FINISHER - Vrchárska Jarná Korunka

FINISHER - Vrchárska Jarná Korunka

01.04.2022 - 31.05.2022       Slovensko       www.finisher.sk

Výsledky Pretekári

Registrácia je dostupná už len cez mail kontakt finisher@finisher.sk.

 

NAJKRAJŠIA JARNÁ TURISTICKÁ VÝZVA FINISHER - Vrchárska Jarná Korunka 2022. Za výzvu získaš odmenu - FINISHER medailu a FINISHER čelenku. Bude Ti navždy pripomínať túto krásnu a jedinečnú jarnú výzvu. Staň sa vrchárom jari. Hľadaj kopce. 1 výzva = 2 mesiace. Zdolaj minimálne 6 vrcholov ako turista, bežec alebo na bicykli za 2 mesiace v určenom termíne 01.04.2022 - 31.05.2022 a staň sa hrdým nositeľom vrchárskej jarnej korunky FINISHER. Registrácia do 01.04.2022 - obmedzená kapacita. Ak dokončíš finisher jarnú Korunku, zaradzuješ sa do žrebovania o super ceyny. Čím viac kopcov dokončíš, tým máš väčšiu šancu na výhru. Medaila aj čelenka Ti príde po ukončení jarnej korunky . #finisherslovensko.

Info nájdeš na www.finisher.sk

Kontakt: finisher@finisher.sk.

Vašou registráciou čestne vyhlasujete, že sa akcie zúčastňujete dobrovoľne, váš zdravotný stav a fyzické schopnosti zodpovedajú náročnosti akcie a akcie sa zúčastňujete na vlastnú zodpovednosť. Predtým, než sa vyberiete na niektorú z vybraných túr, určite si overte stav chodníkov a predpoveď počasia.

Podujatie zo série FINISHER nie je hromadné podujatie ale individuálne túry v určenom časovom období. Poprosíme o dodržiavanie všetkých opatrení proti šíreniu vírusu a sledovať všetky aktuálne platné opatrenia ÚVZ SR v súvislosti s COVID-19 rad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky na stránke https://www.uvzsr.sk. Štartovné sa nevracia.

Organizátor

FINISHER Slovensko o.z.
Kontaktovať organizátora

FINISHER - Vrchárska Jarná Korunka