FINISHER ADVENTURE 2021

FINISHER ADVENTURE 2021

01.06.2021 - 30.09.2021       Slovensko       www.finisher.sk

Pretekári

FINISHER ADVENTURE 2021 / DOBRODRUŽSTVO 2021

Registruj sa - 19 / 8 ľubovoľných turistických trás za 4 mesiace (01.06 - 30.09.2021) / Regitrácia do 15.04.2021 alebo do naplnenia kapacity.

Všetky aktuálne info ohľadom letnej výzvy FINISHER nájdete na stránke www.finisher.sk.

Kontakt ohľadom letnej výzvy je finisher@finisher.sk.

Letná výzva FINISHER pozostáva z absolvovaní ľubovoľných 8 túr, odfotení sa na nich a zaradení sa do súťaže na stránke www.finisher.sk. Zaregistruj sa, získaj finisher čelenku na leto, turistický odznak, absolvuj minimálne 8 turistických trás za 4 mesiace. Na každej sa odfoť , získaj za odmenu krásnu účastnícku 3D medailu ! FINISHER čelenka, Ti príde pred absolvovaním túr, medaila na konci. Túry absolvuj od (jún – september) t.j. za 4 mesiace. Poslanie FINISHERA je hýbať sa a motivovať ľudí pohybom, prechádzkou, túrou ... objavovať nové miesta. Letná výzva FINISHER ADVENTURE 2021 / DOBRODRUŽSTVO 2021 rozvíja turizmus na Slovensku. Cestovný ruch na Slovensku potrebuje pomoc. Cestovný ruch je jedným z najdôležitejších hospodárskych odvetví v každej krajine. Ukrýva v sebe obrovský potenciál, ktorý však nie je dostatočne využívaný.

Čestne vyhlasujem: že sa akcie zúčastňujem dobrovoľne, môj zdravotný stav a fyzické schopnosti zodpovedajú náročnosti akcie a akcie sa zúčastňujem na vlastnú zodpovednosť. Predtým, než sa vyberiete na niektorú z vybraných túr, určite si overte stav chodníkov a predpoveď počasia.

FINISHER ADVENTURE nie je hromadné podujatie ale individuálne túry v určenom časovom období. Poprosíme o dodržiavanie všetkých opatrení proti šíreniu vírusu a sledovať všetky aktuálne platné opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s COVID-19 rad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky na stránke https://www.uvzsr.sk/.

Organizátor

Športovostrelecký klub Košice
http://finisher.sk
Kontaktovať organizátora

FINISHER ADVENTURE 2021