Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Šamorínska bežecká liga 2024
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie - Výsledky
Pretekaj.sk
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
Výsledky
Šamorínska bežecká liga 2024
Preteky:
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
Šamorínska bežecká liga, 1.kolo
Šamorínska bežecká liga, 2.kolo
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie
Šamorínska bežecká liga, 3.kolo - Pomle run
Šamorínska bežecká liga, 4.kolo
Šamorínska bežecká liga, 5. kolo
Trate:
D - Dospelí
Z - Žiaci
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
M - Muži
F - Ženy
Por.
Meno
Rok
Klub
24.03.24
1.kolo
21.04.24
2.kolo
08.05.24
3.kolo - Pomle run
29.09.24
4.kolo
20.10.24
5. kolo
Spolu
1.
ZÚBEKOVÁ Diana
1988
19
16
35
2.
DIMIĆ FARAGÓ Gabriela
1984
Deti v pohybe
18
15
33
3.
KAMENISTÁ Zuzana
1977
Run For Fun
16
14
30
4.
MILČÁKOVÁ Martina
1984
15
12
27
5.
OCELOVA Ivana
1985
13
9
22
6.
ČIBOVÁ Barbora
1994
11
7
18
7.
MAJZLANOVÁ Zuzana
1986
17
17
8.
BOBOROVA Eva
1987
9
6
15
9.
JAGEROVÁ Veronika
1984
14
14
10.
ONDREJČÁKOVÁ Karin
2000
13
13
11.
LACUŠKOVÁ Denisa
1994
12
12
12.
BELICOVÁ Lucia
1984
11
11
13.
ALMÁSIOVÁ Klára
1994
10
10
13.
Slivková Linda
1980
10
10
15.
PALŠOVIČOVA Beata
1966
9
9
16.
KEDŽUCHOVÁ Žofia
1993
8
8
17.
CSONTOS Kristina
1986
7
7
18.
VASIKOVÁ Adriana
1972
6
6
19.
GOTTLIEBER Božena
1973
5
5
19.
NAGY-KOCSIS Boglárka
1983
5
5
21.
Marková Nela
2008
4
4
21.
DOBRANSKÁ Daniela
1993
4
4
1.
Peško Miroslav
1972
AK Veterán
44
37
81
2.
Kabina Andrej
1988
AK Veterán
42
36
78
3.
MULLER Jacob
1979
40
34
74
4.
OCEL Marek
1984
WLRM
38
35
73
5.
HANUS Kristián
1994
37
33
70
6.
TÓTH Štefan
1956
SRC
31
32
63
7.
Král Marián
1967
Pacienti s pľúcnou hypertenziou
33
28
61
7.
ŠTEFÍK Lukáš
2006
Deti v pohybe
34
27
61
9.
SLOBODA Marek
1982
30
26
56
10.
SZLOBODA Tomáš
1977
3klub Šamorín
25
29
54
11.
DUPAČ Peter
1975
Deti v pohybe
26
25
51
12.
LACUŠKA Tomáš
1993
Musher klub Trenčín
27
22
49
13.
ŠVEC Ladislav
1981
ŠveHaCzi
28
20
48
14.
PETERSKÝ Daniel
1971
3klub Šamorín
22
21
43
14.
LUNTER Matúš
1989
3klub Šamorín
43
43
16.
BOHÁČ Juraj
1974
Deti v pohybe
19
23
42
17.
KISS Ladislav
1984
3klub Šamorín
41
41
18.
KOCSIS Alexander
1975
Slovnaft
21
19
40
19.
BELAN Michal
1981
3 klub Šamorín
39
39
20.
NAGY Gabriel
1985
20
16
36
20.
LUKÁCS Jozef
1981
3klub Šamorín
36
36
22.
DURIS Roman
1983
3nt
35
35
22.
ŠMIDA Peter
1976
RivieraRun
18
17
35
24.
MAYER Erik
1986
32
32
25.
OLTUS Dávid
1989
RUN FOR FUN
17
14
31
25.
Sasinek Michal
1980
Kamzík 1000+
31
31
27.
Žačik Marek
1979
30
30
28.
SVEC Jaro
1978
29
29
29.
FARAGÓ Zoltán
1991
FyzioFit
16
12
28
30.
FEHÉR Imrich
1973
ImiMAX
14
13
27
31.
AĽUŠÍK Jozef
1982
15
10
25
31.
Krajčovič Ladislav
1973
10
15
25
33.
ŠVEC Pavol
1985
24
24
33.
Marko Peter
1979
24
24
35.
STRAKOŠ Tomáš
1993
23
23
36.
KAMENISTÝ Viliam
1969
Run For Fun
11
11
22
37.
DOJČAN Boris
1975
13
6
19
38.
JÁCHIM Lukáš
1989
VK Dunajské vydry Šamorín
18
18
39.
NAGY Ákos
1987
8
8
16
40.
Kulik Ján
1985
9
5
14
41.
CINGEĽ Ján
1983
3klub Šamorín
12
12
42.
Gombárik Ondrej
2007
9
9
43.
GROŠAFT Oto
1986
4
4
8
44.
Slivka Marek
2008
7
7
44.
CZINGEĽ Dávid
1986
Šveháci
7
7
46.
DUBAŠÁK Branislav
1978
6
6
47.
MESZÁROŠ Vojtech
1983
5
5