Pieninská stopa 2020

Pieninská stopa 2020

24.10.2020       Červený Kláštor      

Malebný Pieninsky národný park očarí nejdeného domáceho, ale i zahraničného turistu. Dych vyrážajúca plavba na tradičných drevených pltiach na rieke Dunajec, Tri koruny, najväčší prírodný kaňon, Červený kláštor, ale i kultúra a tradície spojené s prírodou ponúkajú nezabudnuteľné chvíle v každom ročnom období. Čaro Pienin a aktívny pobyt v prekrásnej prírode mnoho turistov ešte neobjavilo. Bola by veľká škoda, ak by táto krásna panenská príroda s neopakovateľnou goralskou atmosférou ostala aj naďalej pred očami turistov utajená. Cieľom tejto turistickej akcie je predstaviť krásu Pienin a odkryť tento prírodný klenot očiam návštevníkov aktívneho pohybu v prírode.

Propozície Pretekári
Na základe opatrení prijatých vládou Slovenskej republiky, platných od 15.10.2020, v súvislosti s prevenciou boja proti nákaze koronavírusu COVID - 19 je turistická akcia Pieninská stopa 24.10.2020 zrušená !!!
 
Ospravedlňujeme sa všetkým potencionálnym záujemcom o túto turistickú akciu za to, že sa neuskutoční. Urobíme všetko preto, aby sme sa tu - v malebných Pieninách a Červenom Kláštore mohli na jeseň roku 2021 spoločne stretnúť. Ďakujeme za vašu priazeň a za váš záujem a prajeme do budúcna všetko najlepšie.
 
Tešíme sa na stretnutie s vami v roku 2021 na PIENINSKEJ STOPE.
 
 

 

 

Na základe opatrení prijatých vládou Slovenskej republiky , platných od 1.10.2020 , v súvislosti s prevenciou boja proti nákaze koronavírusu COVID - 19 sa menia propozície turistickej akcie Pieninská  stopa následovne:

1. Účastnícky limit  - 48 osôb

2. Štartovné  vzhľadom k vyššie uvedeným dôvodom a praktickej nemožnosti predpokladať presný počet účastníkov , mení organizátor podujatia pôvodné štartovné na 7 .- eur / osoba vo všetkých kategóriách a dĺžkach jednotlivých trás. Rozdiel ceny u už prihlásených účastníkov bude im vrátený v deň podujatia.

3. Štartovný balíček obsahuje: 

 - pamätná medaila

 - ľahké občerstvenie ( čaj, voda ) na kontrolných stanovištiach.

4. Ceny  - platí pre prvého v cieli

 - 48 km - týždenný pobyt v Penzióne Pltník + goralský klobúk

 - 28 km - predĺžený víkendový pobyt v Penzióne Pltník + goralský klobúk

 - 12 km - splav na tradičných drevených pltiach + goralský klobúk

Počas celého podujatia bude k dispozícií ubytovanie v Penzióne Pltník - Pieniny , Červený Kláštor.

Cena ubytovania je 15 .- eur / osoba / noc a 12 .- eur / osoba / 2 noci . Taktiež bude k dispozícií reštaurácia s kompletným sortimentom stravy a nápojov.

Všetky ostatné podmienky ,  propozície a usmernenia uvedené v pôvodnej verzií ostávajú v platnosti.

Tešíme sa na vašu návštevu.