Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Detská liga Adriána Babiča 2023
6. kolo - Medzilaborce - Results
Pretekaj.sk
6. kolo - Medzilaborce
Results
Detská liga Adriána Babiča 2023
Races:
6. kolo - Medzilaborce
Bachureňská Winter Detská MTB - 0. kolo
1. kolo - Castle Cross Veľká Ida
2. kolo - Prešovské dni cyklistiky
3. kolo - Renčišov - Horská chata Buče
4. kolo - Lučivná - Memoriál A. Babiča
5. kolo - Podolínec
6. kolo - Medzilaborce
7. kolo - Moldavské limity
8. kolo - Horal Junior
Horal Svit - Svitská Horalka
9. kolo - Čarnohurček 2023
10. kolo - Spišský Hrhov
11. kolo - Košice
12. kolo - Tatranská Lomnica
Konečné poradie 2023
Download
attachment.type.PROG
Propozície - 6. kolo - Medzilaborce (1,8MB)
Categories:
BCH - BABY Chlapci
BD - BABY Dievčatá
MIKCH - MIKRO Chlapci
MIKD - MIKRO Dievčatá
MILICH - MILI Chlapci
MILID - MILI Dievčatá
MINICH - MINI Chlapci
MINID - MINI Dievčatá
MLZ - Mladší žiaci
MLD - Mladšie žiačky
STZ - Starší žiaci
STD - Staršie žiačky
MIKRO Chlapci
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
Points
1
MIKCH
(1.)
2
ŠARNIK Jakub
2017
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
03:51,22
00:00,00
30
2
MIKCH
(2.)
1
ZAMIŠKA David
2017
(Poprad)
04:00,98
00:09,76
25
3
MIKCH
(3.)
3
PUŠKÁR Jozef
2018
(Odorín)
04:18,74
00:27,52
22
4
MIKCH
(4.)
4
NOVOTNÝ Dávid
2017
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
04:29,64
00:38,42
20
5
MIKCH
(5.)
6
SLIVA Oliver
2018
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
05:11,48
01:20,26
18
Zobraziť kompletné výsledky (7)
MIKRO Dievčatá
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
Points
1
MIKD
(1.)
32
Lukáčová Linda
2018
(Prešov)
05:06,98
00:00,00
30
MILI Chlapci
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
Points
1
MILICH
(1.)
55
KOŇÁK Matej
2016
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
07:23,69
00:00,00
30
2
MILICH
(2.)
51
SAKMÁR Tobias
2015
CYKLO SPIŠ Levoča
07:36,00
00:12,31
25
3
MILICH
(3.)
56
MULAČ Patrik
2016
ŠK KOMPAS
07:44,95
00:21,26
22
4
MILICH
(4.)
52
KOVÁČ Matias
2016
SB Seňa Bikers
07:47,45
00:23,76
20
5
MILICH
(5.)
53
MILAN Wiktor
2015
MTB MOSiR Dukla
08:20,55
00:56,86
18
Zobraziť kompletné výsledky (6)
MILI Dievčatá
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
Points
1
MILID
(1.)
72
RUŽBASKÁ Ninka
2015
CKM Poprad
08:17,23
00:00,00
30
2
MILID
(2.)
73
CIRJÁKOVÁ Lujza
2016
(Poprad)
08:30,15
00:12,92
25
3
MILID
(3.)
76
FIRDOVÁ Ela
2015
10:25,25
02:08,02
22
MINI Chlapci
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
Points
1
MINICH
(1.)
82
SLIVA Tomáš
2013
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
08:06,72
00:00,00
30
2
MINICH
(2.)
81
ČORBA Aleš
2013
Cyklo Čajka Racing
08:39,88
00:33,16
25
3
MINICH
(3.)
86
NOVOTNÝ Filip
2013
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
08:48,46
00:41,74
22
4
MINICH
(4.)
84
KARNIŠ Jakub
2013
Cyklo Čajka Racing
08:56,36
00:49,64
20
5
MINICH
(5.)
88
ŠARNIK Michal
2014
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
09:15,53
01:08,81
18
Zobraziť kompletné výsledky (9)
MINI Dievčatá
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
Points
1
MINID
(1.)
106
MERTOVÁ Barbora
2014
Proefekt
13:42,84
00:00,00
30
Mladší žiaci
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
Points
1
MLZ
(1.)
122
SAKMÁR Denis
2011
CYKLO SPIŠ Levoča
11:03,95
00:00,00
30
2
MLZ
(2.)
121
SCHERFEL Fabián
2012
(Kežmarok)
12:09,93
01:05,98
25
3
MLZ
(3.)
124
BUČKO Maximilián
2012
Cyklo Čajka Racing
12:23,90
01:19,95
22
4
MLZ
(4.)
125
PROKOPOVIČ Michal
2012
CK Energia Svit
12:59,01
01:55,06
20
5
MLZ
(5.)
127
KNAPÍK Krištof
2011
Cyklo Čajka Racing
13:05,46
02:01,51
18
Mladšie žiačky
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
Points
1
MLD
(1.)
142
SLIVKOVÁ Adela
2011
Petist Bike Humenné
12:17,97
00:00,00
30
2
MLD
(2.)
148
RÁZUSOVÁ Martina
2011
Cyklistická Tour
12:54,21
00:36,24
25
3
MLD
(3.)
149
VÁGNEROVÁ Júlia
2011
CYKLO SPIŠ Levoča
14:42,12
02:24,15
22
4
MLD
(4.)
144
ČAJKOVÁ Ema
2011
Cyklo Čajka Racing
15:17,26
02:59,29
20
5
MLD
(5.)
147
VARGOVÁ Anna
2011
Petist Bike Humenné
18:01,94
05:43,97
18
Zobraziť kompletné výsledky (7)
Starší žiaci
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
Points
1
STZ
(1.)
171
KAŇUK Ján
2009
CykloČajka Racing
14:18,79
00:00,00
30
2
STZ
(2.)
152
KAMENICKÝ Filip
2010
Cyklo Čajka Racing
14:46,57
00:27,78
25
3
STZ
(3.)
156
SLIVA Jakub
2010
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
15:58,06
01:39,27
22
4
STZ
(4.)
155
SCHERFEL Vratko
2010
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
17:29,93
03:11,14
20
5
STZ
(5.)
157
Čakurda Filip
2009
Cyklo Čajka Racing
20:43,83
06:25,04
18
Staršie žiačky
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
Points
1
STD
(1.)
161
IŠTVAN Sarah
2010
Petist Bike Humenné
18:20,02
00:00,00
30
2
STD
(2.)
166
MERTOVÁ Zara
2010
PROefekt Košice
19:44,61
01:24,59
25