Preteky | Dátum | Por. | Kategória | BIB | Meno | | Klub | Čas |
---|
City Trail Mini | 04.05.2024 | 50 | CH2 (9.) | 1 | KOVÁČIK Adam | M 2015 | TJ Vysoké Tatry | 01:30,59 |
Beh okolo Spišského hradu - 12 km | 04.09.2022 | 16 | D (1.) | 1 | KORMANÍK Ján | M 1960 | Gelnica | 01:02:06 |
15 km letný Račiansky kros | 14.06.2020 | 88 | M40 (22.) | 1 | BALINT Viktor | M 1978 | The Minions | 01:31:38,39 |
Obrovský slalom - rebríček | 01.04.2023 | 4 | A1D (1.) | 1 | Bartoňová Veronika | F 2015 | ZŠ Tatranská Lomnica | |
Zamagurská deviatka | 02.07.2023 | 0 | F | 1 | ZAJONCOVÁ Jana | F 1985 | Zamagurskí bežci | DNS |
Obrovský slalom - 2. kolo | 01.02.2024 | 97 | N1D (2.) | 1 | GRECHOVÁ Ester | F 2016 | | 00:46,73 |
Porúbska jedenástka | 06.08.2022 | 3 | M (3.) | 1 | ČERVEŇÁK Michal | M 1992 | ŠK ŠOG Nitra | 00:42:02 |
Majstrovstvá ZSL - 2. deň | 26.03.2023 | 113 | L_SZ08 (4.) | 1 | MIRANOVÁ Tina | F 2008 | MKL Kremnica | 17:55,90 |
Závadský štvanec 10 km | 25.09.2021 | 0 | M | 1 | LUKÁČ Jozef | M 1962 | Amatér Brezno | DNS |
Beh pre labky 2022 | 23.04.2022 | 6 | PM (3.) | 1 | FILČÁK Matej | M 1979 | 1. Atletický klub Humenné | 00:24:35 |
Plesnivec Run 2023 | 20.05.2023 | 1 | MA (1.) | 1 | HLAVČO Jozef | M 1985 | SALOMON/SPORTBY | 00:25:45 |
6. kolo VSLL 2019 | 10.03.2019 | 65 | MPY (6.) | 1 | BEKEŠOVÁ Nina | F 2009 | ŠSDM Poprad-Tatry | 00:37,94 |
Pohár ZSL v behu na lyžiach, 3. kolo, MSR v behu na lyžiach | 18.02.2024 | 527 | U18M (5.) | 1 | ORAVEC Marek | M 2007 | ŠK Biathlon Mania | 31:30,30 |
Pohár ZSL v behu na lyžiach, 3. kolo, MSR v behu na lyžiach | 18.02.2024 | 209 | U10W (19.) | 1 | MIŠKUFOVÁ Ivana | F 2015 | Biatlon ŠK PRESOV | 04:50,20 |
MSR - vytrvalostné preteky | 24.03.2024 | 109 | U10W (14.) | 1 | VALOVÁ Viktorie | F 2016 | Ski Klub RD Rýmařov | 16:27,20 |
Šamorínska bežecká liga, 2.kolo | 21.04.2024 | 46 | MM (7.) | 1 | FEHÉR Oliver | M 2017 | Sigajaga | 03:52,37 |
Pohár ZSL - Látky | 19.02.2023 | 82 | L_SZ10 (5.) | 1 | ŠMIDOVÁ Mia | F 2010 | BK Opalisko Z.Poruba | 09:19,20 |
Konečné poradie 2023 | 17.09.2023 | 4 | MIKCH (2.) | 1 | ZAMIŠKA David | M 2017 | (Poprad) | |
City Trail Mini | 05.05.2023 | 25 | CH1 (15.) | 1 | DINDOFFER Adam | M 2016 | | 02:04,77 |
Celkové poradie ZBS 2019/20 | 10.02.2020 | 148 | M40 (20.) | 1 | KONEČNÝ Dušan | M 1978 | SC 1896 Štrbské Pleso | |
3. kolo VSLL 2020 | 09.02.2020 | 0 | MPY | 1 | HOZZOVÁ Vanesa | F 2010 | LO MŠK Kežmarok | |
3. kolo VSLL 2023 | 11.02.2023 | 163 | MPY (8.) | 1 | BUDZÁKOVÁ Ema | F 2013 | LK SKI JEZERSKO | 00:54,73 |
Horehronská Trailová Liga 2020 - celkové poradie | 31.12.2020 | 1 | F (1.) | 1 | JENEJOVA Vanda | F 1992 | dynafit/geosport nemecka | |
Šamorínska bežecká liga, 4.kolo | 12.09.2021 | 9 | SF (4.) | 1 | RAFFLER Mendy | F 2007 | | 02:42,09 |
1. kolo VSLL 2018 | 20.01.2018 | 140 | MPY (15.) | 1 | KOVÁČIKOVÁ Tereza | F 2009 | LK Ski Jezersko | 00:52,19 |
Obrovský slalom - 1. kolo | 26.01.2023 | 66 | A1CH (1.) | 1 | Kováčik Adam | M 2015 | ZŠ Tatranská Lomnica | 00:45,10 |
Horehronská Trailová Liga 2020 - celkové poradie | 31.12.2020 | 374 | M (258.) | 1 | ORAVKIN František | M 1984 | Behám si len tak pre radosť | |
Sačurov - mládež | 13.09.2020 | 2 | D3 (2.) | 1 | Trellová Daniela | F 2012 | ZŠ Juh - Vranov nad Topľou | 00:00,00 |
Mary’s Meals Run 8 km | 18.09.2021 | 14 | RUNM (12.) | 1 | KAPICAK Tomas | M 1987 | Mary`s Meals Slovensko | 39:16,48 |
Pohár primátora Vysokých Tatier v obrovskom slalome 1. kolo | 22.01.2020 | 0 | NZY | 1 | Žifčáková Tatiana | 2020 | ZŠ Tat. Lomnica | DNF |
4. kolo VSLL 2020 | 16.02.2020 | 163 | MPY (13.) | 1 | TKÁČOVÁ Veronika | F 2011 | FabianSKI Spišská Nová Ves | 00:45,31 |
VRL - 4. kolo Memoriál Adriána Babiča | 22.05.2022 | 28 | MK (5.) | 1 | PONČÁK Tomáš | M 2005 | Cyklo Čajka Racing | 01:54:06,74 |
1.kolo ZBS - detské preteky | 12.11.2022 | 18 | D1 (9.) | 1 | PENKERT Zara | F 2014 | SnowSports Club | 01:25,35 |
1. kolo VSLL 2024 | 03.02.2024 | 0 | MPY | 1 | BREZINOVÁ Tamara | F 2014 | ŠK JUNIOR SKI POPRAD | |
Sačurovská pätnástka - 15 km | 27.03.2022 | 8 | D (1.) | 1 | VRÁBEL Mikuláš | M 1959 | Šport Mokroluský Vranov | 00:58:57 |
Malý štrbský maratón - 15. ročník | 14.07.1991 | 16 | M (13.) | 1 | Frátrik Peter | M 0 | Váhostav Žilina | 01:59:01,2 |
Šamorínska bežecká liga, 1.kolo | 24.03.2024 | 49 | M (9.) | 1 | MAYER Erik | M 1986 | | 11:29,93 |
3. kolo - Renčišov – horská chata Buče | 08.05.2024 | 1 | MIKCH (1.) | 1 | PUŠKÁR Jozef | M 2018 | | 02:12,53 |
2. kolo ZBS - detské preteky | 03.12.2022 | 9 | D1 (4.) | 1 | PAVLECHOVÁ Jessika | F 2014 | SnowSports Club | 01:35,48 |
Memoriál Jozefa Psotku - EXTREME | 13.10.2018 | 52 | MA (35.) | 1 | VNENČÁK Matúš | M 1988 | DYNAFIT ICD | 29:42,00 |
Tatry Running Tour - Night Run | 14.06.2019 | 2 | M (1.) | 1 | OROLIN Pavol | M 1995 | RaidLight/Bežecký klub Poprad | 15:17,90 |
Obrovský slalom - 2. kolo | 01.02.2024 | 111 | N1D (2.) | 1 | GRECHOVÁ Ester | F 2016 | | 01:29,24 |
2. kolo VSLL 2022 | 27.02.2022 | 0 | MPY | 1 | LEFFLEROVÁ Zuzana | F 2012 | OŠK Mlynky | |
Taste of Tatry Cup - Prosecco Race | 11.06.2022 | 11 | C (11.) | 1 | BARTKOVÁ Marcela | F 1983 | Košiarik | 11:34,30 |
Horský kros Gerlach - XXV. ročník | 25.08.2018 | 30 | MA (13.) | 1 | PETRILÁK Martin | M 1990 | BehamSrdcom.sk | 01:00:24,49 |
5. kolo - Podolínec | 24.06.2023 | 3 | MIKCH (3.) | 1 | ZAMIŠKA David | M 2017 | (Poprad) | 02:16,43 |
Tatranská séria horských behov - Celkové poradie | 02.09.2023 | 319 | F (62.) | 1 | WAKSMUNDZKA Kinga | F 1988 | | |
Pohár ZSL v behu na lyžiach, 3. kolo, MSR v behu na lyžiach | 18.02.2024 | 527 | | 1 | | | | 31:30,30 |
Crazy moon run 2019 - 5,8 km | 19.05.2019 | 69 | F (26.) | 1 | KANTOROVÁ Miriam | F 1973 | Active life | 01:02:48,00 |
Pohár ZSL v behu na lyžiach, 3. kolo, MSR v behu na lyžiach | 18.02.2024 | 209 | | 1 | | | | 04:50,20 |