Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Východoslovenská cyklistická liga amatérov a veteránov
VRL - Celkové poradie - Výsledky
Pretekaj.sk
VRL - Celkové poradie
Výsledky
Východoslovenská cyklistická liga amatérov a veteránov
Preteky:
VRL - Celkové poradie
VRL - 1. kolo Karpatský kuriér
VRL - 2. kolo Svinia
VRL - 3. kolo Sabinov – Buče p. j.
VRL - 4. kolo Memoriál Adriána Babiča
VRL - 6. kolo Magnezit Jelšava – Jelšava p. j.
VRL - 7. kolo Bardejov
VRL - 8. kolo Svidník
VRL - 9. kolo Kežmarok - Majstrovstvá VRL
VRL - 5. kolo ZRUŠENÉ - Prešovské dni cyklistiky
VRL - 10. kolo - STEFE časovka do vrchu
VRL - 11. kolo O pohár údolia Kaňapty
VRL - 12. kolo - memoriál Waltera Rennera
VRL - Celkové poradie
Kategórie:
MK - Kadet 15 - 17 rokov
MVRLE - Muži VRL Elite 18-29 rokov
MA - Muži A 30-39 rokov
MB - Muži B 40-49 rokov
MC - Muži C 50-59 rokov
MD - Muži D 60-64 rokov
ME - Muži E 65 a viac rokov
ZA - Ženy A 15-39 rokov
ZB - Ženy B
HB - Handbike
Por.
BIB
Meno
30.04.22
1. kolo
Stará Lubovňa
14.05.22
2. kolo
Svinia
15.05.22
3. kolo
Sabinov
22.05.22
4. kolo
Lučivná
12.06.22
6. kolo
Jelšava
26.06.22
7. kolo
Východné Slovensko
03.07.22
8. kolo
Svidník
17.07.22
9. kolo
Kežmarok
01.09.22
5. kolo
Prešov
04.09.22
10. kolo
Spišský Hrhov
17.09.22
11. kolo
Čečejovce
25.09.22
12. kolo
Rakúsy
Bonifikácia
Spolu
1.
651
KALNA Pavol
VRL o.z.
30
22
30
22
22
30
30
40
30
30
25
15
326
1.
307
STAŠIK Jozef
Swietelsky SLOVAKIA CYCLING team
25
25
20
30
30
30
50
30
3
25
10
278
1.
204
SZÁSZ Adam
PROefekt Košice
25
22
25
25
22
30
22
40
22
30
15
278
1.
606
ASCHMANN Rastislav
ISAKO Šport Košice
25
30
22
20
25
25
30
25
30
30
15
277
2.
652
VAVREK Rudolf
25
20
25
20
25
25
28
22
25
30
15
260
1.
7
MAKO Dominik
Time4fun
30
25
20
30
30
30
25
25
22
15
252
1.
17
DUNAJ Tomáš
Petist Bike Humenné
18
25
22
22
25
40
30
30
25
15
252
2.
601
POTOK Jozef
CK Cyklošport Kežmarok
16
14
16
18
14
18
20
28
22
25
25
15
231
1.
501
KOLLÁR Ľubomir
CEA Schwabik Cycling
18
25
14
14
30
20
24
18
25
22
15
225
2.
519
HARVILKO Marián
Cyklo - Špak
20
16
18
12
18
18
26
20
22
30
15
215
3.
608
HABERA Ján
PROefekt teamkosice
30
18
30
25
22
25
30
15
195
3.
503
JESENSKÝ Martin
VRL o. z.
14
22
12
18
5
18
16
20
16
16
20
15
192
4.
602
MERTINKO Peter
EURODREVENIK ŽEHRA
14
22
12
22
16
16
26
22
18
15
183
2.
339
GOGA Matúš
Swietelsky SLOVAKIA CYCLING team
20
18
12
25
12
30
25
18
15
175
1.
408
ŽDIŇAK Martin
VRL o.z.
20
10
14
8
20
20
28
12
22
15
169
2.
404
ZÁHRADNÍK Michal
CLIMBERG SPORT TEAM
16
12
18
18
30
20
22
20
10
166
5.
609
ŠAFFO Ladislav
KNAC Ružomberok
22
25
25
16
18
22
22
15
165
3.
303
STACHURA Lukáš
ProSport Team Košice
12
8
22
20
20
40
30
10
162
6.
610
OCHLAN Miloš
STS Chvojkovice/BrodPP
20
14
14
12
14
24
20
20
15
153
4.
304
ZÁVODNÝ Radoslav
pro-body sport team
10
14
16
20
25
22
20
14
10
151
2.
206
KRIAK Matúš
Cyklo Tým Havířov
18
14
22
8
16
24
30
15
147
4.
517
LUKÁČ Vladimír
CK Cyklošport Kežmarok
10
8
8
8
10
22
12
18
14
18
15
143
5.
312
TUREK Martin
SCK Pieniny
1
20
3
6
4
14
5
28
16
16
14
15
142
6.
341
VALKO Ľubomír
22
20
18
22
18
22
15
137
3.
205
KURTY Jakub
CykloGlajza BB
20
30
25
30
30
135
5.
504
GLAJZA Róbert
CK CykloGlajza
25
30
30
50
135
3.
658
MELO Vladimír Mgr.
VRL o.z.
30
30
25
50
135
6.
518
ZOLD Peter
Cyklo Čajka Racing
8
6
6
5
4
16
14
16
10
18
14
15
132
3.
13
BARNIŠIN Patrik
Cyklo Čajka Racing
18
16
14
20
20
28
15
131
4.
3
PODOLINSKÝ Šimon
PROefekt team Košice
12
8
16
22
18
22
14
15
127
7.
510
DEMJANČÍK Štefan
CK Banská Bystrica
30
40
25
30
125
7.
310
BOBÁK Gabriel
CK SPARTAK Tlmače
1
12
1
1
5
10
8
24
22
4
20
15
123
5.
1
PONČÁK Tomáš
Cyklo Čajka Racing
14
20
10
18
14
12
18
15
121
3.
403
HALIK Ján
Davorin - Mtbiker - Norwit.sk
30
30
30
30
120
4.
219
CISKO Martin
Cyklo Čajka Racing
4
10
6
10
16
20
8
25
15
114
6.
12
LEŠKOVSKÝ Oliver
Cyklo Čajka Racing
25
30
18
10
26
5
114
8.
509
BERDIS Marián
6
4
3
3
3
12
8
14
12
12
16
15
108
4.
406
KRÁĽOVSKÝ Peter
Doriss Photo
18
25
30
30
103
7.
21
MACKANIČ Alex
Cycling Academy Trenčín
30
50
22
102
5.
456
KAČMARAK Ladislav
20
30
50
100
5.
235
MERTA Filip
Cys Peter Sagan Academy
30
16
22
25
5
98
6.
418
ŽEMBA Dávid
Assoprogress
3
22
6
10
2
14
24
15
96
9.
511
BOBÁK Juraj
5
5
2
2
14
10
12
8
10
12
15
95
6.
220
BURDA Mateusz
STS Jordan Wola Mała
22
20
50
92
7.
612
JAVORKA Jozef
KNAC Ružomberok
30
30
30
90
10.
527
KÓSA Csaba
(Acsa)
16
20
25
28
89
7.
412
PJATÁK Stanislav
CK Energia Svit
2
16
3
1
22
14
8
8
15
89
11.
505
WELL Daniel
KriWo Team Jantex Humenné
18
20
20
25
5
88
7.
239
HREBÍK Tomáš
Swietelsky SLOVAKIA CYCLING team
6
18
16
22
25
87
11.
521
KRŠÁK Ján
Vasilov
16
20
22
25
83
1.
151
OREČNÝ Maroš
Sila rúk východu
30
22
30
82
8.
16
SZÁSZ Peter
PROefekt Košice
22
16
18
20
5
81
8.
619
ŁABĘDZKI Mariusz
(Rzeszów)
30
50
80
13.
502
BENKO Peter
CK Energia Svit
25
30
22
77
4.
665
RADOJČIČ Miloš
Poprad
30
25
22
77
8.
405
DOĽACKÝ Ján
18
5
22
25
5
75
8.
313
KREMPASKY Tomáš
Bicycle Garage
14
6
8
10
16
5
15
74
9.
426
GAVRON Matus
(Snina)
4
25
18
25
72
9.
429
ŠPAK Slavomír
CYKLOŠPAK
14
40
18
72
14.
528
GYORGY Zsolt
Mátrabiker SC
22
20
30
72
8.
229
CIBULA Matej
PROefekt Košice
18
20
28
5
71
11.
430
ZAJAC Igor
AUTOGLYM
5
16
22
26
69
8.
217
ČVERHA Mišo
CK Raslavice / raslavický pedál
6
14
20
14
12
66
12.
415
TÓTH Štefan
www.bicykle-eshop.sk
22
22
22
66
13.
402
CIBULA Igor
Liptov Cycling Team
20
20
25
65
10.
200
LACUŠ Miroslav
Cyklo Špak
20
18
25
63
10.
227
KOPECKÝ Kristián
Velocation Cycling team
16
14
10
5
18
63
5.
655
PAYERCHIN Ján
CK MŠK Kežmarok
25
20
18
63
14.
434
LENGYEL Daniel
ŠK cyklotour Sereď
1
12
16
20
12
61
12.
207
KOVÁČ Samuel
Cycling Academy Trenčín
30
30
60
9.
604
GERBOC Zdenko
Snina
20
20
20
60
9.
614
ILLÍK Vlastimil
ŠK CK Nitra
20
40
60
13.
237
ROVDER Pavol
Dukla Banska Bystrica
25
30
5
60
15.
425
KUBALA Martin
Cyklo Team Havířov
30
25
5
60
14.
234
HOZA Denis
Cyklo tým Havířov
12
22
26
60
8.
348
VRTIŠ Peter
Športservis team BA
16
18
25
59
10.
327
SOPKO Vladimír
pro-body košice
8
10
14
26
58
11.
605
CIMBALA Milo
Stropkov
18
18
20
56
9.
23
Moňok Tomáš
25
30
55
11.
342
MAČAJ Ondrej
ŠK CYKLO-TOUR SEREĎ
30
25
55
15.
513
RYFIAK Piotr
Ewood Race Team
30
25
55
6.
656
PELÁK Miroslav
Cykloklub Bardejov
20
18
14
52
12.
335
STAVAČ Ľubomír
(Prešov)
6
16
5
8
1
1
15
52
15.
208
DZUREŇ Rudolf
blackbike.sk
10
18
12
12
52
10.
18
ŽELEZNÍK Viliam
Cyklo Čajka Racing
10
24
16
50
16.
222
BURDA Patryk
STS Jordan Wola Mała
16
14
20
50
16.
465
VAVROŠEK Cyril
30
18
48
7.
661
MLÁKAY Pavol
SCK Magnezit Jelšava
16
16
16
48
11.
15
SITÁŠ Daniel
PROefekt Košice
22
25
47
17.
211
ANDRAŠKO Adrián
CKM Poprad
8
4
12
5
18
47
17.
424
FARKAŠ Miroslav
ProSport Team Košice
12
16
18
46
2.
152
MASZAY Peter
Handbike Team Slovakia
25
20
45
12.
22
Vlček Peter
PROefekt Košice
20
22
42
18.
431
VINNAI Gellert
HOTE SE
16
25
41
13.
311
IHNAT Igor
ProSport Team Košice
1
1
1
2
6
4
16
10
41
13.
11
HARČARIK Tomaš
Cyklo Čajka Racing
14
6
14
5
39
16.
514
ŠEVČÍK Roman
xRoad Bánovce nad Bebravou
12
12
10
5
39
18.
251
MINDSZENTI Ákos
Cube-Csömör
18
20
38
8.
663
LEŠKO Milan
Trebišov
16
22
38
19.
262
BELIČÁK Marcel
KOZIN
14
22
36
17.
532
DEMETER Richard
Davorin.sk
14
22
36
20.
226
SABOVČÍK Róbert
Cyklo Čajka Racing
1
5
1
1
5
8
15
36
9.
662
BALAŽOVJECH Marián
CK Rimavská Sobota
18
18
36
14.
317
KOČERGIN Juraj
ProSport Team Košice
2
2
4
5
22
35
13.
14
DEBNÁR Marek
Cyklo Čajka Racing
16
18
34
21.
254
Filipský Filip
14
20
34
22.
224
ČAJKA Martin
Cyklo Čajka Racing
1
12
20
33
22.
232
HAVIARIK Jakub
ŠKP Vysoké Tatry
5
2
12
14
33
15.
325
ŠPIK Pavol
(Nižna Polianka)
22
10
32
18.
529
POTANČOK Milan
ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
16
16
32
10.
666
KOSTKA Pavol
14
18
32
16.
343
ORAVEC Patrik
(Poprad)
10
1
1
10
5
5
32
15.
4
BOŽENÍK Daniel
PROefekt Košice
30
30
15.
26
Grešš Filip
CK Spišský Štvrtok
30
30
3.
155
KRZYSZTOF Plewa
30
30
24.
215
NYTKO Dawid
7R ROWMIX TEAM p/b 72D
30
30
17.
300
HONKISZ Adrian
Kozy
30
30
17.
351
HOLUB Michal
Triatlon team Dolný Kubín
30
30
17.
358
Béreš Stanislav
BRS Tech -Kaktus Bike
30
30
17.
370
MARTYNIUK Peter
LEMRA Cycling Team Košice
16
14
30
17.
397
Maeyaert Jelle
30
30
19.
437
KOŠÚT Peter
BIKEPRO SPORT
14
16
30
19.
458
BACHRATÝ Roman
Trnava Cycling Team
30
30
19.
506
BODNOVIČ Peter
CK LEV Levoča
30
30
19.
526
SIEDLARZ Adam
Binczarowa
30
30
19.
531
ŠTELLMACH Ľubomír
10
20
30
11.
664
BOLFA Jozef
VELOSVET Prievidza
30
30
21.
433
ERNŐ Kiss
ProTúr
4
25
29
17.
19
HÁJEK Matúš
PROefekt Košice
12
16
28
22.
410
SALOŇ Ivan
Bike Pro
8
20
28
22.
443
FEKETE Barnabas
Team 3k
8
6
14
28
22.
478
Klasovitý Peter
CLIMBERG SPORT TEAM
14
14
28
22.
525
Sedlák Štefan
(Podhorany)
10
5
8
5
28
25.
233
SZOTÁK Lukáš
Proefekt Košice
12
10
5
27
22.
320
ČARNOKÝ Daniel
Discover Cycling
3
1
6
16
26
22.
344
VIŠNAI Matej
pro-body sport team
6
20
26
25.
441
KRIVJANČIN Martin
KriWo Team Jantex
14
12
26
18.
20
Šoltes Peter
CK CykloGlajza BB
25
25
5.
150
KUKLA Daniel
Handbike Team Slovakia
25
25
26.
236
TRIŠČ Samuel
(Kvačany)
3
10
12
25
26.
265
Kušnír Filip
25
25
24.
305
KOZEL Dušan
OTEC ROKA
25
25
24.
309
SENKO Martin
BigBike.sk
25
25
26.
422
BARTOSZEK Damian
SCS OSOZ RACING TEAM
25
25
26.
467
HALŽA Pavol
pro-body sport team
25
25
23.
537
Vigoda Ivan
Osmos Cycling team
25
25
12.
660
Majerník Karol
(Kuřim)
25
25
28.
202
BERDIS Richard
Haniska
8
8
3
5
24
28.
460
BEDNÁR Peter
14
10
24
29.
247
BAK Samuel
Cyklo Čajka Racing
1
4
18
23
26.
357
MICHNA Martin
CK MŠK Kežmarok
3
20
23
19.
8
KACPER Franczyk
EWODD Race Team
22
22
30.
261
Beličák Branislav
SCHWABIK CYCLING CEA
22
22
27.
329
WARCHOL Grzegorz
PENTEL
22
22
27.
337
SZYDŁO Marcin
STS Jordan Wola Mała
1
3
18
22
27.
345
MAURSKY Peter
Pierre Baguette Team
22
22
27.
356
PISKO Peter
2
14
6
22
27.
380
Bereza Jacek
STS Jordan Wola Mała
22
22
29.
407
KORMANÍK Ivan
SCK Pieniny
10
12
22
29.
413
KORZENIOWSKI Marcin
AGROCHEST TEAM
22
22
29.
436
NEMČKO Ján
PIERRE BAGUETTE
22
22
24.
507
CHLUBNA Rastislav
CK Piešťany
22
22
24.
534
KOVÁČIK Miroslav
CK RUOTE 66 Brezno
22
22
24.
539
KAVUĽA Miroslav
KST Beskyd Svidník
22
22
12.
615
Budzák Ján
(Lendak)
10
12
22
12.
617
KOČAN Michal
KST Beskyd Svidník
22
22
13.
654
VYBOŠŤOK Ľubomír
CK MILK-AGRO Sabinov
22
22
20.
6
GREŠ Lukáš
CK Raslavice
5
16
21
21.
5
WITASZEK David
Sokół Tarnów
20
20
21.
25
MROVČÁK Adrián
CYKLO SPIŠ
20
20
31.
225
VEVERICA Marek
Cyklo Čajka Racing
2
1
4
3
10
20
31.
249
ČONTOFALSKÝ Marek
PROefect Across CST Team
20
20
32.
469
Mihok Jozef
Capricorn Team
20
20
27.
524
KOVÁČ Vojtech
Svit SOŠ Polytechnická J.A.Baťu
14
6
20
14.
667
DUBAI Aladár
Rožňava
20
20
14.
668
HANDZUŠ Eduard
20
20
32.
352
GELETKA Tomáš
(Prešov)
1
12
6
19
33.
242
HLINA Oliver
18
18
33.
244
KALINIČ Ľuboš
NightRiders Snina
4
14
18
33.
258
WYMYŇSKI Alexander
Dar-BUD
18
18
33.
308
JANKURA Adam
TJ Tatranská Lomnica
18
18
33.
322
ŁABNO Krzysztof
MP Cycling Team
18
18
33.
340
FOLTA Peter
Sportakus cycling team
18
18
33.
367
GUELI Giovanni
Šk Cyklo-tour Sereď
18
18
33.
390
Ružička Marek
18
18
33.
419
KYRCZ Łukasz
Agrochest Team
18
18
33.
420
KOZUB Jozef
(Bardejov)
10
8
18
33.
444
SZABOLCSIK Janos
(Kazincbarcika)
6
12
18
33.
462
SZCZEPAŃSKI Piotr
STS Jordan Wola Mała
18
18
14.
618
HLIVJAK Jan
Svidnik
18
18
16.
657
ŠEJIRMAN Ján
Krivany
18
18
23.
24
Farkaš Dávid
16
16
36.
241
Mičian Samuel
Intersport Galfy
16
16
36.
260
BALÁŽ Viliam
(Kežmarok)
16
16
36.
263
Baluch Matej
16
16
36.
264
KANCA Matúš
16
16
38.
301
DELIE Bram
LVD
16
16
38.
328
KWIATKOWSKI Dariusz
TC Orzeł Spytkowice
16
16
38.
347
DRENČÁK Peter
1
1
1
1
12
16
37.
401
HRONEC Kamil
PKP
16
16
37.
480
TACHE Tomáš
16
16
37.
485
SKUBIK Ján
CLIMBERG SPORT TEAM
16
16
15.
611
FIGLÁR Vladimír
(Kežmarok)
16
16
15.
616
KORHEL Ján
(Revúca)
16
16
40.
463
Marton Daniel
10
5
15
40.
203
ČAN Jozef
PROefekt team Košice
8
6
14
40.
212
ILAVSKÝ Miroslav
Cyklistický klub Energia Svit
14
14
41.
315
MAJCHRZAK Łukasz
Katowice
14
14
41.
333
SLAVKOVSKÝ Jakub
CK SLAVKO BRATISLAVA
14
14
41.
334
KALIŇAK Marek
HZL TEAM
1
1
12
14
41.
376
LEŠKO Ján
NightRiders Snina
6
8
14
41.
384
MINÁRIK Tomáš
Kežmarok
14
14
28.
540
KAPÁL Daniel
14
14
42.
218
KUCHTA Marek
Swietelsky SLOVAKIA CYCLING team
2
2
6
3
13
46.
364
Repka Róbert
3
10
13
41.
423
HUDÁK Juraj
Mirad Kojatice
1
6
1
5
13
43.
214
FRANCZYK Tomasz
AGH Cycling Team
12
12
47.
369
BENÍČEK Juraj
(Žilina)
12
12
47.
387
Komjati Peter
Time4Fun
12
12
42.
438
KOVAĽ Alexander
MTC Vyšná Šebastová
12
12
44.
216
GOLIAŠ Tadeáš
BIGBIKE team
6
1
5
12
24.
10
HUDÁK Michal
Mirad Kojatice
12
12
47.
383
Grančai Karol
Bicycle Garage
12
12
42.
414
MAKO Róbert
Time4fun
1
8
3
12
42.
461
DŽAVORONOK Stanislav
(Stropkov)
12
12
29.
536
ŠPAK Ján
SCK Magnezit Jelšava
12
12
50.
319
MACÁK Lukáš
Time4fun
1
1
1
8
11
45.
259
MALITA Damian
Cyclo Centrum KOLBUSZOWA
10
10
45.
266
Kováč Michal
10
10
51.
332
SÝKORA Peter
10
10
51.
355
Szary Krzysztof
Ewood Team
10
10
45.
435
HRIBIK Rastislav
(Snina)
10
10
45.
457
SIBYLA Branislav
(Hriňová)
10
10
45.
466
REISTETTER Roman
10
10
45.
486
KOSTKA Martin
10
10
49.
459
MOLČÁNIY Matúš
8
1
9
53.
353
BANÍK František
CK FPM
8
8
47.
228
ŠIFRA Oliver
Bigbike Team
1
1
1
5
8
48.
248
TOPLANSKÝ Daniel
8
8
53.
366
DUTKO Marek
Bike klub Lipa
8
8
53.
378
POTOK Róbert
CK Cyklošport Kežmarok
8
8
50.
449
Golinski Henryk
EWODD RACE TEAM
8
8
17.
613
GÁLIK Marián
Cyklistický tím FIREFLY
8
8
49.
223
SUPERSON Błażej
STS Jordan Wola Mała
3
4
7
49.
257
JACKO Matúš
CK Milk - Agro
1
6
7
51.
439
VITKO Miroslav
KST Spišské Bystré
2
5
7
51.
230
KRIŽ Martin
4
2
6
51.
253
Adamišin Branislav
(Rešov)
6
6
52.
427
BINIEK Marcin
Pentel-ISport
6
6
52.
432
DEMKO Gabriel
Time4fun
1
5
6
52.
464
HIRČKO Ján
(Svidník)
6
6
52.
468
Deiml Wolfgang
6
6
52.
484
Bielený Miroslav
6
6
30.
535
SZABÓ Alexander
CK Rimavská Sobota
6
6
53.
213
BENEDÍK Lukáš
Košice
5
5
53.
246
Papcun Florián
PROefekt Across CST Team
5
5
56.
331
SZYLAR Sławomir
STS Jordan Wola Mała
5
5
56.
361
Matava Matúš
Chata Plesnivec
5
5
56.
372
Karašinský Anton
(Stropkov)
3
2
5
57.
416
ROTH Jan
Poprad
1
4
5
57.
454
MLÁKAY Peter
SCK Magnezit Jelšava
5
5
55.
252
HRIVŇÁK Marek
(Zlaté)
4
4
59.
324
WIECH Bartłomiej
Szynwałd
4
4
59.
338
KRAĽ Miroslav
ADZ-FLY-TEAM
1
1
2
4
59.
346
BADIAR Julian
Kralovske BajkoBranie
4
4
59.
371
KRAVEC Tomáš
Cykloklub Bardejov
4
4
59.
452
HLBOČAN Roman
(Rožňava)
4
4
59.
477
OROSI Vladimír
Košice
4
4
59.
481
GAŠPAROVIČ Daniel
4
4
31.
523
DŽUGAN Stanislav
Cyklo Michalovce
4
4
31.
530
Džgan Stanislav
Cyklo Michalovce
4
4
56.
238
ŇACHAJ Tomáš
BigBike.sk
3
3
62.
442
HUDÁK Martin
CK Energia Svit
1
2
3
62.
451
Duračinský Peter
(Poprad)
3
3
62.
455
Grešlik Gabriel
Trebišov
3
3
62.
482
JANČIŠIN Slavomír
3
3
57.
250
Vašičkanin Stanislav
(Rešov)
2
2
63.
318
MINČÁK Tomáš
CK Energia Svit
1
1
2
63.
359
FAIX Martin
(Gerlachov)
1
1
2
63.
363
ŠIMKO Marek
Trebišov
1
1
2
63.
385
HIĽOVSKÝ Peter
PRO CYCLING team
2
2
66.
471
Vajda Miroslav
2
2
58.
231
JACKO Roman
Bijacovce
1
1
58.
243
Malček Marek
(Spišské Bystré)
1
1
58.
245
Krupa Michal
(Snina)
1
1
67.
314
SIKORA Krzysztof
BIKE-RS
1
1
67.
316
SYROWY Janusz
Tarnów
1
1
67.
321
MÄSIAR Peter
Žiletky
1
1
67.
323
DURILLA Michal
Košice
1
1
67.
326
ČECH Jaroslav
AUTOJARO Racing Team
1
1
67.
330
HOLUB Michal
Triatlon team Dolný Kubín
1
1
67.
336
MALIŇAK Patrik
Stará Ľubovňa
1
1
67.
350
ŠARŠALA Michal
ADZ FLY
1
1
67.
354
Bajtoš Branislav
CK Spišský Štvrtok
1
1
67.
362
URBANČOK Marek
CK Okolo Malohontu
1
1
67.
373
BOCHMAČ Marek
ŠK Šandal
1
1
67.
374
Gregořica Petr
(Plzeň)
1
1
67.
375
Suchár Jaroslav
OUTSITERZ
1
1
67.
377
SKLÁR Peter
KST BESKYD Svidník
1
1
67.
379
MARTON Erik
(Prešov)
1
1
67.
388
REDAJ Ľubomír
Pro-body sport team
1
1
67.
389
Kopčík Martin
Koňare
1
1
67.
391
Ochraň Jakub
1
1
67.
392
Girašek Petr
Koňare
1
1
67.
393
Vitko Ľubomír
FUNKY NALADA
1
1
67.
394
Mikolaj Martin
Koňare
1
1
67.
395
Hreščák Tibor
blackbike.sk
1
1
67.
409
BODNÁR Ľubomír
ADZ-FLY TEAM Sabinov
1
1
67.
411
CIENCIAŁA Marek
TG Cycling Team
1
1
67.
445
Alexik Michal
SCK Pieniny
1
1
67.
448
Šipoš Slavomir
SCK Pieniny
1
1
67.
453
HORŇÁK Marián
1
1
67.
470
Lengen Jozef
Sokoĺ
1
1
67.
472
Klobušovský Daniel
1
1
67.
473
Dubecký Pavol
Seňa
1
1
67.
474
Gmuca Peter
Koňare
1
1
67.
475
Chripko Ľubomír
1
1
67.
476
VAŠKO Marián
1
1
67.
479
Gmuca Vladimír
Koňare
1
1