Novinky

Celkové poradie ZBS 2022/23

  • 11.02.2023
  • |
  • 10:00

Ženy
1. GOLEŇOVÁ Žaneta
2. MRÁZOVÁ Jurina
3. POPRACOVÁ Drahomíra

Muži
1. VANEČKO Martin
2. KRAVČÁK Filip
3. FURMAN Róbert

Malinô Brdo Night Skialp - OPEN

  • Malinô brdo
  • |
  • 04.02.2023
  • |
  • 17:00

Muži
1. BARAN Matej41:57,01
2. Korfant Matúš41:57,32
3. Michalek Pavol44:09,48

Ženy
1. HOŠEKOVÁ Lenka55:04,26
2. CHRAMCOVÁ Mária01:04:22,08
3. CSIFFARYOVA Sofia01:06:48,62

Pohár ZSL - 1. deň

  • Levoča Nordic Centrum
  • |
  • 28.01.2023
  • |
  • 11:00

Muži
1. MICHALKO Adrián03:30,30
2. TKÁČ Tadeáš03:33,60
3. PALGUTA Dávid03:41,90

Ženy
1. KLEBERCOVÁ Gréta03:21,00
2. SITÁRIKOVÁ Klaudia03:27,50
3. MATIESKOVÁ Sofia03:28,60

Obrovský slalom - 1. kolo

  • Monkova dolina
  • |
  • 26.01.2023
  • |
  • 10:00

Ženy
1. Ilavska Nina00:29,70
2. Kunová Júlia00:30,10
3. Lapšanská Kamila00:30,60

Muži
1. Galfy Alexander00:29,90
1. Kulanga Alex00:29,90
3. Bilgin Arthur00:30,20

Beh na lyžiach - 1.kolo

  • Monkova dolina
  • |
  • 26.01.2023
  • |
  • 10:00

Muži
1. Kováčik Adam03:48,86
2. Maj Martin03:59,76
3. Jurčo Mathias05:21,45

Ženy
1. Bartoňová Veronika03:28,86
2. Kováčiková Aurélia05:41,30
3. Mazurková Lea07:10,01

Pohár ZSL - Snow Park Ľadová

  • Snow Park Ľadová
  • |
  • 21.01.2023
  • |
  • 11:00

Ženy
1. BERAXOVÁ Alica04:21,2
2. LEŠTÁKOVÁ Nela04:43,0
3. KOUDELOVÁ Aneta04:53,0

Muži
1. HÚSENICA Ľuboš04:38,3
2. JANKO Teodor04:43,6
3. HARBACH Benjamín04:48,3

Pohár ZSL žiactva

  • Slovensko
  • |
  • 21.01.2023
  • |
  • 10:00

Pohár ZSL dorastu a dospelých

  • Slovensko
  • |
  • 15.01.2023
  • |
  • 10:00

Horovská desiatka - silvestrovský beh

  • Horovce
  • |
  • 31.12.2022
  • |
  • 11:00

Muži
1. TOMEČEK Adam00:31:39
2. REPÁK Erik00:33:57
3. VYSŇOVSKÝ Patrik00:34:49

Ženy
1. BOCHOVÁ Zuzana00:43:07
2. BOSÁKOVÁ Zuzana00:43:37
3. VASIĽOVÁ Veronika00:44:26

2. kolo ZBS Nová Polianka

  • Nová Polianka
  • |
  • 03.12.2022
  • |
  • 12:00

Muži
1. KRAVČÁK Filip31:47,99
2. FURMAN Róbert31:59,57
3. VANEČKO Martin32:49,29

Ženy
1. GOLEŇOVÁ Žaneta29:35,76
2. MRÁZOVÁ Jurina29:46,46
3. POPRACOVÁ Drahomíra32:48,46

2. kolo ZBS - detské preteky

  • Nová Polianka
  • |
  • 03.12.2022
  • |
  • 10:30

Ženy
1. KURUCOVÁ Tamara01:26,70
2. MARTINKOVÁ Ema Viktória01:33,06
3. BIZUBOVÁ Mária01:34,35

Muži
1. HANEČÁK Timotej01:27,32
2. NOVÁK Teodor01:28,72
3. KOVÁČIK Adam01:31,70

Ruskov 16,8 km

  • Ruskov
  • |
  • 17.11.2022
  • |
  • 13:00

Muži
1. BULITKA László00:56:02
2. PÁLFI Štefan00:58:50
3. KOHARI Szabolcs Gábor01:02:09

Ženy
1. ŠAMULÁKOVÁ Petra01:09:22
2. BOSÁKOVÁ Zuzana01:12:07
3. HRUBOVSKÁ Miroslava01:13:49

Ruskov 9,7 km

  • Ruskov
  • |
  • 17.11.2022
  • |
  • 13:00

Muži
1. KAŽIMÍR František00:39:09
2. FILČÁK Matej00:42:42
3. HUDÁK Martin00:44:09

Ženy
1. FEHÉROVÁ Agnesa00:50:09
1. HOLUBECKÁ Alena00:50:09
3. VRBIAKOVÁ Edita00:50:46

1. kolo ZBS - Steeplechase

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 12.11.2022
  • |
  • 13:00

Ženy
1. MRÁZOVÁ Jurina24:50,76
2. GOLEŇOVÁ Žaneta25:50,36
3. TOPOROVÁ Ľubica26:57,53

Muži
1. STANOVSKÝ Michal30:10,27
2. HRICKO Jozef30:49,07
3. VANEČKO Martin30:59,32

1.kolo ZBS - detské preteky

  • Vysoké Tatry
  • |
  • 12.11.2022
  • |
  • 11:00

Muži
1. SMORADA Sebastian01:10,85
2. SLODIČÁK Adam01:11,53
3. JANČÁR Adam01:13,85

Ženy
1. KURUCOVÁ Tamara01:12,94
2. MARTINKOVÁ Ema Viktória01:18,42
3. ČABALOVÁ Nikol01:19,13

Instagram pretekaj.sk