Novinky

Obrovský slalom - rebríček

  • Vysoké Tatry
  • |
  • 01.04.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. UHNAK Juraj
2. JENDRUŠÁK Radko
3. BAĎO Leonard

Ženy
1. BEKEŠOVÁ Ema
2. PENKERT Zara
3. BARTOŇOVÁ Veronika

Pohár primátora Vysokých Tatier 2024 - Snowboard - rebríček

  • Vysoké Tatry
  • |
  • 01.04.2024
  • |
  • 10:00

Ženy
1. SAKÁČOVÁ Amália
1. ZEMZÁLE Gréta
3. VASIČÁKOVÁ Silvia

Muži
1. BEKEŠ Boris
2. DRAWC David
2. KOVALČÍK Tadeáš

Pohár ZSL v behu na lyžiach, 3. kolo, MSR v behu na lyžiach

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 18.02.2024
  • |
  • 10:00

Ženy
1. BERAXOVÁ Alica02:41,60
2. LEŠTÁKOVÁ Nela02:44,30
3. KOUDELOVÁ Aneta02:46,30

Muži
1. SIBYLA Vincent Eliáš02:29,40
2. HRONČEK Dominik02:42,10
3. KARKOŠIAK Emil02:47,30

Bachureňská Winter MTB Sedmička

  • Uzozvské Pekľany
  • |
  • 17.02.2024
  • |
  • 12:00

Muži
1. Gladič Lukáš18:38,55
2. Gladič Matúš18:47,92
3. Suchár Jaroslav19:12,01

Ženy
1. Fritz Simona30:37,50
2. Kovalíková Martina34:17,26
3. Strompová Blanka37:59,80

1. kolo - BACHUREŇSKÁ SEDMIČKA

  • Východné Slovensko
  • |
  • 17.02.2024
  • |
  • 10:00

Ženy
1. Lukáčová Linda03:05,60
2. Kováčová Olívia03:11,86
3. Mulač Olívia03:16,08

Muži
1. Puškár Jozef02:03,80
2. Gaspierik Samuel02:20,60
3. Kyseľ Radovan02:39,61

Pohár primátora Vysokých Tatier 2024 - Snowboard 2. kolo

  • Vysoké Tatry
  • |
  • 15.02.2024
  • |
  • 11:00

Ženy
1. ZEMZÁLE Gréta00:44,61
2. VASIČÁKOVÁ Silvia00:47,15
3. SAKÁČOVÁ Amália00:48,42

Muži
1. BEKEŠ Boris00:41,01
2. PITOŇÁK Filip00:42,89
3. KRIŠŠÁK Lukáš00:44,02

Obrovský slalom - 3. kolo

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 15.02.2024
  • |
  • 08:30

Muži
1. BILGIN Arthur00:38,37
2. MACEJKA Nikolaj00:39,27
3. SLODIČÁK Alex00:39,32

Ženy
1. ILAVSKÁ Nina00:39,07
2. SCHÖNWIESNEROVÁ Sára00:40,47
3. STREICHSBIER Ella Mia00:41,99

Štrbské bežky 2024 - Štrbské bežky - 5 km

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 11.02.2024
  • |
  • 14:05

Muži
1. ŠIARNIK Jakub13:05,30
2. MALÁK Michal13:26,20
3. HOLIGA Ján13:34,53

Ženy
1. MIKOŁAJCZYK Weronika15:21,35
2. MIKOŁAJCZYK Aleksandra15:33,18
3. KVÁŠOVÁ Barbora16:00,18

Štrbské bežky 2024 - Štrbské bežky - 2 km

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 11.02.2024
  • |
  • 14:00

Muži
1. SORGER Tomáš05:21,95
2. SORGER Peter06:03,71
3. SORGER Vratko06:04,80

Ženy
1. MIRANOVÁ Tina05:38,41
2. MICHAŁEK Hanna05:47,53
3. JUROSZEK Amelia05:54,49

Štrbské bežky 2024 - Štrbské bežky - Šprint 700 m

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 11.02.2024
  • |
  • 12:30

Ženy
1. KVÁŠOVÁ Barbora02:45,18
2. KRĘŻELOK Julia02:50,34
3. MICHAŁEK Hanna02:56,29

Muži
1. JUHÁS Matej02:30,06
2. HAVRAN Marko02:33,25
3. HOLIGA Ján02:37,60

Celkové poradie ZBS 2023/24

  • 10.02.2024
  • |
  • 12:00

Ženy
1. RAKYTOVÁ Tatiana
2. BOHUSOVA Katarina
3. MRÁZOVÁ Jurina

Muži
1. BACHRATÝ Štefan
2. VIDLIČKA Marek
3. MEZEY Martin

4. kolo ZBS - Tatr. Polianka - Sliezsky dom

  • Vysoké Tatry - Tatrans...
  • |
  • 10.02.2024
  • |
  • 10:00

Ženy
1. BORBALA Lantos46:12,83
2. POLAŠČÍKOVÁ Mirka46:17,98
3. HORVÁTH Tímea47:01,56

Muži
1. ČTVRTNÍČEK Jakub39:05,79
2. VIDLIČKA Marek39:52,64
3. JAWORSKI Zbigniew40:24,25

Prielom Dunajca - 17 km

  • Červený Kláštor - Kláš...
  • |
  • 10.02.2024
  • |
  • 00:00

Muži
1. PAVOL Orolin56:50,81
2. VAŠKO Tomáš57:36,47
3. GABRYŚ Rafał57:40,40

Ženy
1. SUROWKA Paulina01:07:25,90
2. PLOŠČICOVÁ Lenka01:07:34,55
3. LORKOVÁ Patrícia01:08:17,11

Fačmiech 9 km

  • Červený Kláštor - Kláš...
  • |
  • 10.02.2024
  • |
  • 00:00

Muži
1. VANEČKO Martin33:41,25
2. ŠTEFANIŠIN Jozef36:53,98
3. HANIČÁK Tadeáš40:29,35

Ženy
1. BIROŠ HRONSKÁ Danica46:29,79
2. JASKIEVIČOVÁ Monika47:45,85
3. PAZEROVÁ Katarína48:05,32

1. kolo VSLL 2024

  • Poráč - Brodok
  • |
  • 03.02.2024
  • |
  • 09:15

Muži
1. HANČIN Hugo00:32,79
2. SLOVEŇÁK Viktor00:33,32
3. HLINKA Andrej00:33,48

Ženy
1. RETTEROVÁ Aneta00:34,18
2. ILAVSKÁ Nina00:34,44
3. SLOVEŇÁKOVÁ Radka00:34,59