Račiansky kros 2023 - zima
Preteky:
16 km zimný Račiansky kros
16 km zimný Račiansky kros
9,5 km zimný Račiansky kros
Račiansky kros - deti
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
M - Muži do 39 rokov
M40 - Muži 40-49 rokov
M50 - Muži 50-59 rokov
M60 - Muži nad 60 rokov
F - Ženy do 39 rokov
F40 - Ženy 40-49 rokov
F50 - Ženy nad 50 rokov
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
M
(1.)
102
ŽIGO Dávid
1998
PROefekt team
01:06:06,64
00:00,00
2
M40
(1.)
21
ČALADIK Michal
1983
BK Pyxida Čierne Klacany
01:07:49,02
01:42,38
3
M
(2.)
97
TRTEK Roman
1986
Liptovski pobehaji
01:08:14,57
02:07,93
4
M
(3.)
49
PIOVARČI Michal
1991
ŠKP Bratislava
01:08:43,75
02:37,11
5
M
(4.)
31
NOVÁK Bronislav
1985
01:13:20,63
07:13,99
6
M
(5.)
152
CENKÝ Juraj
1994
Devínske snežienky
01:13:36,92
07:30,28
7
M
(6.)
61
DURDIK Matus
1989
01:15:07,83
09:01,19
8
M
(7.)
148
SAMEK Lubomir
2003
01:15:18,48
09:11,84
9
M
(8.)
140
MARTÁK Ivan
1990
01:16:12,63
10:05,99
10
M
(9.)
75
HÁJEK David
1998
01:16:14,59
10:07,95
11
M
(10.)
20
KRPELAN Anton
1992
KST Horovce
01:16:30,52
10:23,88
12
M
(11.)
108
CÍCH Rastislav
1987
BEHAME.sk
01:17:15,05
11:08,41
13
M
(12.)
12
BOHUMEL Lukáš
2000
01:18:18,41
12:11,77
14
M
(13.)
19
KUKULA Jakub
1993
01:18:19,88
12:13,24
15
M
(14.)
23
ŽIARAN Ján
1987
01:18:42,82
12:36,18
16
M
(15.)
46
MARCINÁT Peter
1986
Project One
01:18:44,19
12:37,55
17
M50
(1.)
132
OBUCH Lubos
1971
01:18:54,73
12:48,09
18
M40
(2.)
52
BÓNA Ondrej
1979
PoZemi SK
01:19:02,18
12:55,54
19
M40
(3.)
35
ČÍK Juraj
1980
W&F Mackovia
01:19:42,66
13:36,02
20
M40
(4.)
124
TOMÁŠEK Peter
1980
wod4everyone
01:19:55,65
13:49,01
21
M
(16.)
104
KÁLLAY Dávid
1985
SLOVNAFT
01:19:58,63
13:51,99
22
M
(17.)
83
RUSINA Martin
1986
Bratia Rusinovci
01:20:22,66
14:16,02
23
M
(18.)
141
WLACHOVSKÝ Peter
1999
PROefekt team
01:20:24,56
14:17,92
24
M50
(2.)
153
ALMÁŠI Marian
1970
AK Veterán Bratislava
01:20:30,75
14:24,11
25
M
(19.)
56
ORAVEC Matej
1989
Run Comedy
01:20:38,06
14:31,42
26
M
(20.)
32
KOHÚT Jakub
1992
01:21:42,68
15:36,04
27
M50
(3.)
11
ŽIGO Juraj
1970
PROefekt
01:22:13,67
16:07,03
28
M
(21.)
28
SPIŠIAK Michal
1987
01:22:26,60
16:19,96
29
M40
(5.)
143
RYBÁR Marián
1982
STG Nové Zámky
01:22:50,37
16:43,73
30
M40
(6.)
163
KRUPP Jozef
1978
01:23:18,78
17:12,14
31
M50
(4.)
48
KROMKA Jozef
1973
Cyklisti Trnava
01:23:32,56
17:25,92
32
M40
(7.)
144
BAKIČ Juraj
1976
Raca
01:23:46,99
17:40,35
33
M
(22.)
98
KLAMO Juraj
1989
STG Bratislava
01:24:54,28
18:47,64
34
M40
(8.)
69
HABŠUDA Marián
1979
01:25:02,47
18:55,83
35
M
(23.)
127
GLASA Michal
1984
Porád mám nervy
01:25:05,71
18:59,07
36
M40
(9.)
72
MAJOR Marian
1976
Devínske Snežienky
01:25:18,03
19:11,39
37
M40
(10.)
86
VÁRY Peter
1982
01:26:05,38
19:58,74
38
M
(24.)
112
GOULAIEFF Louis
1997
Run Green
01:26:12,18
20:05,54
39
M
(25.)
165
Švehlík Martin
1983
01:26:20,39
20:13,75
40
M
(26.)
66
BROZMAN Martin
1991
01:26:41,33
20:34,69
41
M50
(5.)
33
KOUTNÝ Pavel
1972
01:26:42,17
20:35,53
42
M
(27.)
39
MURÍN Peter
1986
01:27:34,94
21:28,30
43
M40
(11.)
128
BRITVIK Tomas
1983
01:27:52,47
21:45,83
44
M40
(12.)
78
CVIK Jakub
1980
CvikFit
01:29:11,64
23:05,00
45
M
(28.)
71
ONDRUŠEK Matej
1985
01:29:14,37
23:07,73
46
M
(29.)
164
MIKUŠ Miroslav
1984
Run For Fun
01:29:30,21
23:23,57
47
M60
(1.)
68
SÝS Miroslav
1961
Pobehaji
01:29:34,91
23:28,27
48
M50
(6.)
54
DEMOVIČ Štefan
1964
KOBRA
01:30:07,50
24:00,86
49
M40
(13.)
44
FORGAC Vladimir
1980
DNA ERA running team
01:30:58,85
24:52,21
50
M50
(7.)
51
POLÓNY Michal
1973
chRUNky
01:32:10,75
26:04,11
51
M60
(2.)
109
CÍCH Vladimír
1958
BEHAME.sk
01:32:18,83
26:12,19
52
M
(30.)
166
KOVÁČ Peter
1995
01:32:23,00
26:16,36
53
M
(31.)
146
DŽUBARA Jozef
1997
Slovan Nižná Sitnica
01:32:25,75
26:19,11
54
M
(32.)
123
NOSICKY Matej
1993
01:32:49,14
26:42,50
55
M60
(3.)
65
HRABOVSKÝ Anton
1958
Bratislava
01:32:53,93
26:47,29
56
M50
(8.)
162
ZRUBÁK Miroslav
1973
01:33:05,57
26:58,93
57
M40
(14.)
59
SESTAK Milan
1975
01:33:44,95
27:38,31
58
M40
(15.)
79
KELEMEN Pavol
1978
Lesky’s Runners
01:34:01,97
27:55,33
59
M
(33.)
160
FURIČKA Michal
1986
01:34:05,63
27:58,99
60
M50
(9.)
77
OSUSKY Robert
1968
01:34:14,49
28:07,85
61
M
(34.)
26
PLICHTÍK Jozef
1989
01:34:33,09
28:26,45
62
M
(35.)
139
ČECH Marián
1993
Hasiči Skalica
01:34:35,52
28:28,88
63
M
(36.)
115
KRIŽAN Tomáš
1984
Bežci Veľké Úľany
01:34:46,62
28:39,98
64
M50
(10.)
38
MLYNÁRIK Peter
1965
VAZKA Bratislava
01:35:47,99
29:41,35
65
M50
(11.)
70
ŠPÁNIK Marian
1971
Basler & Hofmann
01:35:49,95
29:43,31
66
M40
(16.)
3
KYSELICA Miroslav
1981
Ťažkotonážnici
01:36:15,57
30:08,93
67
M40
(17.)
29
SÁRAZ Baladev
1976
GoBala športový klub Komjatice
01:36:18,07
30:11,43
68
M40
(18.)
111
VARGA Juraj
1976
01:36:35,35
30:28,71
69
M
(37.)
150
ŠTROFFEK Pavol
1990
Limbach on tour
01:36:38,94
30:32,30
70
M40
(19.)
89
FERENC David
1982
01:36:46,28
30:39,64
71
M
(38.)
1
SCHWEIGER Jan
1984
Pexton unikorns
01:37:53,77
31:47,13
72
M50
(12.)
118
FILO Peter
1971
01:38:16,27
32:09,63
73
M40
(20.)
125
VÖRÖS Marián
1976
Racianske rychle sipy
01:38:36,51
32:29,87
74
M40
(21.)
81
ŽÁČEK Róbert
1983
RoFi1316
01:38:51,22
32:44,58
75
M60
(4.)
121
ZSEBI František
1958
01:39:37,72
33:31,08
76
M50
(13.)
129
HAJDU Juraj
1971
01:39:39,25
33:32,61
77
M40
(22.)
119
FORRÓ Adrián
1976
01:39:40,84
33:34,20
78
M50
(14.)
27
KADLEC Richard
1965
01:39:42,92
33:36,28
79
M40
(23.)
14
TATIERSKY Imrich
1974
Run For Fun
01:40:21,84
34:15,20
80
M40
(24.)
47
KOVAČIČ Andrej
1977
STG Bratislava
01:40:31,09
34:24,45
81
M40
(25.)
96
SZABÓ Tibor
1982
STG Dolné Saliby
01:40:46,93
34:40,29
82
M50
(15.)
43
ZAJAC Tomas
1969
12 z Ivanky
01:41:06,30
34:59,66
83
M40
(26.)
80
KUSENDA Róbert
1981
NMnV
01:41:41,26
35:34,62
84
M60
(5.)
87
ONDREJIČKA Peter
1963
01:41:46,02
35:39,38
85
M
(39.)
147
PETRUS Vladimír
1989
MTHIKER
01:41:49,33
35:42,69
86
M40
(27.)
107
BÖHMER František
1979
Pávoví Nurminátori
01:42:00,49
35:53,85
87
M40
(28.)
74
MEDO Marcel
1974
ToDáš
01:42:21,55
36:14,91
88
M40
(29.)
58
JABLONICKÝ Peter
1982
01:42:25,61
36:18,97
89
M
(40.)
138
BUKATOVIČ Martin
1990
Beháme pre radosť
01:42:51,24
36:44,60
90
M
(41.)
151
CHARVÁT Tomáš
1985
Pukinov dvor
01:43:17,89
37:11,25
91
M40
(30.)
63
SLAVIK Roman
1975
TUI
01:45:04,28
38:57,64
92
M40
(31.)
5
KÝŠKA Ján
1983
toRUN Stara Tura
01:45:24,35
39:17,71
93
M40
(32.)
40
MATUS Dusan
1976
01:46:04,14
39:57,50
94
M50
(16.)
92
BEDNÁR Stanislav
1966
Beháme pondelky
01:48:16,35
42:09,71
95
M40
(33.)
100
MRÁZ Peter
1982
Bratislava Runners
01:48:21,58
42:14,94
96
M
(42.)
24
OLŠOVSKÝ Filip
1992
01:49:06,00
42:59,36
97
M
(43.)
34
BABJAK Lubos
1994
Devinske Snezienky
01:49:14,05
43:07,41
98
M
(44.)
117
ROSIVAL Martin
1988
01:50:08,02
44:01,38
99
M
(45.)
114
KRB Juraj
1993
01:50:52,64
44:46,00
100
M60
(6.)
62
ORSZÁGH Milan
1956
12 z Ivanky
01:53:52,84
47:46,20
101
M40
(34.)
133
GARAJ Vladimír
1978
01:55:07,16
49:00,52
102
M
(46.)
82
MOLNÁR Martin
1994
01:58:17,39
52:10,75
103
M
(47.)
64
TRNEČKA Jakub
1989
STG SENICA
01:59:06,15
52:59,51
104
M60
(7.)
84
PETRŽEL Viktor
1961
Priatelia behu ležérneho
02:28:25,29
01:22:18,65
104
M50
(17.)
93
SOVIČ Pavol
1969
Priatelia Behu Ležérneho
02:28:25,29
01:22:18,65
M40
126
RAFFAY Martin
1983
OCR Panex tím
DNS
M
131
JIŘÍČEK Michal
2002
DNS
M50
2
MRVA Adrián
1970
DNS
M
18
PROKEŠ Michal
1986
Bratislava
DNS
M40
22
ULIČNÝ Rastislav
1981
DNS
M
30
ÉDER Marcel
1993
Miloslavov
DNS
M40
36
UHLIAR Martin
1980
AŠK FENIX BRATISLAVA
DNS
M60
42
ŠAFARIK Peter
1960
Kamzík Bratislava
DNS
M40
88
VARY Jaroslav
1979
DNS
M
94
OROS Viliam
1986
CrossFit Senec Runners
DNS
M
116
ŠISER Anton
1988
DNS