LeváRUN 2022

LeváRUN 2022

04.06.2022       Veľké Leváre      

Prvý ročník bežeckých pretekov ulicami obce Veľké Leváre a blízkym okolím obce v okrese Malacky na tratiach v dĺžkach od 5 metrov po hlavnú trať dlhú 4300 metrov

Propozície Pretekári

Sprievodný program:

Oznam:
Registrácia bežcov a chodcov na LeváRUN uzavretá!!!

 

Neregistrovaní účastníci sa môžu behu alebo pochodu zúčastniť zaregistrovaním na mieste v deň podujatia,
ale získanie pamätnej medaile či trička nie je zaručené.

Registrovaní účastníci dostanú pamätnú medailu, tričko a  podvečerné koncerty si môžu vychutnať vo VIP zóne rovno pod pódiom.

Hlavný beh pre dospelých, študentov, seniorov, dokonca celé rodiny vrátane detí v detských kočiaroch začína o 10.00 h. a meria 4,3 km popri lipovej aleji okolo Babieho jazera. 

Nie je dôležité, či vyhráte, ale to, že sa prekonáte a trasu absolvujete - behom, klusom, alebo chôdzou.

Prví traja účastníci hlavného behu získajú hodnotné ceny vo forme poukážok na nákup športového vybavenia v hodnote 70 €, 50 € a 30 €.

O 10.15 h. vystúpi MIA PRE DETI, program bude pokračovať na hlavnom pódiu o 16.30 h. koncertom skupiny MEDIAL BANANA. Deň vyvrcholí o 19.00 h. koncertom skupiny PETER BIČ PROJECT.

Pripravené je občerstvenie (pečienky, langoše, hotdogy, nápoje, ... ), maľovanie na tvár, skákací hrad, trampolína, boxing ring, pohybové súťaže, cukrová vata pre deti zdarma. 

Deti neplatia žiadne štartovné. Štartovné pre účastníkov hlavného behu zabezpečujúce získanie pamätnej medaile a trička je 10 € na osobu. Ak sa hlavného behu zúčastnite ako rodina, platíte len rodinné štartovné vo výške 20 € (vnúčence, deti, rodičia, starí rodičia). 

Podujatie LeváRUN 2022 finančne podporila Nadácia SPP.