Novinky

2. kolo ZBS Nová Polianka

  • Nová Polianka
  • |
  • 03.12.2022
  • |
  • 12:00

Muži
1. KRAVČÁK Filip31:47,99
2. FURMAN Róbert31:59,57
3. VANEČKO Martin32:49,29

Ženy
1. GOLEŇOVÁ Žaneta29:35,76
2. MRÁZOVÁ Jurina29:46,46
3. POPRACOVÁ Drahomíra32:48,46

2. kolo ZBS - detské preteky

  • Nová Polianka
  • |
  • 03.12.2022
  • |
  • 10:30

Ženy
1. KURUCOVÁ Tamara01:26,70
2. MARTINKOVÁ Ema Viktória01:33,06
3. BIZUBOVÁ Mária01:34,35

Muži
1. HANEČÁK Timotej01:27,32
2. NOVÁK Teodor01:28,72
3. KOVÁČIK Adam01:31,70

Ruskov 16,8 km

  • Ruskov
  • |
  • 17.11.2022
  • |
  • 13:00

Muži
1. BULITKA László00:56:02
2. PÁLFI Štefan00:58:50
3. KOHARI Szabolcs Gábor01:02:09

Ženy
1. ŠAMULÁKOVÁ Petra01:09:22
2. BOSÁKOVÁ Zuzana01:12:07
3. HRUBOVSKÁ Miroslava01:13:49

Ruskov 9,7 km

  • Ruskov
  • |
  • 17.11.2022
  • |
  • 13:00

Muži
1. KAŽIMÍR František00:39:09
2. FILČÁK Matej00:42:42
3. HUDÁK Martin00:44:09

Ženy
1. FEHÉROVÁ Agnesa00:50:09
1. HOLUBECKÁ Alena00:50:09
3. VRBIAKOVÁ Edita00:50:46

1. kolo ZBS - Steeplechase

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 12.11.2022
  • |
  • 13:00

Ženy
1. MRÁZOVÁ Jurina24:50,76
2. GOLEŇOVÁ Žaneta25:50,36
3. TOPOROVÁ Ľubica26:57,53

Muži
1. STANOVSKÝ Michal30:10,27
2. HRICKO Jozef30:49,07
3. VANEČKO Martin30:59,32

1.kolo ZBS - detské preteky

  • Vysoké Tatry
  • |
  • 12.11.2022
  • |
  • 11:00

Muži
1. SMORADA Sebastian01:10,85
2. SLODIČÁK Adam01:11,53
3. JANČÁR Adam01:13,85

Ženy
1. KURUCOVÁ Tamara01:12,94
2. MARTINKOVÁ Ema Viktória01:18,42
3. ČABALOVÁ Nikol01:19,13

Slaňaki Cup - BIKE 11,2 km

  • Zámutov
  • |
  • 06.11.2022
  • |
  • 11:00

Muži
1. HAJNÍK Matúš00:34:20
2. ZÁVODNÝ Radoslav00:34:45
3. PAUMER Patrik00:36:09

Ženy
1. JANOŠKOVÁ Katarína00:55:52
2. FLOREKOVÁ Slávk00:58:01
3. LETKOVÁ Gabriela01:16:50

Slaňaki Cup - BEH 11,2 km

  • Zámutov
  • |
  • 06.11.2022
  • |
  • 10:30

Muži
1. REVAJ Erik00:49:35
2. FUČO Emil00:49:36
3. NÉMETH Csaba00:50:32

Ženy
1. TARBAJOVÁ Zuzana00:59:22
2. LIALENKO Elizaveta01:03:16
3. VASILOVÁ Veronika01:04:58

MTBIKER Sliezsky kráľ 2022

  • Sliezsky dom
  • |
  • 29.10.2022
  • |
  • 10:00

Ženy
1. Váleková Veronika39:15,29
2. Matulikova Adriana41:39,52
3. Vavrošeková Stanislava41:56,26

Muži
1. Kováč Samuel24:23,55
2. Podolák Patrik27:23,76
3. Halik Jan28:42,86

9 km jesenný Račiansky kros

  • Knižková dolina - Brat...
  • |
  • 23.10.2022
  • |
  • 10:10

Ženy
1. BERESOVA Lubica41:53,77
2. BIBZOVÁ Zuzana42:31,38
3. BEŇOVÁ Pavlína44:55,22

Muži
1. KADORÍK Miroslav36:28,57
2. HRCKA Ľubomír36:29,56
3. Salatek Pavol38:16,96

15 km jesenný Račiansky kros

  • Knižková dolina - Brat...
  • |
  • 23.10.2022
  • |
  • 10:00

Ženy
1. CHRAPPA Bronislava01:15:27,01
2. VÁVROVÁ Veronika01:18:30,42
3. HORNIAČKOVÁ Jana01:20:04,83

Muži
1. ŽIGO David01:00:02,29
2. ANDREW Oliver01:02:14,28
3. ONDREJ Michal01:07:01,20

Šamorínska bežecká liga 2022 - celkové poradie

  • Lesopark Pomlé
  • |
  • 22.10.2022
  • |
  • 23:00

Ženy
1. BELANOVÁ Terezka
2. DUPAČOVÁ Stela
3. KAMENISTÁ Zuzana
3. JAVOROVÁ Paulína

Muži
1. Peško Miroslav
2. TÓTH Marian
3. DUPAČ Peter

Košickopolianská desiatka

  • Košická Polianka
  • |
  • 22.10.2022
  • |
  • 13:00

Muži
1. REPÁK Erik00:34:37
2. PÁLFI Štefan00:35:08
3. ONOFREJ Erik00:39:06

Ženy
1. ŠAMULÁKOVÁ Petra00:41:12
2. KUKUROVÁ KALAFUSOVÁ Lenka00:42:59
3. BOSÁKOVÁ Zuzana00:43:17

Ružínska desiatka - 10 km

  • Jaklovce
  • |
  • 22.10.2022
  • |
  • 10:30

Muži
1. ZIMMERMANN Marián33:26,00
2. HERICH Ludvig33:52,50
3. KRAVIANSKY Daniel35:33,50

Ženy
1. BALUCHOVA Denisa42:04,90
2. BARANSKÁ Martina48:32,10
3. KOČIŠČINOVÁ Zuzana48:36,70

Ružínska desiatka - 5 km

  • Jaklovce
  • |
  • 22.10.2022
  • |
  • 10:30

Muži
1. GOLIAŠ Peter19:19,40
2. RYBÁK Adam20:53,60
3. JUSKO Marian22:05,70

Ženy
1. GRISÁKOVÁ Miroslava23:49,20
2. HABASOVÁ Nela24:37,90
3. FIGĽAROVÁ Antónia26:21,40

Instagram pretekaj.sk