Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Porúbska jedenástka 2022
Porúbska jedenástka - polka 5,7 km - Results
Pretekaj.sk
Porúbska jedenástka - polka 5,7 km
Results
Porúbska jedenástka 2022
Races:
Porúbska jedenástka - polka 5,7 km
Porúbske detské preteky
Porúbska jedenástka
Porúbska jedenástka - polka 5,7 km
Download
attachment.type.RES
Výsledky (537,2kB)
attachment.type.PROG
Propozície (414,1kB)
Categories:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
M - Muži do 39 rokov
M40 - Muži 40-49 rokov
M50 - Muži 50+ rokov
F - Ženy do 39 rokov
F40 - Ženy 40+ rokov
MJ - Juniori do 19 rokov
FJ - Juniorky do 19 rokov
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
1
M
(1.)
124
MITAĽ Miloš
1993
Železník
00:21:22
00:00:00
2
M
(2.)
130
KOŠČUŠKO Tomáš
1993
Bardejov
00:21:43
00:00:21
3
M50
(1.)
122
HUDÁK Anton
1966
Jaroslav Hrebik - voda, kurenie, plyn
00:21:54
00:00:32
4
M
(3.)
123
LUKÁČ Ivan
1988
Brezov
00:22:03
00:00:41
5
M
(4.)
140
MAŤAŠ Miroslav
1991
Bardejov
00:22:04
00:00:42
6
M50
(2.)
114
VARCHOL Ľuboš
1969
Andrejova Bardejov
00:22:21
00:00:59
7
M
(5.)
116
BAČA Imrich
1985
Spider Porúbka
00:22:55
00:01:33
8
M40
(1.)
109
PASTOR František
1979
MARAS team
00:23:38
00:02:16
9
M
(6.)
106
LAPIHUSKA Nikolaj
2001
Medzilaborce
00:24:14
00:02:52
10
M
(7.)
125
SLIVKA Martin
1983
Šandal Stropkov
00:24:26
00:03:04
11
M
(8.)
133
GAJDÁR Jozef
1989
Košice
00:25:08
00:03:46
12
MJ
(1.)
148
NAGY Tomáš
2005
Bardejov
00:25:55
00:04:33
13
F40
(1.)
144
STAŠOVÁ Martina
1978
Spider Porúbka
00:26:36
00:05:14
14
MJ
(2.)
113
BRZEK Jakub
2010
Liberec
00:27:37
00:06:15
15
F
(1.)
138
HARČÁROVÁ Lucia
1990
Poprad
00:28:23
00:07:01
16
MJ
(3.)
141
KISEĽ Sebastián
2010
Kučín
00:28:30
00:07:08
17
M50
(3.)
146
BEŇA Ján
1962
Bardejov
00:28:43
00:07:21
18
M40
(2.)
128
KISEĽ Ján
1982
TJ Hviezda Lopuchov
00:29:14
00:07:52
19
F40
(2.)
145
PANGRACOVÁ Jana
1980
Bardejov
00:29:37
00:08:15
20
M
(9.)
129
BUČKO Michal
1996
Šašová
00:29:41
00:08:19
21
F40
(3.)
137
GREGA-JAKUB Ľudmila
1979
SPIDER Porúbka
00:29:56
00:08:34
22
M40
(3.)
127
TKÁČIK Ľuboš
1977
Lopuchov
00:30:44
00:09:22
23
F
(2.)
108
STAŠKOVÁ Ernestína
1985
Bardejov
00:30:51
00:09:29
24
M40
(4.)
119
MARKO Zlatko
1982
Spider Porúbka
00:30:52
00:09:30
25
F40
(4.)
118
MARKOVÁ Dana
1980
Spider Porúbka
00:30:53
00:09:31
26
M50
(4.)
136
TIMCO Štefan
1966
Bardejov
00:30:56
00:09:34
27
F
(3.)
117
BAČOVÁ Tatiana
1984
Spider Porúbka
00:31:16
00:09:54
28
M
(10.)
139
HARČÁR Tomáš
1995
Poprad
00:31:34
00:10:12
29
FJ
(1.)
120
ULIČNÁ Veronika
2006
MARAS team
00:31:42
00:10:20
30
MJ
(4.)
104
PAVLUS Daniel
2009
Porúbka
00:31:44
00:10:22
31
M40
(5.)
110
PAĽA Ján
1977
Harhaj
00:32:46
00:11:24
32
M50
(5.)
131
GMITERKO Ján
1969
Bardejov
00:33:59
00:12:37
32
FJ
(2.)
132
GMITERKOVÁ Júlia
2009
Bardejov
00:33:59
00:12:37
34
MJ
(5.)
102
BREHUN Ondrej
2011
Porúbka
00:34:04
00:12:42
35
FJ
(3.)
111
PAĽOVÁ Natália
2008
Harhaj
00:34:11
00:12:49
36
F40
(5.)
143
HRICOVÁ Paula
1971
MARAS team
00:34:14
00:12:52
37
MJ
(6.)
105
HVIŠČ Tobias
2008
Porúbka
00:35:32
00:14:10
38
M40
(6.)
126
SPIŚÁK Jozef
1973
Radoma
00:36:10
00:14:48
39
F
(4.)
107
DUTKOVÁ Lenka
1985
Bardejov
00:36:27
00:15:05
40
M50
(6.)
134
KUCHÁR Emil
1951
Active life Košice
00:36:42
00:15:20
41
F40
(6.)
135
ANTOLÍKOVÁ Mária
1967
Porúbka
00:36:58
00:15:36
42
MJ
(7.)
103
HVIŠČ Andreas
2011
Porúbka
00:38:22
00:17:00
43
MJ
(8.)
112
PAĽA Janík
2010
Harhaj
00:38:33
00:17:11
44
M40
(7.)
121
ULIČNÝ Pavol
1976
MARAS team
00:38:34
00:17:12
45
MJ
(9.)
142
FIGNAR Jakub
2012
Kučín
00:41:07
00:19:45
MJ
115
ADAMČIK Matúš
2010
Harhaj
DNF
F40
147
BEŇOVÁ Viera
1964
Bardejov
DNF
MJ
101
STAŠ Adam
2010
Porúbka
DNF