Preteky | Dátum | Por. | Kategória | BIB | Meno | | Klub | Čas |
---|
Horehronská Trailová Liga 2023 - celkové poradie | 14.09.2023 | 200 | M (118.) | 93 | SLIAČAN Drahomír | M 1965 | Brezno | |
Beh Vyšnou Myšľou - 16. ročník | 04.06.2022 | 48 | H (2.) | 93 | JANOVIČOVÁ Iveta | F 1971 | Košice | 00:41:19 |
Obrovský slalom - 2. kolo | 08.02.2023 | 2 | P4CH (2.) | 93 | Galfy Alexander | M 2007 | LKTL | 00:22,79 |
Sačurovská pätnástka - 15 km | 13.09.2020 | 76 | F (9.) | 93 | KMECOVA Andrea | F 1994 | Tušická Nová Ves | 01:34:24 |
3.kolo ZBS - Sunrise Run | 12.01.2019 | 169 | NWZ (3.) | 93 | POHORELCOVÁ Janka | F 1987 | Horehron | 51:22,14 |
Harhovská desiatka | 19.08.2017 | 101 | E (9.) | 93 | SOĽANOVÁ Katarína | F 1996 | Spišský Hrhov | 01:08:24 |
Malý pieninský maratón - 18 km | 15.09.2021 | 167 | M (128.) | 93 | JARABINSKÝ Jaroslav | M 1973 | Jarabina | 01:51:41 |
Vertical Grand Tour - Beh | 19.01.2019 | 33 | FB (10.) | 93 | HANULOVÁ Romana | F 1995 | MBT | 47:01,74 |
15 km jesenný Račiansky kros | 24.10.2021 | 134 | F40 (8.) | 93 | KOVÁČOVÁ Jana | F 1974 | SLOVNAFT | 01:37:09,87 |
Harhovská desiatka | 19.08.2023 | 77 | C (12.) | 93 | SVOBODA Martin | M 1969 | Tatravagonka v pohybe Spišská Teplica | 56:31,0 |
Beh k Hubertovi - Jarný cross 16km | 18.03.2017 | 43 | BM (20.) | 93 | KOSCELNÍK Gabriel | M 1978 | Terňa | 01:27:56,10 |
Horský kros Gerlach - XXVI. ročník | 31.08.2019 | 3 | MA (2.) | 93 | TOMEČEK Radovan | M 1994 | TJ Obal servis Košice | 46:39,63 |
Heľpiansky kros - 8,2 km | 07.09.2019 | 69 | F (6.) | 93 | KOVÁCSOVÁ Zdenka | F 1993 | Pohronská Polhora | 56:44,77 |
Beh Olšavskou dolinou 16 km | 12.03.2023 | 257 | G (17.) | 93 | SEHNALOVÁ Monika | F 1977 | Active life team Košice | 01:41:33 |
Beh na lyžiach - 2 km voľne s hromadným štartom | 20.01.2019 | 1 | M (1.) | 93 | DUTKO Marek | M 1984 | Bkl Lipa | 06:10,66 |
MJS - Detské a mládežnícke preteky | 20.07.2019 | 72 | D3 (8.) | 93 | BUŠÍKOVÁ Nela | F 2010 | | 00:54,51 |
Beh do Choča - 2. ročník | 28.05.2011 | 6 | MB (1.) | 93 | LABAJ Milan | M 1900 | Oravská Jasenica | 00:53:46 |
Priateľský nočný beh 2024 | 05.04.2024 | 11 | M (11.) | 93 | HNATKO Jaroslav | M 1983 | Klub bežcov Stropkov | 00:27:46 |
Útek do divočiny | 15.09.2022 | 68 | B (26.) | 93 | Nosko Igor | M 1982 | IGI nábytok | 01:13:35 |
MSR - šprint klasickou technikou | 23.03.2024 | 218 | U14M (23.) | 93 | RIEDL Kryštof | M 2011 | SKI KLUB Valašské Meziříčí | 00:23,00 |
Tatry Running Tour - Cross Run | 19.06.2021 | 24 | M (13.) | 93 | ŠČURKA Samuel | M 1998 | ALFA Poprad | 01:10:03,11 |
Andrejcová Vertikal 2021 - hromadné preteky | 09.10.2021 | 100 | MA (47.) | 93 | BOŠEĽA Milan | M 1987 | Heľpiansky kros | 01:11:09,71 |
City Trail Mini 4km | 05.05.2018 | 12 | MTJM (6.) | 93 | Jarčuška Adam | M 2006 | Lyžiarsky klub T.Lomnica | 21:36,45 |
Horský kros Gerlach - XXX. ročník | 02.09.2023 | 18 | MB (6.) | 93 | DLUGOŠ Maroš | M 1979 | VSM | 57:40,02 |
Horehronská Trailová Liga 2020 - celkové poradie | 31.12.2020 | 13 | F (7.) | 93 | Schieberová Zuzana | F 1976 | | |
Horehronská Trailová Liga 2020 - celkové poradie | 31.12.2020 | 417 | M (301.) | 93 | ŽUGEC Štefan | M 1960 | Bežecky klub Poprad | |
Prešovský pohár v Nordic Walking - 3 km | 03.06.2023 | 26 | FF (10.) | 93 | RÁKOVÁ Agnesa | F 1959 | Valaliky | 01:15:02 |
Pohár ZSL - Tatranská Lomnica | 14.01.2024 | 209 | U14W (18.) | 93 | SIMOVÁ Tereza | F 2011 | ŠK Štrba | 03:19,84 |
Priebežné poradie Detskej ligy A. Babiča 2024 | 03.05.2024 | 93 | MINICH (14.) | 93 | OKRUHĽANSKÝ Stanislav | M 2014 | | |
2. kolo VSLL 2020 | 02.02.2020 | 0 | SPI | 93 | JENDRUŠÁK Radko | M 2009 | LK Tatranská Lomnica | |
Čečehovský polmaratón - 24. ročník | 27.09.2020 | 87 | B (27.) | 93 | RANDA Peter | M 1978 | Eleven Run Team Horný Hričov | 01:53:32 |
15 km letný Račiansky kros | 06.06.2021 | 40 | F (1.) | 93 | VÁVROVÁ Veronika | F 1998 | PROefekt team | 01:22:59,94 |
Beh v raji 2023 - 5 km | 09.09.2023 | 18 | FA (6.) | 93 | PROSCHINGEROVÁ Klaudia | F 1975 | | 00:27:27 |
4. kolo VSLL 2020 | 16.02.2020 | 0 | SPI | 93 | SLOVEŇÁK Viktor | M 2008 | LO MŠK Kežmarok | |
2. kolo Pohára v letnom laserovom biatlone 2023 | 05.08.2023 | 43 | ZkyA (7.) | 93 | Pančíková Karin | F 2013 | KB Čierny Balog | 06:01,7 |
Závadský štvanec 10 km | 19.09.2020 | 61 | F (7.) | 93 | SCHIEBEROVÁ Zuzana | F 1976 | | 58:28,99 |
BJTS 6. kolo Tatranská Kotlina | 06.09.2023 | 58 | 3CH (7.) | 93 | MEZEY Samuel | M 2012 | Powerfit Podolínec | 04:41,51 |
Konečné poradie 2023 | 17.09.2023 | 160 | MINICH (22.) | 93 | FUR Bystrík | M 2014 | | |
2. kolo ZBS Nová Polianka | 09.12.2023 | 1 | F (1.) | 93 | RAKYTOVA Tatiana | F 1988 | Tri Tatry Triatlon Team | 33:08,56 |
Memoriál Jána Stilla - 6600m | 15.07.2023 | 2 | MB (2.) | 93 | Klatka Lukasz | M 1999 | Wosiek Team Wroclaw | 28:55,08 |
Sačurovská pätnástka - 15 km | 27.03.2022 | 60 | A (14.) | 93 | BAKAJSA Peter | M 1984 | Rakovec Nad Ondavou | 01:14:38 |
Tatry Running Tour - Night NW | 17.06.2022 | 17 | ZNW (11.) | 93 | VIRAVECZOVÁ Maria | F 1954 | | 42:01,98 |
2. kolo VSLL 2023 | 22.01.2023 | 91 | SPY (7.) | 93 | STREICHSBIER Ella Mia | F 2012 | SnowSports Club Vysoké Tatry | 00:32,68 |
Štrbské bežky - 2 km | 11.02.2024 | 28 | MD (9.) | 93 | DIRNBACH Alexander | M 2011 | ŠKP Martin | 08:52,63 |
Beh na lyžiach - 3.kolo | 07.03.2024 | 0 | 4CH | 93 | ŠVARC Oto | M 2010 | ŠOMP - SŠ GPDT PP | DNS |
Mary’s Meals RUN | 28.09.2019 | 103 | M (76.) | 93 | KLENEC Miroslav | M 1978 | - | 53:01,02 |
Beh budúcich prvákov | 01.09.2019 | 37 | Prvacky (24.) | 929 | KNOTEKOVA Alena | F 2012 | Poprad | 01:46,96 |
Beh Vyšnou Myšľou - preteky detí | 04.06.2022 | 12 | D4 (2.) | 928 | Pástorová Tatiana | F 2010 | Vyšná Myšľa | 00:02,00 |
City Trail Kids | 06.05.2017 | 5 | DPD (2.) | 928 | DANIŠOVÁ Natálka | F 2007 | ZŠ Dolný Smokovec | 02:13,97 |
City Trail Kids | 04.05.2019 | 46 | F11 (6.) | 928 | VOJTAŠEKOVÁ Janka | F 2011 | ZŠ Tatranská Lomnica | 02:34,92 |