Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Nočný Kežmarok
Nočný beh - 4,2km - Results
Pretekaj.sk
Nočný beh - 4,2km
Results
Nočný Kežmarok
Races:
Nočný beh - 4,2km
Nočný Kežmarok - Pátračská akcia
Nočný beh - 4,2km
Nočný beh - 1,4km (12-14 rokov)
Nočný beh - NW
Download
attachment.type.RES
Výsledková listina (118,1kB)
Categories:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
FJ - Ženy - juniorky
F - Ženy
F40 - Ženy nad 40 rokov
F50 - Ženy nad 50 rokov
MJ - Muži - juniori
M - Muži
M40 - Muži nad 40 rokov
M50 - Muži nad 50 rokov
M60 - Muži nad 60 rokov
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
1
F
(1.)
110
ŠEBESTOVÁ Mariana
1987
17:21,00
00:00,00
2
F50
(1.)
76
VASTUŠKOVÁ Iveta
1960
Poprad
18:55,64
01:34,64
3
F50
(2.)
9
ŠERFELOVÁ Jiřina
1964
ŠK ŠTRBA
19:37,33
02:16,33
4
F
(2.)
103
LUČIVJANSKÁ Barbora
1991
Runners N Roses
19:47,44
02:26,44
5
F
(3.)
10
PETROVA Jana
1979
MARAS team
20:20,08
02:59,08
6
F
(4.)
40
KOTRADYOVÁ Elena
1986
CrossTrainingLevoča
20:44,07
03:23,07
7
F40
(1.)
79
OLEÁROVÁ Viera
1975
Mierovka
21:19,03
03:58,03
8
F
(5.)
11
VRBIAKOVÁ Edita
1978
21:39,49
04:18,49
9
F40
(2.)
91
BARÁNKOVÁ Lucia
1968
22:19,88
04:58,88
10
F
(6.)
50
PROKSOVÁ Andrea
1982
Crossfit Levoča
22:20,99
04:59,99
11
F50
(3.)
81
POMORSKÁ Zuzana
1963
Svit - Mierovka
22:28,21
05:07,21
12
F40
(3.)
82
ŠOLTÝSOVÁ Janka
1970
22:38,71
05:17,71
13
F40
(4.)
67
KOVÁČOVÁ Jana
1972
BK Endorfin team
22:40,94
05:19,94
14
F50
(4.)
58
SAGATOVA Olga
1967
TJ VYSOKE TATRY
23:06,30
05:45,30
15
F
(7.)
35
BOBÍKOVÁ Katarína
1987
Active life Košice
23:06,88
05:45,88
16
F
(8.)
69
MOSKÁLOVÁ Petra
1984
23:35,36
06:14,36
17
F
(9.)
21
LUKEŠOVÁ Miroslava
1985
24:14,78
06:53,78
18
FJ
(1.)
44
NIEDELSKÁ Alica
1999
24:26,22
07:05,22
19
F
(10.)
85
BUKŠÁROVÁ Lucia
1981
24:35,17
07:14,17
20
F40
(5.)
60
BIROŠÍKOVA Jana
1975
BK Endorfin team
24:36,41
07:15,41
21
F40
(6.)
108
HOLZBÁROVÁ Adriana
1976
24:37,71
07:16,71
22
F40
(7.)
80
SMOLKOVÁ Lenka
1977
Mierovka Svit
25:01,02
07:40,02
23
F
(11.)
52
SABOLOVÁ Andrea
1982
Spišské Tomášovce
25:09,36
07:48,36
24
F
(12.)
38
PINKOVÁ Michaela
1988
MAXX team - Misha
25:19,61
07:58,61
25
F
(13.)
54
GAJDOŠOVÁ Michaela
1992
25:36,32
08:15,32
26
F
(14.)
78
BRIXIOVÁ Slavka
1978
25:42,22
08:21,22
27
F
(15.)
77
KOKORUĎOVÁ Zuzana
1987
26:17,19
08:56,19
28
F40
(8.)
104
RONTOVÁ Monika
1974
26:18,32
08:57,32
29
F
(16.)
51
HALČINOVÁ Tereza
1985
Cross Training Levoča
26:27,53
09:06,53
30
F40
(9.)
42
PERSCHEOVA Lucia
1977
Cross Training Levoča
26:27,97
09:06,97
31
F40
(10.)
49
STRÁŽIKOVÁ Iveta
1975
CrossTrainingLevoča
26:34,27
09:13,27
32
F
(17.)
13
FRIDMANSKÁ Tatiana
1992
Bežecký klub Štôla
26:46,22
09:25,22
33
F
(18.)
95
HELIGMANOVÁ Katarina
1994
27:29,05
10:08,05
34
F
(19.)
48
SUČOVÁ Erika
1979
Cross Training Levoča
27:29,66
10:08,66
35
F
(20.)
112
ŠPIROVÁ Martina
1993
27:52,19
10:31,19
36
F
(21.)
47
TRAJČÍKOVÁ Maria
1987
MŠK LO KK
30:00,64
12:39,64
37
F40
(11.)
31
PITROVSKA Regina
1975
Trebisov
31:23,16
14:02,16
F
29
JANKUROVÁ Kristína
1991
DNS
F
34
KOLIBÁROVÁ Martina
1984
MARAS team
DNS
F
36
CMOREJOVA Božena
1987
DNS
F
39
KOVALČÍKOVÁ Radka
1986
DNS
F40
70
VERNARČÍK Jana
1977
DNS
FJ
100
ŠPITKOVÁ Kristína
2001
MŠK Kežmarok
DNS
F
114
HABASOVÁ Soňa
1981
DNS