Por.BIBMenoRokKlubČas
138Dziuba Bogdan1974 JM Bardejov01:51:04,2
228Ondráček Tomáš1977 VSK Univerzita Brno01:51:32,0
3357Kadlec Petr1965 Milotice01:52:05,4
490Moravec Ján1967 ŠKP Skalica01:52:36,2
552RÁCZ ŠTEFAN1961 Gelnické Lesy,Kysak01:55:04,2
585Faško Pavol1963 JM Demolex Bardejov01:55:04,2
784Tomeček Jaroslav1965 JM Demolex Bardejov01:56:16,2
877Lorenčík Rudolf1965 Dynamo DPMK, Košice01:59:13,9
989Ožana Václav1964 TJ NMNM- Nové Mesto na Morave, ČR01:59:16,0
1014Pockľan Ján1973 ŠK Hrachovo01:59:51,7
1129Borek Aleš1977 VSK Univerzita Brno02:00:17,7
12106RYŻAK MARIAN1962 NEWAG NOWY SĄCZ02:01:03,8
13105Tokarczyk Marek1962 HOTEL PERŁA POŁUDNIA RYTRO,Poľsko02:01:55,0
14100Ďuriga Stanislav1961 Noba,Trenčín02:02:24,4
156Koleda Zdenko1971 Maratón Klub Rajec02:02:33,6
1621Kacíř Vlastimil1979 Český Těšín02:02:57,9
17157Obraz Pavol1953 BK-Steel Košice02:04:19,9
189Hudák Juraj1973 VTJ StrRaPKIS Trenčín02:05:38,3
19156Chrenka Jozef1957 AŠK Grafobal Skalica02:06:31,2
20138Kocyba Henryk1955 WKB META LUBLINIEC,Poľsko02:06:44,5
21392Hrušovský Milan1957 STEZ Spišská Nová Ves02:06:51,6
22140Smitka Ladiskav1952 KP BKÚ Mělník02:06:56,0
2353Giertli Tomáš1967 Čierny Balog - Dobroč02:07:09,4
2499Cieplak Maciej1962 CHEMIA-HURT RYBNIK,Poľsko02:07:47,0
2548Ambróz Jozef1967 ŠK OLYMP SLOVAKIA02:08:55,2
265Šoltýs Milan1972 Pyrobatis - Batizovce02:09:19,3
2751Balogh Vladimír1963 AKUNA,Košice02:09:46,5
2898Pribula Vladimir1958 OBS Prešov02:09:55,7
29398Vaľko Cyprián1972 Slavoj Trebišov02:10:00,1
30190Bašista Vincent1942 Spartak Dubnica02:10:09,5
3111Staš Anton1969 BS Tatran Turany02:10:33,1
3210Rybár Vladimír1970 Maratón Rajec02:10:51,1
3355Cesnek Ľuboš1965 ŠKP Žilina02:11:11,9
34125MACKO Ivan1951 Auto Danubius Banská Bystrica02:11:15,5
35121Mikovíny Peter1952 Železiarne Podbrezová02:11:20,9
3625Bednarz Libor1980 X-AIR Ostrava02:11:30,8
373Hus Peter1971 BK Cyklosun Plus Novoveská Huta02:12:05,3
3868Chabada Ondrej1963 MK TATRAN Spišská Nová Ves02:12:41,4
3972Szwed Krzysztof1965 WKB META LUBLINIEC,Poľsko02:13:01,6
40101Rajniak Milan1966 TJ-Tatran-Hybe02:13:21,9
41168KOTARSKI Wieslaw1920 TYTAN - Police,Poľsko02:13:40,0
42128Galovič Bartolomej1957 Maratón klub Rajec02:13:43,0
43148Polák Peter1948 Košice02:13:48,3
4433Drlička Miroslav1972 Maratón klub Rajec02:14:04,6
45104Blažek Pavol1958 VŠC Dukla Banská Bystrica02:15:26,1
45203Melicherová Ludmiła1964 JM Bardejov02:15:26,1
4781Dancák Zoltán1959 Dynamo DPMK,Košice02:16:01,8
48384Gašparovič Milan1964 James02:16:20,4
49347Plekanec Juraj1974 ŠK Štrba02:17:03,8
5046Parimucha Ľubomír1968 Mšk Sp. Podhradie02:17:14,9
51170Prcin Emil1951 ŠK Kriváň važec02:18:40,9
52117Hirjak Vladimír1957 AC Michalovce02:19:16,0
53396Kollar Lubomir1964 Nová Lesná02:19:33,4
5475Maľák Štefan1962 ŠK Olcnava02:19:36,1
55211Balošáková Anna1961 Stará Bystrica, ŠKP-Čadca02:19:56,1
56102Orlicki Stanislaw1959 KWK -Ziemowit,Poľsko02:19:56,6
57181Mikuštiak Jaroslav1947 Maestro Mondi BP SCP Ružomberok02:20:13,2
58163Polc Štefan1950 OŠK Dobrá Niva02:20:31,9
59113Gallik František1951 AO Svit02:20:38,0
6097Nagy David1967 Club Penati,Bratislava02:20:59,9
61394Šitar Tomáš1988 JMD Molex Bardejov02:21:09,9
6257Uhlárik Pavol1959 Maratón Klub Rajec02:21:27,1
63122Haluza Marian1950 AMK _Nové Zámky02:21:46,9
64114Dominik Ján1953 BK Cyklosun Plus Novoveská Huta02:22:01,0
65146Nepko Gabriel1956 05.BK.Furča Košice02:22:33,3
66368Miklošek Peter1988 SK ŠTRBA02:23:12,8
67380Berky Robert1957 AMK Nové Zámky02:23:14,1
684Benedik Peter1973 BK Steel Košice02:24:45,5
6912Lištiak Vladimír1972 RTVŠ Važec02:24:50,2
70118Bačík Peter1953 KTK Liptovský Mikuláš02:24:50,8
71369Strakoš Jiri1950 Tatra Kopřivnice Libhošť02:25:19,9
72358Ammerová Jana1977 AK Holíč02:25:36,8
731Korotvička Pavel1976 BK Steel Košice02:25:38,8
73202Sroková Zuzana1979 BK Steel Košice02:25:38,8
75136Hýrošš Pavol1952 Lokomotíva Vrútky02:25:48,7
76137Kvita Josef1951 M.K. Kopřivnice02:25:55,8
7716Ševčík Štefan1973 Shinkansen Dunajská Lužná02:26:07,0
7822Trocha Rastislav1971 Košice02:26:15,7
78390Lazár Peter1965 AK Žilina02:26:15,7
80400Demeter Ján1943 SBS Zvolen02:26:17,3
8163Klimčák Jozef1961 Poprad02:26:28,5
81173Janota Michal1945 ŠK Skalica na Slovensku02:26:28,5
8378Sopko Pavol1967 Dynamo DPMK Košice02:26:32,7
84176Lupták Július1942 ŠK Štrba02:26:40,1
85155Petrák Dušan1956 AŠK Grafobal Skalica02:27:11,1
86205Chovanová Eva1979 ŠKV Šebestová pri Prešove02:27:38,7
87223Vnenčák Matúš1988 MountainRun.Skialp Poprad02:28:24,9
8826Kočiš Matej1985 BKT Trstené pri Hornáde02:28:42,7
88162Volek Ľudovít1951 BBS Bratislava02:28:42,7
9094Takács Jaroslav1962 MERCOR, Košice02:29:29,6
91111Klas Jaroslav1950 Chemosvit, Svit02:29:51,3
92171Krajči Milan1941 Lokomotíva Zvolen02:30:22,1
93151Šmida Vladimír1954 KST Spišská Nová Ves02:30:32,2
9417Baloga Štefan1972 KB Fox Team Prešov02:30:33,3
9547Kandra František1964 BK Steel Košice02:30:34,7
9676Belko Zdenek1959 TJ - Dynamo DPMK, Košice02:30:39,4
9688Pavlik Jan1958 AŠK Grafobal Skalica02:30:39,4
96139Štrompl Ján1954 Elektroservis Košice02:30:39,4
96367Balošák Gabriel1989 ŠKP Čadca02:30:39,4
10087Bojtoš Miroslav1964 Zvolen02:30:41,8
101381Budinská Eva1956 Pravenec02:31:10,3
102145Matej František1950 BK Steel Košice02:31:49,4
10332Breznen Igor1975 BK Steel Košice02:31:59,2
10431Kráľ Martin1980 OBS Prešov02:32:00,7
105131Vrabeľ Jozef1955 BK Steel Košice02:32:09,6
106214Hudáková Jitka1971 VTJ StrRaPKIS Trenčín02:32:11,2
107215Billá Erika1963 BK-Steel Košice02:32:26,3
10839Urban Miroslav1969 Žatec02:32:31,3
109355Gemza Tomáš1988 ŠK Štrba02:32:45,0
1107Hyrjak Jozef1976 ŠK Štrba02:32:51,7
11174Čajkovič Milan1965 Trnava02:33:16,0
112164Tomčo Ján1956 ŠK Vyšná Šebastová02:33:47,1
11319Dobšovič Rastislav1972 KRB Dolné Orešany02:33:53,8
114364Fendek František1957 KB Šuňava02:34:44,1
115218TISZOVÁ Alžbeta1957 Tube City IMS Košice02:35:14,1
116383Miškár Stanislav1944 Svit02:35:28,3
117217Seidlova Eva1948 AK Tlmace02:35:59,4
118206Plchová Lenka1981 ŠK Chrabrany02:36:12,9
11961Augustiňák Dušan1964 poprad02:36:16,1
120149Kožíšek Dušan1955 AŠK Skalica02:36:35,8
12134Chovanec Jozef1980 Bardejov02:37:05,7
122192Fotul Juraj1946 O5 BK Furča, Košice02:37:18,0
123165Kormaník Lukáš1957 Sokol Ľubotice02:37:36,6
124179Bartko Vladimír1945 TJ Tatrasvit Svit02:37:37,7
125225Fendík Erik1990 Košice02:37:39,8
126382Podžorny Ervin1941 ET TŘINEC02:37:41,7
127107Krčmárik Vladimír1954 HGM Žilina02:37:58,2
128204Marusiakova Miriam1981 PIM RC,Bratislava02:38:27,3
12973Kordziński Kazimierz1958 WKB META LUBLINIEC,Poľsko02:38:59,9
130199Kacířová Svatoslava1981 Železná Studienka Bratislava02:39:21,6
13156Uhlárik Ján1963 Maratón Klub Rajec02:40:02,0
132130Nižnan Milan1950 BBS - Bratislava02:40:13,0
13324Porubiak Marek1976 ŠK Copy Servis Lipt.Mikuláš02:40:22,8
13427Spišiak Robert1975 GOLDEN ROYAL Košice02:40:34,0
135123Malejčík Jozef1955 SVP, šp., Michalovce02:40:37,2
13692Lukáč Karol1962 ŠŠK Košice02:41:02,6
137144Furín Milan1950 BK Steel Košice02:41:03,2
137189Horný Jaroslav1947 BK Steel Košice02:41:03,2
139198Poláček Milan1941 BK Steel Košice02:41:21,1
14059Kičák Ján1959 ŠK Lipt. Teplička02:41:29,4
140160Hromjak Jozef1949 BK Steel Košice02:41:29,4
14254Suchý Zdeno1959 Poprad02:41:38,2
143377Nahálka František1959 Biatlon Šuňava02:42:22,8
144184Béres Ľudovít1947 Družstevník Hronovce02:42:27,7
145167Telepovský Michal1957 Tel-M klub Košice02:42:42,6
146124Mihok Imrich1954 O5 bežecký klub Furča- Košice02:43:04,8
14793NOVÁK Jozef1962 VSE a.s. Košice02:43:11,2
148209Semanová Zlata1958 KTK Lipt. Mikuláš02:43:23,5
149360Marton Milan1948 ŠKP Poprad02:43:35,9
15091Bednár František1958 OBS Prešov02:43:38,4
151365Brodňan Ľudovít1959 AK KOVO Stránske02:43:40,8
152210Koledová Žideková Jana1960 Maratón klub Rajec02:43:45,9
153134Tekely Jaroslav1949 B.K. Cyklosun Plus Nová Huta02:43:49,0
15495Nemec Ľuboš1963 BSĽG Zvolen02:43:50,5
155197Stanek František1945 ŠK Vyšná Šebastová02:43:51,1
156385Bulava Karol1975 ŠK Lipt. Teplička02:43:52,5
157161Gerec Miroslav1953 Armáda ČR,Přerov02:43:56,0
158154Pavuk Peter1949 Spider Team Levice02:43:56,2
159103Májek Ivan1962 Bratislava02:44:08,7
16062Blaško Branislav1962 ŠK Štrba02:44:14,0
161219Kleinová Mária1952 Dobšiná02:45:17,8
16283Baloga Jaroslav1967 KB - Fox Team Prešov02:45:47,0
163153Sládek Jaroslav1950 BBS Bratislava02:46:44,8
164212Božová Danica1963 AO Svit02:47:24,6
16570Žugec Štefan1960 Batizovce02:47:29,4
16660Goč Ladislav1965 BK Cyklosun plus Novoveská Huta02:47:53,5
167359Orth Milan1961 ŠK Zohor02:49:21,8
168200Hatalová Eva1972 MK-Tatran Spišská Nová Ves02:50:24,4
16950Repák Emil1963 BKO Vyšná Myšľa02:50:25,3
170213Berníková Eva1959 Cyklosun Novoveská Huta02:51:06,0
171115Čurlej Jozef1951 TEKRO-Košice02:51:21,7
172109Saksa Ján1948 BK Steel Košice02:51:23,1
173193TUČNÝ Ján1947 MK Pardubice02:52:40,6
174188Semaník Ján1942 SENIOR CLUB MEDZEV02:53:09,9
17544Poláček Ivan1986 Žilina02:54:33,6
17618Maguth Eduard1971 Delphi Poprad02:54:35,9
17796Černohorský Branislav1963 Lipt. Teplička02:55:23,0
178182Smolar Július1946 MK Tatran Spišská Nová Ves02:55:38,4
179169Erdziak Pavol1950 BBS Bratislava02:56:52,4
180141Slanina Peter1952 PRP - Veľký Krtíš02:57:07,8
180196Hudák Emil1947 KLUKNAVA02:57:07,8
18279Telepovský Miroslav1962 eMTe Trebišov02:57:27,3
183183Tomíšek Jindřich1939 Hanácká kyselka-Horní Moštenice02:57:51,3
184174Kabelík Jaroslav1941 Slovácká Slavia Uh.Hradiště02:57:53,7
185393Kurák Milan1968 ŠK OAIM02:58:45,5
186127Gunár Pavel1951 Emerson KOP-FLEX, Nové Mesto n/V.03:00:39,0
1872Kamenský Peter1969 Detva03:05:17,5
188159Hvizdoš Štefan1957 Alfa-Omega Krompachy03:06:22,5
189142Košík Peter1952 HS Veľká Fatra Zvolen03:06:46,4
190191Brunovský František1946 GR ŽSR Bratislava03:07:00,4
191187Tuček Jozef1944 Maraton Club Pardubice03:08:06,3
192366Gombita Milan1950 ŠK Tatranská Štrba03:09:27,6
193116Mičko Ján1954 O5 bežecký klub Furča- Košice03:10:50,9
19482Valluš Martin1964 Hranovnica03:11:16,4
195207Švajková Tatiana1976 Sp.Nová Ves03:12:17,6
196108Hajduk Milan1954 BK Geča Košice03:13:24,8
19740Klinga Róbert1986 sk strba03:14:49,6
19745Šerfel Tomáš1987 ŠK Štrba03:14:49,6
199216Krčmárová Mária1948 BBS Bratislava03:17:40,1
200185Mikita Juraj1943 OBS Prešov03:17:46,8
201120Holík Michal1952 MH Consulting Bratislava03:20:28,2
201186Gašaj Pavol1944 MK JAGA Blatné03:20:28,2
203143Percel Vladimír1951 TJ-Baník Hôrka03:34:32,2
204178Chromela Miroslav1939 Baník Hôrka,Poprad03:40:25,8
205172Slivka Dušan1944 TJ Družstevník, Sp. Teplica03:43:51,1
206129David Vladimír1957 Zemplínska Teplica03:44:20,9
207112Macko Milan1949 BK GEČA03:53:14,7
43EXLER Maroš1984 KošiceDNF
58Jamnický Gejza1964 BK Sp. TeplicaDNF
119Krčmár Jozef1949 SBS BratislavaDNF
126TISZA Tibor1957 BK Steel KošiceDNF
133Kolařík Alois1955 Maraton Klub - KopřivniceDNF