Novinky

VRL - 6. kolo - Svidník

  • Svidník
  • |
  • 23.06.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. MOZDEN Richard01:50:50,00
1. NYTKO Dawid02:17:50,00
2. SZCZEPANIK Piotr01:55:33,00
2. Wojnas Bernard02:17:50,00
3. Vaško Stanislav01:55:33,00
3. KRIAK Matúš02:20:14,00

VRL - 5. kolo - časovka jednotlivcov Ruskov

  • Ruskov
  • |
  • 22.06.2024
  • |
  • 12:30

Ženy
1. RAFFAJOVÁ Nina25:28,72
2. OROSZOVÁ Anna32:02,22

Muži
1. Wojciak Miroslaw21:31,94
2. HALIK Ján21:48,56
3. Halaj Dušan22:00,67

MTBIKER Sliezsky kráľ 2024

  • Sliezsky dom
  • |
  • 22.06.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. JÁNOŠÍK Kristián25:09,69
2. Jenčúš Jakub26:52,59
3. GREŠ Filip27:47,30

Ženy
1. VÁLEKOVÁ Veronika37:30,90
2. KOZÁKOVÁ Veronika37:59,98
3. RÁZUSOVÁ Martina40:15,09

MTBIKER Sliezsky kráľ 2024 - MTB

  • Sliezsky dom
  • |
  • 22.06.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. Jenčúš Jakub26:52,59
2. Mareš Roman29:29,18
3. Hajník Matúš30:27,72

Ženy
1. Váleková Lea Elisa47:20,09
2. Kunová Júlia50:32,80
3. Priadkova Janka54:15,46

Skyrun Kubínska 2024

  • Dolný Kubín
  • |
  • 15.06.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. SCHIEBER Matej02:09:56,70
2. BABÁL Dominik02:14:20,60
3. DRGA Adam02:16:19,60

Ženy
1. BORBALA Lantos02:44:16,70
2. BUBLÁKOVÁ Dominika03:12:28,20
3. VNENČÁKOVÁ Veronika03:14:18,20

Skyshort Kubínska 2024

  • Dolný Kubín
  • |
  • 15.06.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. JUDIAK Robo59:24,40
2. HOŽDORA Ján01:00:20,10
3. SMOLKA Tomáš01:01:32,20

Ženy
1. MACHAJOVÁ Sára01:12:50,20
2. DUDÁŠOVÁ Zuzana01:18:52,60
3. JANČIOVÁ Zuzana01:24:33,60

5. kolo - Hrabušice

  • Hrabušice
  • |
  • 09.06.2024
  • |
  • 12:00

Muži
1. Puškár Jozef02:27,21
2. Frankovič Jonáš02:42,42
3. Kyseľ Radovan02:54,28

Ženy
1. Kováčová Olívia02:41,36
2. Šišková Katarína02:47,92
3. Mulač Kristína02:53,73

Beh na Chatu pri Zelenom Plese

  • Kežmarská Biela voda
  • |
  • 08.06.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. HLAVČO Jozef36:52,66
2. DŁUGOSZ Andrzej37:59,98
3. MLYNÁR Peter38:39,31

Ženy
1. WITOWSKA Mirosława47:30,04
2. BORBALA Lantos49:22,77
3. LISOŇOVÁ Zuzana49:48,39

VRL - 4. kolo - Rudnou cestou – okolo Jelšavy

  • Jelšava
  • |
  • 02.06.2024
  • |
  • 11:00

Muži
1. KRÁĽOVSKÝ Peter01:43:14,00
2. KOZEL Dušan01:43:19,00
3. SLAVKOVSKÝ Jakub01:43:23,00

Ženy
1. HAVIARIKOVÁ Gabriela02:24:14,00

Beh Vyšnou Myšľou - 18. ročník

  • Vyšná Myšľa
  • |
  • 01.06.2024
  • |
  • 16:00

Muži
1. REPÁK Erik00:25:04
2. BAK Roman00:25:41
3. SMUTELOVIČ Peter00:25:59

Ženy
1. KUBÁKOVÁ Monika00:29:08
2. SOPKOVA Kristina00:33:04
3. REISTETTEROVA Miriam00:33:24

Beh Vyšnou Myšľou - štafety

  • Vyšná Myšľa
  • |
  • 01.06.2024
  • |
  • 16:00

Muži
1. ĎURÍČEK Martin00:27:46
1. BETTEŠ Peter00:27:46
2. BARTOŠ Marcel00:28:45
2. JAKUBKOVIČ Dominik00:28:45
3. VAĽA Vladimír00:29:22

Ženy
3. ŠAMULÁKOVÁ Petra00:29:22

Prešovský pohár v Nordic Walking - 10 km

  • Prešov
  • |
  • 01.06.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. JAWORSKI Zbigniew01:15:48
2. UHARČEK Marcel01:19:06
3. PETRUŠKA Miroslav01:19:48

Ženy
1. NOVOTNA Zuzana01:23:56
2. BAHURINSKA Maria01:26:50
3. Kevická Katarina01:27:10

Prešovský pohár v Nordic Walking - 3 km

  • Prešov
  • |
  • 01.06.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. ŠOLTÉS Jozef00:35:37
2. ŠOLTÉS Sebastian00:35:58
3. SABOL Juraj Yoram Amnon00:36:01

Ženy
1. DADUĽÁKOVÁ Denisa00:37:40
2. KATONA Viera00:37:43
3. ONDRIJOVÁ Erika00:37:44

VRL - 3. kolo - Memoriál Adriána Babiča

  • Poprad - Spišská Sobot...
  • |
  • 26.05.2024
  • |
  • 10:00

Ženy
1. KUŠNÍROVÁ Natália01:41:26,00
2. VÍZNEROVÁ Janka01:45:44,00
3. Raábová Timea01:50:05,00

Muži
1. Majerník Karol01:27:06,00
1. KOLLÁR Ľubomir01:27:06,00
3. ŠPAK Ján01:27:07,00

Rudlovský beh do vrchu

  • Rudlov
  • |
  • 25.05.2024
  • |
  • 14:00

Muži
1. KAMAS Tomáš45:23
2. JURKO Ján47:50
3. HAJNÍK Matúš48:22

Ženy
1. BOCHOVÁ Zuzana01:01:19
2. VARGOVÁ Ivana01:02:18
3. GONOSOVÁ Gabriela01:04:08