Virtuálne preteky 2018

Virtuálne preteky 2018

01.03.2018 - 31.12.2018       Vysoké Tatry       www.sporttatry.sk

3. ročník virtuálnych pretekov prebieha na vybraných trasách v lokalitách Vysokých Tatier. Všetky trasy je možné absolvovať behom, chôdzou, NW a trasu na Sliezsky dom aj na bicykli resp. v zime aj na lyžiach. Svojou účasťou získate možnosť vyhrať športové hodinky GARMIN (na zaradenie do žrebovania je nutné absolvovať preteky do 31.12.2018). Zároveň svojou registráciou podporíte značenie a údržbu tatranských bežeckých a NW trás.

Virtuálne preteky na trase, ktorá spája Štrbské a Popradské pleso. Momentálne je dostupná len základná registrácia.

About track Okolo Štrbského a Popradského plesa

Jedna z najkrajších bežeckých tatranských trás, spájajúcich dve nádherné vysokohorské plesá. Každoročne sa na nej v septembri konajú trailové bežecké preteky Memoriál Pavla Antala.
Trasa vedie od hotela Patria zo strany Vatra baru k Štrbskému plesu. Okolo jazera urobí celý okruh proti smeru hodinových ručičiek, odkiaľ za kolibou Patria odbočí vpravo na cestičku vedúcu k asfaltke a pokračuje po červenej turistickej značke na Popradské pleso. Po dobehnutí k jazeru nasleduje okruh proti smeru hodinových ručičiek. Cieľ je pri schodoch na terasu reštaurácie horského hotela Popradské Pleso. Povrch trasy: 97 % turistický chodník, 3% asfalt

Length: 8,00 km
Start: Štrbské Pleso, Hotel Patria
Finihs: Horský hotel Popradske Pleso
Lowest point: 1 350 m a.s.l.
Highest point: 1 557 m a.s.l.
Total Ascent: 402 m.
Total Descent: 248 m.

Organizátor

ACB Slovensko, o.z.
Karpatská 3256/15
05801 Poprad
http://www.acb.sk
Kontaktovať organizátora

Virtuálne preteky 2018

Štrbské pleso - Popradské pleso