FINISHER EXPEDÍCIA SLOVENSKO

FINISHER EXPEDÍCIA SLOVENSKO

01.12.2020 - 28.02.2021       Slovensko       finisher.sk

Zaregistruj sa (25€), získaš štartovací balík (funkčná čiapka, buffka) , absolvuj minimálne 6 expedícii za 3 mesiace. Na každej sa odfoť , získaj za odmenu krásnu medailu ! Fotky Vám uznáme aj bez čiapky a buffky. Trasy absolvuj od 1.12 - 28.2.2021 (december – február) t.j. za 3 mesiace ! www.finisher.sk

Pretekári

Registrácia do 15.11.2020

Poslanie FINISHERA je hýbať sa a motivovať ľudí pohybom, prechádzkou, túrou ... Zaregistruj sa, získaš štartovací balík (funkčná čiapka, buffka) , absolvuj minimálne 6 expedícii za 3 mesiace (Na výber máš 6 expedícií vo Vysokých Tatrách, 4 expedície v Nízkych Tatrách a 2 ľubovoľné expedície podľa tvojho výberu hocikde na Slovensku.) Dôležité je aby ich bolo 6 v ľubovoľnej kombinácii. Prečo 2 ľubovoľné ? Ukáž nám možno aj menej známe pekné miesto na Slovensku. Objavuj Slovensko. Na každej sa odfoť , fotky Vám uznáme aj bez čiapky a buffky. Získaj za odmenu krásnu medailu !  Trasy absolvuj od (december – február) t.j. za 3 mesiace ! Všetky informácie nájdeš na www.finisher.sk 

Ak dokončíš expedíciu, pošli nám mailom 6 fotiek naraz na finisher@finisher.sk spolu s menom. Ostatné fotky,galérie kľudne zdieľaj v skupine finisher na facebooku alebo na svojom profile.

Čestne vyhlasujem: že sa akcie zúčastňujem dobrovoľne, môj zdravotný stav a fyzické schopnosti zodpovedajú náročnosti akcie a akcie sa zúčastňujem na vlastnú zodpovednosť. Predtým, než sa vyberiete na niektorú z vybraných túr, určite si overte stav chodníkov a predpoveď počasia.

Finisher expedícia Slovensko nie je hromadné podujatie ale individuálne túry v určenom časovom období. Poprosíme o dodržiavanie všetkých opatrení proti šíreniu vírusu a sledovať všetky aktuálne platné opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s COVID-19 rad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky na stránke https://www.uvzsr.sk/.

 

Organizátor

Športovostrelecký klub Košice
http://finisher.sk
Kontaktovať organizátora

FINISHER EXPEDÍCIA SLOVENSKO