Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Beh SNP 2019
Beh SNP - Polmaratón - Výsledky
Pretekaj.sk
Beh SNP - Polmaratón
Výsledky
Beh SNP 2019
Preteky:
Beh SNP - Polmaratón
Beh SNP - Polmaratón
Beh SNP - Jedenástka
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
M1 - Muži do 39 rokov
M2 - Muži nad 40 rokov
Z1 - Ženy do 39 rokov
Z2 - Ženy nad 40 rokov
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
M1
(1.)
50
OROLIN Pavol
1995
RaidLight/BK Poprad
01:39:27,00
00:00,00
2
M1
(2.)
70
DURAČINSKÝ Peter
1982
01:52:25,00
12:58,00
3
M2
(1.)
68
ŠVARC Roman
1974
01:53:44,00
14:17,00
4
M1
(3.)
59
ŠRAMO Martin
1990
Ružomberok
01:55:12,00
15:45,00
5
M2
(2.)
69
MLYNARČÍK Emil
1960
01:56:31,00
17:04,00
6
M2
(3.)
57
OVŠANKA Peter
1976
TATRAVAGÓNKA - železní bežci
01:59:07,00
19:40,00
7
M2
(4.)
22
KOPERDÁK Marek
1977
Spišská Nová Ves
02:01:39,00
22:12,00
8
M1
(4.)
46
ŠUNA Michal
1985
STG ružomberok
02:01:53,00
22:26,00
9
M1
(5.)
37
HORNÍK Patrik
1980
Veľká Lomnica-Poriadie
02:03:48,00
24:21,00
10
M2
(5.)
67
ŠUMEC Jaro
1977
02:04:03,00
24:36,00
11
M2
(6.)
60
FAŤUN Pavol
1979
Poprad
02:04:11,00
24:44,00
12
M2
(7.)
56
DULOVIČ Ladislav
1962
Horské behy Hôrka
02:04:59,00
25:32,00
13
M1
(6.)
66
ŽATKO Jozef
1994
Košice
02:05:40,00
26:13,00
14
M2
(8.)
53
SVOBODA Jiří
1978
AZAS Dolní Čermná
02:08:38,00
29:11,00
15
M1
(7.)
45
HODÁK Marek
1986
BUC TEAM
02:09:23,00
29:56,00
16
M2
(9.)
65
LICHÝ Peter
1965
SportRysy Club
02:10:47,00
31:20,00
17
M1
(8.)
15
ŠKVARENINA Ivan
1996
ŠK Štrba
02:12:00,00
32:33,00
18
M2
(10.)
25
BEREC Michal
1976
vinohrady n/váhom
02:12:28,00
33:01,00
19
M1
(9.)
58
HÚSKA Michal
1980
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
02:13:49,00
34:22,00
20
M1
(10.)
20
NEMEC Martin
1992
FIT štýl Running Team
02:15:08,00
35:41,00
21
M2
(11.)
14
ŠEBEST Jan
1979
Bukacaris
02:15:50,00
36:23,00
22
M1
(11.)
30
ŠTRAUS Richard
1983
Košice
02:15:57,00
36:30,00
23
M1
(12.)
9
VOŠČEK Jakub
1994
Poprad
02:19:17,00
39:50,00
24
M1
(13.)
96
SMREK Martin
1992
Poprad
02:20:36,00
41:09,00
25
M2
(12.)
42
SEDLÁK Jozef
1966
Revúca
02:21:22,00
41:55,00
26
M1
(14.)
74
STAVNÝ Branislav
2000
02:21:35,00
42:08,00
27
M2
(13.)
24
JENDREJČÁK Radoslav
1974
Kežmarok
02:21:45,00
42:18,00
28
M1
(15.)
2
VOŠČEK Martin
1992
Poprad
02:22:09,00
42:42,00
29
M1
(16.)
61
HUSAR Frantisek
1986
Hranovnica
02:23:24,00
43:57,00
30
M2
(14.)
16
ŠKVARENINA Ivan
1968
sport rysy klub
02:25:06,00
45:39,00
31
M2
(15.)
18
STRAMBA Róbert
1973
Kavečany
02:25:45,00
46:18,00
32
M2
(16.)
62
BERNÍK Peter
1979
Poprad
02:27:02,00
47:35,00
33
M2
(17.)
29
OSTRIHOŇ Jozef
1976
gemerunners
02:27:40,00
48:13,00
34
M2
(18.)
26
MÜLLER Jozef
1974
BehamSrdcom.sk
02:28:44,00
49:17,00
35
M1
(17.)
99
RUSNAČKO Juraj
1992
Drakobijec
02:29:21,00
49:54,00
36
M2
(19.)
71
HÁN Martin
1976
02:29:40,00
50:13,00
37
M1
(18.)
39
DRABISCAK Roman
1985
The Zone Gym
02:30:01,00
50:34,00
38
M2
(20.)
19
KALEJA Oto
1976
Ekosoft
02:30:42,00
51:15,00
39
M1
(19.)
48
KOVÁČ Róbert
1995
Active life
02:31:57,00
52:30,00
40
M2
(21.)
51
HÖNSCH Karol
1975
Michalovce
02:32:57,00
53:30,00
41
M2
(22.)
44
ŠTEFANEC František
1972
Banská Bystrica
02:33:55,00
54:28,00
42
M1
(20.)
73
BODA Rastislav
1996
02:37:30,00
58:03,00
43
M2
(23.)
55
MUDRÁK Vlastimír
1966
Vybuchanec
02:38:35,00
59:08,00
44
M1
(21.)
98
ORAVEC Mariáan
1981
Poprad
02:41:03,00
01:01:36,00
45
M2
(24.)
7
TOMÁŠ Emil
1966
Poprad
02:41:21,00
01:01:54,00
46
M1
(22.)
52
GRENA Tomas
1981
Poprad
02:43:29,00
01:04:02,00
47
M2
(25.)
8
NEMEC Ľuboš
1963
Lokomotíva Zvolen
02:45:19,00
01:05:52,00
48
M2
(26.)
63
REŠOVSKÝ Martin
1973
Košice
02:45:46,00
01:06:19,00
49
M2
(27.)
32
ŽUGEC štefan
1960
Bežecky klub Poprad
02:49:54,00
01:10:27,00
50
M2
(28.)
95
GONTKOVIČ Peter
1964
Svit
02:53:08,00
01:13:41,00
51
M1
(23.)
35
BILIŠŇANSKÝ Miroslav
1988
Košice
03:03:07,00
01:23:40,00
52
M2
(29.)
97
GRMAN Pavol
1979
Jacovce
03:10:08,00
01:30:41,00
53
M2
(30.)
40
KÉRI Pavol
1976
Liptovský Mikuláš
03:14:28,00
01:35:01,00
54
M2
(31.)
47
MARTOŠ Igor
1973
Topoľčany
03:18:18,00
01:38:51,00
M2
11
KOSTIČ Jozef
1962
Revúca
M2
13
SALAJ Vladimír
1964
HO ALPIN KLUB Svit
M1
21
THOMAY Simon
1991
ZtB
M2
23
KEKEŇÁK Ondrej
1976
Banská Bystrica
M1
28
DZURENDA Lukas
1984
Technická akadémia