1. kolo ZBS - Steeplechase

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 11.11.2017
  • |
  • 13:00

Ženy
1. PUKLOVÁ Patrícia18:20,71
2. MIHOKOVA Timea18:48,99
3. ONDRIJOVÁ Erika20:07,05

Muži
1. BACHRATÝ Štefan29:34,61
2. GERGARDT Artur29:37,93
3. SVOČÁK Martin29:57,72

Goral Run - Goralský minimaratón

  • Spišská Belá
  • |
  • 21.10.2017
  • |
  • 11:15

Muži
1. BREJČÁK Pavol15:57
2. SLIMÁK Adam16:08
3. JURČO Miroslav16:25

Ženy
1. HODALOVÁ Lýdia21:07
2. KELLNEROVÁ Stanislava21:18
3. KOŽIAKOVÁ Tereza21:37

Goral Run - Goralský polmaratón

  • Spišská Belá
  • |
  • 21.10.2017
  • |
  • 11:00

Muži
1. ŠVARC Roman01:16:33
2. GALLIK Peter01:19:44
3. SÝKORA Daniel01:20:29

Ženy
1. BOŽOVÁ Danica01:40:36
2. GERÉNYIOVÁ Katarína01:42:04
3. VASTUŠKOVÁ Iveta01:42:40

Goral Run - Goralská desiatka

  • Spišská Belá
  • |
  • 21.10.2017
  • |
  • 11:00

Muži
1. OROLÍN Pavol35:06
2. BACHRATÝ Štefan36:27
3. GERGARDT Artur38:54

Ženy
1. GEJDOŠOVÁ Zuzana42:50
2. MAŠLEJOVÁ Monika47:45
3. ŠERFELOVÁ Jiřina48:39

Goral Run - Nordic Walking

  • Spišská Belá
  • |
  • 21.10.2017
  • |
  • 11:00

Muži
1. ŠOLTÉS Jozef01:05:44
1. BREJČÁK Pavol00:15:57
2. SLIMÁK Adam00:16:08
2. LAPŠANSKÝ Viktor01:05:48
3. GREGUŠ Dušan01:09:54
3. JURČO Miroslav00:16:25

Ženy
1. HODALOVÁ Lýdia00:21:07
1. DŽURŇÁKOVÁ Marcela01:15:48
2. PLAVČANOVÁ Katarína01:16:44
2. KELLNEROVÁ Stanislava00:21:18
3. VDOVJAKOVÁ Eva01:16:52
3. KOŽIAKOVÁ Tereza00:21:37

Kubašská 10° - 14,4 km

  • Spišské Bystré
  • |
  • 07.10.2017
  • |
  • 14:30

Muži
1. GALLIK Peter01:12:59,55
2. MLYNARČÍK Emil01:13:50,36
3. DURAČINSKÝ Peter01:13:52,25

Ženy
1. MIHOKOVÁ Timea01:22:40,53
2. ŠEBESTOVA Mariana01:36:06,28
3. VASTUŠKOVÁ Iveta01:37:43,91

Kubašská 10° - 5 km

  • Spišské Bystré
  • |
  • 07.10.2017
  • |
  • 14:30

Muži
1. VANEČKO Martin22:40,63
2. FRIDMANSKÝ Denis23:20,21
3. GOLIAS Peter23:43,47

Ženy
1. ŠOLTÝSOVÁ Ivana28:59,13
2. OLEJÁROVÁ Viera29:46,71
3. LOPUŠEKOVÁ Denisa30:04,89

Novohradský pohár v nordic walking 2017

  • Lučenec
  • |
  • 30.09.2017
  • |
  • 09:30

Ženy
1. ŠERFELOVÁ Jiřina46:52
2. ŠIMOVÁ Simona49:12
3. DOBROCKÁ Iveta51:33

Muži
1. ŠOLTÉS Jozef46:53
2. GREGUŠ Dušan47:04
3. VLČKO Vladimír47:14

Memoriál Pavla Antala

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 23.09.2017
  • |
  • 08:30

Ženy
1. GAJDOŠOVÁ Romana39:05,52
2. PAULÍNYOVÁ Katarína39:08,66
3. MIHOKOVÁ Tímea40:03,85

Muži
1. OROLIN Pavol33:33,39
2. BACHRATÝ Štefan35:51,08
3. BÁLINT Martin37:47,49

Nočný beh - 4,2km

  • Kežmarok
  • |
  • 22.09.2017
  • |
  • 20:00

Muži
1. OROLÍN Pavol14:31,91
2. BACHRATÝ Štefan14:54,89
3. VANEČKO Martin15:39,77

Ženy
1. ŠEBESTOVÁ Mariana17:21,00
2. VASTUŠKOVÁ Iveta18:55,64
3. ŠERFELOVÁ Jiřina19:37,33

Nočný beh - 1,4km

  • Kežmarok
  • |
  • 22.09.2017
  • |
  • 20:00

Ženy
1. SMOLKOVÁ Alexandra07:00,72

Nočný beh - NW

  • Kežmarok
  • |
  • 22.09.2017
  • |
  • 20:00

Muži
1. ŠOLTÉS Jozef28:41,07
2. LAPŠANSKÝ Viktor28:58,57
3. ŠERFEL Michal31:30,27

Ženy
1. LAPŠANSKÁ Urszula28:58,17
2. LEVOCKA Zuzana30:28,38
3. PLAVČANOVÁ Katarína30:29,71

Heľpiansky Kros - 2. ročník Memoriálu Štefana Bošeľu

  • Heľpa
  • |
  • 09.09.2017
  • |
  • 10:00

Muži
1. JAMBRICH Vladimír34:39,80
2. MELOŠ Jozef36:41,40
3. GIERTL Marek37:58,00

Ženy
1. ŠEBESTOVA Mariana44:33,60
2. JUROŠOVÁ Martina46:51,50
3. MEĽOVÁ Alena52:26,30

Podtatranský polmaratón

  • Poprad - Svit
  • |
  • 01.09.2017
  • |
  • 11:00

Muži
1. ZIMMERMANN Marián01:14:52
2. PUKL Rostislav01:17:35
3. SIMKO Pavel01:17:43

Ženy
1. PUKLOVÁ Patrícia01:27:19
2. GEJDOŠOVÁ Zuzana01:36:29
3. SENDECKÁ Mária01:42:51

Primátorská desiatka

  • Poprad
  • |
  • 01.09.2017
  • |
  • 11:00

Muži
1. OROLIN Pavol00:34:30
2. DUBAŠÁK Jozef00:36:00
3. BACHRATÝ Štefan00:36:49

Ženy
1. KOMARNANSKA Romana00:39:13
2. ŠPITKOVÁ Kristína00:43:47
3. LUČIVJANSKÁ Barbora00:46:14

Primátorská desiatka Nordic Walking

  • Svit
  • |
  • 01.09.2017
  • |
  • 11:00

Muži
1. LAPŠANSKÝ Viktor00:51:33
2. ŠOLTÉS Jozef01:06:25
3. PAPEŽ Vlastimil01:06:53

Ženy
1. ŠERFELOVÁ Jiřina01:06:54
2. ŠIMOVÁ Simona01:09:11
3. LAPŠANSKÁ Urszula01:10:03

Mini polmaratón

  • Poprad
  • |
  • 01.09.2017
  • |
  • 11:00

Muži
1. BREJČÁK Pavol08:50,00
2. SLIMÁK Adam08:57,00
3. JANČEK Martin09:25,00

Ženy
1. PAPCUNOVÁ Ľuboslava10:11,00
2. MATEJKOVÁ Michaela10:23,00
3. SVISTÁKOVÁ Ráchel11:02,00

Beh budúcich prvákov

  • Poprad
  • |
  • 01.09.2017
  • |
  • 10:30

Ženy
1. HUDÁKOVÁ Alexandra00:01,00
2. STRAKOVÁ Lívia00:02,00
3. ŠEBESTOVÁ Lívia00:03,00

Muži
1. LEŠUNDÁK Andrej00:01,00
2. MACEJKA Nikolaj00:02,00
3. FEDOR Felix00:03,00

Horský kros Gerlach 2017 - 3650 metrov

  • Gerlachov
  • |
  • 26.08.2017
  • |
  • 10:30

Muži
1. OČIPA Lukáš16:04,00
2. SLÁMA Richard16:11,70
3. JURENA Adam16:37,60

Ženy
1. GABČÍKOVÁ Rebeka16:54,90
2. PROKEŠOVÁ Tereza17:39,10
3. ŠEFČÍKOVÁ Zuzka18:37,90

Horský kros Gerlach 2017 - 2250 metrov

  • Gerlachov
  • |
  • 26.08.2017
  • |
  • 10:30

Muži
1. TOMAN Daniel10:03,70
2. KLEIN Tobias10:54,10
3. GRAC Zdeno11:01,90

Ženy
1. LEITERMANNOVÁ Ellen Elisabeth11:33,70
2. POLANSKÁ Barbora11:47,70
3. ŠEFČÍKOVÁ Michaela11:57,10