Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Detská liga Adriána Babiča 2024
1. kolo - BACHUREŇSKÁ SEDMIČKA - Výsledky
Pretekaj.sk
1. kolo - BACHUREŇSKÁ SEDMIČKA
Výsledky
Detská liga Adriána Babiča 2024
Preteky:
1. kolo - BACHUREŇSKÁ SEDMIČKA
1. kolo - BACHUREŇSKÁ SEDMIČKA
2. kolo - Prešov - PREŠOVSKÉ DNI CYKLISTIKY
3. kolo - Renčišov – horská chata Buče
Priebežné poradie Detskej ligy A. Babiča 2024
4. kolo - Lučivná – Stále medzi nami
Prílohy
Program/Propozície
1. kolo - Propozície (618,8kB)
Kategórie:
BCH - BABY Chlapci
BD - BABY Dievčatá
MIKCH - MIKRO Chlapci
MIKD - MIKRO Dievčatá
MILICH - MILI Chlapci
MILID - MILI Dievčatá
MINICH - MINI Chlapci
MINID - MINI Dievčatá
MLZ - Mladší žiaci
MLD - Mladšie žiačky
STZ - Starší žiaci
STD - Staršie žiačky
MIKRO Chlapci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MIKCH
(1.)
3
PUŠKÁR Jozef
2018
02:03,80
00:00,00
30
2
MIKCH
(2.)
7
Gašpierik Samuel
2019
02:20,60
00:16,80
25
3
MIKCH
(3.)
5
KYSEĽ Radovan
2018
02:39,61
00:35,81
22
4
MIKCH
(4.)
9
SLIVA Oliver
2018
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
02:43,55
00:39,75
20
5
MIKCH
(5.)
11
Menkyna Filip
2019
04:22,60
02:18,80
18
MIKRO Dievčatá
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MIKD
(1.)
32
LUKÁČOVÁ Linda
2018
03:05,60
00:00,00
30
2
MIKD
(2.)
36
KOVÁČOVÁ Olívia
2019
03:11,86
00:06,26
25
3
MIKD
(3.)
37
MULAČ Olívia
2019
ŠK KOMPAS
03:16,08
00:10,48
22
4
MIKD
(4.)
39
RASI Ráchel
2019
MŠ Turňa nad Bodvou
04:47,58
01:41,98
20
5
MIKD
(5.)
40
NEHILOVÁ Mariannka
2019
05:02,11
01:56,51
18
Zobraziť kompletné výsledky (7)
MILI Chlapci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MILICH
(1.)
62
ŠARNIK Jakub
2017
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
03:59,29
00:00,00
30
2
MILICH
(2.)
59
Gašpierik Július
2016
Cys-Akadémia Petra Sagana
04:01,71
00:02,42
25
3
MILICH
(3.)
53
KOŇÁK Matej
2016
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
04:02,22
00:02,93
22
4
MILICH
(4.)
58
KYSEĽ Norbert
2016
04:12,93
00:13,64
20
5
MILICH
(5.)
51
KOVÁČ Matias
2016
PROefekt Košice
04:23,39
00:24,10
18
Zobraziť kompletné výsledky (11)
MILI Dievčatá
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MILID
(1.)
73
CIRJÁKOVÁ Lujza
2016
05:04,44
00:00,00
30
2
MILID
(2.)
77
PORÁČOVÁ Adela
2017
Cyklo Čajka Racing
06:24,79
01:20,35
25
3
MILID
(3.)
78
ONDREJOVÁ Anna
2016
07:37,73
02:33,29
22
MINI Chlapci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MINICH
(1.)
89
ŠARNIK Michal
2014
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
05:53,17
00:00,00
30
2
MINICH
(2.)
84
Dobiáš Branislav
2014
Cyklo Čajka Racing
06:21,03
00:27,86
25
3
MINICH
(3.)
87
SAKMÁR Tobias
2015
CYKLO SPIŠ Levoča
06:24,53
00:31,36
22
4
MINICH
(4.)
90
SLIVKA Jakub
2014
Petist Bike Humenné
06:25,72
00:32,55
20
5
MINICH
(5.)
95
Leščinský Matej
2014
Cyklo Čajka Racing
06:30,61
00:37,44
18
Zobraziť kompletné výsledky (11)
MINI Dievčatá
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MINID
(1.)
106
JANNOVÁ Zuzana
2015
CKM Poprad
07:15,90
00:00,00
30
2
MINID
(2.)
107
RUŽBASKÁ Ninka
2015
CKM Poprad
07:17,03
00:01,13
25
3
MINID
(3.)
108
Puškárová Mária
2015
08:20,08
01:04,18
22
4
MINID
(4.)
109
KUŠNÍROVÁ Ema
2015
09:15,72
01:59,82
20
Mladší žiaci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MLZ
(1.)
130
SLIVA Tomáš
2013
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
07:19,37
00:00,00
30
2
MLZ
(2.)
122
BUČKO Maximilián
2012
Cyklo Čajka Racing
07:33,36
00:13,99
25
3
MLZ
(3.)
129
KARNIŠ Jakub
2013
Cyklo Čajka Racing
07:34,95
00:15,58
22
4
MLZ
(4.)
127
NOVOTNÝ Filip
2013
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
07:40,60
00:21,23
20
5
MLZ
(5.)
126
ČORBA Aleš
2013
Cyklo Čajka Racing
07:44,12
00:24,75
18
Zobraziť kompletné výsledky (7)
Mladšie žiačky
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MLD
(1.)
147
LEŠČINSKÁ Barbora
2012
Cyklo Čajka Racing
09:20,17
00:00,00
30
2
MLD
(2.)
146
Čakurdová Stela
2012
Cyklo Čajka Racing
09:24,92
00:04,75
25
Starší žiaci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
STZ
(1.)
158
PORÁČ Samuel
2010
Cyklo Čajka Racing
24:53,85
00:00,00
30
2
STZ
(2.)
155
HOZA Maxim
2010
CYKLO SPIŠ Levoča
25:48,37
00:54,52
25
3
STZ
(3.)
156
SAKMÁR Denis
2011
CYKLO SPIŠ Levoča
25:55,14
01:01,29
22
4
STZ
(4.)
157
SLIVA Jakub
2010
CK Slovenský raj Spišské Tomášovce
27:14,62
02:20,77
20
5
STZ
(5.)
151
KAMENICKÝ Filip
2010
Cyklo Čajka Racing
28:04,82
03:10,97
18
Zobraziť kompletné výsledky (6)
Staršie žiačky
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
STD
(1.)
167
VÁGNEROVÁ Júlia
2011
CYKLO SPIŠ Levoča
35:02,88
00:00,00
30
2
STD
(2.)
168
SLIVKOVÁ Adela
2011
Petist Bike Humenné
37:39,15
02:36,27
25
3
STD
(3.)
166
ČAJKOVÁ Ema
2011
Cyklo Čajka Racing
48:18,86
13:15,98
22