Spoznaj sám seba 2022

Spoznaj sám seba 2022

01.07.2022 - 04.12.2022       Banský región       nordicwalker.online

Spoznaj sám seba – finišerská výzva pre nordic walkerov, bežcov a cyklistov v roku 2022. Podstatou výzvy je absolvovanie historicky známej Barborskej cesty. Trasa pozostáva s deviatich etáp, ktoré sú vyšpecifikované v popise trasy. Okrem poznávania krásnej slovenskej prírody, historických miest a kultúrnych pamiatok je to príležitosť poznať najmä sám seba. Svoju telesnú i psychickú kondíciu, myslenie i hodnoty.

Registrácia

Spoznaj sám seba - Veľký balík
Spoznaj sám seba - Veľký balík

Prihlás sa a absolvuj 9 etáp Barborskej cesty. Získaš: Pas pútnika - bedeker, upomienkový predmet - odznak, certifikát o prejdení celej trasy, účastník, ktorý prejde celú trasu bude zaradený do žrebovania o zaujímavé ceny, príspevok 1 euro na podporu údržby trás. Po absolvovaní všetkých etáp ti zašleme pamätnú medailu.

27,00

Registrovať
Spoznaj sám seba - Malý balík
Spoznaj sám seba - Malý balík

Prihlás sa a absolvuj 9 etáp Barborskej cesty. Získaš: Pas pútnika - bedeker, upomienkový predmet - odznak, certifikát o prejdení celej trasy, účastník, ktorý prejde celú trasu bude zaradený do žrebovania o zaujímavé ceny, príspevok 1 euro na podporu údržby trás.

17,00

Registrovať

O trati Barborská cesta VII. - Bacúrov - Zvolen

Z obce Bacúrov sa po asfaltovej ceste dostaneme do obce Ostrá Lúka, pokračujeme po lesnej zvážnici smerom ku rieke Hron a ocitneme sa pri prameni Červený medokýš. V blízkosti prameňa sa nachádza Koliba u Rytiera. Od Koliby je vyznačená cesta na Pustý hrad ku križovatke cca 400 m – odbočka doprava podľa šípky po asfaltovej ceste, ktorá prechádza do lesnej cesty k zrúcaninám Horného hradu. Prejdeme cez areál Pustého hradu k Dolnému hradu a pokračujeme smerom nadol po chodníku až ku asfaltovej ceste, po ktorej pokračujeme popri zimnom štadióne až do centra mesta Zvolen.

Dĺžka: 16,20 km
Štart trate: Bacúrov
Cieľ trate: Zvolen
Najnižší bod: 284 m.n.m.
Najvyšší bod: 565 m.n.m.
Celkové stúpanie: 503 m.
Celkové klesanie: 660 m.

Organizátor

Občianske združenie Budúcnosť je zdravý život
Námestie Ludvika Svobodu 6828/14
97409 Banská Bystrica
http://www.nordicwalking.top/
Kontaktovať organizátora

Spoznaj sám seba 2022

Barborská cesta VII. - Bacúrov - Zvolen