Por.BIBMenoRokKlubČas
174HOLIENČÍK Stanislav1981 SPORT RYSY KLUB06:36,10
217DUTKO Marek1984 Bike klub Lipa06:42,20
3267BARTKO Tomáš1986 KRVA06:54,70
4265UHRÍN Ignac2003 KRVA07:10,90
5130MELICH Ivan1975 TJ Tatran Hybe07:19,70
687LENGYEL Stefan1972 Svit07:20,80
768MATUSCHKA Erik1986 POPRAD07:27,70
8120RUSNÁK Vladimír1960 Tanap07:36,60
978LICHÁ Henrieta2001 SPORT RYSY KLUB07:45,20
10165MUCHA Timotej1996 Ski Team Štrbské Pleso07:56,40
11131GONDA Pavol1973 TJ Tatran Hybe07:57,60
1213PLEVOVÁ Martina2004 Biatlon Moravia07:59,20
13264POLC Patrik2004 08:00,60
1437STANKOVIANSKY Martin2005 KBL Jasná08:03,30
15147VRÁBEL Oliver2005 TJ VYSOKÉ TATRY08:03,50
16112RUSKOVÁ Vanesa              2005 ŠKP Banská Bystrica08:05,80
17144CHUDÍKOVÁ Paulína2003 TJ VYSOKÉ TATRY08:22,00
18258ŠKERDA Matúš2006 TJ Tatran Hybe08:27,20
19145KOLEKOVÁ Lenka2004 TJ VYSOKÉ TATRY08:32,20
2094SOKOLOVÁ Margaréta2003 ŠK Štrba08:36,10
21110MICHALECHOVÁ Veronika2005 ŠKP Banská Bystrica08:41,30
2260ZORIČÁK Jozef1968 NIS 201808:41,30
23107BACULÍKOVÁ Liliana            2005 ŠKP Banská Bystrica08:41,70
24114MIHÁL Marián1951 SVET08:46,20
25136MARTON Milan1948 Veteran ski08:46,30
26127GONDOVÁ Marína2004 TJ Tatran Hybe08:57,00
27149CHUDÍKOVÁ Hana2005 TJ VYSOKÉ TATRY08:57,60
2895SOKOLOVÁ Natália2004 ŠK Štrba08:58,60
29129ŠUCHTÁROVÁ Andrea1983 TJ Tatran Hybe09:06,40
30181ČUKALOVSKÝ Matej2001 Košice09:09,90
3147REZNÍK Andrej1992 Liptovský Hrádok09:17,60
32270RUSINOVÁ Laura2006 TJVY09:19,80
33121PUKAČ Štefan1976 Tatranská Štrba09:24,90
349KOVÁCSOVÁ Anna1980 Batizovce09:31,30
35269RUSINA Tomáš2006 TJVY09:33,60
36251PLEVOVÁ Lucie2007 Biatlon Moravia09:37,20
37182CVANIGA Ján1967 CK Energia Svit09:37,90
38157BEŤKOVÁ Veronika1996 BK Opalisko09:38,00
3981LICHÝ Alexander2005 SPORT RYSY KLUB09:45,60
40261PASTRNÁK Ľubomír2004 LK SLOVAN Štôla09:49,90
41176LEHOTSKÝ Pavol1975 TJVY09:56,90
42257ŠUCHTÁR Kristián2006 TJ Tatran Hybe10:03,30
4326MIKOLÁŠ Matej1991 Hybe10:07,10
44185ILAVSKÝ Lukáš1986 ŠK Štrba10:24,50
45259MELICH Lucas2006 TJ Tatran Hybe10:29,60
46266KLEINOVÁ Martina1974 KRVA10:41,10
47143KAŠPRÁKOVÁ Júlia2004 ŠK Štrba10:42,00
48268LEHOTSKÁ Martina2005 ŠKTJVY10:48,10
49164ŠKERDOVÁ Martina1977 TA Hybe10:51,20
50256DUNAJSKÝ Martin2006 TJ Tatran Hybe10:56,30
51262DOROŠENKO Ivan2004 BA11:00,90
5269ŠOLTÉS Jozef1966 Rokycany11:03,90
5386LÚČANSKÝ Dušan1949 SVET11:04,30
54126SABOVÁ Sofia2005 TJ Tatran Hybe11:06,20
5552PASTRNAK Peter1976 LK SLOVAN Štôla11:15,90
5662TOMEČKO Jozef1953 NW-RUNNING Prešov11:34,60
57159NOVOTNÝ Ján1958 SNV11:41,70
58174GAJDOŠOVÁ Anna2001 TJVY12:03,30
59160NOVOTNA Darina1959 SNV12:07,00
60184ĎURČO Igor1995 POPRAD12:08,40
61125DUNAJSKÁ Tatiana2005 TJ Tatran Hybe12:09,00
62183LITVIN Richard1980 STARÁ ĽUBOVŇA12:15,80
63132LEHOTSKÝ Peter1970 TJ Tatran Hybe12:40,80
64133ŠUCHTÁR Miloš1975 TJ Tatran Hybe12:41,80
65152DELINČAK Jozef1976 Čadca12:42,90
6685HALÁSOVÁ Viera1964 sporttatry.sk12:46,40
67148BRABEC Andreas2005 TJ VYSOKÉ TATRY12:52,30
68162SEDLÁČKO Juraj1967 NORDIC ACADEMY13:00,00
6991LEVOCKÁ Zuzana1963 ŠK Štrba13:02,30
7071PROCKO Milena1972 Silvini Madshus team13:02,60
71122ILAVSKÝ Jaromír1970 Tatranská Štrba13:16,10
72158SZASZ Peter2007 Ke13:18,90
73254ŠUCHTÁROVÁ Emma2009 TJ Tatran Hybe13:21,10
74128HIDEGHÉTIOVÁ Katarína2003 TJ Tatran Hybe13:22,00
7565KAŠICKÝ Rudolf1958 POPRAD13:32,50
768DUTKOVÁ Lenka1985 Bardejov14:18,70
7749STANKOVIANSKA Andrea1970 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ14:19,70
78142ERDZIAK Pavol1950 ŠK Štrba14:23,00
794KRIZAN Jaroslav1972 Trenčianske Stankovce14:42,20
80108HRONČEK Milan  2005 ŠKP Banská Bystrica15:34,80
8123DRZEWIECKI Matej2003 Endorfin team15:37,00
82260DRZEWIECKI Jakub2006 Endorfin team15:47,60
83139KOVÁČ Ľubomír1979 Zvolenská Slatina15:50,70
84263RATHOMČIK Metodiy2006 BA16:26,00
85252HRONČEK Jozef  2006 ŠKP Banská Bystrica16:31,40
8627GALUSZKOVÁ Lucie1996 Hybe16:46,70
87151DELINČAKOVÁ Tatiana2003 Čadca16:52,30
88169ĎORKO Peter1962 SCOLINKY17:20,30
8938JACAKOVA Patricia1992 KOSICE17:31,50
90138RYCHLY Michal1992 ZILINA17:41,60
9139MITROVA Ludmila1989 KOSICE18:57,00
92171GALUŠKOVÁ Lucia1970 Spišské Vlachy20:18,30
18KOKAVCOVÁ Michaela1992 BobíciDNS
43BRUNOVSKY Sona1955 KošiceDNS
44PETROVIČOVÁ Lucia1976 KošiceDNS
55MARAS Ladislav1963 MARAS teamDNS
80POLAKOVIČOVÁ Emma2004 SPORT RYSY KLUBDNS
109KÁNOVÁ Diana    2005 ŠKP Banská BystricaDNS
111PANTLÍKOVÁ Svetlana       2004 ŠKP Banská BystricaDNS
113SLOBODA Matúš 2004 ŠKP Banská BystricaDNS
124BRTÁŇ Matej2005 TJ Tatran HybeDNS
253PETER Rusko          2011 ŠKP Banská BystricaDNS
255JARIABEK Dominik2007 TJ Tatran HybeDNS