Novinky

Šamorínska bežecká liga - celkové poradie

  • Lesopark Pomlé
  • |
  • 17.10.2021
  • |
  • 23:00

Ženy
1. DIMIĆ FARAGÓ Gabriela
2. Mikulová Sylvia
3. Jurčová Silvia

Muži
1. Peško Miroslav
2. Tóth Marián
2. Tóth Štefan

Kubašská 10° - 10 km

  • Spišské Bystré
  • |
  • 09.10.2021
  • |
  • 13:30

Muži
1. HAVIARIK Jakub36:13,01
2. KOPERDÁK Lukáš37:19,35
3. ZIMMERMANN Marián37:44,87

Ženy
1. ŠEBESTOVA Mariana45:59,38
2. KUBÁKOVÁ Monika46:17,81
3. KUKUROVA KALAFUSOVA Lenka49:58,65

Kubašská 10° - 5 km

  • Spišské Bystré
  • |
  • 09.10.2021
  • |
  • 13:30

Muži
1. BOLCÁR Andrej23:00,41
2. NEBUS Ján23:12,79
3. GRAŇÁK Roman23:35,84

Ženy
1. ODELGOVÁ Silvia25:29,12
2. ŠŤAVINOVÁ Zdenka26:36,76
3. RUMANOVÁ Alena28:35,85

Kubašská 10° - žiaci a dorast

  • Spišské Bystré
  • |
  • 09.10.2021
  • |
  • 13:30

Muži
1. MIHOČKA Nicolas04:08,95
2. ČIŽMÁR Richard04:13,62
3. MICHALKO Adrián04:13,68

Ženy
1. JUHÁSOVÁ Dáša04:22,49
2. RYSUĽOVÁ Natália04:40,06
3. BARTKOVÁ Nina04:56,76

Jarabský polmaratón

  • Jarabá
  • |
  • 02.10.2021
  • |
  • 11:00

Muži
1. FRAŇO Peter01:50:53
2. HRAŠKO Miroslav01:51:44
3. JUDIAK Róbert01:52:07

Ženy
1. LORKOVÁ Patrícia02:25:54
2. SLIVKOVÁ Vierka02:28:14
3. BENEDIKOVA Nikola02:34:19

Jarabský polmaratón - Hobby 8,7km

  • Jarabá
  • |
  • 02.10.2021
  • |
  • 11:00

Ženy
1. Medveďová Monika00:43:51
2. Alexová Andrea00:43:56
3. Horňáková Veronika00:44:54

Muži
1. Hriva Marek00:45:34
2. Švantner Jakub00:49:50
3. Švantner Roman00:49:54

Čečehovský polmaratón - 25. ročník

  • Čečehov
  • |
  • 26.09.2021
  • |
  • 13:00

Muži
1. MALYY Anatoliy01:19:54
2. KYRYLYUK Andriy01:20:18
3. MAKOVICKÝ Martin01:23:14

Ženy
1. STANOVČÁKOVÁ Zuzana01:38:28
2. HNATOVÁ Veronika01:45:13
3. FARKAŠOVÁ Alena01:49:02

Čečehovská päťka - 2. ročník

  • Čečehov
  • |
  • 26.09.2021
  • |
  • 13:00

Muži
1. FEŠOVIČ Giorgio00:17:14
2. MADÁR Patrík00:18:17
3. HENČEK Emil00:18:46

Ženy
1. SOLIAK Maryna00:21:03
2. ŠAMULÁKOVÁ Petra00:21:45
3. ODELGOVÁ Silvia00:21:53

Lesný beh okolo Poludnice - dorastenci, žiaci

  • Závažná poruba
  • |
  • 26.09.2021
  • |
  • 10:00

Muži
1. Libák Samuel04:35,15
2. JANČUŠKA Filip04:38,82
3. Kazár Jerguš04:47,95

Ženy
1. HUSENICOVÁ Natália04:34,37
2. ŠMÍDOVÁ Mia04:37,22
3. JUSKOVÁ Michaela04:42,58

Okolo Poludnice - deti ABC

  • Závažná poruba
  • |
  • 26.09.2021
  • |
  • 10:00

Ženy
1. BUKASOVÁ Nina00:29,01
2. JABLONSKÁ Vanesa00:30,01
3. KRIVÁŇOVÁ Mia00:30,59

Muži
1. ŽAKAROVSKÝ Marek00:26,99
2. KRÁĽ Michal00:28,24
3. PIATKA Tomáš00:28,84

Lesný beh okolo Poludnice - 7 km

  • Závažná poruba
  • |
  • 26.09.2021
  • |
  • 09:45

Muži
1. GAD Miroslav27:23,80
2. PORUBIAK Vladimír28:23,66
3. Weiss Jindřich30:05,18

Ženy
1. MLYNČEKOVÁ Slávka32:10,35
2. SEKANOVÁ Andrea36:21,81
3. LESÁKOVÁ Andrea37:19,00

Lesný beh okolo Poludnice - 17,67 km

  • Závažná poruba
  • |
  • 26.09.2021
  • |
  • 09:30

Ženy
1. MICHALIČKOVÁ Zuzana01:38:57,96
2. VITOVIČOVÁ Jarmila01:42:07,46
3. KUCHÁRIKOVÁ Michaela01:42:43,11

Muži
1. KOSTELNÍK Viliam01:18:28,24
2. OROLIN Pavol01:23:19,73
3. HRIC Randy01:23:48,88

Závadský štvanec 10 km

  • Závadka nad Hronom
  • |
  • 25.09.2021
  • |
  • 10:00

Muži
1. FRAŇO Peter39:26,98
2. PILIARKIN Timotej39:49,11
3. KŇAZE Gabriel40:18,97

Ženy
1. SLIVKOVÁ Viera46:57,41
2. BENEDIKOVÁ Nikola48:10,45
3. LECHVÁR Renáta54:52,10

Sačurovská pätnástka - 15 km

  • Sačurov
  • |
  • 19.09.2021
  • |
  • 13:00

Muži
1. REPÁK Erik00:52:31
2. PASTOR Imrich00:53:09
3. FUČO Emil00:53:30

Ženy
1. STANOVČÁKOVÁ Zuzana01:03:47
2. ŠAMULÁKOVÁ Petra01:06:17
3. SEPEŠI Aldona01:07:22

Sačurovská päťka - 5 km

  • Sačurov
  • |
  • 19.09.2021
  • |
  • 13:00

Muži
1. MADAR Patrik00:17:09
2. SIMOČKO Lukáš00:17:11
3. JENČO Michal00:17:24

Ženy
1. DVOROŽŇÁKOVÁ Hana00:22:53
2. ZÁVODNÍKOVÁ Anka00:23:46
3. BEŽOVSKÁ Diana00:25:21

Instagram pretekaj.sk