:07,5
12237LOPATOVÁ Dominika1991 Poprad01:17:34,1
123171KIESELOVÁ Michaela2000 Brno01:17:47,2
12436GERÉNYI Richard1967 vysoké tatry01:18:00,3
125199GABČÍK Ľuboš1954 MKL Kremnica01:18:24,6
12653TEKELY Jaroslav1949 MK Tatran Sp.Nová Ves01:18:39,6
12780BUDINSKA Eva1956 Obecný úrad Poluvsie01:19:14,1
128133DOBIJOVÁ Žaneta1977 HK James DK01:19:31,0
1299BOŽOVÁ Danica1963 Bežecký klub Poprad / Svit01:19:53,5
13029KRSIAKOVA Jana1989 Košice01:20:04,6
13131JURUŠOVÁ Renáta1989 Prešov01:20:06,5
132112JACKANIN Dávid1996 TJ Slavia PU Prešov oddiel judo01:20:57,0
13317PRÍVOZNÍK Tomáš1991 TJ Rakovice01:21:03,8
13467KRIŠTÓF Róbert1986 ŠKP Rožňava01:21:41,3
13513PETROVA Jana1979 MARAS team01:21:43,6
136211DULEBA Andrej1958 PV. Púchov01:21:50,0
137194GILBERTSON Anthony1983 New Zeland01:22:08,3
138196ČERMÁKOVÁ Sára2000 Dukla Liberec01:22:13,7
139150WOJCIECHOWSKI Krzysztof1999 TKN Tatra Team01:22:19,3
14093MIKUŠKA Pavel1970 Hatatitla01:22:30,4
14141PAZERA Jozef1989 Maras Team01:23:14,0
14274VOKÁL Vratko1977 Obišovskí chrti01:23:21,8
143126STAROŇOVÁ Anna1948 BK Opalisko Závažná Poruba01:23:42,2
14487SLÁMOVÁ Jana1972 ATU Košice01:24:23,3
145174PAVOL Peter1953 AŠK Spišská Nová Ves01:24:25,8
14634POPRACOVÁ Drahomíra1958 Kežmarok01:24:31,2
14756VRTÁK Jozef1952 AK Nedožery01:24:37,6
14844CHOVANEC Ján1952 MBO Stražske01:25:10,0
149141JURČÍKOVÁ Mária1999 Infinity Sport Team Liptovská Teplička01:25:22,5
15030ŠEFARA Tomáš1977 Košice01:25:47,3
151131VESELKA Marcel1981 Šurany01:25:54,0
15252SMOLÁR Július1946 MK Tatran Sp.Nová Ves01:25:55,1
153132MAJERCZYK Julia2000 TKN Tatra Team01:26:12,9
154144OROLIN Peter1959 mSkiTeam01:26:24,6
155200GABČÍKOVÁ Martina1978 MKL Kremnica01:26:39,1
156109PETREK Martin1987 HO Mosty u Jablunkova01:27:01,7
15795BUMBERA Juraj1976 Trebišov01:27:04,8
15819JANTOSIK Tomas1993 JABO01:27:25,6
159156ORAVETZ Jakub2001 Krompachy01:28:36,7
16059KUMIEGA Beata1970 AZS PWSZ Krosno01:28:50,6
16120RUSNAK Branislav1986 JABO01:28:51,4
16223BERNÍKOVÁ Eva1959 Spišská Nová Ves01:29:38,4
16315KANIANSKA MAŠLONKOVÁ Petra1982 bez01:31:12,6
16416KANIANSKY Miroslav1984 bez01:31:13,4
165130ŽUGEC Štefan1960 Bežecký klub Poprad01:31:45,4
16670MIKLUŠ Maroš1989 Košice01:31:49,7
16726ŠTENDA Jozef1987 MAXX team - Ďodi01:31:56,1
168139PODHRADSKÁ Jana Podhradská1963 Ďanová okr. MARTIN01:33:19,8
16921ALBERUS Michal1982 JABO01:33:41,8
17091POLAČEK Pavol1973 Abertal reality01:36:35,6
17175MARKO Tibor1971 Run4Fun01:36:35,7
17211ZELENÁK Kamil1980 MARAS team01:39:51,7
17396BIROŠÍKOVÁ Jana1975 Bežecký klub Endorfín team01:41:29,6
17497DRZEWIECKI Jan1969 Bežecký klub Endorfín team01:41:29,8
175100PARILAK Gerard1943 AC Michalovce01:47:02,4
176195MIKUŠKA Pavel1990 Hatatitla01:47:45,3
17777ROŠKOVA Viki1986 Bb01:56:40,3
17876GILAK Mario1974 Bb01:56:40,5
17957PITROVSKA Regina1975 TREBISOV02:02:30,3
159HREBÍKOVÁ Ingrid1966 ŠKP Banská BystricaDNF
6FALAT Zdenko1998 KošiceDNS
7MARAS Ladislav1963 MARAS teamDNS
8JENDRICHOVSKÁ Danka1967 MARAS teamDNS
10BROSZ Juraj1978 StupavaDNS
22GAALOVA Beata1993 JABODNS
27KUBINDA Vladimir1983 redByteDNS
32MIKUŠTIAK Jaroslav1947 SCP Maestro RužomberokDNS
45MAJERNÍK Miloš1982 KošiceDNS
60VADOVICKÝ Filip1978 VištukDNS
61SLIVKA Ján1957 KKM ČadcaDNS
78MATÚŠKA Michal1980 Pivné tornádoDNS
83UPOHLAV Ondrej1979 Pivné TornádoDNS
85DELINGEROVA Marie1976 Fortex ski Moravský BerounDNS
86ZAWIDZKI Łukasz1989 Ostrów WielkopolskiDNS
136BRTIŠ Pavol1969 Tour de PovažieDNS
137DZADON Matus1975 krakokross kezmarokDNS
55KOLIBÁROVÁ Martina1984 PrešovMimo poradia 1:37:54
108DEMOČKO Tomáš1980 MARAS teamMimo poradia 1:37:54