Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Mary’s Meals Charity Run Vysoké Tatry 2022
Mary’s Meals Run 8 km - Výsledky
Pretekaj.sk
Mary’s Meals Run 8 km
Výsledky
Mary’s Meals Charity Run Vysoké Tatry 2022
Preteky:
Mary’s Meals Run 8 km
Mary’s Meals Run 8 km
Mary’s Meals Nordic walking 8 km
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
RUNM - Muži RUN
RUNF - Ženy RUN
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
RUNM
(1.)
43
PITEK Dávid
1989
AO Tatry
34:58,49
00:00,00
2
RUNM
(2.)
20
KRUPIČKA Imrich
2005
35:47,45
00:48,96
3
RUNM
(3.)
5
MATIAŠOVIČ David
1995
FULLHD cykloklub
36:13,40
01:14,91
4
RUNM
(4.)
48
GLOVA Radovan
1987
36:47,36
01:48,87
5
RUNM
(5.)
52
konkol david
1996
37:11,94
02:13,45
6
RUNM
(6.)
53
MURÍN Patrik
1992
37:47,18
02:48,69
7
RUNM
(7.)
4
DRBUŠEK Jan
1987
38:47,61
03:49,12
8
RUNM
(8.)
37
ZAVACKÝ Ján
1993
38:51,31
03:52,82
9
RUNM
(9.)
10
KAMENÍK Pavol
1998
38:54,87
03:56,38
10
RUNM
(10.)
45
VILHAN Peter
1954
39:02,17
04:03,68
11
RUNM
(11.)
42
ONDÁŠ Rado
1980
39:04,61
04:06,12
12
RUNF
(1.)
41
ŠLÁRKOVÁ Marína
1988
Vitazny tim / Optimista
39:08,60
04:10,11
13
RUNF
(2.)
17
HOJOVÁ Lýdia
1997
39:40,29
04:41,80
14
RUNM
(12.)
55
STANKOVIC Miroslav
1969
40:34,56
05:36,07
15
RUNM
(13.)
30
BIROŠÍK Stanislav
1974
MNT
41:23,80
06:25,31
16
RUNM
(14.)
36
ŠTEFANECH Radoslav
2000
41:27,24
06:28,75
17
RUNM
(15.)
19
KOVÁČ Tomáš
1991
41:51,82
06:53,33
18
RUNM
(16.)
40
MAJ Marcin
1979
Vitazny tim / Optimista
42:08,00
07:09,51
19
RUNM
(17.)
18
TOMAŠKO Martin
1981
42:17,88
07:19,39
20
RUNF
(3.)
32
ČERVEŇOVÁ Helena
1994
42:50,18
07:51,69
21
RUNF
(4.)
9
KAMENÍKOVÁ Laura
1992
43:27,63
08:29,14
22
RUNM
(18.)
46
BRODANSKÝ Lukáš
1986
Bro-team
43:47,44
08:48,95
23
RUNM
(19.)
62
JAMES Evans
1978
44:15,62
09:17,13
24
RUNF
(5.)
11
FLOREKOVÁ Miroslava
1975
45:38,61
10:40,12
25
RUNF
(6.)
24
BRODANSKÁ Dominika
1989
Bro-team
47:34,80
12:36,31
26
RUNF
(7.)
39
LEGRAND Peggy
1986
50:00,79
15:02,30
27
RUNF
(8.)
33
ČIČOVÁ Monika
1995
50:17,56
15:19,07
28
RUNF
(9.)
31
MASÁROVÁ Jana
1995
50:54,01
15:55,52
29
RUNF
(10.)
27
MAZUREK Alica
1970
Alice Team
51:07,63
16:09,14
30
RUNM
(20.)
26
RUŽBAŠAN Rastislav
1984
Alice Team
51:09,83
16:11,34
31
RUNF
(11.)
28
NORTH Ivana
1981
51:25,57
16:27,08
32
RUNF
(12.)
7
PROGNEROVÁ Mária
1991
Dornkappel
51:59,15
17:00,66
33
RUNM
(21.)
49
GLOVA Peter
1959
Stefanska huta
52:08,08
17:09,59
34
RUNF
(13.)
47
GLOVOVA Terezia
1959
Stefanska huta
52:10,20
17:11,71
35
RUNF
(14.)
25
VOJTASOVÁ Lucia
1996
52:31,87
17:33,38
36
RUNF
(15.)
29
KUREKOVÁ Agáta
1996
52:33,81
17:35,32
37
RUNM
(22.)
61
GUNDA Jozef
1955
52:58,62
18:00,13
38
RUNM
(23.)
3
LOVÁS Peter
1997
53:24,50
18:26,01
39
RUNF
(16.)
12
KVIETKOVÁ Soňa
1976
53:26,51
18:28,02
40
RUNF
(17.)
58
janosova nelka
2006
55:57,14
20:58,65
41
RUNM
(24.)
59
DANIEL Janos
1990
57:04,71
22:06,22
42
RUNM
(25.)
50
LABURDA Marek
1986
58:25,89
23:27,40
43
RUNM
(26.)
51
Matus Cepa
1990
58:27,69
23:29,20
44
RUNF
(18.)
54
SLOVAKOVA Katarina
1984
01:00:50,71
25:52,22
45
RUNF
(19.)
60
JANOSOVA Zuzana
2000
01:09:29,92
34:31,43
46
RUNF
(20.)
38
RAUSOVÁ Zuzana
1983
01:13:46,62
38:48,13