Cieľové video ORSÁGOVÁ Lucia

Titulky vo videu zobrazujú všetkých pretekárov na rovnakej trati.

Por.BIBMenoRokKlubČasVideo
19ZIMMERMANN Marián1985 Sanasport ZRT Kluknava01:14:52
2124PUKL Rostislav1982 VSK Univerzita Brno01:17:35
3132SIMKO Pavel1982 PRO Vital Akademia01:17:43
452ŠVARC Roman1974 Poprad01:19:34
536REPKA Tomáš1987 INTERSPORT GALFY01:20:42
618GALLIK Peter1979 AO Svit01:23:20
73SÝKORA Daniel1977 LaMichaela.sk01:24:53
817BÁLINT Martin1986 Poprad01:26:48
929PUKLOVÁ Patrícia1986 AK Steeple Poprad01:27:19
1011LAVRIK Jaroslav1984 ORHaZZ Poprad01:27:22
1124PAŽITNÝ Jozef1983 Spišský Štiavnik01:28:37
12141LIŠTINSKÝ Ľuboš1983 Melina.sk01:29:04
1326FELONG Peter1973 BK Levoča01:29:55
14151ZDECHCHOVAN Vladimír1965 Bežci Lučenec01:30:33
1589HATALA Martin1974 Moji Ľudia Černová01:31:55
1694MIŠKO Ľuboš1967 NW-Running Prešov01:32:04
17158SMOLÁR Marek1982 MARATHON BB TEAM01:32:50
1880AMBRÓZ Jozef1967 Bežecky klub Poprad01:33:45
1998ŠVAGERKO Tomáš1979 Bežecký klub Poprad01:33:50
20105ŠOLTÝS Milan1972 Bežecký klub Poprad01:35:20
2156TOPORCER Branislav1985 SPK Medveď, o.z. Spišská Nová Ves01:35:52
2220JANIČ Marek1978 TJ Slávia PU Prešov judo01:36:01
238GARAJ Pavol1986 BODY GYM01:36:28
2410GEJDOŠOVÁ Zuzana1994 ŠKP Bratislava/ Štrba01:36:29
25156BÍRO Branislav1974 Hasiči Poprad01:37:29
26127SENDERÁK Marcel1974 Terňa01:37:40
27144DURAČINSKÝ Marek1983 Mlynica01:38:01
28134MILÁČEK Richard1998 Nová Lesná01:38:27
29125PEŠKO Boris1974 Košice01:39:26
3039LISÝ Roman1969 ŠK Bobrovec01:39:52
31150HANUS Miroslav1974 Martin01:39:59
326KOTRADY Ľuboš1975 Smižany01:40:33
3312KOPINSKÝ Ľudovít1964 LKR Poprad01:40:47
34176HAVRILA Roman1980 Nova Lesna01:42:09
3584BAČÍK Pavol1976 ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová01:42:24
36117RAJTÓK Juraj1978 Bežci Lučenec01:42:28
3737SENDECKÁ Mária1994 INTERSPORT GALFY01:42:51
38111DURAČINSKÝ Peter1982 TARGET Poprad01:43:05
3966GERNÁTH Ľubomír1972 Levoča01:43:12
40173HUSÁR Filip1993 Poprad01:43:39
4195SPODNIK Gabriel1969 Svit01:43:41
4244MÁDR Miroslav1970 Nové Mesto nad Váhom01:43:56
4334BOŽOVÁ Danica1963 Svit01:44:00
44108SIPKO Matúš1998 Curling Club Poprad01:44:38
4551SVISTÁK Mário1976 Poprad01:44:43
46192LENART Tomas1977 Pittsburgh01:44:56
4733KOŽIAK Martin1974 Košice01:45:37
4835DLUGOŠ Maroš1979 tvarozna01:45:47
4961GOLIAŠ Dušan1974 Jaklovce01:46:06
5025BARTOŠ Jaroslav1990 Štrba01:46:17
5178VALEK Patrik1994 Bežecký klub Štôla01:46:20
52153KORENKO Marek1986 Poprad01:46:40
5386JANČUŠKA Martin1979 ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová01:46:43
5493SERAFIN Dariusz1966 TG Sokół Zakopane01:47:02
55174BOREAN Alessandro1987 Bratislava01:47:11
56120KOŠÁR Filip1999 HO LŠ Poprad01:48:05
5769VÁCLAVÍK Michal1977 MARATHON BB TEAM01:48:07
58130ŠUCHOVÁ Marcela1975 Martin01:48:07
5959VECEL Robert1972 iRun01:48:07
6070POKRIEVKA Miroslav1975 Martin01:48:07
6183POMPAS Matus1986 Spisska Nova Ves01:48:15
62107PITOŇÁK František1973 Curling Club Poprad01:48:30
6316LUNTER Martin1959 ŠK Telgart01:48:41
64136MARKO Zlatko1982 Spider Porúbka01:49:04
65140ZAKUŤANSKÝ Marek1980 Condition club Valaliky01:49:06
66112LABANC Tomáš1986 Poprad01:49:08
67184GERÉNYI Richard1967 01:49:09
68113RICHTER Tomas1977 Kosice01:49:15
6985HÚSKA Michal1980 ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová01:49:33
704PAZERA Jozef1989 AR 1301:49:42
71119TOMAŠČÍK Jaroslav1960 Liptovský Mikuláš01:49:59
7228LEŠIGA Michal1975 L&M report01:50:00
73180BERNÍK Peter1979 Poprad01:50:00
74102KAČMÁR František1971 BK Hunsdorf01:50:03
75137VITKO Ján1956 JV Spišské Bystré01:50:12
7665JURUŠOVÁ Renáta1989 Prešov01:50:34
7764ŽUGEC Ján1968 Bežecký klub Poprad01:50:34
78138GALLIK František1951 AO Svit01:50:34
7960ŠELIGA Jozef1972 AK Steeple Poprad01:51:52
80162KAKAŠČÍK Jozef1959 Prešov01:52:52
8167VOSOVIČ Slavomír1972 PeRun01:52:55
8275ŠULEJ Matúš1978 Chocoland Slovensko01:53:04
8374MURANSKÝ Peter1998 Skalné lezenie Svit01:53:51
8463BENDÍKOVÁ Katarína1995 AK Steeple Poprad01:54:22
8571OLEJNÍK Rastislav1973 Vysoké Tatry01:54:25
8682NAHALKA Patrik1975 SRTG POPRAD01:54:26
8757FALTIČKOVÁ Danka1973 STARÁ ĽUBOVŇA01:54:52
8858PUDIŠ Štefan1966 OŠK Ludrová01:54:54
8979ORSÁGOVÁ Lucia1987 BrickHouse Gym Lučenec01:54:57
90118LOPATOVÁ Dominika1991 Poprad01:55:04
91191SEDLÁK Tomáš1985 Soišská Nová Ves01:55:49
9232ZAKOPJAN Radoslav1988 Tvarožná01:56:08
9399KOHÚT Peter1977 OŠK Ludrová01:56:28
94135ORAVEC Marián1981 Poprad01:56:45
95149KAČMÁR Matúš1999 Hanušovce nad Topľou01:56:46
96148KOZUBAĽ František1995 Hanušovce nad Topľou01:56:46
97159KANTOR Petr1978 NVPP team01:57:06
9877ŠTEKAUER Ján1949 BBS Bratislava01:57:25
99157BÍROVÁ RERKOVÁ Zuzana1980 Powercross Svit01:58:00
10076BIZUB Jozef1961 DOPRAVOPROJEKT RUN Team01:58:21
10155VILIM Michal1976 Šuňava01:58:34
102103MACKOVA Martina1977 Krizova Ves01:59:11
103100ŠABLATURA Filip1999 Poprad01:59:22
104155OMASTA Milan1977 Svit01:59:47
10597KACVINSKÝ Peter1956 Ja&SAM02:00:24
10672JAMNICKÝ Gejza1964 BK Spišská Teplica02:00:25
10731KOTRADY Vladimír1997 Levoča02:00:55
10848SOVIČOVÁ Emília1982 Spider Porúbka02:01:23
109175SASAK Štefan1979 Polícia Svit02:01:23
11091PIKALA Pavel1972 SK BOBROVEC02:02:32
11153BERNÍKOVÁ Eva1959 Spišská Nová Ves02:02:42
112114BAČA Radoslav1988 Active life Košice02:03:00
1135KORYTKO Dušan1977 HK JAMES Tatranská Polianka02:03:03
11454KRAMARČÍK Jozef1962 Institute Europharm02:03:35
11540GREŇA Tomáš1981 Poprad02:05:08
116178PUSTULKA Jozef1974 PEZINOK02:05:12
11788GAVOROVÁ Zuzana1985 Leňochody v pohybe :-)02:05:25
118171VONDRAK Tomas1981 Forte šport topolcany02:05:25
119147STAŠÁK Štefan1969 Podolinec02:06:28
120131MAŠLEJOVÁ Monika1983 STARÁ ĽUBOVŇA02:06:53
121126MAG Jozef1979 Chorvátsky Grob02:07:10
122115LEWIŃSKI Michał1981 Przetoczyno02:07:15
12381MACKO Jaroslav1969 STARÁ ĽUBOVŇA02:07:21
124104ŽUGEC Štefan1960 Bežecký klub Poprad02:07:26
125167GAJAN Milan1990 Powercross Svit02:07:27
1267POLOVKA Miro1971 TOL Poprad02:07:59
127154KOZÁKOVÁ Alžbeta1996 Poprad02:09:48
128145BREZNIAK Juraj1981 Čab02:11:59
129170ŠČURKA Jaroslav1970 Alfa02:13:02
130179KRETT Ján1999 Hranovnica02:13:28
131121ŠPITKO Miroslav1978 Kežmarok02:13:37
13219BARANOVÁ Mária1976 Prešov02:14:19
13350MALATIN Tomáš1984 Poprad02:15:27
134649VONDERČÍK Michal1982 Nordic Walking02:16:32
135182BERKO Marko1968 Prešov02:16:53
13690MARKO Tibor1971 Run4Fun02:16:57
13722BIEFELD-BROMMONT Annett1963 SV- Turbine Neubrandenburg02:17:54
13821BROMMONT Mirko1967 SV- Turbine Neubrandenburg02:17:54
139133VILKOVA Jana1968 Ženský beh Zilina02:18:23
140123KROK Krzysztof1963 niezrzeszony02:18:55
141122TROMMLEROVA Sofia Karina1986 Poprad02:19:23
14262LOPUŠANOVÁ Vlasta1960 fitCurves Petržalka02:19:53
143164BABČÁK Peter1987 Svit02:21:56
144181BEZÁKOVÁ Veronika1987 Radosť z Pohybu02:21:59
145183REPA Ľuboš1986 Radosť z Pohybu02:21:59
146142ŠTEFÁNY Peter1980 Marianka02:22:46
147152GRACA Ján1986 Kežmarok02:23:58
148116ORININ Lucia1987 Žilina02:26:04
14992RUSINKO Miroslav1967 PRESOV02:34:51
150101BÁNOVSKÝ Štefan1981 Šaľa02:36:30
15196PRONER Martin1985 BK Hunsdorf02:36:43
152139DRAŽAN Libor1960 Univerzita obrany02:50:57
153143VALECKO Samuel2002 Poprad02:53:47
129KERESTURI František1961 PopradDNF
168JURCIK Martin1995 Infinity sport team L.TepličkaDNF