Por.BIBMenoRokKlubČas
130Vaschurin Sergii1988 Cherniyzi01:48:31,4
235Berecz Lajos1979 Benedek-Team01:48:47,8
336TÓTH Tamás1978Benedek-Team01:49:52,1
42Dziuba Bogdan1974 SKB Stalowa Wola01:50:49,1
529Malyy Anatoliy1974 IPA UZGOROD UKRAINA01:51:34,4
61Babiak Orest1968 JM Bardejov01:53:14,9
728Urban Jozef1986 JM-Demolex Bardejov01:53:45,5
831Hapak Eduard1983 MOK Mszana Dolna01:54:00,2
918Janicki Jaroslaw1966 Hermes Gryfino01:54:04,7
10149Wallenfels Jiří1972 Sokol Královské Vinohrady01:56:04,1
11207Bartkiewicz Krzysztof1975 Maratony Polskie. PL01:57:03,5
12209Pástor Imrich1974 TJ Obal servis Košice01:57:27,1
1311Csiba Boris1980 RUN SHOP SPORTTEAM01:58:17,5
14195Vavrek Adrián1980 Dulova Ves01:59:03,4
15174czyż grzegorz1967 Automatyka-Tarnów01:59:25,6
1641Drazdauskaite Rasa1981 42195.kiev.ua01:59:54,0
1782Karlowits-Juhász Tamás1980MVSI01:59:56,5
18180Valiček Robert1969 ŠKP APZ Bratislava02:02:05,1
1969Železov Konstantin1969 42195.kiev.ua02:03:40,4
205Kramarz Edmund1969 Sanok02:03:41,9
21112Buchal Vladimír1963 AK-MŠK Žiar nad Hronom02:03:48,9
2217Glier Michal1982 AC Moravská Slavia Brno02:05:25,7
23182Gergardt Artur1987ŠKP Štrbské Pleso02:05:36,9
24171RÁCZ ŠTEFAN1961 Sokol Kysak02:06:07,2
25131BOGAR JANOS1964 ENCS Fancsal02:07:40,8
2655Mlynarčík Emil1960 Fox on the Run Hôrka02:09:13,3
27125Kotora Ján Filip1991 Kežmarok02:09:31,7
27150Gallik Peter1979 Chemosvit Svit02:09:31,7
2993Pap Csilla1992MVSI02:09:43,4
30197Onofrej Erik1981 O5 BK Furča Košice02:11:30,6
3184Polák Jozef1960 Obecný úrad - Húl02:11:45,3
3273Bača Mário1974 Zlaté Moravce02:12:32,4
337Malaia Nataliia1982 IPA UZGOROD UKRAINA02:12:42,0
34135Jasek Tadeusz1951 Żywiec02:12:48,2
35110Ambróz Jozef1967 Obec Vikartovce02:13:38,1
36190Lorenčík Rudolf1965 MČ Ťahanovce - obec02:14:00,7
37109Stoliarchuk Daria1989 42195.kiev.ua02:14:50,0
3846Stohl Richard1983 Vranovské Vydry02:15:11,5
3916Giertli Tomáš1967 Čierny Balog - Dobroč02:17:01,7
40145Šramko Kamil1968 BSĽG Zvolen02:17:19,2
4159Rybár Vladimír1970 Maratón klub Rajec02:17:34,9
42136Labaš Karol1954 Geoma Košice02:17:53,4
4399Mockovčiak Marek1978 VÚ 1018 Prešov02:17:57,4
4433FARKAS Katalin1975 Benedek-Team Debrecen02:19:37,9
4564Kukuruc Michal1961 AC Michalovce02:20:27,7
4649Ficzere Bartolomej1950 SOPKA Seňa02:21:38,3
47169Dubovský Pavol A.1967 Športový klub Podbiel02:22:34,2
47179Stanovcakova Zuzana1981 TJ OBALSERVIS KOSICE02:22:34,2
4951Sikora Stefan1949 BESKIDEK02:23:10,5
506Martincová Ivana1963 Moravská Slávia Brno02:23:11,4
51178Dečo Richard1988o5 BK Furča Košice02:23:16,0
5220Chrenka Jozef1957 AŠK Grafobal Skalica02:23:16,4
5337Strakoš Jiri1950 Tatra Kopřivnice02:23:23,1
5419Mikula Miroslav1957 Radošovce02:24:57,2
55114Varga Jozef1972 Senator Prešov02:25:34,6
56199Behounek Leszek1959 TG Sokół Zakopane02:27:52,4
5765Merenda Lukaš1981 hodslavice02:28:52,9
5858Lacko Richard1980 www.MISIA24.sk02:29:41,2
59161Šmárik Milan1962 CS Mont Žilina02:30:12,0
60162Mráz Maroš1975 BIKE & RUN TEAM02:30:33,5
61124Benko Branislav1970 Rudník02:31:07,2
6266Kamenská Lucia1981 Marathon Banska Bystrica02:31:08,6
63186MURDZIK Ján1966 Bukovce02:31:13,7
6487Minář Oldřich1963 Hodslavice02:31:30,2
6539Baloga Štefan1972 Biatlon ŠK Prešov02:32:33,6
66154Devečka Vladimír1957 CS Mont Žilina02:33:27,7
67212Bašista Vincent1942 OU Demjata02:33:39,8
68170Kolařík Alois1955 MK - Kopřivnice02:33:54,9
69185Kovářová Marcela1979 ŠKP APZ Bratislava02:34:16,7
7032Dobšovič Rastislav1972 HKS Trnava02:34:30,3
7147Šeliga Jozef1972 Spišská Teplica02:34:55,9
7297Jaš Martin1976 Alpin Klub Svit02:34:58,9
7372Gallik František1951 Chemosvit Svit02:36:04,0
73140Žugec Jan1968 POPRAD02:36:04,0
7510Balošáková Anna1961 S. Bystrica,02:37:01,0
76100Štofaňák Peter1985 Prešov02:37:17,6
7750Franko Jozef1957 OBS Prešov02:37:36,7
7853Hus Peter1971 BK Cyklosun plus SNV02:37:40,3
7938Bačík Peter1953 05 BK Furča Košice02:37:48,3
8034Varga Éva1981 Benedek-Team02:37:52,4
8194Shabarkina Kateryna1989 42195.kiev.ua02:38:16,6
81102Íarotska Olga1991 42195.kiev.ua02:38:16,6
83127Valach Peter1961 BSLG Zvolen02:39:04,2
8490Misch Olat1969 Melsungen02:39:20,6
8585Takács Jaroslav1962 MERCOR, Košice02:39:50,9
86208Rutkowicz Michal1980KM UMK TORUN02:39:57,7
87130Ľupták Ján1953Banská Bystrica02:40:22,3
8857Banasiak Alicja1952 SPRINT BIELSKO-BIAŁA02:40:39,6
8915KUSIAK PIOTR1965 Kielecki Klub Lekkoatletyczny02:42:50,4
9022Chocholáček Blažej1966 AK Junior Holíč02:42:51,0
9148Hanus Miroslav1974 Martin02:43:08,0
9223Baumgartner Eduard1957 Radošovce02:43:47,7
9313Volek Ľudovít1951 BA Rača02:44:20,0
94146Hric Miroslav1977 O5 BK Furča02:44:32,0
95201TISZOVÁ Alžbeta1957 Tube City IMS Košice02:45:13,9
96153Dvorštiak Dalibor1970 Ružomberok02:45:27,7
97183Sviatko Stanislav1962 BK Spartak Medzev02:45:48,6
9812Csiba Karol1975 Bratislava02:45:59,4
99168Smolková Dana1980 OBS Prešov02:46:01,2
10074Štofaňák Marek1986 Prešov02:46:50,6
101155Huszár Tibor1952 Kechnec02:48:37,4
102105Tomáš Mikušiak1989 Liptovský Mikuláš02:49:03,2
10381Hajduk Peter1980 O5 BK Furča-Košice02:49:04,1
104188Božová Danica1963 AO Svit02:49:46,2
105205Jurčišin Mikuláš1958 Bardejov02:50:01,9
10625Gemza Tomáš1988 ŠK Štrba02:50:04,6
107222Garaj Pavol1986Štrba02:50:31,1
108211Hýrošš Pavol1952 BS Tatran Turany02:51:07,3
109172Semanová Zlata1958 05 BK Furča Košice02:52:06,2
109192Berníková Eva1959 Cyklosun N. Huta02:52:06,2
11114Jurdák Peter1963 AC Michalovce02:52:31,1
112187Kurák Milan1968 OAIM02:54:22,2
11379Kincel Pavol1951 bs Tatran02:56:12,4
114338Pribičko Peter1947ŽSR Košice02:56:41,9
11527Kerna Zuna1981 Bratislava02:57:08,2
116203Šoltés Jozef1966 Ocu Rokycany02:57:30,6
117191Hurajt Martin1989 Huncovce02:58:25,1
118210Olexa Peter1993 Spišské Bystré02:58:32,0
119121Šulcová Denisa1976 Nová Lesná02:58:45,0
12098SEDLÁK Jozef1966 Jednota Revúca02:59:23,6
121184Sedláková-Knotková Janka1972 COOP REVÚCA02:59:24,1
122119Uhlárik Pavol1959 Maratón Klub Rajec03:00:01,1
12354Gregorcová Martina1977 Marathon BB Team03:01:44,8
124139Ďurdík Pavol1955 OcÚ Folkušová03:01:50,6
12577Rybar Marian1971 Maratonsky klub Kosice03:03:39,9
126163Brodňan Ľudovít1959 AK KOVO Stránske03:05:07,3
12796Maguth Eduard1971 Delphi SK03:05:36,3
128134Litvin Fridrich1967 Svit03:10:19,6
129144Fotta Rastislav1964 OBS Prešov03:10:39,5
130167Švedová Diana1972 Marathon BB Team03:11:53,1
131204Benda Martin1972 ŠKP Poprad03:12:13,7
132106Kohút Peter1977 OŠK Ludrová03:12:27,0
133151Kubo Martin1964 Poprad03:13:06,9
13495Jamnický Gejza1964 BK Sp. Teplica03:13:16,4
13576Pavuk Peter1949 Spider team Levice03:14:20,6
136165Benková Ľudmila1972 Rudník03:16:16,0
137117Slanina Peter1952 PRP - Veľký Krtíš03:17:30,3
138198Orolín Peter1959 VenerovSki klub03:17:32,9
13926Klimek Ján1944 Sokol Čachtice03:17:36,3
140156Mihok Imrich1954 O5 BK Furča- Košice03:20:17,2
141142Mesároš Martin1965 Obec Liptovská Teplička03:21:14,8
14271Húsková Martina1987TJ Bodice03:22:38,7
143173Kuric Juraj1988 Liptovský Ján03:24:46,8
14421Janota Michal1945 AŠK Grafobal Skalica03:25:40,4
14563Krkošová Michaela1988 Marathon BB Team03:26:05,5
14686Lörinc Jozef1982 O5 BK Furča - Košice03:27:45,0
14778Wallenfels Lenka1966 Sokol Královské Vinohrady03:38:46,6