Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Beh Vyšnou Myšľou - 17. ročník
Beh Vyšnou Myšľou - 17. ročník - Results
Pretekaj.sk
Beh Vyšnou Myšľou - 17. ročník
Results
Beh Vyšnou Myšľou - 17. ročník
Races:
Beh Vyšnou Myšľou - 17. ročník
Beh Vyšnou Myšľou - preteky detí
Beh Vyšnou Myšľou - 17. ročník
Beh Vyšnou Myšľou - štafety
Download
attachment.type.PROG
Propozície (399,2kB)
Categories:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
A - Muži do 39 rokov
B - Muži 40 - 49 rokov
C - Muži 50 - 59 rokov
D - Muži 60-69 rokov
E - Muži nad 70 rokov
F - Ženy do 39 rokov
G - Ženy 40-49 rokov
H - Ženy 50-59 rokov
I - Ženy nad 60 rokov
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
1
A
(1.)
101
BAK Roman
1986
BK Vyšná Myšľa
00:24:45
00:00:00
2
A
(2.)
118
REPÁK Erik
1991
BKO Vyšná Myšla
00:25:37
00:00:52
3
B
(1.)
34
MALYY Anatoliy
1974
Ukrajina
00:26:02
00:01:17
4
A
(3.)
1
MOŇOK Tomáš
2005
BKO V. Myšľa
00:26:43
00:01:58
5
A
(4.)
63
PODANÝ Jakub
1985
H24 Málkov
00:27:20
00:02:35
6
B
(2.)
73
ŠELLENG Marek
1983
PRESTIGE Košice
00:28:03
00:03:18
7
B
(3.)
74
IVAŇÁK Radomir
1975
Obec Bohdanovce
00:28:23
00:03:38
8
A
(5.)
114
MIĽO Peter
1989
BKO Vyšná Myšľa
00:28:25
00:03:40
9
C
(1.)
83
HOJDA Igor
1969
DANKAteam
00:28:44
00:03:59
10
C
(2.)
90
KRAČUN Pavel
1973
Nižná Myšľa
00:28:54
00:04:09
11
A
(6.)
24
ALEKSANDROV Ivaylo
1992
Vyšná Myšľa
00:29:50
00:05:05
12
G
(1.)
113
LAMIOVÁ Katarína
1983
VKM - Víkendový kilometrovník Košice
00:29:55
00:05:10
13
D
(1.)
27
RÁCZ Štefan
1961
Kysak
00:29:58
00:05:13
14
C
(3.)
8
VAĽA Vladimír
1970
Autolux Košice
00:30:04
00:05:19
15
B
(4.)
16
PASTOR František
1979
Košice
00:30:20
00:05:35
16
C
(4.)
95
KOCAN Michal
1973
Active life team Košice
00:31:25
00:06:40
17
F
(1.)
98
HNATOVÁ Veronika
1990
Active life team Košice
00:31:37
00:06:52
18
C
(5.)
68
BUKOVIČ Norbert
1970
NIKA WRC Rožňava
00:32:02
00:07:17
19
A
(7.)
13
REPÁK Emil
1986
BKO Vyšná Myšla
00:32:14
00:07:29
20
D
(2.)
81
BALOGH Vladimír
1963
TJ Obal servis Košice
00:32:29
00:07:44
21
E
(1.)
88
ČIGÁŠ Ján
1952
Košice
00:32:41
00:07:56
22
G
(2.)
51
REIŠTETTEROVÁ Miriam
1975
LK Metropol Košice
00:32:50
00:08:05
23
G
(3.)
66
BARANSKÁ Martina
1975
Active life team Košice
00:32:58
00:08:13
24
A
(8.)
112
ŠPACAI Matej
1992
Active life team Košice
00:33:14
00:08:29
25
D
(3.)
89
BALÁŽ Jaro
1958
Active life team Košice
00:33:33
00:08:48
26
G
(4.)
65
BUGORČÍKOVÁ Monika
1975
Košice
00:34:02
00:09:17
27
A
(9.)
75
TURIK Adrian
2002
Lukačovce
00:34:05
00:09:20
28
B
(5.)
110
PÁSTOR Imrich
1974
Cassovia running team
00:34:21
00:09:36
29
A
(10.)
108
VICO Ľuboslav
1985
ZPGvP Košice
00:34:27
00:09:42
30
A
(11.)
23
KUNDRÁK Tomáš
1995
Rekreačný bežec Haniska
00:34:42
00:09:57
31
F
(2.)
106
SOPKOVÁ Kristína
1991
BK Vyšná Myšľa
00:34:51
00:10:06
32
A
(12.)
111
LUKÁČ Matúš
1988
TJ Nižná Myšľa
00:35:06
00:10:21
33
F
(3.)
91
KOČIŠ Zuzana
1990
Klub Mokrance
00:35:13
00:10:28
34
G
(5.)
96
KOPČÁKOVÁ SELIGOVÁ Beáta
1980
Metropol Košice
00:35:15
00:10:30
35
A
(13.)
92
BOKŠAI Attila
1990
Buzica
00:35:17
00:10:32
36
E
(2.)
12
ŠVEC Štefan
1949
Košice
00:35:18
00:10:33
37
C
(6.)
82
ŠOLTÝS Milan
1972
BK Poprad
00:35:20
00:10:35
38
A
(14.)
117
DUŠENKA Igor
1987
Bardejov
00:36:01
00:11:16
39
D
(4.)
67
NIŽNÍK Ján
1960
ProRun Moldava
00:37:09
00:12:24
40
D
(5.)
22
DMYTRO Ivanish
1958
MCHR Ruskov
00:37:10
00:12:25
41
B
(6.)
100
FORIŠ Jozef
1975
Košice-Krásna
00:37:16
00:12:31
42
H
(1.)
69
BUKOVIČOVÁ Jolana
1972
NIKA WRC Rožňava
00:37:49
00:13:04
43
B
(7.)
105
KRÁLIK Ladislav
1978
Košice
00:37:56
00:13:11
44
I
(1.)
80
SEMANOVÁ Zlatka
1958
Košice
00:38:23
00:13:38
45
I
(2.)
38
TISZOVÁ Alžbeta
1957
TMS International Košice
00:38:39
00:13:54
46
G
(6.)
58
ŠVECOVÁ Andrea
1977
Košice
00:38:52
00:14:07
46
G
(6.)
103
MARIŇAKOVÁ Erika
1974
BKO Vyšná Myšľa
00:38:52
00:14:07
48
D
(6.)
45
DANCÁK Zoltán
1959
BK Vyšná Myšľa
00:39:02
00:14:17
49
B
(8.)
102
MESÁROŠ Ján
1974
Active life team Košice
00:39:22
00:14:37
50
B
(9.)
3
HAJDUCH Tomáš
1980
Motoride.sk
00:40:01
00:15:16
51
F
(4.)
97
TOMČEJOVÁ Veronika
1984
Košice
00:40:18
00:15:33
52
F
(5.)
76
TURIKOVÁ Viktoria
2001
Lukačovce
00:40:39
00:15:54
53
E
(3.)
49
HUSZÁR Tibor
1952
Kechnec
00:40:56
00:16:11
54
H
(2.)
93
SCHNUREROVÁ Renáta
1966
Michaľany
00:41:18
00:16:33
55
B
(10.)
116
POGÁNY Branko
1978
Active life team Košice
00:41:23
00:16:38
56
H
(3.)
42
JANOVIČOVÁ Iveta
1971
BK Forresta Gumpa
00:42:14
00:17:29
57
D
(7.)
85
MIHOK Imrich
1954
Beh za chudobných
00:42:28
00:17:43
58
A
(15.)
77
KAŽIMÍR Rudolf
1989
Hasiči Bidovce
00:42:35
00:17:50
59
A
(16.)
84
TUR Róbert
1985
Košice
00:42:38
00:17:53
60
H
(4.)
70
BALTESOVÁ Katarína
1971
NizMys@ky
00:43:34
00:18:49
61
H
(5.)
71
BALTESOVÁ Tatiana
1972
NizMys@ky
00:43:56
00:19:11
62
B
(11.)
11
DUBIEL Slavomír
1982
Slovenské hemofilické združenie Ždaňa
00:44:34
00:19:49
63
F
(6.)
99
KISS Lucia
1985
Košice
00:45:12
00:20:27
64
B
(12.)
109
KANDRA Marek
1982
FINIX Lorinčik
00:45:29
00:20:44
65
E
(4.)
79
BAČÍK Peter
1953
Košice
00:45:55
00:21:10
66
A
(17.)
78
SABOL Ján
1990
Hasiči Bidovce
00:46:04
00:21:19
67
G
(8.)
115
LAŠUTOVÁ Renátka
1974
Košice
00:46:25
00:21:40
68
B
(13.)
87
MÜLLER Marek
1979
Active life team Košice
00:46:28
00:21:43
69
G
(9.)
72
KARVANSKÁ Erika
1977
Nižná Myšľa
00:46:40
00:21:55
69
G
(9.)
107
NECKÁŘOVÁ Soňa
1974
Nižná Myšľa
00:46:40
00:21:55
71
E
(5.)
104
POLÁK Peter
1948
Beh za chudobných
00:46:48
00:22:03
72
H
(6.)
94
TÓTHOVÁ Monika
1966
Kuzmice
00:52:20
00:27:35
73
B
(14.)
86
LÖRINC Jozef
1982
05 BK Furča Košice
00:57:38
00:32:53
E
62
JUHÁSZ Vincent
1941
BK Vyšná Myšľa
DNF