Por.BIBMenoRokKlubČas
136Peterčák Vojtěch1947TJ VSŽ Košice01:50:27,2
21Novák Jiří1945Lokomotiva Olomouc01:50:44,2
35Čuntala Juraj1951ZVL Kysucké Nové Mesto01:51:52,8
46Mača Jaromír1943ZVL Kysucké Nové Mesto01:54:41,8
532Čečotka František1959TJ ZVL Kysucké Nové Mesto01:54:58,4
689Polkoráb Ján1953Lokomotíva Bučina Zvolen01:55:39,4
790Piecka Ján1946Lokomotíva Bučina Zvolen01:56:25,4
841Péli Mihaly1959VOSE Budapest01:56:42,8
992Jacko Ján1951Liptovské Sliače01:58:08,8
1064Gabovič Jozef1950Lokomotíva Leopoldov01:58:17,2
113Heining Jurgen1947Motor Nord-Ost Plaven01:58:43,8
1225Trvalec Vladimír1960TJ Žiar nad Hronom01:59:51,6
1337Motyka Lubomír1941TJ Slezan Opava02:00:09,0
1460Bartko Vladimír1945 Tatrasvit Svit02:01:06,0
1531Cvaniga Josef1946VOKD Poruba02:01:36,2
1626Trvalec Michal1956TJ Žiar nad Hronom02:02:31,0
1734Obraz Pavol1953 TJ Lokomotíva Košice02:02:36,4
1852Holiga Ján1947Tatran Mošovce02:03:14,6
1935Gondáš Ondrej1953Lokomotíva Bučina Zvolen02:03:27,4
2085Brincko Juraj1954SZM Tatr. správa Nový Smokovec02:04:39,8
2143Orčo ľubomír1960TJ Kriváň Liptovský Mikuláš02:05:12,4
22100Chalúpka Jaroslav1960SZM Štrba02:07:01,0
2359Krištofiak Vendelín1946Reštaurácie Trnava02:07:15,8
2478Urbanovič Ladislav1950 Calex Zlaté Moravce02:08:23,2
2561Staroň Vladimír1951ČH Štrbské Pleso02:08:39,2
2687Kendera Jaroslav1956TJ OK Biely Potok02:08:53,4
2762Pasiar Daniel1943ČH Štrbské Pleso02:09:06,8
2844Chládek Ľudovít1953Calex Zlaté Moravce02:09:16,2
2988Neuschl Pavol1955TJ Kremnické Bane02:09:26,2
3068Volný Jaromír1928Tatran Střešovice Praha02:09:38,2
3142Krivoš Emil1960TJ Kriváň Liptovský Mikuláš02:09:46,8
3286Banas Miroslav1953TJ Biely Potok02:09:56,6
3354Potúček Jiří1953Dul Zápotocký Kladno02:10:46,4
344Štýbnar Jiří1945 Lokomotiva Olomouc02:10:58,8
3446Sekáč Ervín1953 SZM Grandhotel Starý Smokovec02:10:58,8
3633Ryšula Ľubomír1956Chemosvit Svit02:12:25,0
3767Demeter Ján1943 TJ Lutiše02:13:12,4
3845Chládek Dušan1953Calex Zlaté Moravce02:14:07,6
3910Čerešňa Dušan1952Chirana Stará Turá02:14:26,4
4051Baran Ján1949TJ ŽB Rudňany02:14:31,6
4158Sleziak Vilfred1942SZM Košice02:15:34,0
4230Hajas Ivan1959TJ Strojárne Martin02:15:54,2
4355Ondruš Pavol1955SZM Komárovice02:16:08,2
4494Ivan Miroslav1960Vagónka Poprad02:17:44,4
4577Bartko Ján1937TJ Chemosvit Svit02:18:36,8
4628Velecký Milan1944Strojárne Martin02:18:50,0
4748Bátora František1955Lokomotíva Prievidza02:19:09,2
4875Slobodník Ján1948TJ Družstevník Šuňava02:20:07,8
4956Rovný František1952SZM Poprad02:20:31,2
5047Živna Eduard1943Lokomotíva Prievidza02:21:26,2
5173Faix Pavol1959SZM Gerlachov02:23:05,8
5271Sujová Mária0Baník Rudňany02:23:29,4
5365Šulík Martin1947Lokomotíva Leopoldov02:23:38,8
5479Turčan Pavol1953Calex Zlaté Moravce02:28:56,0
5582Grohola František1939Vagónka Poprad02:29:20,4
5629Hamza Ľubomír1950TJ Strojárne Martin02:30:41,0
5784Venerovský Peter1938Vagónka Poprad02:30:48,4
5869Gombita Milan1950 TJ Družstevník Štrba02:31:01,0
5916Sobota František1943Lokomotiva Košice02:31:08,2
6072Beleščák Viliam1947Tesla Podvysoká02:31:33,4
6153Ondrák Bohumír1936Sokol Nové Mesto na Morave02:32:17,2
6283Venerovský Vladimír1941Vagonka Poprad02:33:16,0
6324Stano Milan1956TJ Žiar nad Hronom02:34:03,6
6463Lieskovský Jaroslav1949Lokomotíva Leopoldov02:35:31,8
6570Suja Michal1937Baník Rudňany02:35:34,6
6676Slivka Dušan1944 TJ Družstevník Spišská Teplica02:35:48,4
6766Laurík Jaroslav1955SZM Lesný závod Poprad02:43:47,0
6891Jaščuk Václav1948TJ Chemosvit Svit02:44:05,8
6993Koška Július1934Vagónka Poprad02:50:04,6
7097Kováč Miroslav1963TJ Družstevník Štrba02:52:43,8
7095Špendel Igor1963 TJ Družstevník Štrba02:52:43,8
7098Tomko Ľubomír1963TJ Družstevník Štrba02:52:43,8
7081Jančík Ján1931Vagónka Poprad02:52:43,8
39Gašpar Šándor1950Honved BudapestDNF
57Arpas Ľubomír1955SZM KomárovceDNF
17Stulík Vladimír1957Lokomotíva KošiceDNF
9Petr Jindřich1959Sokol Nová pakaDNF