Max Run 2017 Prešov

Max Run 2017 Prešov

15.10.2017       MAX Prešov       zoc-max.sk

Alex a Sofia, boli vymodlené deti svojich rodičov. Osud však zariadil všetko inak, akoby si ktokoľvek prial. Dvojičky sa narodili v 31. týždni tehotenstva sekciou, nakoľko už bol v ohrození nielen ich život, ale aj život ich mamičky.

Ako to už býva, diagnóza nevyzerala ružovo a lekári hovorili, že detičky sa už nepostavia. Nikdy. Ale zásluhou ich mamy, ktorá po odchode snúbenca na nich ostala sama, neúnavným a nekonečným cvičením sa posúvajú stále dopredu. A ich cesta ešte nie je na konci, musia absolvovať ešte veľa rehabilitácií a cvičení.

Práve pre nich môžeme spojiť svoje sily a podporiť ich.

Propozície Pretekári

Bežme za Alexka a Sofinku, ktorí bežať nemôžu.

Alex a Sofia, boli vymodlené deti svojich rodičov. Osud však zariadil všetko inak, akoby si ktokoľvek prial. Dvojičky sa narodili v 31. týždni tehotenstva sekciou, nakoľko už bol v ohrození nielen ich život, ale aj život ich mamičky.

Ako to už býva, diagnóza nevyzerala ružovo a lekári hovorili, že detičky sa už nepostavia. Nikdy. Ale zásluhou ich mamy, ktorá po odchode snúbenca na nich ostala sama, neúnavným a nekonečným cvičením sa posúvajú stále dopredu. A ich cesta ešte nie je na konci, musia absolvovať ešte veľa rehabilitácií a cvičení.

Práve pre nich môžeme spojiť svoje sily a podporiť ich. 

15.októbra 2017 organizujeme charitatívny projekt, bežecké podujatie MAX RUN, ktorého cieľom bude nielen zorganizovať ľudí aby si prišli zabehať a urobiť niečo pre svoje telo, ale hlavne vyzbierať čo najviac financií pre Alexa a Sofinku.

Trate:

beh na 4km alebo 8km - trať si pretekár vyberie pri preberaní čísel 

Štartovné:

Registračný poplatok za beh je 5€, celá vyzbieraná suma pôjde do rúk maminy dvojičiek. Poplatok je potrebné uhradiť v hotovosti pri registrácii.

Časový harmonogram:

9:00-10:00 registrácia
10:00 detský beh
10:15 hromadný štart behu na 4km, 8km
11:15 vyhodnotenie podujatia a odovzdanie finančného daru pre rodinu
11:30 tombola pre všetkých registrovaných bežcov 
11:45 ukončenie podujatia

Organizátor

Active life, n.o.
Kontaktovať organizátora

Max Run 2017 Prešov