Por.BIBMenoRokKlubČas
1216Urban Jozef1986 JM Demolex Bardejov - ŠKP Litvor38:08,33
2141Hapak Eduard1983 JM Demolex Bardejov40:06,74
373Koleda Zdenko1971 Rajec40:24,80
491Dziedzic Konrad1995 KB Krościenko Wyżne41:04,90
5192Szabo Jaroslav1987 TJ Obal-servis Košice41:25,88
6153Wiezik Maroš1983 Martin42:00,32
790Kramarz Edmund1969 Sanok42:09,30
838Pockľan Ján1973 ŠK Hrachovo42:16,40
918Orolin Pavol1995 KSt Spišské Bystré42:35,66
10136Jurčík Ján1968 KKM Čadca42:41,64
11201Griger Tomáš1991 Sport team Nová Lesná42:52,53
12175Gemza Tomáš1988 ŠK Štrba43:05,88
1386Vyšňovský Patrik1991 MBO Strážske43:16,45
1446Petrovič Matej1995 LKHL43:25,64
15202Babiak Orest1968 JM Demolex Bardejov43:31,52
1656Porubiak Vladimír1964 ŠK Copy Servis Liptovský Mikuláš43:42,13
17163Páleník Matej1992 BK Pyxída Čierne Kľačany44:12,56
18131Žák Jiří1971 Penzion Litvor Štrbské Pleso44:25,67
1983Šoltýs Milan1972 Batizovce44:30,29
20194Olejár Lukáš1987 AK Steeple Poprad44:34,70
21204Polák Samuel1996 AC Nové Zámky44:38,74
2244Mlynárčik Emil1960 Fox On The Run , Hôrka44:39,55
2370Pavlík Ivan1978 KBBS Turčianske Teplice44:58,69
2443Furár Milan1970 BK Duslo Šaľa45:03,36
2524Ambróz Jozef1967 Obec Vikartovce45:09,60
2654Gad Miroslav1983 ŠK Copy Servis Liptovský Mikuláš45:18,89
27158Palguta Ľuboslav1978 Ružomberok45:19,41
28222Dubašák Jozef1977 AK Steeple Poprad45:40,42
2933Verba Rudolf1980 BK Steel Košice45:42,14
3076Griger Ľubomír1978 Sport Team Nová Lesná45:47,03
31301Bartko Tomáš1986 Šk Kriváň Važec45:54,81
3249IVAN Milan1964 BK SLIAĆ45:56,94
3353Žigo Martin1989 BEHAME.sk46:11,06
3492Petrík Viliam1980 Vysoké Tatry46:53,16
35176Pažitný Jozef1983 Spišský Štiavnik46:57,21
361Čejka Bořivoj1980 KRB Chrudim47:05,71
37169Bicko Jozef1972 žiadny47:06,53
3822Telepun Martin1982 BK Steel Košice47:12,96
3993Malíček Ján1966 MALCO Myjava47:20,92
4037Lavrik Julián1960 Kvetnica47:33,00
414Spodniak Ján1967 Banská Bystrica48:01,27
42184Repka Tomáš1987 Sport Rysy48:17,65
43200Ličko Matúš1978 Nitrianske Pravno48:43,14
44134Miško Ľuboš1967 ENTENTIKI Presov48:43,92
45272Paulínyová Katarína1975 AK ZŤS Martin49:01,56
46127Peregrim Štefan1968 Jantex Humenné49:04,48
4771Tomahogh Ján1978 KBL Turčianske Teplice49:07,06
48108Hanes Pavol1974 Bratislava49:15,83
4975Michalko Jaroslav1984 Sport Team Nová Lesná49:20,10
50213Kamenský Ján196549:20,39
5113Šichta Lukáš1988 BS Tatran Turany49:24,47
5274Hriňák Lukáš1985 Sport Team Nová Lesná49:43,29
53133Horník Peter1981 Bratislava49:49,22
5416Gombár Vladimír1983 Poprad ROCKS49:52,27
55162Kalanka lukáš1989 Martinské Leňochody49:52,43
5645Maťašovský Michal1991 Active life50:10,81
57115SEDLÁK Jozef1966 revuca50:17,50
5884Žugec Jan1968 Batizovce50:23,18
59116Smriga František1965 BK Steel Košice50:34,74
60257Krnáčová Soňa1975 BK Pyxída Čierne Kľačany50:39,99
6196Lavrik Jaroslav1984 ORHaZZ Poprad50:48,54
62196Kamil Brnčík1972 Dobšiná50:52,40
6321Klešč Matej1991 Active life51:01,80
64125Staroň Vladimír1951 Skiveterán T. Štrba51:03,30
6566Nyéki Jakub1997 norskamoda.cz51:20,76
66130Krsek Miroslav1949 Penzion Litvor Štrbské Pleso51:31,10
67207Bartko Martin1971 SCS Poprad51:33,41
68289Holečková Zuzana1984 Sport Team Nová Lesná51:35,98
69171Bukovič Norbert1970 NIKA WRC Rožňava51:44,38
7048Zaťko Peter1975 Karhu run and ride51:46,99
7155Gad Ľubomír1956 ŠK Copy Servis Liptovský Mikuláš51:47,58
72137Sýkora Daniel1977 Citius-Altius-Fortius51:55,92
7394Pauler Oldřich1959 Goral marathon team Čadca52:03,21
74128Hanus Miroslav1974 Martin52:15,03
7599Sviták Stanislav1950 AK Zilina52:21,72
7695Capek Martin1984 Čadečka52:31,36
77132Zaremba Peter1982 Ptičie52:38,04
78117Kačmarčík Marek1977 Svit52:40,26
79151Zverka Juraj1980 FABORY52:42,42
80170Garaj Pavol1986 BODY GYM52:46,70
8197Dancák Marcel1986 Fintice52:51,03
822Kopp Michal1988 Ružomberok52:54,08
83135Mihok Ján1970 Amater52:55,40
84266Hanulová Danka1970 Lipt.Sliače52:58,47
85283Mihoková Tímea1997 Svit53:07,52
86109Jendrejčák Radoslav1974 Kežmarok53:11,92
87275Balošáková Anna1961 Škp Čadca53:23,33
88126Mravec Peter1970 Nededza53:28,69
89103Rada Ladislav1953 MBO Strážske53:35,48
90100Varga Marian1972 LKVD Dobšiná53:39,73
9179Bekeš Martin1981 Sport Team Nová Lesná53:58,55
92195Majirský Daniel1998 Hniezdne54:39,96
93217Kic Michal1959SK B. Bystrica54:40,23
94210Hyben Roman1989 ŠK Kriváň Važec54:43,44
95197Krolák Michal1972 Sport team Nová Lesná54:44,21
96221Maciejak Richard1973 Alpin Club Svit54:49,97
97218Gernáth Ľubomír1972 Levoča54:58,99
98187Krížik Michal1992 RE/MAX RIGHT WAY55:00,47
997Konečný Dušan1978 SC 1896 Štrbské Pleso55:01,11
10019Kulík Elo1973 Košice55:09,78
101122Schuette Tino1981 DJK Preussen 1911 Bochum55:10,30
102146Hanula Pavol1969 Lipt. Sliače55:14,83
103129Labaj Vladimir1970 Liptovský Mikuláš55:22,96
104120Gaborčík Jaroslav1971 žiadny55:26,93
10557Valášek Pavol1970 Zväz vojakov SR Martin55:39,82
10632Orlovský Matúš1986 Košice55:44,94
107179Komarovský Peter1980 žiadny55:45,93
108102Suchanovský Pavol1994 Curling Club Poprad55:50,23
109211Bartko Tomáš1991 ŠK Kriváň Važec55:50,77
110178Tomko Jakub1996 ŠKP Bratislava55:57,69
111156Vaško Peter1968 ocu Brežany56:01,96
112265Kaczorova Karin1976 Aj MY sme BEH :)56:04,70
1133Malega Ján1985 Kamikse Košice56:18,47
114101Dlugoš Adrián1996 Curling Club Poprad56:25,58
115107Mitz Peter1982 Posledny Mohykan56:36,69
11647Kotrady Ľuboš1975 NUBIAN TEAM Smižany56:39,61
117173Bačík Pavol1976 ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová56:41,31
118118Jančuška Martin1979 Liptovský Hrádok56:45,54
11963Líška Róbert1990 Beer Inside Team56:53,44
120139Sudor Dominik1994 Furkotka team Štrbské Pleso56:56,79
12114Galeštok Gabriel1979 BK Šaca57:05,80
122294Božová Danica1963 AK Stepple Poprad57:15,51
123219Trnka Ján1972 Levoča57:15,66
124177Petrovič Pavol1973 Levoča57:18,05
12528Sabo Miroslav1966 BK Steel Košice57:24,75
126203Polák Jozef1960 OU Hul57:30,97
127274Belková Miroslava1973 lc bezci a okolie57:35,17
12889Forrai Marián1965 Košice57:42,79
129164Urbanovič Ladislav1950 BK Pyxída Čierne Kľačany57:48,99
130150Tomko Michal1985 ŠK Štrba57:52,66
131168Garček Peter1987 Osamelý bežec57:53,93
13268Pavlík Roman1965 KBL Turčianske Teplice57:54,39
133144Petho Peter1973 Dolný Smokovec58:05,56
13485Urban Jozef1969 šľimák Harichovský58:05,76
13581Pitoňák Róbert1984 Sport Team Nová Lesná58:36,00
136214Mazáň Jozef1963 KBL Trrenčianske Teplice58:37,47
137209Gejdošová Zuzana1994 Štrba58:37,70
138302Jurčišin Mikuláš1958 Prepletaj nôžkami58:51,86
13982Vrták Jozef1952 Nedožery-Brezany58:57,07
140182Lichý Peter1965 Sport Rysy59:00,35
14120Šperling Vladimír1992 Active life59:03,89
142223Rajec Pavol194659:22,72
14361Babej Martin1990 MT59:40,79
14488Antal Peter1981 Vysoké Tatry59:49,07
14542Ruman Adrián1974 Kráľová pri Senci59:50,50
14665Klausman Miroslav1962 Dobšiná59:56,80
147189Vereb Miroslav1967 Vittória59:57,75
148166Matúška Michal1980 Pivné Tornádo01:00:00,89
149303Jamnický Gejza1969 01:00:02,15
150111Kostráb Tomáš1998 Žiadný01:00:16,03
151260Schmiedlová Adriána1982 Košice Active life01:00:19,75
152155Marton Milan1948 banik hôrka01:00:20,76
15315Ujčík Peter1977 ZŠMŠ Spišské Bystré01:00:24,52
154167Rusina Ivan1967 Osamelý bežec01:00:31,09
155287Kokoruďová Veronika1985 Sport Team Nová Lesná01:00:38,03
156212Hirschman Jozef195801:00:39,82
1576Labanc Tomáš1986 Poprad01:00:40,15
15840Pitoňák František1973 Curling Club Poprad01:00:45,55
159263Smreková Marta1966 LKVD Dobšiná01:00:52,11
16080Gancarčík Daniel1984 Sport Team Nová Lesná01:00:56,29
161205Bartko Vadimír1945 01:01:06,72
162159Šulej Matúš1978 Chocoland Slovensko01:01:11,44
16312Polovka Miroslav1971 Poprad01:01:19,03
164193Rajtók Juraj1978 bežci Lučenec01:01:22,88
165160Šaradín Dušan1970 Levoča01:01:28,31
166290Koledova Zidekova Janka1960 SKP ZILINA01:01:32,37
167220Kohút Peter1977 OŠK Ludrová01:01:34,27
168113Ďurdík Pavol1955 BS Tatran Turany01:01:45,41
169295Mlynárčiková Hana1965 Fox On The Run, Hôrka01:01:48,30
170268Ferencová Barbora1991 Prešov01:01:50,90
171292Závadová Viera1970 AKV Bratislava01:01:51,73
172282Bástiová Diana1979 Lučenec_Rimavská Sobota01:01:53,33
173112Havrila Roman1980 ZAJO Team01:02:44,86
174105Dlugoš Miloslav Norbert1995 -01:02:51,69
17529Stolár Róbert1974 Poprad01:03:13,36
17641Brutovský Ján1972 Amatér01:03:13,55
177297Píšová Silvia1977 Amatér01:03:22,18
178215Kakaščík Jozef1959Prešov01:03:25,20
179299Vastušková Iveta1960 Poprad01:03:50,57
180181Švarcpacherová Denisa1990 Sport Rysy01:03:55,35
181104Bačík Peter1953 O5 BK Furča Košice01:04:00,01
182264Semanová Zlaťa1958 O5 BK Furča Košice01:04:00,66
183198Kimlička Tomáš1977 Sport team Nová Lesná01:04:05,51
184149Kramarčík Jozef1962 Institute Europharm01:04:12,32
185154Okruhlica Ľubomír1952 Nezávislosť BA01:04:13,03
1869Tomečko Jozef1953 Maras team01:04:24,68
187148Pitoniak Michal1987 Mlynica01:04:37,56
188119Šoltés Jozef1966 Ocu Rokycany01:04:40,31
18962Csölle Zsolt1978 Amatér01:04:43,48
190281Staroňová Anna1948 LK Opalisko01:04:47,13
191114Krok Krzysztof1963 niezrzeszony01:05:07,12
192208Textoris Ján1971 01:05:11,49
19336Tekely Jaroslav1949 MK Tatran Sp.Nová Ves01:05:16,12
194267Repková Andrea1976 O5 BK Furča-Košice01:05:16,93
19569Skala Vlado1958 KBL Turčianske Teplice01:05:20,02
196255Bendíková Katarína1995 Ak Steeple Poprad01:05:23,11
197293Popracová Drahomíra1958 Kežmarok01:05:28,30
198273Kartusková Zuzana1968 Sport-fitnes SNV01:05:40,56
199110Korytko Dušan1977 HK JAMES Tatranská Polianka01:05:58,75
200286Dianišová Dominika1991 jednotlivec01:06:07,95
201262Pavelková Zuzana1980 Nezávislosť BA01:06:12,05
20258Kubo Martin1964 Poprad01:06:18,25
203157Šifra, Ing. Jozef1958 CORA GASTRO01:06:20,44
20460Šedivý Jaroslav1956 TJ - Baník Hôrka01:06:23,09
205106Žugec Štefan1960 Batizovce01:06:25,78
206206Matejíčková Veronika1997 HK JAMES ŽIAR NAD HRONOM01:06:27,14
207142Mochnacký Ján1964 JM Demolex Bardejov01:06:30,84
208296Jaskova Iveta1958 B01:06:35,95
20934Kutnár Jaroslav1971 CSRC Košice01:06:40,27
2108Lehotský Milan1967 N. Lesná01:06:52,04
21152Lokaj Vlado1958 Mylan01:06:58,12
212298Černická Martina1981 Poprad01:07:14,51
213259Dunčková Paula1979 Arching01:07:25,78
21435Smolár Július1946 MK Tatran SP.Nova Ves01:07:35,28
215165Upohlav Ondrej1979 Pivné Tornádo01:08:15,51
216145Rolko Martin1990 Active life Košice01:08:21,47
217199Knižka Gabriel1975 Knižka team01:08:27,87
21864Fiamin Ivan1941 Slavia STU Bratislava01:08:44,78
219152ŠVAGERKO Ján1984 VIKARTOVCE RUN CLUB01:09:10,16
22039Jambor Martin1973 Pulse 23001:09:26,60
221161Kuvik Michal1957 Arching01:10:09,31
222143Maras Ladislav1963 Maras team01:11:11,64
223258Gavorová Zuzana1985 Žilinská vačička01:11:20,08
22423Parilák Gerard1943 TRI-club Michalovce01:11:21,71
225172Schmiedl Marián1971 Košice01:12:26,75
22627Brachňák Milan1951 TJ Baník Hôrka01:12:32,76
227124Kender Miroslav1980 Lorinčik01:12:49,33
228256Schäfer Judith1952 Active life01:13:14,56
229270Brtáňová Ľubomíra1982 Furkotka team Štrbské Pleso01:13:40,88
230253Petrova Jana1979 Active life - SHADOW01:14:15,01
231279Prokešová Lucia1979 WD-LUX01:15:45,08
232251Kolibárová Martina1984 Active life Košice01:16:07,57
233174Zelenák Kamil1980 Active life Košice01:16:07,75
234278Kotyrová Martina1986 Martinská vačička01:16:50,05
235188Hritzová Petra1997 Sport team Nová Lesná01:16:52,73
236252Tóthová Janka1992 Active life01:16:54,88
237300Štekláčová Helena1954 MARTIN01:18:48,56
23810Štekláč Jozef1954 MARTIN01:18:49,02
239271Paulerová Amália1960 Goral marathon team Čadca01:18:50,89
240261Belková Martina1990 Brezno01:19:21,36
24125Sedlak Robert1974 bez klubu01:19:38,22
24231Percel Vladimír1951 TJ Baník Hôrka01:22:43,23
243277Petrovičová Kristína1998 Levoča01:23:07,72
244285Vdovjaková Zuzana1997 Vitalgym01:27:51,93