Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
HALIČSKÝ CROSS - Beh pre Barborku 2024
HALIČSKÝ CROSS - Juniori a dospelí - Výsledky
Pretekaj.sk
HALIČSKÝ CROSS - Juniori a dospelí
Výsledky
HALIČSKÝ CROSS - Beh pre Barborku 2024
Preteky:
HALIČSKÝ CROSS - Juniori a dospelí
HALIČSKÝ CROSS - Deti a žiaci
HALIČSKÝ CROSS - Juniori a dospelí
HALIČSKÝ CROSS - Nordic Walking
Prílohy
Všeobecné prílohy
Plagát (661,4kB)
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
AM - A muži
BM - B muži
EW - E ženy
FW - F ženy
JM - Juniori
JW - Juniorky
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
JM
(1.)
16
FÍZEĽ Fabián
2008
09:16,25
00:00,00
2
AM
(1.)
108
KUŠÍK Matúš
2006
10:38,12
01:21,87
3
AM
(2.)
10
SOKOL Miroslav
1989
Srdcom Strehovčania
10:49,62
01:33,37
4
AM
(3.)
15
CEROVSKÝ Tomáš
1991
BŠK Banská Bystrica
11:31,19
02:14,94
5
AM
(4.)
104
FAJČÍK Kristián
1992
12:42,78
03:26,53
6
AM
(5.)
45
BELKO Peter
1975
14:00,04
04:43,79
7
AM
(6.)
17
KUBIŠ Pavel
1992
14:19,71
05:03,46
8
BM
(1.)
47
GYORGY Ivan
1972
Bežci VK
14:59,71
05:43,46
9
AM
(7.)
126
BARIENČÍK Ján
1995
15:09,12
05:52,87
10
AM
(8.)
50
LANG Peter
1977
15:45,53
06:29,28
11
AM
(9.)
7
VÁCLAVÍK Vladimír
1979
Svetielko nádeje
16:17,62
07:01,37
12
EW
(1.)
61
BELKOVÁ Veronika
1977
16:52,67
07:36,42
13
AM
(10.)
106
ZDECHOVAN Matej
1998
17:16,37
08:00,12
14
EW
(2.)
52
LONGAUEROVÁ Marianna
1977
Srdcom Strehovčania
17:20,98
08:04,73
15
FW
(1.)
9
KMINIAKOVÁ Marta
1970
Srdcom Strehovčania/Dolná Strehová
17:22,47
08:06,22
16
EW
(3.)
46
GYÖRGY Andrea
1979
Bežci VK
17:33,94
08:17,69
17
EW
(4.)
49
KUBALIAK Vanda
1986
18:13,78
08:57,53
18
AM
(11.)
11
ANTALIK Mareko
1987
18:26,54
09:10,29
19
EW
(5.)
5
STANČÍKOVÁ Renáta
1981
HC Lučenec
18:44,74
09:28,49
20
EW
(6.)
12
DRUGDOVÁ Lucia
1988
18:49,80
09:33,55
21
EW
(7.)
59
SALAJOVÁ Lucia
1984
18:53,80
09:37,55
22
EW
(8.)
147
MILKOVÁ Lucia
1983
18:54,38
09:38,13
23
AM
(12.)
4
KAMENSKÝ Ján
1976
19:01,43
09:45,18
24
EW
(9.)
3
KAMENSKÁ Andrea
1981
19:04,52
09:48,27
25
EW
(10.)
14
MIKLUŠÁKOVÁ Eliška
2005
19:45,06
10:28,81
26
EW
(11.)
146
KUŠÍKOVÁ Adriána
1978
20:53,82
11:37,57
27
EW
(12.)
44
BARIOVÁ Mária
1982
21:06,99
11:50,74
28
EW
(13.)
51
LANG Vladimíra
1977
21:11,05
11:54,80
29
EW
(14.)
57
PROKEŠOVÁ Kristína
1993
21:14,73
11:58,48