Novinky

Horehronská Trailová Liga 2020 - celkové poradie

  • Horehronie
  • |
  • 31.12.2020
  • |
  • 00:00

Ženy
1. JENEJOVA Vanda
2. BRAŠEŇOVÁ Anna
3. SLIVKOVÁ Viera

Muži
1. SCHIEBER Matej
2. POCKĽAN Ján
3. TABERNAUS Marek

Beh v raji 2020 - 5 km

  • Dobšinská ľadová jasky...
  • |
  • 19.09.2020
  • |
  • 11:05

Ženy
1. GEJDOŠOVÁ Zuzana19:31,05
2. VU Anna22:16,04
3. KOPČÁKOVÁ SELIGOVÁ Beáta22:20,79

Muži
1. BACHRATÝ Štefan17:54,32
2. HUTKA Dominik18:18,33
3. VRÁBEL Oliver18:36,31

Beh v raji 2020 - NW 5 km

  • Dobšinská ľadová jasky...
  • |
  • 19.09.2020
  • |
  • 11:05

Ženy
1. REŠOVSKÁ Anna36:06,24
2. KOVAROVA Jana36:31,33
3. STANISLAVOVA Ľubica40:19,21

Muži
1. GAŠPAR Ľubomír33:13,01
2. ŠOLTÉS Jozef33:13,02
3. LAPŠANSKÝ Viktor33:13,49

Beh v raji 2020 - 10 km

  • Dobšinská ľadová jasky...
  • |
  • 19.09.2020
  • |
  • 11:00

Ženy
1. MARTONOVA Denisa39:01,84
2. ROHÁČOVÁ Radka40:07,23
3. JANEČKOVÁ Dana40:45,73

Muži
1. VYŠŇOVSKÝ Patrik32:52,31
2. IVANIUTA Taras33:49,28
3. OROLIN Pavol34:59,76

Závadský štvanec 10 km

  • Závadka nad Hronom
  • |
  • 19.09.2020
  • |
  • 10:00

Ženy
1. JENEJOVA Vanda48:22,75
2. SLIVKOVÁ Viera48:50,12
3. BRAŠEŇOVÁ Anna49:47,46

Muži
1. SCHIEBER Matej40:48,45
2. KŇAZE Gabriel41:11,39
3. TUKA Michal41:29,40

Malý pieninský maratón - 18 km

  • Červený Kláštor
  • |
  • 15.09.2020
  • |
  • 10:00

Muži
1. MIHALOV Adam01:03:23
2. OROLÍN Pavol01:03:56
3. KUBEJ Tomáš01:06:18

Ženy
1. ČONKOVÁ Simona01:20:43
2. HOBOROVÁ Tímea01:21:08
3. BENAČKOVÁ Janka01:25:11

Malý pieninský maratón - štafety 9+9 km

  • Červený Kláštor
  • |
  • 15.09.2020
  • |
  • 10:00

Útek do divočiny

  • Banská Bystrica
  • |
  • 15.09.2020
  • |
  • 10:00

Muži
1. FRAŇO Peter00:47:34
2. SCHIEBER Matej00:48:21
3. KŇAZE Gabriel00:51:01

Ženy
1. FURÁKOVÁ Iveta00:55:02
2. JENEJOVÁ Vanda00:57:25
3. SLIVKOVÁ Viera00:59:59

Sačurovská pätnástka - 15 km

  • Sačurov
  • |
  • 13.09.2020
  • |
  • 13:00

Muži
1. REPÁK Erik00:54:26
2. SKUBEŇ Rastislav00:56:44
3. IVANČO Michal00:58:55

Ženy
1. STANOVČÁKOVÁ Zuzana01:07:25
2. VASILOVÁ Veronika01:12:53
3. KOPČÁKOVÁ SELIGOVÁ Beáta01:12:53
3. HNATOVÁ Veronika01:13:37

Sačurovská päťka - 5 km

  • Sačurov
  • |
  • 13.09.2020
  • |
  • 13:00

Muži
1. MADAR Patrik00:17:31
2. JENČO Michal00:17:35
3. FEŠOVIČ Giorgio00:18:43

Ženy
1. ZÁVODNÍKOVÁ Anka00:25:33
2. SOTÁKOVÁ Daniela00:26:29
3. LUKAČOVÁ Janetta00:26:36

Šamorínska bežecká liga, 5.kolo

  • Lesopark Pomlé
  • |
  • 13.09.2020
  • |
  • 00:00

Muži
1. TOTH Daniel02:27,30
2. GOMBÁRIK Ondrej02:29,60
3. PETRO Maximilian02:30,08

Ženy
1. MIKULOVÁ Diana02:43,38
2. DUPAČOVÁ Stela02:50,54
3. FEHÉR Regina02:52,12

Beh do Choča, Memoriál Jozefa Čajku

  • Vyšný Kubín
  • |
  • 12.09.2020
  • |
  • 10:00

Muži
1. HLAVČO Jozef00:44:41
2. DANKO Matus00:48:28
3. HORÁK Ondřej00:48:45

Ženy
1. FRACZYSTA Katarzyna01:01:32
2. TRIZNOVÁ Simona01:03:06
3. KUZMOVÁ Janka01:03:30

Beh okolo Spišského hradu - 12 km

  • Spišské Podhradie
  • |
  • 06.09.2020
  • |
  • 09:00

Muži
1. DLUGOSZ Andrej00:44:33
2. GAD Miroslav00:45:26
3. KAMAS Tomáš00:45:38

Ženy
1. MARTONOVÁ Denisa00:49:54
2. GEJDOŠOVÁ Zuzana00:54:14
3. ULIČNÁ Slavomíra00:57:02

Heľpiansky kros - 8,2 km

  • Heľpa
  • |
  • 05.09.2020
  • |
  • 10:30

Ženy
1. JENEJOVA Vanda40:51,28
2. BRAŠEŇOVÁ Anna42:15,92
3. VARGOVÁ URSÍNYOVÁ Karin44:41,49

Muži
1. SCHIEBER Matej33:16,87
2. KUBEJ Tomáš35:39,33
3. POCKĽAN Ján37:21,87

Beh SNP 2020 - Beh SNP 2020 - Polmaratón

  • Liptovská Teplička
  • |
  • 05.09.2020
  • |
  • 10:00

Muži
1. HAVIARIK Jakub01:44:01
2. OROLIN Pavol01:48:46
3. TRTEK Roman01:50:49

Ženy
1. VORKOVÁ Daniela02:06:13
2. STRUHÁROVÁ Soňa02:16:29
3. SULÍKOVÁ Katarína02:20:55

Instagram pretekaj.sk