8 TISÍCOVIEK

8 TISÍCOVIEK

01.03.2021 - 31.08.2021       Slovensko, Česko, Poľsko       www.nordicwalker.online

Finišerská výzva pre NORDIC WALKEROV a BEŽCOV zo Slovenska, Čiech a Poľska.

Výsledky Pretekári

Finišerská výzva #8TISICOVIEK pre NORDIC WALKEROV a BEŽCOV zo Slovenska, Čiech a Poľska.

Zdolajte osem vrcholov nad 1000 m.n.m po turistických značkách doma (SR, ČR, PL). Prekonajte seba, spoznajte nové miesta a inšpirujte sa krásnymi výhľadmi.

Okrem zažitkov máte v registračnom balíčku eko kľúčenku, dizajnovú športovú šatku, nálepku a podporíte turistické značenie. Po zdolaní 8 TISÍCOVIEK získate jedinečnú multifunkčnú eko 3D medailu, diplom a budete zaradený do žrebovania o zaujímavé ceny. 

Pre tých, ktorým nebude stačiť 8 TISÍCOVIEK a chcú ich dať viac, máme pripravenú individuálnu súťaž, v ktorej najlepši NORDIC WALKERI a BEŽCI získajú špeciánu cenu :). 

  Viac o bežeckej výzve   Viac o Nordic Walking výzve

DO FINIŠERSKEJ VÝZVY SA BUDÚ POČÍTAŤ VAŠE FOTOGRAFIE PRI TURISTICKY ZNAČENÝCH VRCHOCH A SEDLÁCH S NADMORSKOU VÝSKOU 1000 M.N.M. A VIAC.

  Prehľad slovenských tisícoviek   Prehľad českých tisícoviek   Prehľad poľských tisícoviek

Účastník potvrdzuje, že sa zúčastňuje podujatia  na vlastnú zodpovednosť. Zároveň prehlasuje, že jeho zdravotný stav a fyzická kondícia mu umožňuje absolvovať finišerskú výzvu 8 TISÍCOVIEK a že bude počas celého podujatia dodržiavať zásady fair-play a pokyny organizátorov.

Finišerská výzva 8TISICOVIEK je individuálne podujatie v určenom časovom období. Poprosíme o dodržiavanie všetkých opatrení proti šíreniu vírusu COVID-19 a sledovať všetky aktuálne platné opatrenia verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, Českej republiky a Poľskej republiky. 

8 TISÍCOVIEK - Beh
8 TISÍCOVIEK - Beh
  • Slovensko, Česko, Poľs...
  • 01.03.2021
  • 00:00
8 TISÍCOVIEK - Nordic Walking
8 TISÍCOVIEK - Nordic Walking
  • Slovensko, Česko, Poľs...
  • 01.03.2021
  • 00:00

Organizátor

Ján Brádňanský - OMU
Nová štvrť 741
98055 Klenovec
http://www.nordicwalker.online
Kontaktovať organizátora

8 TISÍCOVIEK