Por.BIBMenoRokKlubČas
166GERGARDT Artur1987 davorin.sk13:39,70
210JURČO Michal1972 BEKWOODCOTE Slovakia13:54,90
351NEMČÍK Lukáš1993 LK METROPOL KE13:58,40
499ČÍŽ Dominik1999 ŠKP Banská Bystrica14:09,80
5117DEMETER Richard1965 ŠKP MARTIN14:40,00
675ŠKVARENINA Martin1999 SPORT RYSY KLUB14:45,20
6167ŠTRBÁK Robert1985 ŠKP BB14:45,20
820ŠKVARIDLO Davorín1979 davorin.sk15:05,60
928BARBIERIK Adrián1995 Hybe15:15,50
10118MLYNÁR Martin1986 ŠKP Vysoké Tatry15:28,40
11102HUMENÍK Radovan1999 ŠKP Banská Bystrica15:29,00
1248MYDLIAR Miloš1976 Liptovský Hrádok15:29,60
1392ILAVSKÝ Sebastián2004 ŠK Štrba15:30,80
14271KLEMENT František1973 KLNO15:35,60
1597MICHALECH Branko1974 ŠKP Banská Bystrica15:42,90
1634SMERCIAKOVA Aneta1997 KBL Jasná15:43,50
1736BEŤKO Samuel2003 KBL Jasná15:43,90
18106ŠTRBA Pavol1999 ŠKP Banská Bystrica15:58,30
1982KOLLÁR Lubomir1964 Sport Team Nova Lesna15:59,90
2067DURAČINSKÝ Peter1982 POPRAD16:02,30
2198BÍREŠ Martin1999 ŠKP Banská Bystrica16:22,50
2277DANIELOVÁ Mária2001 SPORT RYSY KLUB16:38,10
2372STAROŇ Vladimír1951 Skiveterán Tatr. Štrba16:48,50
24166HAVRAN Marko2003 ŠKP Levoča16:54,60
2516DUTKO Michal1955 Bike klub Lipa17:07,90
2646CHOMA Milan1975 Liptovská Kokava17:08,80
2714PLEVA David2001 Biatlon Moravia17:19,50
28172MRÁZ Peter2003 Jasná LM17:30,10
29179HUSKA Milan1983 LOREN SKOK SKI KLUB17:30,80
30101GRAŇÁKOVÁ Janka2001 ŠKP Banská Bystrica17:33,70
31173MRÁZ Juraj2003 Jasná LM17:43,90
32103KEŠEĽÁKOVÁ Alena2001 ŠKP Banská Bystrica17:50,10
33272KLEMENTOVÁ Mariana2002 KLNO17:59,70
3470KONSTANTIN Kapralov1980 Sambo 7018:00,60
35119HARANT Lukáš1990 ŠKP Žilina18:15,50
3679OMÁMIK Peter2003 SPORT RYSY KLUB18:17,70
37150DRUGOV Alexander1983 KXMKI RUSSIA18:19,00
38100GLAJZOVÁ Erika1998 ŠKP Banská Bystrica18:25,40
3921POLOVKA Frantisek1953 elbatizpolo18:26,60
4093ZURIAN Branislav2002 ŠK Štrba18:30,40
4176ŠKVARENINA Ivan1968 SPORT RYSY KLUB18:36,30
4224SETTEY Tomáš1993 HALEKO18:40,30
4388LISOŇ Marián1963 Svit18:41,20
447LUKÁČ Matej1987 Bardejov18:55,10
4554LETKO Michal1979 Manín PB19:32,60
4622KIČIN Vladimír1959 ELVIK19:42,00
4715BALOGOVA Radka1999 biatlon šk prešov19:46,70
4835BRUNOVA Lenka2000 KBL Jasná19:59,00
4996BALOGOVA Alexandra1997 ŠKP Banska BYSTRICA20:07,50
5029PAVKOVČEKOVÁ Marcela1977 IB plus Liptovský Mikuláš20:24,90
5140REISTETTEROVA Miriam1975 Košice20:29,00
52155BEŤKOVÁ Dana1996 BK Opalisko20:48,10
5333BARTOS Matus1985 SK Strba21:10,70
54154BARTALSKÁ Dana1969 BK Opalisko21:16,60
55156VALENT Bohuslav1949 BK Opalisko21:37,60
56115RIABICHENKO Daria1999 ŠKP BB21:51,60
5719MONDLOVÁ Dagmar1985 Brezno22:24,00
58178KOLEPOVÁ Jana1960 ŠKP Žilina23:08,50
5990KLAUSMAN Miroslav1962 ŠK Dobšiná23:09,90
60161FABIÁN Erik1979 Zvolen23:13,70
61123LENÁRT Pavel1980 Tatranské orly23:43,20
62180GLADIČ Jozef1970 Bike klub Lipa24:10,10
632TIMKO Ivan1980 NO NAME24:13,80
64137ZÁDILSKÝ Tomáš1989 Vsetín24:18,60
651TIMKO Igor1978 NO NAME24:42,60
6645VINCE Gabriel1978 Košice25:23,30
67153UHER Ján1943 Združenie veteránov25:28,50
68116NOVYSEDLÁKOVÁ Anna1959 ŠKP KBL Martin25:54,70
6984VEGH Peter1968 sporttatry.sk26:29,00
70177KRIŠTOFÍR Peter1963 27:10,00
7132KVAKA Ján1983 Kysak27:19,60
723TIMKO Roman1977 NO NAME27:59,60
736ČECH Jaroslav1983 AUTOJARO28:03,70
7450STANKOVIANSKY Miroslav1973 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ28:30,70
75135CHOVAN Martin1990 uplný amatér28:59,10
76140CIBULOVA ROD. KRIVOSOVA Ivana1980 Žilina29:31,00
77163BALÁŽ Matej1988 Košice29:31,10
7859PARILAK Gerard1943 Michalovce30:20,40
7953TRNKA Peter1985 Lozorno32:16,00
8063ŠTOFKA Ondrej1983 ODY Racing Team35:02,40
81141CIBULA Róbert1974 Žilina35:06,10
82168ČECH Jaroslav1954 AUTOSKLO35:39,10
8312ŠTUNDOVÁ Lucia1984 Bežím s láskou36:04,90
8411KAPRÁL Martin1979 Bežím s láskou36:05,20
8561GREGUŠ Dušan1954 NW Ružomberok36:45,40
86170ĎORKOVÁ Kvetoslava1964 AGEL s. r. o.36:46,00
875ŠČURKA Jaroslav1970 ALFA37:32,10
8857SPORKA Tomáš1987 Martin38:38,20
8964MAŽÁRIOVÁ Gabriela1941 PKT Diviaky42:33,20
25ČIŽNÁR Ondrej1972 HANDLOVÁDNS
30KAPUSTOVÁ Ema2002 Klub biatlonu magnezit RevúcaDNS
31KOKAVCOVÁ Alena1971 KST KamzíkDNS
41DIOSZEGIOVÁ Hilda1963 KošiceDNS
42BRUNOVSKY Marian1954 KošiceDNS
56KRIŠTÓF Róbert1986 MARAS teamDNS
58TVAROŽNÝ Tomáš1984 MartinDNS
73ŠTOFÍK Ján1965 SninaDNS
83HRITZ Peter1966 Sport Team Nová LesnáDNS
89DOBROVIČ Pavol1987 ŠK Atléti BSDNS
104KLOUDA Kristián2000 ŠKP Banská BystricaDNS
105MINÁROVÁ Tamara2000 ŠKP Banská BystricaDNS
134GAJDOŠ Jaroslav2000 TJ VýchodnáDNS