Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Tatry v pohybe - Prestige Tour 2019
Tatry Prestige Tour 2019 - Beh - Výsledky
Pretekaj.sk
Tatry Prestige Tour 2019 - Beh
Výsledky
Tatry v pohybe - Prestige Tour 2019
Preteky:
Tatry Prestige Tour 2019 - Beh
Tatry Prestige Tour 2019 - Beh
Tatry Prestige Tour 2019 - Nordic Walking
Prílohy
Všeobecné prílohy
Čelenka (513,8kB)
Kategórie:
M - Muži
F - Ženy
Por.
Meno
Rok
Klub
Preteky
Body
341
ANDRASI SEMANOVA Ivana
1983
Poprad
1
PP 10km
146
146
307
BABEJ KOTYROVÁ Martina
1986
1
TRT - Night Run
199
199
250
BABINČÁKOVÁ Veronika
1987
STG Strupčice
1
TRT - Night Run
254
254
353
BALOGOVÁ Denisa
1980
TRIO / Poprad
1
PP 10km
120
120
123
BALOŠÁKOVÁ Anna
1961
AK Čadca
1
MJS - 9370m
410
410
193
BANAS Martina
2000
1
MŠM 10km
325
325
266
BARANOVÁ Mária
1976
1
MŠM 10km
242
242
35
BARANOVÁ Mariana
1973
5
CT 8 km
238
TRT - Night Run
248
MŠM 10km
190
MJS - 6600m
292
PP 10km
172
968
326
BARBORIČOVÁ Sofia
2002
BAM Poprad
1
PP 10km
180
180
275
BARILLOVÁ Katarína
2002
BAM Poprad
1
PP 10km
232
232
175
BARTKOVÁ Renata
1976
FITNESPORT
1
MJS - 9370m
350
350
62
BEDNÁRIKOVÁ Eva
1986
SGS
2
CT 16 km
415
TRT - Night Run
334
749
262
BEKEŠOVÁ Blažena
1962
1
MJS - 6600m
246
246
53
BENDÍKOVÁ Katarína
1995
AK STEEPLE POPRAD
2
MŠM - 42. ročník
395
PP 21km
420
815
317
BENDÍKOVÁ Simona
1983
Torty Adriana
1
CT 8 km
186
186
99
BENIAČOVÁ Linda
1978
Running Zone Brno
1
TRT - Night Run
445
445
138
BEŇOVÁ Mária
1987
1
PP 21km
395
395
40
BERNÍKOVÁ Eva
1959
ŠKP Spišská Nová Ves
3
TRT - Night Run
282
MŠM 10km
244
PP 21km
389
915
155
BERNÍKOVÁ Michaela
1978
ŠK Ferčekovce
1
MŠM - 42. ročník
374
374
175
BIEDRITE Ieva
1982
1
TRT - Night Run
350
350
36
BLAŠKOVÁ Anna
1979
Torty Adriana
5
CT 8 km
210
TRT - Night Run
240
MŠM 10km
188
MJS - 6600m
301
PP 10km
162
939
260
BORONOVÁ Lucia
1980
Poprad
1
MŠM 10km
248
248
3
Božová Danica
1963
Bežecký klub Poprad / Svit Mierovka
4
CT 16 km
425
MŠM - 42. ročník
425
MJS - 9370m
398
PP 21km
445
1693
241
BREZINOVÁ Zuzana Agnesa
1994
Maratón klub Rajec
1
TRT - Night Run
262
262
231
BREZNANÍKOVÁ Zuzana
1984
1
TRT - Night Run
274
274
287
Bulavová Alexandra
1987
ŠK ŠTRBA
1
TRT - Night Run
216
216
301
BURGEROVA Helena
1976
Eleven running team
1
CT 8 km
204
204
95
BURZOVÁ Martina
1979
Lesky's Runners
1
MŠM - 42. ročník
450
450
270
BUTKAYOVA Janette
1993
Ele-pele & RiVi
1
CT 8 km
236
236
72
CAKOIOVÁ Katarína
1991
3
TRT - Night Run
214
MŠM 10km
152
MJS - 6600m
280
646
155
CAPICIKOVA Katarina
1986
Trail Runners Trnava
1
TRT - Night Run
374
374
227
CERVOVA Maria
1986
MaJa
1
TRT - Night Run
280
280
210
CINGEĽOVA Štefánia
1993
Active life
1
MJS - 9370m
304
304
109
CONKOVA Simona
1987
Maras team
1
MJS - 9370m
430
430
330
ČAJKOVÁ Zuzana
1991
1
PP 10km
178
178
134
Černická Martina
1981
Poprad
2
CT 8 km
196
TRT - Night Run
204
400
118
ČIBOVÁ Martina
1983
Go Create Performance team
1
TRT - Night Run
415
415
337
ČÍČELOVÁ Jana
1982
1
MŠM 10km
164
164
272
ČÍKOVÁ Adriana
1981
Lesky'srunners
1
TRT - Night Run
234
234
144
ČTVRTNÍČKOVÁ Marta
1989
behejbrno.com
1
MŠM - 42. ročník
389
389
332
ČUPOVÁ Lucia
1994
1
CT 8 km
176
176
311
ČURNÁ Zuzana
1976
TJ Baník Horka
1
MŠM 10km
194
194
116
DANČIŠINOVÁ Lucia
1981
Čergovrun
1
MŠM - 42. ročník
420
420
308
DAŇKOVÁ Andrea
1977
MARAS team
1
TRT - Night Run
197
197
313
DANKOVICOVA Elena
1978
Furkotka
1
TRT - Night Run
193
193
103
DENDEL Nikolett
1988
1
TRT - Night Run
440
440
54
DIABELKOVA Katarína
1990
5
CT 8 km
194
TRT - Night Run
200
MŠM 10km
124
MJS - 6600m
271
PP 10km
138
803
191
DOLEJŠOVÁ Nina
1989
1
TRT - Night Run
326
326
305
DOMANICKÁ Zuzana
1981
Poprad
1
PP 10km
200
200
171
DONOVALOVA Eva
1984
MARATHONBB TEAM
1
MŠM - 42. ročník
358
358
350
DORICOVA Kristína
1988
Tri2Fly
1
MŠM 10km
126
126
309
DRAHOŠOVÁ Martina
1977
Poprad
1
PP 10km
196
196
235
DROZDOVÁ Renáta
1974
1
CT 8 km
266
266
266
DUBIELOVA Ivana
1988
1
CT 8 km
242
242
303
DUJAVOVÁ Gabriela
2001
1
CT 8 km
202
202
34
DUJAVOVÁ Lucia
1975
4
CT 8 km
230
TRT - Night Run
246
MŠM 10km
184
MJS - 9370m
334
994
74
DUNČKOVÁ Pavlína
1979
ŠK Arching
2
MŠM 10km
271
MJS - 9370m
364
635
32
Dupejová Ľubica
1988
Decathlon
5
CT 8 km
244
TRT - Night Run
238
MŠM 10km
182
MJS - 9370m
324
PP 10km
198
1004
84
ĎURDIAKOVÁ Tereza
1991
AK Olymp Brno
1
PP 21km
500
500
257
FABRYOVA Vladimira
1977
TRI Tatry Triathlon Team
1
PP 10km
250
250
4
FAJTOVA Jarmila
1983
Tatranské zvery
4
CT 8 km
400
TRT - Night Run
407
MŠM 10km
345
MJS - 9370m
425
1577
2
FALTIČKOVÁ Danka
1973
Stará Ľubovňa
4
CT 16 km
440
MŠM - 42. ročník
410
MJS - 9370m
404
PP 21km
440
1694
49
FARGAŠOVÁ Sylvia
1998
3
CT 8 km
289
MŠM 10km
232
MJS - 6600m
330
851
180
FOTTOVÁ Jana
1964
Prešov
1
MJS - 9370m
348
348
109
FRANCOVÁ Mirka
1982
IT Girls
1
MŠM - 42. ročník
430
430
161
FRANTIŠKOVÁ Martina
1992
BehamSrdcom.sk
1
MŠM - 42. ročník
368
368
65
FUZIOVÁ Martina
1996
Jager team
4
TRT - Night Run
201
MŠM 10km
134
MJS - 6600m
268
PP 10km
126
729
284
GAHUROVÁ Lýdia
1977
Poprad
1
PP 10km
224
224
118
GENČUROVÁ Jana
1974
AK AŠK Slávia Trnava
1
MJS - 9370m
415
415
209
GERÁTOVÁ Anna
1974
Eleven running team
1
TRT - Night Run
306
306
311
GERBOCOVÁ Katarína
1984
1
PP 10km
194
194
148
GERÉNYIOVÁ Katarína
1981
1
MJS - 9370m
383
383
48
GLEJDUROVÁ Zlatica
1972
Torty Adriana
5
CT 8 km
200
TRT - Night Run
218
MŠM 10km
156
MJS - 6600m
295
PP 10km
148
869
73
GOLEŇOVÁ Žaneta
1987
Ak Steeple Poprad
2
CT 8 km
345
MŠM 10km
295
640
42
GRENDOVÁ Andrea
1972
2
CT 16 km
450
PP 21km
450
900
83
GREŠOVÁ Martina
1989
Košice
2
TRT - Night Run
296
MŠM 10km
216
512
323
GULASOVÁ Miroslava
1979
Poprad
1
PP 10km
182
182
352
GULIČOVÁ Marcela
1979
ROYAL CANIN
1
MŠM 10km
122
122
247
HADEKOVÁ Silvia
1987
1
TRT - Night Run
258
258
79
HAJKOVÁ Petra
1980
TRIO / Poprad
3
CT 8 km
252
MŠM 10km
218
PP 10km
122
592
88
HAKČÍNOVÁ Terézia
1985
Crosstraining Levoča
3
CT 8 km
180
TRT - Night Run
190
MŠM 10km
116
486
52
HANULOVÁ Romana
1995
MBT
2
CT 16 km
430
MJS - 9370m
386
816
26
HARHOVSKÁ Tatiana
1976
Lunys team
4
CT 8 km
258
MŠM 10km
220
MJS - 9370m
338
PP 10km
240
1056
24
HAUSNEROVÁ Liliana
1977
BK MÉTA
4
CT 8 km
256
TRT - Night Run
272
MŠM 10km
226
PP 10km
310
1064
175
HIRNEROVÁ Janka
1982
Eleven running team
1
CT 8 km
350
350
90
HOBOROVÁ Tímea
1988
Košice
1
PP 21km
470
470
317
HOCKICKOVA Gabika
1977
1
MŠM 10km
186
186
95
Holečková Zuzana
1984
Sport Team Nová Lesná
1
MJS - 9370m
450
450
190
HOZZOVÁ Miriam
1979
TEAM GRIGER 1950
1
MJS - 9370m
328
328
233
HRBÁLOVÁ KAVKOVÁ Martina
1980
1
TRT - Night Run
270
270
203
HUDÁKOVÁ Alžbeta
1969
SOPKA Seňa
1
MJS - 9370m
310
310
103
HUDÁKOVÁ Andrea
1993
Active life Košice
1
MŠM - 42. ročník
440
440
19
HUDÁKOVÁ Iveta
1968
MBO Strážske
4
CT 8 km
216
MŠM 10km
202
MJS - 9370m
330
PP 21km
383
1131
63
HUDÁKOVÁ Ivona
1991
3
MŠM 10km
200
MJS - 9370m
326
PP 10km
220
746
234
HUDÁKOVÁ Marika
1982
1
PP 10km
268
268
59
HUMEŇANSKÁ Marta
1967
Obec Ovčie
2
MŠM - 42. ročník
398
MJS - 9370m
374
772
344
CHLEBOVCOVÁ Zuzana
1978
1
MŠM 10km
140
140
315
CHRZANOVA Maria
1994
1
CT 8 km
188
188
32
CHUDÁ Eva
1976
Crossgym Piešťany
4
CT 8 km
228
TRT - Night Run
250
MJS - 9370m
308
PP 10km
218
1004
27
IHNATOVÁ Monika
1967
MARAS team
5
CT 8 km
182
TRT - Night Run
198
MŠM 10km
162
MJS - 9370m
302
PP 21km
366
1048
342
ILLENČÍKOVÁ Katarína
2008
Poprad
1
PP 10km
144
144
296
IŠTOŇOVÁ Dominika
2006
Košice
1
TRT - Night Run
207
207
60
JACISKOVA Martina
1981
2
TRT - Night Run
364
PP 21km
398
762
323
JAKUBOVOVA Viera
1979
1
TRT - Night Run
182
182
78
JANA Patzaková
1970
Divoká Šárka Praha
2
CT 8 km
264
MJS - 9370m
342
606
355
JANČUŠKOVÁ Miriam
1972
ABL Snow
1
MŠM 10km
118
118
6
JÁNOŠÍKOVÁ Jaroslava
1986
5
CT 16 km
407
TRT - Night Run
202
MŠM - 42. ročník
356
MJS - 9370m
316
PP 21km
374
1453
235
JAŠOVÁ Katarína
1980
Považská šelma
1
MŠM 10km
266
266
303
JEDNRUŠÁKOVÁ Nina
2003
BAM Poprad
1
PP 10km
202
202
229
JELÍNKOVÁ Lucie
1989
1
CT 8 km
277
277
301
JURČÍKOVÁ Mária
1999
Infinity sport team Liptovská Teplička
1
MŠM 10km
204
204
99
KACÍŘOVÁ Svatoslava
1981
Loko Trutnov
1
MŠM - 42. ročník
445
445
144
KACZOROVA Karin
1976
sporttatry.sk
1
TRT - Night Run
389
389
84
KANUKOVA Monika
1996
2
MJS - 9370m
332
PP 10km
168
500
241
KAPINUSOVÁ Soňa
1984
TATRAVAGÓNKA - Železní bežci / Poprad
1
PP 10km
262
262
47
Kapralčíková Lenka
1993
5
CT 8 km
198
TRT - Night Run
222
MŠM 10km
146
MJS - 9370m
306
PP 10km
130
872
186
KAPTAY Annamaria
1988
Alpha SC
1
TRT - Night Run
338
338
51
KARABAŠOVÁ Soňa
1994
Košice
2
MJS - 9370m
420
PP 21km
415
835
245
KÁROLYOVÁ Lívia
1980
1
TRT - Night Run
260
260
87
KARTUSKOVA Zuzana
1968
SNV
2
MŠM 10km
258
PP 10km
236
494
245
KAŠELOVÁ Danica
2002
BAM Poprad
1
PP 10km
260
260
281
KAŠELOVÁ Milica
2002
BAM Poprad
1
PP 10km
226
226
131
KAŠŠOVÁ Katarína
1976
Eleven žensky beh Žilina
1
PP 21km
401
401
43
KATRENIAKOVÁ Zuzana
2004
MPK DK
3
CT 8 km
271
MJS - 9370m
344
PP 10km
283
898
238
KATRENIAKOVÁ Zuzana
2003
MPK Dolný Kubín
1
MŠM 10km
264
264
174
KILAROVA Katarina
1988
1
TRT - Night Run
352
352
270
KOCÁKOVÁ Nikola
1983
1
TRT - Night Run
236
236
90
KOCOVÁ Lucia
1979
Sport Team Nová Lesná
1
MJS - 9370m
470
470
217
KOJNOKOVÁ Tatiana
1994
1
PP 10km
295
295
81
KOKORUĎOVÁ Jana
1977
Poprad
2
CT 8 km
274
PP 10km
301
575
336
KOKORUĎOVÁ Zuzana
1997
Poprad
1
PP 10km
170
170
198
KOLAROVOVÁ Katarína
1990
1
MJS - 9370m
318
318
250
KOLESÁROVÁ Daniela
1989
Yogi tím
1
MŠM 10km
254
254
134
KOMARNANSKA Romana
1990
BMSC
1
PP 10km
400
400
238
Koniarová Iveta
1959
Maraton Kosice
1
MJS - 6600m
264
264
154
KOPÁLOVÁ Stanislava
1997
1
TRT - Night Run
377
377
109
KOROBKO Anna
1987
ON
1
TRT - Night Run
430
430
11
KOTRADYOVÁ Elena
1986
Crosstraining Levoča
4
CT 8 km
304
TRT - Night Run
336
MŠM 10km
277
MJS - 6600m
345
1262
345
KOVÁČIKOVÁ Daniela
1983
1
MŠM 10km
138
138
339
KOVALČÍKOVA Veronika
1990
Svit
1
PP 10km
158
158
157
KOZÁROVÁ Dana
1981
1
MŠM - 42. ročník
371
371
172
KRAHULOVÁ Hana
1979
Madeja Sport Ostrava
1
TRT - Night Run
356
356
164
KRAJNÁ Jana
1987
IT Girls
1
MŠM - 42. ročník
364
364
31
KRAMÁRIKOVÁ Jana
1984
3
CT 8 km
320
MŠM 10km
315
MJS - 6600m
370
1005
116
KRATOCHVÍLOVÁ Lucie
1995
OMT Pardubice
1
TRT - Night Run
420
420
277
KRAVTSOVA Alexandra
1978
1
PP 10km
230
230
343
KRČMÁROVÁ Maria
1948
1
MŠM 10km
142
142
333
KREMPASKA Daniela
1981
Kempinski / Poprad
1
PP 10km
174
174
161
KRIŠTÓFOVÁ SOLDOSOVÁ Zuzana
1983
1
TRT - Night Run
368
368
68
KROMKOVÁ Monika
1975
2
MŠM 10km
350
PP 10km
340
690
99
KRUTÁKOVÁ Barbora
1982
1
CT 16 km
445
445
203
Kubányiová Silvia
1978
Bežci VK
1
CT 8 km
310
310
121
KUBIKOVÁ Evka
1971
Active Life Košice
2
MŠM 10km
154
MJS - 6600m
260
414
148
KUCHARČÍKOVÁ Edita
1992
Spoznaj Trebišov behom
1
TRT - Night Run
383
383
275
KUKUČOVÁ Anna
1987
STG Strupčice
1
TRT - Night Run
232
232
340
KUNDEKOVÁ Maťka
1983
Poprad
1
PP 10km
154
154
297
KUNDRATOVÁ Ľubomíra
1990
1
TRT - Night Run
206
206
353
KUVIKOVÁ Jana
1982
ARCHING
1
MŠM 10km
120
120
137
KYLLMANN Carolina
1996
1
TRT - Night Run
398
398
188
KYSELOVÁ Miriam
1995
Šk Štrba
1
MŠM 10km
330
330
333
LAŠUTOVÁ Renáta
1974
Active life
1
MŠM 10km
174
174
278
LEHOTSKÁ Karina
1997
1
MŠM 10km
228
228
123
LEMESE Monika
1968
Latvian triahlon team
1
CT 16 km
410
410
253
LESNIKOVA Miroslava
1995
Nordic Walcing Poprad
1
MJS - 6600m
252
252
126
LEŠČINSKÁ Zuzana
1980
CBS Flying Team / Poprad
1
PP 21km
407
407
337
LIŠANÍKOVÁ Zuzana
2000
1
PP 10km
164
164
321
LIŠKOVÁ Monika
1982
Lesky's runners
1
TRT - Night Run
185
185
305
LIŠTIAKOVÁ Marika
1985
ŠK Kriváň Važec
1
MŠM 10km
200
200
187
LITVÁKOVÁ Viera
1970
AK Veterán Bratislava
1
MŠM 10km
335
335
29
LOPATOVA Dominika
1991
3
CT 8 km
307
TRT - Night Run
344
MJS - 9370m
368
1019
293
LOVIČOVÁ Miriam
1977
1
TRT - Night Run
210
210
208
LUNTEROVÁ Lenka
1991
1
MJS - 6600m
307
307
128
MACKOVA Martina
1977
1
PP 21km
404
404
235
MACURÁKOVÁ Melissa
2006
A.S.P. ski / Poprad
1
PP 10km
266
266
317
MAGYARIOVÁ Ľudmila
1980
LandS HC SA
1
TRT - Night Run
186
186
99
MAHULIENA Krištanová
1972
All4Run Vranov nad Topľou
1
MJS - 9370m
445
445
326
MAJCHEROVÁ Laura Mária
2006
Spoznaj Trebišov behom
1
TRT - Night Run
180
180
329
MAJCHEROVÁ Marianna
1980
Spoznaj Trebišov behom
1
TRT - Night Run
179
179
278
MAKOVICKÁ Katarína
1984
ŠK Kompas
1
TRT - Night Run
228
228
200
MALACHOVÁ Ľubica
1979
Zlatno stars
1
CT 8 km
315
315
310
MALINOVÁ Marína
1986
1
TRT - Night Run
195
195
241
MARCIBÁLOVÁ Mária
1934
KKM Čadca
1
MJS - 6600m
262
262
326
MARKOVA Ľubica
1976
1
MŠM 10km
180
180
297
MARUŠÁKOVÁ Alena
1983
TRIO
1
CT 8 km
206
206
325
MATALÍKOVÁ Júlia
1986
1
TRT - Night Run
181
181
288
MATEJKOVÁ Jana
1983
ŠK Kriváň Važec
1
MŠM 10km
214
214
141
MATÚŠOVÁ Danka
1973
1
PP 21km
392
392
41
MCCULLOUGH Amanda
1979
5
CT 8 km
208
TRT - Night Run
244
MŠM 10km
166
MJS - 6600m
289
PP 10km
150
907
28
MEDVECKOVÁ Terézia
1966
MARAS team
5
CT 8 km
218
TRT - Night Run
300
MŠM 10km
212
MJS - 6600m
283
PP 10km
246
1047
131
MEISSNEROVÁ Helena
1996
1
TRT - Night Run
401
401
260
MELICHOVÁ Darina
1968
NW Poprad Horalky team
1
MJS - 6600m
248
248
219
MEŠINOVA Lucia
1986
1
MŠM 10km
292
292
1
MIHOKOVÁ Tímea
1997
Bežecký klub Poprad
4
CT 16 km
500
TRT - Night Run
500
MJS - 9370m
500
PP 10km
370
1870
317
MICHLIKOVÁ Natália
2004
BAM Poprad
1
PP 10km
186
186
269
MICHLIKOVÁ Nina
2003
BAM Poprad
1
PP 10km
238
238
346
MIKOLAJOVÁ Jarmila
1965
Karloff / Poprad
1
PP 10km
136
136
16
Mikušová Dominika
1991
5
CT 8 km
262
TRT - Night Run
322
MŠM 10km
234
MJS - 6600m
315
PP 10km
280
1179
109
MIRVALDOVÁ Klára
1993
SportRaces
1
TRT - Night Run
430
430
37
MITOŠINKOVÁ Katarína
1983
5
CT 8 km
222
TRT - Night Run
224
MŠM 10km
192
MJS - 6600m
298
PP 10km
190
936
67
MLYNÁRČIKOVÁ Hana
1965
Fox On The Run
2
MŠM - 42. ročník
386
PP 10km
307
693
61
MLYNÁRČIKOVÁ Jana
1980
Mierovka
4
TRT - Night Run
196
MŠM 10km
144
MJS - 6600m
277
PP 10km
134
751
182
MLYNAROVICOVA Adriana
1986
SHERUNS
1
TRT - Night Run
342
342
17
MLYNČEKOVÁ Slávka
1975
ŠK COPY-SERVIS Liptovský Mikuláš
3
MŠM 10km
370
MJS - 9370m
440
PP 10km
345
1155
281
MORONGOVÁ Andrea
1972
1
CT 8 km
226
226
123
MRÁZOVÁ Jurina
1982
DYNO Banská Bystrica
1
TRT - Night Run
410
410
166
MURANSKÁ Denisa
1994
Súrodenci kikiški / Svit
1
PP 21km
362
362
215
NAVRÁTILOVÁ Mirka
1984
1
CT 8 km
298
298
226
NĚMEČKOVÁ Lenka
1990
1
MJS - 6600m
286
286
105
NÉMETH Luca
2001
1
TRT - Night Run
435
435
121
NEUMEISTROVA Martina
1976
2
MŠM 10km
210
PP 10km
204
414
90
NGANGA Jane Wanja
1990
run2gether
1
MŠM - 42. ročník
470
470
201
NILSSON Annika
1991
1
TRT - Night Run
312
312
39
NOGOVÁ Denisa
1973
BK MÉTA
4
CT 8 km
246
TRT - Night Run
270
MŠM 10km
208
PP 10km
192
916
183
NOSKOVÁ Alžbeta
1990
1
TRT - Night Run
340
340
281
OBERTOVÁ Zuzana
1983
1
TRT - Night Run
226
226
166
OGOREKOVÁ Anna
1985
SeveRUNky
1
MŠM - 42. ročník
362
362
14
OLEÁROVÁ Viera
1975
Poprad
5
CT 8 km
301
TRT - Night Run
348
MŠM 10km
250
MJS - 6600m
325
PP 10km
254
1228
272
ORSÁGOVÁ Veronika
2001
BAM Poprad
1
PP 10km
234
234
56
OVČARÍKOVÁ Anna
1972
SOPKA Seňa
2
MJS - 9370m
362
PP 21km
435
797
141
PANÁKOVÁ Barbora
1977
Lesky´s runners
1
TRT - Night Run
392
392
25
PANÁKOVÁ Gabriela
1975
5
CT 8 km
240
TRT - Night Run
284
MŠM 10km
206
MJS - 9370m
322
PP 10km
214
1060
12
PANISOVÁ Katka
1975
ARAVA
5
CT 8 km
250
TRT - Night Run
314
MŠM 10km
260
MJS - 9370m
358
PP 10km
320
1252
228
PASTORKOVÁ Michaela
1977
Eleven running team
1
TRT - Night Run
278
278
172
PATÁKOVÁ Martina
1990
1
MJS - 9370m
356
356
203
PAULOVIC DECKEROVA Barbora
1977
1
TRT - Night Run
310
310
15
PAULOVIČOVÁ Jana
1978
5
CT 8 km
260
TRT - Night Run
320
MŠM 10km
236
MJS - 9370m
352
PP 10km
274
1206
138
Pavlisová Ivana
1977
BK LYSÁ POD MAKYTOV
1
MJS - 9370m
395
395
295
PERHÁČOVÁ Antonia
1971
1
TRT - Night Run
209
209
291
PERŽELOVÁ Zuzana
1975
1
TRT - Night Run
212
212
188
PIECHUROVÁ Petra
1980
1
TRT - Night Run
330
330
266
PILEKOVÁ Andrea
1991
STG Strupčice
1
TRT - Night Run
242
242
146
PÍROVÁ Valéria
1983
12 z Ivanky
1
TRT - Night Run
386
386
215
PITOŇÁKOVÁ Agáta
2005
Poprad
1
PP 10km
298
298
315
PITOŇÁKOVÁ Barbora
2008
Poprad
1
PP 10km
188
188
232
PITOŇÁKOVÁ JURČOVÁ Ingrid
1976
Poprad
1
PP 10km
271
271
278
PITOŇÁKOVÁ Mária
1982
AO Tatry / Poprad
1
PP 10km
228
228
80
PITROVSKÁ Regina
1975
3
CT 8 km
174
MŠM 10km
113
MJS - 9370m
298
585
241
PITTNEROVÁ Lenka
1983
1
MŠM 10km
262
262
5
PODBERSKÁ Martina
1990
Nectel running team
5
CT 16 km
420
TRT - Night Run
332
MŠM 10km
280
MJS - 9370m
371
PP 21km
377
1500
161
POLLÁKOVÁ Martina
1991
1
PP 21km
368
368
197
POLOVKOVÁ Dáša
1968
2
TRT - Night Run
187
PP 10km
132
319
183
POMORSKÁ Katarína
1991
1
MŠM 10km
340
340
20
POMORSKÁ Zuzana
1963
5
CT 8 km
292
TRT - Night Run
203
MŠM 10km
238
MJS - 6600m
320
PP 10km
256
1106
223
POPOVYCH Vira
1986
Run4U
1
PP 10km
289
289
7
POPRACOVÁ Drahomíra
1958
Kežmarok
5
CT 8 km
335
TRT - Night Run
354
MŠM 10km
283
MJS - 9370m
380
PP 10km
315
1384
181
POTAŠOVÁ Andrea
1972
SportCool
2
MŠM 10km
168
PP 10km
176
344
13
Potočná Gabika
1972
AOSVIT
4
CT 8 km
325
MŠM 10km
268
MJS - 9370m
360
PP 10km
286
1239
290
PROCHAZKOVÁ Irena
1957
Bonbon Praha
1
TRT - Night Run
213
213
10
PROSTINÁKOVÁ Sabína
1993
4
CT 8 km
232
MŠM 10km
307
MJS - 9370m
407
PP 10km
335
1281
89
PUCHERTOVÁ Ildiko
1956
Devínska kobyla:-)
3
TRT - Night Run
194
MŠM 10km
148
PP 10km
140
482
146
PUŠKÁROVÁ Katarína
1981
1
PP 21km
386
386
164
PUŠKÁROVÁ Veronika
1985
HO Metropol
1
PP 21km
364
364
285
RAFFAJOVA Viera
1978
1
PP 10km
222
222
357
RAJČÁKOVÁ Viera
1966
Radošovce
1
MŠM 10km
112
112
118
REISZOVA Eva
1983
IT Girls
1
MŠM - 42. ročník
415
415
148
REPKOVÁ Andrea
1976
O5 BK Furča
1
MŠM - 42. ročník
383
383
18
Reščáková Lucia
1988
5
CT 8 km
286
TRT - Night Run
304
MŠM 10km
224
MJS - 6600m
335
PP 10km
212
1149
70
REŠTEIOVÁ Rebeka
2001
3R
3
CT 8 km
212
TRT - Night Run
208
MJS - 6600m
266
686
58
ŘIHÁKOVÁ KOJTALOVÁ Michaela
1977
Eleven Running Team
2
MŠM - 42. ročník
366
PP 21km
410
776
50
RICHNAVSKÁ Štefánia
1984
5
CT 8 km
192
TRT - Night Run
230
MŠM 10km
150
MJS - 6600m
274
PP 10km
152
848
224
RIMOVSKÁ Mária
1979
Lesky´s runners
1
TRT - Night Run
288
288
44
RINDOŠOVÁ Anna Mária
2001
3
TRT - Night Run
346
MŠM 10km
274
PP 10km
277
897
247
RODAKOVÁ Ema
2001
BAM Poprad
1
PP 10km
258
258
71
ROŠKOVA Viki
1986
Banska Bystrica
4
CT 8 km
184
TRT - Night Run
192
MŠM 10km
136
PP 10km
144
656
75
ROTHOVÁ Ľudmila
1979
ŠĶ Štrba
2
MŠM 10km
304
PP 10km
330
634
175
RUŠINOVÁ Mária
1985
Štefko Running Team / Poprad
1
PP 10km
350
350
195
RYBÁROVÁ Alexandra
1978
ATST Martin
1
TRT - Night Run
324
324
141
RYBECKÁ Silvia
1990
1
MŠM - 42. ročník
392
392
191
RYDLOVÁ Edita
1968
Poprad
2
MŠM 10km
160
PP 10km
166
326
166
RYŠKOVÁ Linda
2010
VSK Univerzita Brno
1
TRT - Night Run
362
362
45
RYŠOVÁ Helena
1981
3
CT 8 km
280
MŠM 10km
256
MJS - 9370m
346
882
300
SAFARIKOVA Martina
1976
Lesky's runners
1
TRT - Night Run
205
205
169
SELIGOVÁ Nora
1977
IT Girls
1
MŠM - 42. ročník
360
360
55
SEMANOVÁ Zlatka
1958
O5-Bezecky klub Furca Kosice
2
MŠM - 42. ročník
407
MJS - 9370m
392
799
95
SCHMOGROVITSOVÁ Ingrid
1975
Lucron team
2
CT 8 km
254
MŠM 10km
196
450
247
SCHNITZEROVÁ Michaela
1978
Active Life
1
MJS - 6600m
258
258
38
SIDOR Alexandra
1985
3
CT 8 km
295
MŠM 10km
286
MJS - 6600m
340
921
131
SIKORA Alicja
1952
Team Sikora
1
MŠM - 42. ročník
401
401
193
SLAMINKOVÁ Lucia
1986
1
PP 10km
325
325
105
SLÁMOVA Jana
1972
BK Steel Kosice
1
MJS - 9370m
435
435
250
SLEBODNÍKOVÁ Lucia
1976
NW Poprad Horalky Team
1
MJS - 6600m
254
254
134
SMERČIAKOVÁ Aneta
1997
ŠK Dukla Banská Bystrica
1
MŠM 10km
400
400
253
SMOLKOVÁ Lenka
1977
Šmolkovci
1
TRT - Night Run
252
252
22
SOĽÁROVÁ Emília
1970
Lunys team
4
CT 8 km
283
MŠM 10km
230
MJS - 9370m
336
PP 10km
242
1091
105
SPIŠÁKOVÁ Helena
1970
SRTG Krompachy
1
CT 16 km
435
435
201
SPIŠKOVÁ Valéria
1954
Handlová
1
MJS - 9370m
312
312
219
STEJSKALOVA Dagmar
1979
Poprad
1
PP 10km
292
292
262
STERCZOVA Karin
1999
A. S. P Ski / Poprad
1
PP 10km
246
246
82
STRÁŽIKOVÁ Iveta
1975
Crosstraining Levoča
3
TRT - Night Run
183
MŠM 10km
115
MJS - 6600m
256
554
128
STRYKOVÁ Lenka
1975
STRYK team
1
TRT - Night Run
404
404
45
SUČOVÁ Erika
1979
Crosstraining Levoča
4
CT 8 km
178
TRT - Night Run
189
MŠM 10km
115
MJS - 6600m
400
882
151
SUCHÁNKOVÁ Marie
1987
TJ Sokol Štěpánkovice
1
MŠM - 42. ročník
380
380
288
SULOVSKA Ivana
1975
Sport Fanatix
1
CT 8 km
214
214
157
SUROVIAKOVÁ Mária
1966
1
PP 21km
371
371
30
SVATÍKOVÁ Eva
1978
Spartan Training Group Považská Bystrica
5
CT 8 km
224
TRT - Night Run
256
MŠM 10km
178
MJS - 9370m
320
PP 10km
216
1016
84
SZABÓ Tünde
1989
Pécs Mecsek
1
MŠM - 42. ročník
500
500
335
SZABOOVA Katarina
1980
1
MŠM 10km
172
172
21
SZEKELYOVA Simona Kamila
1998
SJ team
5
CT 8 km
248
TRT - Night Run
318
MŠM 10km
222
MJS - 6600m
310
PP 10km
208
1098
348
ŠALATOVÁ Silvia
1964
Košice
1
MŠM 10km
128
128
356
ŠAŠKOVÁ Katarína
1978
ABL Snow
1
MŠM 10km
117
117
262
ŠEBESTOVÁ Martina
1988
POPRAD
1
MŠM 10km
246
246
160
ŠERFELOVÁ Jiřina
1964
ŠK ŠTRBA
1
CT 8 km
370
370
66
ŠIFFELOVA Henrieta
1975
2
MŠM 10km
310
MJS - 9370m
401
711
95
ŠIKULOVÁ Renáta
1993
ŠTK Pezinok
1
TRT - Night Run
450
450
259
ŠIMKOVÁ Jana
1972
2
MŠM 10km
132
PP 10km
117
249
76
ŠIMKOVÁ Monika
1979
3
TRT - Night Run
264
MŠM 10km
176
PP 10km
184
624
292
ŠIMUNOVÁ Inka
1983
1
TRT - Night Run
211
211
128
ŠKOLNÍKOVÁ Petronela
1979
WFM Košice
1
MŠM - 42. ročník
404
404
157
ŠLACHTOVÁ Ivana
1985
TOBI Sport Frenštát pod Radhoštěm
1
TRT - Night Run
371
371
253
ŠPERKOVÁ Blanka
1974
Sport Rysy klub / Poprad
1
PP 10km
252
252
57
ŠTOFKOVÁ Zuzana
1979
Maras Team
3
TRT - Night Run
300
MŠM 10km
240
PP 10km
248
788
183
TAKÁČOVÁ Danica
1965
Atletický klub Čadca
1
MJS - 9370m
340
340
210
TAKÁČOVÁ Marianna
1984
TOTA Team Kráľová pri Senci
1
MJS - 6600m
304
304
127
TAŠONIOVÁ Denisa
1985
2
CT 8 km
190
TRT - Night Run
215
405
109
TAVAČOVA Lenka
1985
1
PP 21km
430
430
64
TISZOVÁ Alžbeta
1957
TMS International, Košice
2
MŠM - 42. ročník
377
MJS - 9370m
366
743
253
TOMČÍKOVÁ Martina
1989
Royal Canin
1
MŠM 10km
252
252
196
TOMKOVÁ Jana
1989
Tatras Active Holidays
1
MŠM 10km
320
320
138
TOPOROVÁ Ľubica
1975
ŠK pre Radosť
1
TRT - Night Run
395
395
322
TÖRÖKOVÁ Denisa
1988
1
TRT - Night Run
184
184
218
TÓTH Bettina
1982
1
TRT - Night Run
294
294
214
TÓTHOVÁ Janka
1992
Active life
1
MJS - 9370m
300
300
213
TRÁVNÍČKOVÁ Pavlína
1993
1
TRT - Night Run
302
302
210
TRNKOVÁ Petra
1967
Geis ČB
1
PP 10km
304
304
293
TRNKOVÁ Petra
1995
ČVUT Praha
1
PP 10km
210
210
222
TRUBIROHOVÁ Mária
1985
12 z Ivanky
1
TRT - Night Run
290
290
175
TVERĎÁKOVÁ Lucia
1991
1
MJS - 6600m
350
350
314
Uhříčková Terka
2007
1
TRT - Night Run
191
191
206
UHRINOVA Anna
1982
2
TRT - Night Run
188
PP 10km
120
308
90
ULIČNÁ Slavomíra
1985
STG Krompachy
1
CT 16 km
470
470
9
VALENČÍKOVÁ Marcela
1975
Sp.Tomášovce
4
CT 8 km
330
TRT - Night Run
358
MŠM 10km
289
MJS - 9370m
354
1331
348
VAN GEEL Martina
1971
TEAM Unguentum
1
PP 10km
128
128
219
VANDASOVA Erika
1985
RM sportclub
1
TRT - Night Run
292
292
68
VASTUŠKOVÁ Iveta
1960
Poprad
2
MŠM 10km
301
MJS - 9370m
389
690
286
VAVROVÁ Daniela
1977
Eleven running team
1
TRT - Night Run
217
217
115
VDOVJAKOVÁ Zuzana
1997
Tatranky
2
TRT - Night Run
266
PP 10km
156
422
90
VEIGERTOVA Gabriela
2000
Sk Slavia Jičín
1
TRT - Night Run
470
470
297
VETRÁKOVÁ Tamara
2002
Hnúšťa
1
PP 10km
206
206
105
VIČAROVÁ Hana
1988
1
MŠM - 42. ročník
435
435
199
VIDOVÁ Katarína
1976
VIDKAT
1
TRT - Night Run
316
316
272
VILKOVÁ Jana
1968
Ženský beh Žilina
1
CT 8 km
234
234
351
VIROSTEKOVÁ Zdenka
1974
Judo klub Poprad
1
PP 10km
124
124
230
VLACHOVÁ Anna
1984
STG Strupčice
1
TRT - Night Run
276
276
151
VOZÁROVÁ Tereza
1997
1
PP 21km
380
380
169
VRBIAKOVÁ Edita
1978
HONEY FOREVER
1
TRT - Night Run
360
360
206
VROCLAVJAKOVÁ Miroslava
1971
1
TRT - Night Run
308
308
77
ZÁHORECOVÁ Ingrid
1972
3
CT 8 km
220
TRT - Night Run
220
MŠM 10km
170
610
151
ZAJÍČKOVÁ Soňa
1988
SheRuns
1
TRT - Night Run
380
380
238
ZAJONCOVÁ Jana
1985
1
PP 10km
264
264
8
ZEKUCIOVÁ Elena
1976
4
CT 8 km
340
TRT - Night Run
366
MŠM 10km
298
MJS - 9370m
377
1381
224
ZEMANOVÁ Martina
1977
12 z Ivanky
1
TRT - Night Run
288
288
265
ZEMIANEK Renata
1971
Nordic Walking Poprad
1
MJS - 6600m
244
244
347
ZEMKOVA Monika
1974
EURO-VALVE
1
MŠM 10km
130
130
257
ZIBUROVÁ Maria
1967
NW POPRAD HORALKY TEAM
1
MJS - 6600m
250
250
330
ZUŠČÁKOVÁ Marianna
1978
Košice
1
TRT - Night Run
178
178
114
ŽENČUCHOVÁ Andrea
1995
1
PP 21km
425
425
23
ŽGANČÍKOVÁ Ivana
1986
Bernohy.sk
5
CT 8 km
268
TRT - Night Run
328
MŠM 10km
158
MJS - 9370m
314
PP 10km
160
1070