Moje konto a preteky
Toggle navigation
Kalendár pretekov
Výsledky
Pretekári
Trate
O projekte
Hľadaj
Pretekári
Pretekaj.sk
Pretekári
Tím / Klub:
Zoznam pretekárov
Preteky
Dátum
Por.
Kategória
BIB
Meno
Klub
Čas
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
19
ZF
(15.)
72
BELANOVÁ Tereza
F 2013
Deti v pohybe Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
2
ZF
(2.)
15
BOHÁČOVÁ Diana
F 2010
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
1
ZF
(1.)
34
PRACHÁROVÁ Natália
F 2015
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
3
ZF
(3.)
54
DUPAČOVÁ Stela
F 2010
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
8
F
(1.)
100
ZÚBEKOVÁ Diana
F 1988
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
25
ZF
(20.)
69
PLANKENBUCHLEROVA Miriam
F 2010
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
10
F
(2.)
20
DIMIĆ FARAGÓ Gabriela
F 1984
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
3
ZF
(3.)
10
ŠPINDOROVÁ Laura
F 2012
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
3
ZF
(3.)
21
JAVOROVÁ Paulína
F 2010
AK Puma Senec
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
29
F
(7.)
35
MAJZLANOVÁ Zuzana
F 1986
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
31
ZF
(24.)
46
LUKAČOVIČOVA Daniela
F 2012
T2F
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
12
F
(3.)
51
KAMENISTÁ Zuzana
F 1977
Run For Fun
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
15
F
(4.)
61
MILČÁKOVÁ Martina
F 1984
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
33
ZF
(26.)
4
DURISOVA Michaela
F 2016
3nt
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
35
F
(9.)
92
JAGEROVÁ Veronika
F 1984
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
6
ZF
(6.)
41
BOBOROVA Julia
F 2014
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
37
ZF
(28.)
32
KALISKÁ Barbora
F 2010
NASA Atletika
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
20
F
(5.)
25
OCELOVA Ivana
F 1985
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
40
ZF
(30.)
33
KALISKÁ Katarína
F 2014
NASA Atletika
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
40
F
(11.)
52
LACUŠKOVÁ Denisa
F 1994
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
27
F
(6.)
82
ČIBOVÁ Barbora
F 1994
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
6
ZF
(6.)
19
DIMIĆ Olivia
F 2016
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
45
ZF
(33.)
39
AL HAFOUDH Terezka
F 2017
Budokan Samaria
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
45
F
(13.)
6
ALMÁSIOVÁ Klára
F 1994
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
49
F
(15.)
9
PALŠOVIČOVA Beata
F 1966
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
33
F
(8.)
40
BOBOROVA Eva
F 1987
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
11
ZF
(9.)
42
BOBOROVA Eliška
F 2017
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
50
ZF
(35.)
26
OCELOVA Dorota
F 2013
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
23
ZF
(18.)
80
DOJČANOVÁ Raisa
F 2011
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
53
F
(17.)
43
CSONTOS Kristina
F 1986
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
55
F
(18.)
64
VASIKOVÁ Adriana
F 1972
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
21
ZF
(16.)
79
BOHUŠOVÁ Erika
F 2013
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
57
F
(19.)
8
GOTTLIEBER Božena
F 1973
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
57
ZF
(39.)
16
ŠMIDOVÁ Veronika
F 2011
ŠK Hamuliakovo
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
61
F
(21.)
94
DOBRANSKÁ Daniela
F 1993
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
37
ZF
(28.)
30
NAGY Zoé Kamilla
F 2013
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
69
M
(1.)
99
Peško Miroslav
M 1972
AK Veterán
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
84
M
(14.)
90
LUNTER Matúš
M 1989
3klub Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
70
M
(2.)
89
Kabina Andrej
M 1988
AK Veterán
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
87
M
(17.)
5
KISS Ladislav
M 1984
3klub Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
71
M
(3.)
97
MULLER Jacob
M 1979
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
90
M
(19.)
71
BELAN Michal
M 1981
3 klub Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
72
M
(4.)
24
OCEL Marek
M 1984
WLRM
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
73
M
(5.)
70
HANUS Kristián
M 1994
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
92
M
(20.)
54
LUKÁCS Jozef
M 1981
3klub Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
94
M
(22.)
2
DURIS Roman
M 1983
3nt
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
75
M
(7.)
65
ŠTEFÍK Lukáš
M 2006
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
75
M
(7.)
47
Král Marián
M 1967
Pacienti s pľúcnou hypertenziou
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
98
M
(24.)
1
MAYER Erik
M 1986
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
74
M
(6.)
68
TÓTH Štefan
M 1956
SRC
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
77
M
(9.)
63
SLOBODA Marek
M 1982
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
104
M
(28.)
19
SVEC Jaro
M 1978
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
81
M
(13.)
4
ŠVEC Ladislav
M 1981
ŠveHaCzi
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
80
M
(12.)
51
LACUŠKA Tomáš
M 1993
Musher klub Trenčín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
79
M
(11.)
55
DUPAČ Peter
M 1975
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
78
M
(10.)
26
SZLOBODA Tomáš
M 1977
3klub Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
110
M
(33.)
36
ŠVEC Pavol
M 1985
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
82
ZM
(1.)
47
MELICHAR Maxim
M 2010
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
113
M
(35.)
58
STRAKOŠ Tomáš
M 1993
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
84
M
(14.)
36
PETERSKÝ Daniel
M 1971
3klub Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
91
ZM
(4.)
34
PETERSKÝ Matúš
M 2009
3klub Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
88
M
(18.)
12
KOCSIS Alexander
M 1975
Slovnaft
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
83
ZM
(2.)
3
NAGY Michal
M 2010
3klub Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
92
M
(20.)
29
NAGY Gabriel
M 1985
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
88
ZM
(3.)
3
NAGY Martin
M 2013
3klub Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
86
M
(16.)
49
BOHÁČ Juraj
M 1974
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
99
ZM
(7.)
56
Kulik Tomáš
M 2015
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
94
M
(22.)
17
ŠMIDA Peter
M 1976
RivieraRun
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
117
ZM
(12.)
18
SVEC Jurko
M 2016
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
99
ZM
(7.)
75
AĽUŠÍK Daniel
M 2013
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
99
M
(25.)
45
OLTUS Dávid
M 1989
RUN FOR FUN
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
105
M
(29.)
48
FARAGÓ Zoltán
M 1991
FyzioFit
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
94
ZM
(5.)
53
Šurgan Robert
M 2016
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
122
ZM
(15.)
77
BUGALA Janis
M 2014
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
108
M
(31.)
76
AĽUŠÍK Jozef
M 1982
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
94
ZM
(5.)
74
AĽUŠÍK Samuel
M 2011
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
107
M
(30.)
2
FEHÉR Imrich
M 1973
ImiMAX
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
110
ZM
(10.)
73
AĽUŠÍK Matej
M 2016
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
116
M
(37.)
81
DOJČAN Boris
M 1975
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
127
ZM
(19.)
13
BELIAN Marek
M 2012
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
127
M
(41.)
83
CINGEĽ Ján
M 1983
3klub Šamorín
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
129
ZM
(20.)
70
JANEČEK Jakub
M 2014
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
114
M
(36.)
50
KAMENISTÝ Viliam
M 1969
Run For Fun
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
108
M
(31.)
84
Krajčovič Ladislav
M 1973
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
105
ZM
(9.)
27
OCEL Juraj
M 2016
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
119
ZM
(13.)
49
KAMENISTÝ Viliam
M 2016
Run For Fun
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
124
M
(40.)
57
Kulik Ján
M 1985
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
125
ZM
(17.)
31
NAGY Gabriel
M 2016
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
121
M
(39.)
43
NAGY Ákos
M 1987
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
134
M
(44.)
91
CZINGEĽ Dávid
M 1986
Šveháci
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
134
ZM
(23.)
7
GOTTLIEBER Max
M 2013
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
138
M
(46.)
44
DUBAŠÁK Branislav
M 1978
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
138
ZM
(25.)
82
CINGEĽ Ján
M 2013
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
141
ZM
(27.)
22
PIPAŠ Peter
M 2015
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
141
M
(47.)
59
MESZÁROŠ Vojtech
M 1983
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
143
ZM
(28.)
45
MRKVA Filip
M 2016
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
133
M
(43.)
60
GROŠAFT Oto
M 1986
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
9
ZF
(8.)
93
KOHÚTOVÁ Simona
F 2014
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
12
ZF
(10.)
73
SEDLÁČEK Rebecca
F 2016
Deti v pohybe
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
20.10.2024
14
ZF
(11.)
29
HRAŠNOVÁ Sophia
F 2010
VK Dunajské vydry Šamorín
Zobrazené: 1 - 100 z 99360
Na stranu:
10
20
50
100
Strana 1 z 994
1
2
3
4
5
6
7
>
>>