Preteky | Dátum | Por. | Kategória | BIB | Meno | | Klub | Čas |
---|
Celkové poradie Detskej Východ MTB ligy | 31.12.2022 | 1 | MIKCH (1.) | 1 | KOVÁČ Matias | M 2016 | SB Seňa Bikers | |
Beh k Hubertovi - 6km | 16.03.2019 | 63 | AF (9.) | 1 | REŠČÁKOVÁ Lucia | F 1988 | | 37:22,30 |
15 km letný Račiansky kros | 16.06.2019 | 55 | M (27.) | 1 | BAROŇÁK Ivan | M 1990 | | 01:32:55,31 |
VRL - 3. kolo Sabinov – Buče p. j. | 15.05.2022 | 97 | MK (9.) | 1 | PONČÁK Tomáš | M 2005 | Cyklo Čajka Racing | 02:27:37,03 |
6. kolo VSLL 2019 | 10.03.2019 | 0 | MPY | 1 | BEKEŠOVÁ Nina | F 2009 | ŠSDM Poprad-Tatry | |
Šamorínska bežecká liga, 3.kolo | 11.06.2022 | 5 | SM (3.) | 1 | ŠANDOR Samuel | M 2011 | 3klub Šamorín | 02:32,71 |
Sigord Run | 24.06.2023 | 146 | G (8.) | 1 | ANDRÁŠOVÁ Martina | F 1983 | Sabinov | 00:55:59 |
Domašská desiatka - žiaci | 05.07.2023 | 0 | CH | 1 | MARCINEC Marián | M 1950 | Svidník | DNS |
4. kolo Detskej Východ MTB ligy | 11.06.2022 | 1 | MIKCH (1.) | 1 | KOVÁČ Matias | M 2016 | SB Seňa Bikers | 05:26,45 |
Vranovská desiatka - 10 km - VIII. ročník | 18.09.2022 | 36 | C (9.) | 1 | ADAM Eduard | M 1971 | Vranov nad Topľou | 00:48:53 |
Majstrovstvá ZSL - 2. deň | 12.02.2023 | 0 | L_SZ10 | 1 | OROLINAVÁ Natália | F 2010 | Race Team Bajčičák | DNS |
MŠM - žiacke preteky | 09.07.2023 | 26 | ZM4 (26.) | 1 | ŠERFEL Šimon | M 2020 | ŠK Štrba | 00:27,00 |
MTBIKER Sliezsky kráľ 2022 | 29.10.2022 | 53 | FJ (2.) | 1 | VÁLEKOVÁ Lea | F 2009 | BKO Opalisko Závažná Poruba | 56:41,79 |
Sačurovská pätnástka - 15 km | 16.04.2023 | 125 | H (4.) | 1 | SIVČOVÁ Alena | F 1971 | Bones Prešov | 01:37:17 |
3. kolo - Renčišov - Horská chata Buče | 20.05.2023 | 6 | MIKCH (2.) | 1 | ZAMIŠKA David | M 2017 | (Poprad) | 03:31,31 |
Jarabský polmaratón | 07.10.2023 | 4 | M (4.) | 1 | MATÚŠKA Jakub | M 1993 | Fatra Outdoor Team | 01:45:56,64 |
1. kolo Slovenského pohára Gravel | 11.05.2024 | 8 | MJ (1.) | 1 | SZASZ Adam | M 1997 | PROefekt Across | 02:28:31,13 |
Hámornícka desiatka | 01.07.2023 | 44 | M10 (33.) | 1 | MARAS Ladislav | M 1963 | MARAS team | 01:24:12 |
Pohár primátora Vysokých Tatier v obrovskom slalome 1. kolo | 22.01.2020 | 0 | NZY | 1 | Žifčáková Tatiana | 2020 | ZŠ Tat. Lomnica | DNF |
2. kolo VSLL 2020 | 02.02.2020 | 110 | MPY (4.) | 1 | HADIDOMOVÁ Lenka | F 2010 | LK Ski Jezersko | 00:42,92 |
Celkové poradie ZBS 2022/23 | 11.02.2023 | 37 | M50 (3.) | 1 | VECEL Robert | M 1972 | | |
Majstrovstvá ZSL - 1. deň | 11.02.2023 | 1 | L_MZ12 (1.) | 1 | BAJČIČÁKOVÁ Ela | F 2014 | Race Team Bajčičák | 00:01,00 |
Tatry Running Tour - Cross Run | 15.06.2019 | 1 | M (1.) | 1 | OROLIN Pavol | M 1995 | RaidLight/Bežecký klub Poprad | 51:33,23 |
1. kolo - Castle Cross Veľká Ida | 29.04.2023 | 2 | MIKCH (2.) | 1 | ZAMIŠKA David | M 2017 | (Poprad) | 06:33,79 |
Pohár primátora Vysokých Tatier v zjazdovom lyžovaní | 13.02.2019 | 0 | NZY | 1 | Bačová Emka | F 2009 | Dolný Smokovec | 01:00,47 |
Andrejcová Vertikal 2019 | 12.10.2019 | 28 | MA (17.) | 1 | BELKO Radoslav | M 1985 | | 49:03,43 |
Heľpiansky kros - 8,2 km | 03.09.2022 | 97 | M (45.) | 1 | ORAVKIN František | M 1984 | | 01:05:59,02 |
Prešovský pohár v Nordic Walking - 10 km | 01.10.2022 | 29 | MD (5.) | 1 | KAKAŠČIK Jozef | M 1959 | NW-ZABORSKE | 02:03:10 |
1. kolo VSLL 2020 | 01.02.2020 | 165 | MPY (13.) | 1 | GRUSOVÁ Ella | F 2010 | ŠK Junior Ski Poprad | 00:46,24 |
Priateľský nočný beh 2022 | 08.04.2022 | 33 | F (2.) | 1 | MAROŠOVÁ Lucia | F 1979 | Klub bežcov Stropkov | 00:35:20 |
MŠM - žiacke preteky | 10.07.2022 | 8 | ZM4 (5.) | 1 | HYROŠ Leo | M 2018 | TATRACLEAN Poprad | 00:34,75 |
Beh k Hubertovi - 6km | 17.03.2018 | 85 | AM50 (7.) | 1 | MARAS Ladislav | M 1963 | MARAS team | 41:22,60 |
Strungami Osnice 20 km | 15.02.2020 | 23 | M (18.) | 1 | TOČEK Erik | M 1977 | Discover Cycling | 03:10:57 |
Strungami Osnice 20 km | 15.02.2020 | 23 | M (18.) | 1 | LACINA Karel | M 1980 | Discover Cycling | 03:10:57 |
Beh do Choča - 4. ročník | 18.05.2013 | 130 | MA (61.) | 1 | KONŠTIAK Matej | M 1980 | HK James Dolný Kubín | 01:12:45 |
Horehronská Trailová Liga 2022 - celkové poradie | 10.10.2022 | 324 | M (218.) | 1 | ORAVKIN František | M 1984 | | |
Beh do Choča - 9. ročník | 15.09.2018 | 1 | MA (1.) | 1 | HLAVČO Jozef | M 1985 | | 00:47:19 |
Beh údolím Idy - 10 km | 26.07.2020 | 1 | A (1.) | 1 | SAHAJDA Tibor | M 1990 | BMSC Bratislava | 31:22,00 |
Beh okolo Spišského hradu - 12 km | 05.09.2020 | 4 | B (1.) | 1 | KAMAS Tomáš | M 1976 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 00:45:33 |
Harhovská desiatka | 19.08.2017 | 1 | A (1.) | 1 | ZIMMERMANN Marian | M 1985 | Pro-body &ZRT Kluknava | 00:35:49 |
2. kolo VSLL 2024 | 04.02.2024 | 0 | MPY | 1 | OVŠONKOVÁ Tamara | F 2015 | LK SKI JEZERSKO | |
1. kolo VSLL 2019 | 03.02.2019 | 0 | MPY | 1 | ŠUGEREKOVÁ Dada | F 2009 | Ski Club Progress St. Ľubovňa | DNF |
Pohár primátora Vysokých Tatier v obrovskom slalome 2. kolo | 12.02.2020 | 109 | NZY (13.) | 1 | Valosová Karin | F 2020 | ZŠ Dolný Smokovec | 00:43,01 |
4. kolo VSLL 2020 | 16.02.2020 | 0 | MPY | 1 | TKÁČOVÁ Veronika | F 2011 | FabianSKI Spišská Nová Ves | |
Dobšinská desiatka 2022 - 10 km | 17.09.2022 | 23 | F60 (1.) | 1 | SEMANOVA Zlatka | F 1958 | | 55:31,12 |
Horský kros Gerlach - X. ročník | 30.08.2003 | 89 | MJ (24.) | 1 | MLYNÁR Peter | M 1988 | TJ VYsoké Tatry | 60:11,8 |
Pohár ZSL - Snow Park Ľadová | 21.01.2023 | 121 | L_O (4.) | 1 | KOVÁČIKOVÁ Terézie | F 1972 | Klub biatlonu Čierny Balog | 23:09,8 |
Prešovský pohár v Nordic Walking - 10 km | 05.06.2021 | 28 | FD (4.) | 1 | DEMEKOVÁ Beáta | F 1953 | Nordic walking - runinng Prešov | 01:40:54,38 |
Šamorínska bežecká liga - celkové poradie | 10.11.2019 | 51 | MF (28.) | 1 | GYOMBER Nina | F 2010 | | |
5. kolo VSLL 2020 | 08.03.2020 | 112 | MPY (5.) | 1 | SMINČÁKOVÁ Chiara | F 2011 | ŠSDM Poprad-Tatry | 00:50,16 |