Preteky | Dátum | Por. | Kategória | BIB | Meno | | Klub | Čas |
---|
Malý štrbský maratón - 8. ročník | 08.07.1984 | 106 | M (100.) | 1 | Dunaj Ján | M 0 | Chemosvit Svit | 02:31:57,9 |
Beh údolím Idy - 10 km | 19.06.2022 | 1 | A (1.) | 1 | SAHAJDA Tibor | M 1990 | Cassovia running team Košice | 00:31:59 |
Sačurovská pätnástka - 15 km | 28.04.2024 | 34 | A (8.) | 1 | NAGY Ján | M 1991 | Sačurov | 01:16:23 |
Podtatranský polmaratón | 01.09.2019 | 11 | M40 (3.) | 1 | Wadas Grzegorz | M 1978 | | 01:28:15,73 |
1. kolo VSLL 2023 | 21.01.2023 | 150 | MPY (16.) | 1 | CUDRÁKOVÁ Andrea | F 2014 | LK Štart Bardejov | 00:49,46 |
Podtatranský polmaratón | 01.09.2018 | 152 | M40 (36.) | 1 | KORYTKO Dušan | M 1977 | HK JAMES Tatranská Polianka | 02:11:21,56 |
Plesnivec Run | 20.05.2023 | 1 | M (1.) | 1 | HLAVČO Jozef | M 1985 | SALOMON/SPORTBY/SUUNTO | 25:45,00 |
3. kolo VSLL 2024 | 17.02.2024 | 0 | MPY | 1 | BUDZÁKOVÁ Stela | F 2014 | LO MŠK Kežmarok | |
Obrovský slalom - 2. kolo | 01.02.2024 | 88 | N1D (2.) | 1 | GRECHOVÁ Ester | F 2016 | | 00:42,51 |
2. kolo VSLL 2024 | 04.02.2024 | 0 | MPY | 1 | OVŠONKOVÁ Tamara | F 2015 | LK SKI JEZERSKO | |
BJTS 3. kolo Ždiar | 16.06.2023 | 35 | 1CH (11.) | 1 | Pitoňák Samuel | M 2015 | ZŠ s MŠ Ždiar | 03:02,41 |
Beh do Choča - 3. ročník | 12.05.2012 | 5 | MA (5.) | 1 | HÝL Lukáš | M 1990 | MAC REDOX Lučenec | 00:50:42 |
Horský kros Gerlach - XII. ročník | 27.08.2005 | 58 | MA (26.) | 1 | PEREGRIM Štefan | M 1968 | ZP-SOFTBASE HUMENNÉ | 0:59:22,10 |
Jazerný maratón - 13. ročník | 29.08.2023 | 41 | 15F (8.) | 1 | ZÁBOJOVÁ Zuzana | F 1970 | Active life team Košice | 01:45:22 |
12. kolo Detskej Východ MTB ligy | 24.09.2022 | 1 | MIKCH (1.) | 1 | KOVÁČ Matias | M 2016 | SB Seňa Bikers | 01:14,81 |
4. kolo VSLL 2020 | 16.02.2020 | 0 | MPY | 1 | TKÁČOVÁ Veronika | F 2011 | FabianSKI Spišská Nová Ves | |
Malý štrbský maratón - 18. ročník | 10.07.1994 | 9 | M (7.) | 1 | Plešivka Miroslav | M 0 | AVO Ružindol | 01:49:08,3 |
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie | 10.11.2019 | 140 | MM (23.) | 1 | DURUTTYA Simon | M 2012 | | |
Beh v raji 2017 - 10 km | 27.05.2017 | 110 | MB (26.) | 1 | MACHÁŇ Richard | M 1975 | LKVD Dobšiná | 45:50,40 |
Šamorínska bežecká liga, 5.kolo | 22.09.2019 | 25 | MF (7.) | 1 | GYOMBER Nina | F 2010 | | 03:35,89 |
SP Štrbské Pleso 21 km | 16.09.2023 | 9 | FNW (1.) | 1 | BUDINSKÁ Zuzana | F 1984 | Tatranky | 02:56:47,21 |
Domašská desiatka - 10 km | 05.07.2021 | 26 | B (8.) | 1 | PODSTAVSKÝ Ján | M 1978 | Olympijsky klub Michalovce | 00:42:59 |
Horský kros Gerlach | 02.09.2023 | 1 | M (1.) | 1 | KIMAIYO Hillary Kiptum Maiyo | M 1994 | Benedek-Team | 41:09,49 |
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie | 10.11.2019 | 65 | MF (40.) | 1 | RAVAS Reka | F 2007 | | |
Z Ľubotína na Plaveč - hobby 4 km | 03.09.2021 | 6 | HM (6.) | 1 | MARAS Ladislav | M 1965 | MARAS team | 00:28:14 |
Lesný beh okolo Poludnice - 17,67 km | 26.09.2021 | 2 | MA (2.) | 1 | OROLIN Pavol | M 1995 | RaidLight CZ/SK | 01:23:19,73 |
5. kolo VSLL 2022 | 13.03.2022 | 0 | MPY | 1 | CUDRÁKOVÁ Andrea | F 2014 | Lyžiarsky klub Štart Bardejov | |
4. kolo VSLL 2019 | 24.02.2019 | 0 | MPY | 1 | LEVARSKÁ Lujza | F 2010 | SnowSports Club | |
Lesný beh okolo Poludnice - 17,67 km | 29.09.2019 | 8 | MB (2.) | 1 | NINAJ Milan | M 1974 | bk opalisko zavazna poruba | 01:36:24,11 |
Šamorínska bežecká liga, 7.kolo | 10.11.2019 | 35 | M (1.) | 1 | KAŠŠA Ladislav | M 1998 | KĽŠ Kryha Bratislava | 16:18,89 |
Obrovský slalom - 2. kolo | 08.02.2023 | 43 | A1D (1.) | 1 | Bartoňová Veronika | F 2015 | ZŠ Tatranská Lomnica | 01:06,89 |
Mary’s Meals Run 8 km | 19.09.2020 | 41 | F (13.) | 1 | VALEKOVÁ Paulína | F 1996 | | 46:38,93 |
Andrejcová Vertikal 2020 | 10.10.2020 | 26 | MA (16.) | 1 | TEREK Radoslav | M 1997 | Pohorela | 00:51:04 |
Heľpiansky kros - 8,2 km | 02.09.2023 | 76 | M (35.) | 1 | ORAVKIN František | M 1984 | Behám si len tak pre radosť | 01:00:43,75 |
11. kolo - Košice | 09.09.2023 | 1 | MIKCH (1.) | 1 | ŠARNIK Jakub | M 2017 | ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov | 03:07,43 |
Šamorínska bežecká liga, 5.kolo | 17.10.2021 | 90 | M (14.) | 1 | KOCSIS Alexander | M 1975 | Šamorín | 14:00,20 |
Beh Olšavskou dolinou 16 km | 12.03.2023 | 102 | E (3.) | 1 | MADÁR Pavol | M 1951 | TJ Obal servis Košice | 01:16:38 |
BJTS 5. kolo Tatranská Polianka | 11.08.2023 | 36 | 2D (9.) | 1 | PAVLECHOVÁ Jessika | F 2014 | SnowSports Club Vysoké Tatry | 02:24,37 |
City Trail Mini 4km | 04.05.2019 | 67 | MTM (13.) | 1 | HUDAK František | M 1956 | | 29:49,55 |
Ružínska desiatka - 10 km | 22.10.2022 | 1 | M (1.) | 1 | ZIMMERMANN Marián | M 1985 | Pro-body sport team | 33:26,00 |
Domašská desiatka - 10 km | 05.07.2023 | 2 | A (2.) | 1 | MIHALOV Adam | M 1992 | AK ZVP Lučatín | 00:33:56 |
Z Ľubotína na hrad Plaveč - 7 km beh | 08.09.2023 | 14 | A (8.) | 1 | LEŠKOVSKÝ Michal | M 1992 | Ľubotín | 00:34:44 |
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie | 10.11.2019 | 79 | M (2.) | 1 | KAŠŠA Ladislav | M 1998 | KLŠ Kryha | |
Celkové poradie | 12.11.2023 | 232 | 1CH (34.) | 1 | MONKA Vladimír | M 2017 | ZŠ s MŠ Ždiar | |
Kubašská 10° - žiaci a dorast | 06.10.2018 | 2 | ZB (2.) | 1 | OROLÍNOVÁ Michael | F 2006 | 6.A | 04:06,00 |
Dobšinská desiatka 2019 - 10 km | 28.09.2019 | 71 | FB (8.) | 1 | VARGOVÁ Katka | F 1977 | ŠK DOBŠINÁ / RV | 55:36,95 |
Memoriál Jána Stilla - 9370m | 17.07.2021 | 106 | M40 (25.) | 1 | Korytko Dušan | M 1977 | HK JAMES Tatranská Polianka | 01:10:46,80 |
City Trail Vysoké Tatry | 07.05.2022 | 2 | M (2.) | 1 | FURMAN Róbert | M 2001 | PretekaRys | 40:37,82 |
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie | 05.11.2023 | 149 | ZM (34.) | 1 | ANGYEL Nathan | M 2015 | | |
Beh k Hubertovi - Jarný cross 6km | 18.03.2017 | 54 | M (17.) | 1 | ZELENÁK Kamil | M 1980 | MARAS team | 42:35,20 |