Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
1. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2024
1. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2024 - Výsledky
Pretekaj.sk
1. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2024
Výsledky
1. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2024
1. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2024
Prílohy
Výsledky
Výsledky (284,4kB)
Program/Propozície
Propozície (613,3kB)
Kategórie:
CPi - Chlapci prípravka
DPy - Dievčatá prípravka
PZci - Žiaci
PZky - Žiačky
ZciA - Žiaci A
ZkyA - Žiačky A
ZciB - Žiaci B
ZkyB - Žiačky B
ZciC - Žiaci C
ZkyC - Žiačku C
Di - Dorastenci
Dy - Dorastenky
Ji - Juniori
Jy - Juniorky
Mi - Muži Open
Zy - Ženy Open
Chlapci prípravka
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
CPi
(1.)
2
Palguta Šimon
2019
SKRK
00:32,8
00:00,0
2
CPi
(2.)
3
ŠIDA Ondrej
2019
SKRK
00:33,3
00:00,5
3
CPi
(3.)
4
JAROŠČÁK Tomáš
2020
SKRK
00:38,0
00:05,2
4
CPi
(4.)
1
Palguta Adam
2022
SKRK
00:58,6
00:25,8
Dievčatá prípravka
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
DPy
(1.)
6
Muchaničová Eliška
2019
SKRK
00:34,2
00:00,0
2
DPy
(2.)
5
Kopčová Lýdia
2021
SKRK
00:35,3
00:01,1
Žiaci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
PZci
(1.)
18
Šida Samuel
2017
SKRK
02:35,5
00:00,0
2
PZci
(2.)
13
Kopča Bruno
2016
SKRK
02:38,0
00:02,5
3
PZci
(3.)
22
KOHÚT Damián
2016
LKRK
02:43,7
00:08,2
4
PZci
(4.)
11
Frič Michal
2018
SKRK
02:49,1
00:13,6
5
PZci
(5.)
19
Trajčík Juro
2017
BIAMANIA
02:50,1
00:14,6
6
PZci
(6.)
111
RANDIAK Jakub
2017
LKRK
02:55,7
00:20,2
7
PZci
(7.)
21
MIČUDA Martin
2016
LKRK
02:59,5
00:24,0
8
PZci
(8.)
8
Bucha Damián
2016
LKRK
03:05,9
00:30,4
9
PZci
(9.)
17
Slanicay Samuel
2017
SKRK
03:12,4
00:36,9
10
PZci
(10.)
15
Muchanič Martin
2017
SKRK
03:13,5
00:38,0
11
PZci
(11.)
23
KOVAČEV Wolfram
2016
LKRK
03:14,5
00:39,0
12
PZci
(12.)
10
Cimerman Jakub
2017
BIAMANIA
03:14,8
00:39,3
13
PZci
(13.)
12
Glemba Matej
2016
SKRK
03:22,9
00:47,4
14
PZci
(14.)
20
BEŤKO Rudolf Jozef
2018
LKRK
03:31,3
00:55,8
15
PZci
(15.)
16
Muchanič Matyáš
2017
SKRK
03:42,1
01:06,6
16
PZci
(16.)
14
Medveď Filip
2017
KBCBALOG
03:51,0
01:15,5
Žiačky
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
PZky
(1.)
26
Hnilicová Nikola
2016
SKLIPTOV
02:28,8
00:00,0
2
PZky
(2.)
29
Martinková Mia
2016
KBCBALOG
02:34,2
00:05,4
3
PZky
(3.)
31
Tkáčiková Diana
2017
SKRK
02:35,2
00:06,4
4
PZky
(4.)
34
HABOVÁ Helena
2016
LKRK
03:00,9
00:32,1
5
PZky
(5.)
35
SEDLIAKOVÁ Alžbeta
2016
LKRK
03:07,9
00:39,1
6
PZky
(6.)
25
Furťová Viktória
2016
SKRK
03:18,3
00:49,5
7
PZky
(7.)
27
Janáková Nella
2017
SKRK
03:22,9
00:54,1
8
PZky
(8.)
33
STANOVÁ Alžbeta
2016
LKRK
03:24,2
00:55,4
9
PZky
(9.)
28
Madajová Michaela
2016
BEZ KLUBU
03:24,4
00:55,6
10
PZky
(10.)
110
RANDIAKOVÁ Ema
2016
LKRK
03:27,0
00:58,2
11
PZky
(11.)
30
Regúlyová Vivien
2018
KBVYHNE
04:16,5
01:47,7
PZky
24
Baranová Ema
2017
KBCBALOG
DNS
PZky
32
STANOVÁ Anna
2018
LKRK
DNS
Žiaci A
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
ZciA
(1.)
39
Kupec Adam
2015
KBCBALOG
04:21,3
00:00,0
2
ZciA
(2.)
42
Palguta Jakub
2015
SKRK
04:29,9
00:08,6
3
ZciA
(3.)
43
Trajčík Ondrej
2015
BIAMANIA
04:30,9
00:09,6
4
ZciA
(4.)
36
Antol Michal
2014
SKRK
04:32,2
00:10,9
5
ZciA
(5.)
38
Keyzlar Artur
2014
SKRK
04:34,0
00:12,7
6
ZciA
(6.)
37
Frič Ondrej
2015
SKRK
05:06,1
00:44,8
7
ZciA
(7.)
40
Medveď Janko
2015
KBCBALOG
05:10,2
00:48,9
8
ZciA
(8.)
44
LETKO Michal
2015
LKRK
05:26,3
01:05,0
9
ZciA
(9.)
41
Muchanič Matej
2014
SKRK
05:42,7
01:21,4
10
ZciA
(10.)
45
ŠAVRNOCH Martin
2015
LKRK
06:35,4
02:14,1
ZciA
46
KOROL Oleh
2015
LKRK
DSQ
Žiačky A
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
ZkyA
(1.)
56
Tkáčiková Mia
2014
SKRK
04:15,9
00:00,0
2
ZkyA
(2.)
49
Martinková Lea
2015
KBCBALOG
04:20,3
00:04,4
3
ZkyA
(3.)
50
Milanová Stela
2015
SKRK
04:28,5
00:12,6
4
ZkyA
(4.)
51
Muchaničová Diana
2015
SKRK
04:28,6
00:12,7
5
ZkyA
(5.)
57
Úradníková Vivien
2015
KBCBALOG
04:31,2
00:15,3
6
ZkyA
(6.)
53
Sedileková Jana
2014
BIAMANIA
04:33,6
00:17,7
7
ZkyA
(7.)
54
Šidová Katarína
2014
SKRK
04:49,0
00:33,1
8
ZkyA
(8.)
55
Šidová Marianna
2015
SKRK
04:49,4
00:33,5
9
ZkyA
(9.)
47
Boldišová Laura
2015
KBVYHNE
05:14,3
00:58,4
10
ZkyA
(10.)
52
Repiská Barbora
2015
KBVYHNE
05:28,6
01:12,7
11
ZkyA
(11.)
59
HABOVÁ Agnesa
2014
LKRK
05:45,8
01:29,9
12
ZkyA
(12.)
58
KANTÍKOVÁ Anna
2015
LKRK
05:58,5
01:42,6
Žiaci B
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
ZciB
(1.)
62
Frič Damián
2012
SKRK
06:07,9
00:00,0
2
ZciB
(2.)
63
Glemba Maroš
2012
SKRK
06:26,8
00:18,9
3
ZciB
(3.)
60
Cimerman Ondrej
2013
BIAMANIA
06:54,2
00:46,3
4
ZciB
(4.)
64
Hromada Adam
2013
SKRK
07:03,0
00:55,1
5
ZciB
(5.)
71
Varmuzek Michal
2013
BIAMANIA
07:19,7
01:11,8
6
ZciB
(6.)
65
Kútny Martin
2013
BEZ KLUBU
07:21,3
01:13,4
7
ZciB
(7.)
67
Mikolaj Lukáš
2012
SKLIPTOV
07:32,3
01:24,4
8
ZciB
(8.)
61
Čellár Matúš Alex
2013
KBCBALOG
07:34,8
01:26,9
9
ZciB
(9.)
68
Moravčík Matej
2012
SKRK
07:37,3
01:29,4
10
ZciB
(10.)
70
Pôbiš Matúš
2012
KBCBALOG
08:06,2
01:58,3
11
ZciB
(11.)
112
KLOPTA Lukáš
2013
SKRK
08:11,1
02:03,2
12
ZciB
(12.)
69
Navratil Ondrej
2013
SKLIPTOV
08:18,6
02:10,7
Žiačky B
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
ZkyB
(1.)
90
Vajsová Ela
2012
BIAMANIA
06:04,8
00:00,0
2
ZkyB
(2.)
91
Zemková Gabriela
2012
KBCBALOG
06:21,5
00:16,7
3
ZkyB
(3.)
79
Leštáková Nela
2012
BIAMANIA
06:24,3
00:19,5
4
ZkyB
(4.)
89
Tomašková Petra
2012
SKRK
06:24,5
00:19,7
5
ZkyB
(5.)
72
Debnárová Tereza
2012
BIAMANIA
06:43,9
00:39,1
6
ZkyB
(6.)
76
Klučiarová Lenka
2013
KBVYHNE
06:59,1
00:54,3
7
ZkyB
(7.)
77
Kupcová Vivien
2012
KBCBALOG
07:02,8
00:58,0
8
ZkyB
(8.)
92
Zemková Lívia
2013
KBCBALOG
07:05,8
01:01,0
9
ZkyB
(9.)
86
Šimočková Linda
2013
BIAMANIA
07:07,3
01:02,5
10
ZkyB
(10.)
87
Škarbová Nela
2012
KBVYHNE
07:11,5
01:06,7
11
ZkyB
(11.)
85
Sedileková Zuzana
2012
BIAMANIA
07:19,0
01:14,2
12
ZkyB
(12.)
84
Pančíková Karin
2013
KBCBALOG
07:29,8
01:25,0
13
ZkyB
(13.)
75
Kellerová Nela
2013
SKRK
07:49,0
01:44,2
14
ZkyB
(14.)
74
Jaroščáková Dominika
2012
SKRK
07:51,5
01:46,7
15
ZkyB
(15.)
73
Hanusová Amy Tamara
2013
SKLIPTOV
08:03,5
01:58,7
16
ZkyB
(16.)
88
Škvarková Veronika
2012
KBVYHNE
08:14,3
02:09,5
17
ZkyB
(17.)
80
Mikolajová Lucia
2012
SKLIPTOV
08:30,2
02:25,4
ZkyB
78
Lalíková Emma
2012
BIAMANIA
DNS
ZkyB
81
Nemčeková Paulína
2013
SKRK
DNS
ZkyB
83
Nemčeková Petra
2013
SKRK
DNS
Žiaci C
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
ZciC
(1.)
94
Doncs Filip
2010
BIAMANIA
08:08,1
00:00,0
2
ZciC
(2.)
100
Palguta Dávid
2011
SKRK
08:12,5
00:04,4
3
ZciC
(3.)
95
Hnilica Lukáš
2011
SKLIPTOV
08:18,7
00:10,6
4
ZciC
(4.)
101
Plaskúr Matúš
2011
SKRK
08:46,8
00:38,7
5
ZciC
(5.)
98
Kohár Andrej
2010
KBCBALOG
08:47,1
00:39,0
6
ZciC
(6.)
96
Hutka Jakub
2010
BIAMANIA
09:03,1
00:55,0
7
ZciC
(7.)
97
Janák Marek
2011
SKRK
09:54,8
01:46,7
8
ZciC
(8.)
99
Kupec Kamil
2010
KBCBALOG
10:07,4
01:59,3
9
ZciC
(9.)
93
Antol Martin
2011
SKRK
10:32,3
02:24,2
Žiačku C
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
ZkyC
(1.)
106
Pančíková Paulína
2011
KBCBALOG
08:55,1
00:00,0
2
ZkyC
(2.)
103
Hanesová Lucia
2010
KBCBALOG
09:53,8
00:58,7
3
ZkyC
(3.)
109
Zvarová Lívia
2010
KBCBALOG
10:09,7
01:14,6
4
ZkyC
(4.)
107
Pôbišová Lucia
2010
KBCBALOG
10:14,9
01:19,8
5
ZkyC
(5.)
104
Majzlanová Laura
2011
KBVYHNE
10:15,6
01:20,5
6
ZkyC
(6.)
105
Mikulová Natália
2010
SKRK
11:12,6
02:17,5
ZkyC
108
Tajbošová Sára Michaela
2010
KBCBALOG
DNS
Dorastenci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
Di
(1.)
226
JUSKO Richard
2008
SKRK
09:39,8
00:00,0
2
Di
(2.)
202
Tikveš Edis Timur
2009
SKRK
10:55,8
01:16,0
Di
201
Nemček Boris
2008
SKRK
DNS
Dorastenky
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
Dy
(1.)
203
Jaroščáková Viktória
2009
SKRK
11:32,6
00:00,0
Dy
204
Kováčiková Bianka
2008
KBCBALOG
DNS
Dy
205
Póčová Ela
2009
KBCBALOG
DNS
Muži Open
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
Mi
(1.)
214
Šimočko Dušan
1983
BIAMANIA
09:28,6
00:00,0
2
Mi
(2.)
225
Laco Peter
1976
SKRK
10:06,0
00:37,4
3
Mi
(3.)
218
Glemba Ján
1980
SKRK
10:12,2
00:43,6
4
Mi
(4.)
223
Muchanič Martin
1986
SKRK
10:13,5
00:44,9
5
Mi
(5.)
213
Nemček Michal
1979
SKRK
10:14,8
00:46,2
6
Mi
(6.)
217
Zemko Martin
1979
KBCBALOG
10:52,2
01:23,6
7
Mi
(7.)
221
Kováč Michal
1981
SKRK
10:57,4
01:28,8
8
Mi
(8.)
216
Varmuzek Jan
1978
BIAMANIA
11:06,5
01:37,9
9
Mi
(9.)
222
Tkáčik Roman
1982
SKRK
11:31,7
02:03,1
10
Mi
(10.)
215
Úradník Peter
1983
KBCBALOG
11:38,7
02:10,1
11
Mi
(11.)
219
Zemko Michal
1978
KBCBALOG
11:46,1
02:17,5
12
Mi
(12.)
224
Jusko Erik
1978
SKRK
12:48,6
03:20,0
13
Mi
(13.)
220
Keller Michal
1978
SKRK
12:49,0
03:20,4
14
Mi
(14.)
227
MIKULA Ivan
1966
SKRK
14:38,1
05:09,5
Mi
212
Baran Andrej
1992
KBCBALOG
DNS
Ženy Open
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
Zy
(1.)
207
Sedileková Zuzana
1984
BIAMANIA
12:22,3
00:00,0
2
Zy
(2.)
206
ZEMKOVÁ Mirka
1982
KBCBALOG
12:33,8
00:11,5
3
Zy
(3.)
209
Kameníková Laura
1992
SKRK
12:58,8
00:36,5
4
Zy
(4.)
211
Matúšová Ingrind
1972
SKRK
14:13,8
01:51,5
5
Zy
(5.)
210
Jusková Janka
1981
SKRK
15:08,7
02:46,4
Zy
208
Nemčeková Ľubomíra
1978
SKRK
DNS
Na stiahnutie
Výsledky
Výsledky (284,4kB)