Nájdete na pretekaj.sk

Informačné systémy zjednodušujú každodenný život. Pomáhame organizátorom a športovcom prekonávať technické prekážky pri registrácii do podujatí a umožňujeme pohodlné prezeranie neopakovateľných športových výkonov.

Novinky

Zamagurská deviatka - mládež

  • Spišské Hanušovce
  • |
  • 03.08.2019
  • |
  • 12:00

Ženy
1. KOSTKOVÁ Tatiana02:41,69
2. TREBUŇOVÁ Dominika02:45,50
3. OVŠONKOVÁ Tamarka03:08,34

Muži
1. PAZERA Danko03:11,13
2. NOVOTNÝ Matúš03:28,69
3. NOVOTNÝ Branko03:43,33

Zamagurská deviatka

  • Spišské Hanušovce
  • |
  • 03.08.2019
  • |
  • 10:00

Muži
1. MLYNÁR Peter37:36,84
2. MLYNÁR Martin40:53,81
3. LAVRIK Jaroslav42:13,77

Ženy
1. KUCHÁRIKOVÁ Michaela45:12,75
2. KRAMÁRIKOVÁ Jana52:00,68
3. NOVÁKOVA Viera53:44,27

MJS - Detské a mládežnícke preteky

  • Nová Lesná
  • |
  • 20.07.2019
  • |
  • 15:20

Ženy
1. SKOKANOVÁ Nela00:00,10
2. SKOVAJSOVÁ Zara00:00,20
3. TREPÁČOVÁ Karin00:00,30

Muži
1. KRET Andrej00:00,80
2. HVIZDAK Patrik00:00,90
3. VALLEJO SKALICAN Arturo Máximo00:01,00

Memoriál Jána Stilla - Nordic Walking

  • Nová Lesná
  • |
  • 20.07.2019
  • |
  • 15:03

Ženy
1. KUBÁNYIOVÁ Silvia01:15:57,78
2. POHORELCOVÁ Janka01:16:48,68
3. SIVÁKOVÁ Markéta01:18:04,94

Muži
1. ŠOLTÉS Jozef01:09:26,11
2. GAŠPAR Ľubomír01:09:32,80
3. KUBANYI Jaroslav01:11:15,44

Memoriál Jána Stilla - 9370m

  • Nová Lesná
  • |
  • 20.07.2019
  • |
  • 15:00

Ženy
1. MIHOKOVÁ Tímea49:45,74
2. KOCOVÁ Lucia50:20,71
3. Holečková Zuzana52:48,58

Muži
1. MLYNÁR Peter39:44,94
2. Kocian Konštantín40:31,43
3. ZIMMERMANN Marián40:38,26

Memoriál Jána Stilla - 6600m

  • Nová Lesná
  • |
  • 20.07.2019
  • |
  • 15:00

Ženy
1. SUČOVÁ Erika37:23,38
2. KRAMÁRIKOVÁ Jana38:14,02
3. TVERĎÁKOVÁ Lucia39:41,88

Muži
1. SUMERLING Štefan28:49,59
2. KOŠÍK Jozef29:24,15
3. SLÁMA Richard29:51,68

Memoriál Jána Stilla - Night Run 2019

  • Nová Lesná
  • |
  • 19.07.2019
  • |
  • 20:00

Muži
1. SVAJDA Gabriel19:01,13
2. DUBAŠÁK Jozef19:34,63
3. GEMZA Tomáš19:44,43

Ženy
1. Pejpkova Katarína20:45,40
2. GEJDOŠOVÁ Zuzana23:05,16
3. ŠULDESOVÁ Andrea23:13,07

MŠM - žiacke preteky

  • Štrba
  • |
  • 14.07.2019
  • |
  • 09:45

Muži
1. USTUPSKI Jan00:29,72
2. HVIZDÁK Patrik00:30,66
3. KOZYR Bohdan00:32,37

Ženy
1. BUJDOVÁ Barborka00:31,50
2. DUBAŠÁKOVÁ Laura00:32,51
3. ŠERFELOVÁ Karolína00:35,78

Malý štrbský maratón - 42. ročník

  • Štrba
  • |
  • 14.07.2019
  • |
  • 09:30

Ženy
1. SZABÓ Tünde02:03:28,00
2. NGANGA Jane Wanja02:07:28,20
3. BURZOVÁ Martina02:16:32,60

Muži
1. NJERI Simon Kamau01:39:33,00
2. SAHAJDA Tibor01:40:15,00
3. WANGARI Peter Chege01:49:41,00

Malý štrbský maratón - 10 km

  • Štrba
  • |
  • 14.07.2019
  • |
  • 09:30

Ženy
1. SMERČIAKOVÁ Aneta42:08,20
2. MLYNČEKOVÁ Slávka43:14,60
3. KROMKOVÁ Monika46:47,10

Muži
1. ZIMMERMANN Marián34:47,70
2. DUBAŠÁK Jozef36:21,60
3. SKALA Tomáš36:31,00

Malý štrbský maratón - Nordic Walking

  • Štrba
  • |
  • 14.07.2019
  • |
  • 09:30

Ženy
1. ŠERFELOVÁ Jiřina01:13:10,40
2. ŠIMOVÁ Simona01:13:32,40
3. KUBÁNYIOVÁ Silvia01:14:15,40

Muži
1. GAŠPAR Ľubomír01:09:25,40
2. KUBANYI Jaroslav01:10:07,40
3. KOSTRAB Pavol01:11:25,60

Night Cross

  • Kežmarok
  • |
  • 28.06.2019
  • |
  • 21:00

Muži
1. SIVÁK Rastislav37:20,20
2. OVŠANKA Peter37:29,80
3. HUDÁK Anton37:31,00

Ženy
1. MIHOKOVÁ Timea37:51,50
2. FIGLÁROVÁ Vladimíra41:40,30
3. CONKOVA Simona42:18,50

Night Cross NW

  • Kežmarok
  • |
  • 28.06.2019
  • |
  • 21:00

Muži
1. LAPŠANSKÝ Viktor56:46,40
2. FABIAN Jozef58:30,50
3. BALLEK Vladimir01:01:31,10

Ženy
1. SIVÁKOVÁ Markéta01:02:05,20
2. ŠULÁNOVÁ Gabriela01:03:19,60
3. ZAHAREKOVÁ Barbora01:03:38,70

15 km letný Račiansky kros

  • Knižková dolina - Brat...
  • |
  • 16.06.2019
  • |
  • 10:00

Muži
1. SITÁŠ Daniel01:06:59,05
2. SZABO Tomas01:12:43,85
3. MORAVČÍK Alexander01:15:20,19

Ženy
1. ŠTÍTIKOVÁ Anna01:23:04,45
2. BESEDIČOVÁ Ivana01:24:15,16
3. SLUŠNÁ Zuzana01:27:06,10