Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Zimná bežecká séria 2016-17
1. kolo ZBS - Steeplechase - Results
Pretekaj.sk
1. kolo ZBS - Steeplechase
Results
Zimná bežecká séria 2016-17
Races:
1. kolo ZBS - Steeplechase
2. kolo ZBS - Night Trail
3. kolo ZBS - Sunrise /Ranný beh/
Sunrise Nordic Walking
4. kolo ZBS - Grand Finále
Skialp - Tatranská Polianka - Sliezsky dom
Celkové poradie ZBS 2016/2017
Courses:
A - Steeplechase 7 km
B - Steeplechase 4 km
Categories:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
M - Muži
M40 - Muži 40+
M50 - Muži 50+
M60 - Muži 60+
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
Points
1
M50
(1.)
68
HUDÁK Anton
1966
Falck
25:53,50
00:00,00
215
2
M50
(2.)
131
KAMENSKÝ Ján
1965
Liptovský Peter
26:00,34
00:06,84
207
3
M50
(3.)
36
LUKČO Vladimír
1962
Novačany
26:53,64
01:00,14
164
4
M50
(4.)
207
KRASULA Pavel
1962
1.SKI MASTERS ŽDIAR
28:07,11
02:13,61
134
5
M50
(5.)
241
KRAVIANSKY František
1965
Košice
28:19,19
02:25,69
128
6
M50
(6.)
223
KOŠŤÁL Karol
1963
Penzion Lesna
29:11,88
03:18,38
115
7
M50
(7.)
39
KLAUSMAN Miroslav
1962
LKVD Dobsina
29:44,63
03:51,13
108
8
M50
(8.)
93
NEUPAUER Jan
1959
MajNeHu
30:03,32
04:09,82
105
9
M50
(9.)
45
LAPŠANSKÝ Viktor
1965
Bežecký klub Stará Ľubovňa
30:05,55
04:12,05
104
10
M50
(10.)
64
CHABADA Ondrej
1963
ŠK STEZ Sp. N. Ves
30:31,87
04:38,37
102
11
M50
(11.)
46
SABANOŠ Gejza
1961
MARAS TEAM
31:35,42
05:41,92
97
12
M50
(12.)
158
STRNKA Miroslav
1964
Vysoké Tatry
31:43,06
05:49,56
96
13
M50
(13.)
29
BRAJER Bohuš
1964
32:12,87
06:19,37
90
14
M50
(14.)
14
KOZARIK Miroslav
1960
UVV Prešov
33:45,17
07:51,67
78
15
M50
(15.)
44
KUVIK Michal
1957
ŠK Arching
35:06,61
09:13,11
66
16
M50
(16.)
59
LACH Ľudovit
1966
LKVD Dobšiná
35:49,63
09:56,13
64
17
M50
(17.)
16
ŽUGEC Štefan
1960
Bežecký klub Poprad
35:56,97
10:03,47
63
18
M50
(18.)
25
KUBO Martin
1964
Poprad
36:05,18
10:11,68
62
19
M50
(19.)
60
FALATAŠ Peter
1963
37:44,66
11:51,16
56
M50
104
ŠOLTÉS Jozef
1966
ŠK Rokycany
DNS
M50
144
HRITZ Peter
1966
Sport Team Nová Lesná
DNS