Max Run 2019 Dunajská Streda

Max Run 2019 Dunajská Streda

29.09.2019       MAX Dunajská Streda       www.zoc-max.sk

Zábavno-obchodné centrum MAX Dunajská Streda v spolupráci s Marathon club Žitný Ostrov a Slovenským červeným krížom ťa srdečne pozýva na 4.ročník charitatívneho behu – MAX RUN, ktorý sa uskutoční dňa 29. septembra 2019.

Pretekári

MAX RUN 2019 "Bežme spolu pre Kevina, ktorý behať nemôže"

Minulý rok sme charitatívnym behom pomohli 17 ročnému Tiborkovi, ktorý trpí svalovou dystrofiou a už 12 rokov nevie chodiť z čoho 3roky je pripútaný k posteli a pripojený na dýchacie zariadenie. Celkovo prišlo túto dobročinnú akciu podporiť až 423 bežcov a vyzbieralo sa pre chlapca 2691€, ktoré mu pomáhajú pri zabezpečovaní jeho každodenného boja o život. Tento rok by sme chceli charitatívnym behom podporiť 8ročného Kevinka – chlapca, ktorý trpí muskulárnou dystrofiou. Chlapec sa narodil v roku 2010 ako zdravé dieťatko.

Keď mal Kevin jeden rôčik začal chodiť ako ostatné deti avšak stále viac padal až kým odhalili vyšetrenia lekárov, že niečo nie je v poriadku. Keď mal 3roky tak prestal samostatne chodiť a odvtedy je odkázaný o starostlivosť mamy, ktorá ho vychováva sama. Chlapcovi pomáhajú liečenia a rehabilitácie, ktoré sú však finančne náročné a neprepláca ich poisťovňa a rodina si ich nemôže dovoliť.

Charitatívnym behom – a vyzbieranými finančnými prostriedkami by sme chceli dopomôcť splniť chlapcov veľký sen – opäť chodiť a behať ako jeho rovesníci..♥

Každý bežec si môže vybrať dĺžku trate, ktorú chce zabehnúť – 2,5, 5 alebo 10km.

Každý bežec bude okrem pitného režimu a občerstvenia obdarený aj poukážkami na zľavu od našich partnerov a svojím registračným číslom sa automaticky dostáva do tomboly o hodnotné ceny, ktorá sa uskutoční po ukončení behu.

Bežme spoločne pre Kevinka, ktorý behať nemôže a okrem dobrého pocitu z pohybu si doprajme aj dobrý pocit, že sme niekomu pomohli

Max Run 2019 Dunajská Streda