Por.BIBMenoRokKlubČas
11192TOMAN Daniel2006 Hatatitla ČR10:03,70
21222KLEIN Tobias2006 ŠK Važec10:54,10
31236GRAC Zdeno2005 Iskra Svit11:01,90
41227ČMIL Samuel2005 Iskra Svit11:04,60
51197KOTZ Mikuláš2006 TJ Lokomotíva Teplice ČR11:25,20
61194MALACHOVSKÝ Ondrej2007 Stará Ľubovňa11:32,70
71206LEITERMANNOVÁ Ellen Elisabeth2006 TJ Lokomotíva Teplice ČR11:33,70
81209HÁNĚL Kryštof2008 TJ Lokomotíva Teplice ČR11:41,50
91204POLANSKÁ Barbora2006 TJ Lokomotíva Teplice ČR11:47,70
101193REČIČÁR Michal2006 Poprad11:51,20
111229ŠIMČÁK Marek2005 Iskra Svit11:54,40
121242ŠEFČÍKOVÁ Michaela2005 ŠKP Levoča11:57,10
131232ENEKEŠ Jakub2005 Iskra Svit11:59,20
141196HOLKA Matěj2006 TJ Lokomotíva Teplice ČR12:01,20
151231ENEKEŠOVÁ Daniela2005 Iskra Svit12:03,00
161214VALLUS Martin2005 Poprad12:03,30
171199ŠPALEK Jan2007 TJ Lokomotíva Teplice ČR12:04,00
181230ENEKEŠOVÁ Ema2005 Iskra Svit12:07,40
191226BLAŠKO Daniel2005 Iskra Svit12:12,90
201198KAJSER Matej2006 TJ Lokomotíva Teplice ČR12:17,10
211213VALLUS Juraj2006 Poprad12:31,90
221212ŽILINSKÁ Nikola2009 TJ Lokomotíva Teplice ČR12:34,60
231205VOSKOVÁ Terezie2006 TJ Lokomotíva Teplice ČR12:44,20
241223RUSUCOVÁ Daniela2006 ŠK Važec12:52,20
251207ČERMÁKOVÁ Adéla2007 TJ Lokomotíva Teplice ČR12:59,50
261202HLISNÍK Jan2007 TJ Lokomotíva Teplice ČR13:00,40
271203PODSEDNÍK Jakub2007 TJ Lokomotíva Teplice ČR13:01,90
281208SEDLECKÁ Markéta2007 TJ Lokomotíva Teplice ČR13:32,80
291239RUŠINOVÁ Vladimíra2007 ŠKP Levoča13:46,50
301200MACHOLD Matěj2007 TJ Lokomotíva Teplice ČR14:01,70
311201PODDANÝ Lukáš2007 TJ Lokomotíva Teplice ČR14:06,00
321243RUŠINOVÁ Petra2005 ŠKP Levoča14:18,30
331240JURČÍKOVÁ Karolína2008 ŠKP Levoča14:29,20
341195DRZEWIECKI Jakub2006 Endorfín Team14:43,60
351228MATULÍK Jakub2005 Iskra Svit14:49,20
361211VESELÁ Anna2008 TJ Lokomotíva Teplice ČR14:53,30
371235GARANYI Daniel2005 Iskra Svit15:06,70
381238MACH Matej2006 SR KE15:14,40
391210BELZOVÁ Markéta2008 TJ Lokomotíva Teplice ČR15:34,40
401224BALÁŽ Vratko2005 Iskra Svit16:04,60
411244RENDOVÁ Emília2007 16:05,50
421217TISCHLEROVA Nela2009 Ninja Go16:07,80
431234GABČÍKOVÁ Nela2008 Sky klub Kremnica16:10,60
441215HOMOLA Jakub2010 Ninja Go16:19,70
451225KUZMÍK Matúš2005 Iskra Svit17:17,20
461237SOMOGYI Maxim2010 Gerlachov17:36,00
471218TISCHLER Tomáš2011 Ninja Go18:05,60
481191KLEMOVÁ Ninka2006 Maras Team19:12,90
491233FAIX Slavomír2005 Iskra Svit21:39,10
501216HOMOLOVÁ Dominika2012 Ninja Go21:48,40
1220JANČEK Richard2006 KP Aquacity PopradDNS
1221JANČEK Filip2008 KP Aquacity PopradDNS
1219BALÁŽOVÁ Anna2009 Baláž Extr. Team Ostrava ČRDNS