Por.BIBMenoRokKlubČas
118Novák Jiří1945Lokomotiva Olomouc01:49:08,2
21Polák Peter1948 Slávia VŠT Košice01:50:53,8
341Balcar Bohuslav1943Bohemians Praha01:51:16,4
417Piecka Ján1946Lokomotíva Bučina Zvolen01:52:52,2
542Polkoráb Ján1953Lokomotíva Bučina Zvolen01:54:31,0
627Hruška Marián1952Inter Slovnaft Bratislava01:55:36,0
784Jacko Ján1951Kovoprojekta Ružomberok01:56:42,4
821Štýbnar Jiří1945 Lokomotiva Olomouc01:56:49,4
915Smutný Ján1958PPS Detva01:57:45,8
1066Faix Pavol1959SZM Gerlachov01:59:08,2
1183Čierny Ján1956SVŠT Bratislava01:59:54,8
1243Jura Miroslav1946ZVL Žilina02:00:25,6
1336Hrabčák Jozef1955Slavoj Trebišov02:02:19,0
14100Chalúpka Jaroslav1960SZM Štrba02:02:21,2
1538Trvalec Michal1956Závody SNP Žiar nad Hronom02:05:40,2
1639Sekáč Ervín1953 Chemosvit Svit02:06:48,2
1746Kristek Peter1951Dukla Liptovský Mikuláš02:08:45,0
1814Hřebejk Jiří1955VŠ Praha02:09:18,8
1968Brincko Juraj1954SZM Tatr. správa Nový Smokovec02:11:02,0
2069Rovný František1952SZM Poprad02:12:25,2
2144Vamos Vojtěch1943Lokomotiva Prievidza02:12:46,4
2274Bartko Vladimír1945 Tatrasvit Svit02:13:18,4
2326Holiga Ján1947Tatran Mošovce02:13:27,2
2416Kiripolský Štefan1941Chirana Stará Turá02:13:38,4
2540Stulík Vladimír1957Chemosvit Svit02:14:47,0
2672Gad Ľubomír1956 Poprad02:15:12,2
2731Živna Eduard1943Lokomotíva Prievidza02:16:11,0
2885Kendera Jaroslav1956TJ OK Biely Potok02:16:29,8
2988Oravec Milan1960Vysoké Tatry02:17:01,0
3087Kerestur Ondrej1960Chemosvit Svit02:17:52,4
3129Chládek Ľudovít1953Calex Zlaté Moravce02:18:09,6
322Sobota František1943Lokomotiva Košice02:18:55,4
3323Čerešňa Dušan1952Chirana Stará Turá02:19:35,8
3428Urbanovič Ladislav1950 Calex Zlaté Moravce02:20:27,6
3564Dvornický Ján1953SZM SM Poprad02:21:36,6
365Alezar Andrej1951 Lokomotíva Košice02:22:44,2
3782Demeter Ján1943 TJ Lutiše02:23:30,2
3886Neuschl Pavol1955TJ Kremnické Bane02:24:25,2
398Sejirman Pavol1953Lokomotíva Košice02:24:29,2
4062Krištofiak Vendelín1946Reštaurácie Trnava02:24:36,2
4178Nemčko Ján1957TJ Kobeljarov02:25:10,8
4267Kic Michal1959SZM Batizovce02:27:19,8
4376Potúček Jiří1953Dul Zápotocký Kladno02:27:25,2
4432Bátora František1955Lokomotíva Košice02:27:46,4
454Ghilanyi Ladislav1946Lokomotíva Košice02:28:32,8
4645Mikulec Ivan1943Lokomotíva Prievidza02:28:46,4
4710Drenko Tichomír1955Lokomotíva Košice02:29:19,6
4824Velecký Milan1944Strojárne Martin02:29:30,8
4912Zejda Ivo1956Zbrojovka Brno02:30:20,6
5061Petrov Pavel1944Sokol Dejvice Praha02:30:51,4
5173Wzos Ladislav1959Poprad02:34:10,2
5235Novotný Ladislav1925Sokol Žabovřesky Brno02:34:12,0
5370Jakubov Milan1948Jas Parchovany02:37:13,8
5477Kratochvíla Michal1956SZM Štrba02:37:34,8
5563Letko Štefan1944Tesla Piešťany02:40:26,8
5671Polák Ján1922ČH Martin02:40:35,4
5779Neuschl Ján1939Zväzarm ZB Nižná Slaná02:43:38,8
583Kohút Ján1936Lokomotíva Košice02:50:30,2
5980Slivka Dušan1944 TJ Družstevník Spišská Teplica03:01:08,2
6081Kerk Dieter Wolfgang1941Cottbus NDR03:03:24,2
65Andráši Pavol1945Baník RudňanyDNF
75Beleščák Viliam1947StaškovDNF
37Gallik František1951 TJ Chemosvit SvitDNF