Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Tatry Running Tour 2016
Night Run - Results
Pretekaj.sk
Night Run
Results
Tatry Running Tour 2016
Races:
Night Run
Celkové poradie
Night Run
Night Run - Nordic Walking
Sky & Clouds Run
Cross Run
Interski Run
Download
attachment.type.DEF
Výsledky - Tatry EXTREME Tour (254,0kB)
Výsledky - Tatry CLASSIC Tour (270,5kB)
Categories:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
F
F40
F50
M
M40
M50
M60
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
Points
1
M40
(1.)
1
Ryška Vít
1975
VSK Univerzita Brno
00:15:50,88
00:00,00
445
2
M40
(2.)
218
Havelka Petr
1972
ELEVEN RUN TEAM
00:16:13,48
00:22,60
435
3
M40
(3.)
214
Pecina David
1974
ELEVEN RUN TEAM
00:16:22,07
00:31,18
425
4
M40
(4.)
3
Šmotlák Martin
1976
AKV Bratislava
00:16:28,88
00:37,99
420
5
M40
(5.)
7
Fořt Martin
1968
ELEVEN RUN TEAM
00:16:35,93
00:45,05
410
6
M40
(6.)
15
Koravský Roman
1969
ELEVEN RUN TEAM
00:16:37,98
00:47,10
407
7
M40
(7.)
493
Ambróz Jozef
1967
Obec Vikartovce
00:17:41,01
01:50,13
364
8
M40
(8.)
18
Šoltýs Milan
1972
Batizovce
00:18:05,00
02:14,12
350
9
M40
(9.)
206
Tokarčík Dušan
1972
Kežmarok
00:18:11,11
02:20,23
346
10
M40
(10.)
93
Vrána Zdeněk
1974
HS Jizerské hory
00:18:25,79
02:34,91
336
11
M40
(11.)
266
Mihok Ján
1970
Batizovce
00:18:45,97
02:55,09
326
12
M40
(12.)
119
Miko Jozef
1976
Stork running team
00:19:06,68
03:15,80
304
13
M40
(13.)
247
Bukovič Norbert
1970
NIKA WRC Rožňava
00:19:11,13
03:20,25
302
14
M40
(14.)
250
Kotrady Marcel
1973
BA
00:19:29,24
03:38,36
286
15
M40
(15.)
449
Pado Rudolf
1969
Liptovský Mikuláš
00:20:18,80
04:27,92
256
16
M40
(16.)
265
Lukeš Martin
1968
ELEVEN RUN TEAM
00:20:29,88
04:39,00
248
17
M40
(17.)
251
Kotrady Lubos
1975
Smizany Nubian
00:20:43,64
04:52,76
242
18
M40
(18.)
106
Svačina Tomáš
1975
SKP Maják
00:21:19,41
05:28,53
217
19
M40
(19.)
95
bobrik radovan
1972
EMKO športový klub
00:21:29,38
05:38,50
212
20
M40
(20.)
236
LEDERGERBER BRUNO
1970
The Brothers
00:21:44,33
05:53,45
199
21
M40
(21.)
233
BERTHOUD GERARD
1976
The Brothers
00:21:45,97
05:55,09
198
22
M40
(22.)
234
BERTHOUD DAVID
1971
The Brothers
00:21:46,46
05:55,58
197
23
M40
(23.)
243
Nycz Aleš
1968
animal
00:21:47,87
05:56,99
196
24
M40
(24.)
228
Stryk Pavel
1975
STRYK team
00:21:51,59
06:00,70
194
25
M40
(25.)
241
Rybář Andrej
1972
L.A.Ryby
00:22:01,67
06:10,79
189
26
M40
(26.)
104
Stolár Róbert
1974
Poprad
00:22:09,77
06:18,89
188
27
M40
(27.)
257
Vaňko Olda
1974
TOBI Sport Frenštát p.R.
00:22:16,54
06:25,66
186
28
M40
(28.)
41
POLOVKA Miroslav
1971
TOL Poprad
00:22:45,31
06:54,43
178
29
M40
(29.)
74
Potočný Laco
1970
AOSVIT
00:22:51,22
07:00,34
177
30
M40
(30.)
124
Sirota Peter
1969
Liptov
00:22:52,20
07:01,32
176
31
M40
(31.)
419
Brezovsky pavol
1972
Stupava
00:22:53,18
07:02,30
174
32
M40
(32.)
76
Chvostek Jaroslav
1976
Gaastra Running Team
00:22:58,14
07:07,26
171
33
M40
(33.)
222
Ryczyński Jacek
1974
Rewital Projekt Team
00:23:09,99
07:19,11
165
34
M40
(34.)
25
Vaško Peter
1968
OcU- Brežany
00:23:27,28
07:36,39
157
35
M40
(35.)
532
Horák Pavol
1972
Lunys
00:23:57,71
08:06,83
150
36
M40
(36.)
497
MAJERNÍK Milan
1970
MARAS team
00:24:10,14
08:19,26
144
37
M40
(37.)
90
Gáj Miloš
1976
SVK
00:24:15,81
08:24,93
142
38
M40
(38.)
209
Uhříček Petr
1972
Perštejn
00:24:27,43
08:36,54
141
39
M40
(39.)
81
Holly Miroslav
1976
Svit
00:24:29,71
08:38,83
139
40
M40
(40.)
453
Ruman Adrián
1974
Kráľová pri Senci
00:25:17,78
09:26,90
131
41
M40
(41.)
140
Malár Peter
1972
The Minions
00:25:38,00
09:47,12
128
42
M40
(42.)
78
Burt Paul
1976
Burtovci
00:26:23,14
10:32,26
121
43
M40
(43.)
461
Udodik Viktor
1973
KE _ oldies
00:26:58,10
11:07,21
115
44
M40
(44.)
527
Ščurka Jaroslav
1970
Alfa
00:27:02,53
11:11,65
114
45
M40
(45.)
530
Kaňuk Peter
1973
Lunys
00:27:05,93
11:15,04
113
46
M40
(46.)
403
Dosedla Peter
1975
EXPRESSLY RUNNING PEOPLE
00:27:36,54
11:45,66
110
47
M40
(47.)
39
Slavo Kundis
1974
Marathon BB Team
00:27:37,67
11:46,79
109
48
M40
(48.)
510
Mihocka Roman
1969
RM Sport club
00:28:32,06
12:41,18
105
49
M40
(49.)
476
Lukáč Peter
1969
nie
00:30:10,59
14:19,71
101
50
M40
(50.)
478
Kantorák Richard
1974
Košice
00:30:11,75
14:20,87
99
51
M40
(51.)
477
Dubiel Viliam
1974
Vila Kosodrevina
00:35:45,18
19:54,30
95
M40
221
Gozdz Wojtek
1974
Speleoklub Swietokrzyski
DNS
M40
207
Kačmarčík Tomáš
1975
SportRysy-Cz&Sk INOV8 Team
DNS
M40
223
Raymond Jonathan
1971
The ZAmici Runaway team
DNS